Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λογικά έχει ήδη φύγει από εκεί... και ταξιδεύει προς Ελλάδα. Υπόψην ότι υπάρχει περίπτωση να σταματήσει σε 1-2 ενδιάμεσους σταθμούς μέχρι να έρθει εδω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λογικά έχει ήδη φύγει από εκεί... και ταξιδεύει προς Ελλάδα. Υπόψην ότι υπάρχει περίπτωση να σταματήσει σε 1-2 ενδιάμεσους σταθμούς μέχρι να έρθει εδω

 

Φαντάζομαι ότι ο έλεγχος θα γινόταν εκεί....σωστά?

Αν είναι να κινδυνεύουμε και στα ενδιάμεσα....βραστά...

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Γιατί έτσι? Βγαίνει στα 65€ περίπου και το θέλω για την.... πεθερά (να βλέπει η γυναίκα στο 9αρι):p

Είδα κάποια reviews δεν φαίνεται τόσο χάλια, το ίδιο και για το μαγαζί :) Ποιο 9αρι 2πύρηνο βγαίνει περίπου σε αυτά τα χρήματα?

Δώσε κανένα link και σε εμάς φίλε που ενδιαφερόμαστε.....

Χίλιες φορές καλύτερο κάτι σαν αυτό GM80X.

Διπυρηνος επεξεργαστης και 1GB RAM, περίπου 6πλάσιες επιδόσεις, πολύ καλύτερη αυτονομία και Android 4.2.2.

Το άλλο με μονοπυρηνο παναρχαιο Cortex-A8 , 512MB RAM που στην πραγματικοτητα ειναι κατω από 400MB συνήθως, και Android 4, θα σέρνεται άθλια

Link to comment
Share on other sites

Χίλιες φορές καλύτερο κάτι σαν αυτό GM80X.

Διπυρηνος επεξεργαστης και 1GB RAM, περίπου 6πλάσιες επιδόσεις, πολύ καλύτερη αυτονομία και Android 4.2.2.

Το άλλο με μονοπυρηνο παναρχαιο Cortex-A8 , 512MB RAM που στην πραγματικοτητα ειναι κατω από 400MB συνήθως, και Android 4, θα σέρνεται άθλια

 

΄.............

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

:bow:

Χίλιες φορές καλύτερο κάτι σαν αυτό GM80X.

Διπυρηνος επεξεργαστης και 1GB RAM, περίπου 6πλάσιες επιδόσεις, πολύ καλύτερη αυτονομία και Android 4.2.2.

Το άλλο με μονοπυρηνο παναρχαιο Cortex-A8 , 512MB RAM που στην πραγματικοτητα ειναι κατω από 400MB συνήθως, και Android 4, θα σέρνεται άθλια

OK δεν θα μαλώσουμε :lol:

αλλά είναι 8άρι, είναι και από aliexpress (δεν θέλω κάτι που δεν έχει paypal) είναι άγνωστο γενικότερα και η μπακατέλα που πήρα δεν είναι και τόσο άθλια αν δεις από ytube τα reviews

Κατά τα άλλα ναι αρχαίο cpu για το θα σέρνεται έχω και άλλο με παρόμοια μνήμη και δεν σέρνεται (εντάξει δεν θα παίζει και 3d games η πεθερά :lol:)

Τεσπά θα δω οταν παραλάβω με το καλό κάποτε :cool:

Πάντως αν εξαιρέσω τα κολλήματά μου με aliexpress καλό το κομμάτι που πρότεινες βάσει προδιαγραφών - τιμής:bow:

Edited by atmistis
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες αργο απο ChinaPost,ποσες μερες δηλαδη κανει η ChinaPost να ερθει?

Από το συγκεκριμένο 25 - 35 ημέρες μου έκαναν, μάλλον είναι το china post υπεύθυνο γι αυτό τελευταία:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανενας κατοικος (κατα το hotinbuy) Αμπελοκηπων:lol::lol::lol: καποια εξελιξη με το θεμα μας?

Σημερα ειναι στο δικο μου claim η καταληκτικη ημερομηνια,αυριο λογικα θα πιστωθει το ποσο στο PayPal

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανενας κατοικος (κατα το hotinbuy) Αμπελοκηπων:lol::lol::lol: καποια εξελιξη με το θεμα μας?

Σημερα ειναι στο δικο μου claim η καταληκτικη ημερομηνια,αυριο λογικα θα πιστωθει το ποσο στο PayPal

Και εγω περιμενω να δουμε τι θα γινει....για να δουμε θα τα παρουμε πισω τα λεφτα μας......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και εγω περιμενω να δουμε τι θα γινει....για να δουμε θα τα παρουμε πισω τα λεφτα μας......

 

Μια από τα ίδια...

 

Με την ευκαιρία, από focalprice, τι εμπειρία υπάρχει τελευταία; βρήκα ένα doogee dg100 σε αρκετά καλύτερη τιμή από αλλού.

Edited by labrosg

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια...

 

Με την ευκαιρία, από focalprice, τι εμπειρία υπάρχει τελευταία; βρήκα ένα doogee dg100 σε αρκετά καλύτερη τιμή από αλλού.

 

έχω παραλάβει μερικά δέματα τις τελευταίες μέρες... κυρίως με Sweden Post στέλνουν πλέον (αν και ένα που ήρθε με china post έκανε 16μέρες μόνο).

4 παραλαβές τον τελευταίο μήνα είχα από εκεί... και όλα καλά χωρίς κανένα θέμα. Μιλάς μαζί τους και με το online chat και από FB αν θες. Στα μηνυματα τους απαντάνε συνήθως μέσα σε 24ώρες.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πρώτη φορά το βλέπω αυτό το όνομα.

Πιθανότατα είδες την διαφήμισή του από το googleads που υπάρχει στην αρχική. Άγνωστο για μένα αυτό το μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

αυτό το σιτε που διαφημίζεται και στην αρχική σελίδα του φορουμ το ξέρουμε? όλα τα έχει πολύ φτηνότερα!!!!

 

 

http://www.ahappydeal.com

Oντως,αγνωστων λοιπον στοιχειων......αρα και επιφοβο μεχρι αποδειξεως του αντιθετου........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Oντως,αγνωστων λοιπον στοιχειων......αρα και επιφοβο μεχρι αποδειξεως του αντιθετου........:)

 

Αγνωστο σε εισαγωγικα βαλτο:

 

https://www.facebook.com/ahappydealfans

 

215.000 likes :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αγνωστο σε εισαγωγικα βαλτο:

 

https://www.facebook.com/ahappydealfans

 

215.000 likes :lol:

 

Αντε βρε καλες αγορες!!:lol:

Την πατησαμε κανα 2 φορες οποτε τα like δεν μου λενε τιποτα πλεον.....

Μακαρι βεβαια να ειναι το καλυτερο καταστημα εκει εξω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εγώ πρώτη φορά το βλέπω αυτό το όνομα.

Πιθανότατα είδες την διαφήμισή του από το googleads που υπάρχει στην αρχική. Άγνωστο για μένα αυτό το μαγαζι

πολύ γνωστό ειναι, αλλά δεν εχουν ακουστει κ τα καλυτερα για το after sales του, και μεχρι το καλοκαιρι που το χα κοιταξει, ηταν απ τα ακριβότερα

Link to comment
Share on other sites

πολύ γνωστό ειναι, αλλά δεν εχουν ακουστει κ τα καλυτερα για το after sales του, και μεχρι το καλοκαιρι που το χα κοιταξει, ηταν απ τα ακριβότερα

Οντως φιλε αυτο κοιταγα τωρα,δεν διαβασα και τα καλυτερα,το αντιθετο θα ελεγα,οποτε μαυρη καλοσυνη ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και εγω περιμενω να δουμε τι θα γινει....για να δουμε θα τα παρουμε πισω τα λεφτα μας......

 

Ακόμα ΤΙΠΟΤΑ! Στη σελίδα του paypal συνεχίζει να λέει: "What happens next

The seller has been asked to respond by Oct 19, 2013. Once we receive the information, we'll continue our review of this case."

 

Και να φανταστείς οτι είναι 20/10/2013...

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ΤΙΠΟΤΑ! Στη σελίδα του paypal συνεχίζει να λέει: "What happens next

The seller has been asked to respond by Oct 19, 2013. Once we receive the information, we'll continue our review of this case."

 

Και να φανταστείς οτι είναι 20/10/2013...

 

Ειναι Κυριακη βρε........:lol:

Αστιευομαι φυσικα,στην αναμονη ειμαστε,τους εστειλα και email.στειλε και εσυ ακομα ενα να τους πιεσουμε λιγο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ειναι Κυριακη βρε........:lol:

Αστιευομαι φυσικα,στην αναμονη ειμαστε,τους εστειλα και email.στειλε και εσυ ακομα ενα να τους πιεσουμε λιγο.:)

Καλά, Κυριακή αποκλείεται να γινόταν κάτι...το θέμα είναι πόσο θα κάνουν τα θύματα απάτης να περιμένουν...πάντως ποτέ προσωπι΄κα δεν έβγαλα άκρη με το Paypal μέσω email...πάντοτε λαμβάνω μια τυπική απάντηση που παραπέμπει στη βοήθεια τους, χωρίς καμία συγκεκριμένη αναφορά ή εξειδίκευση στη περίπτωσή μου...

Με άλλα λόγια δεν απαντούν σε τίποτα...

Πάρτε τηλέφωνο αύριο το πρωί για να λάβετε ενημέρωση για το τί μέλλει γενέσθαι...

 

Αυτοί μπορεί να έχουν κέρδος από την παράταση, καθώς τα δεσμευμένα χρήματα βρίσκονται σε λογαριασμό/ούς της Bank of America που μπορεί έτσι να κάνει βραχυπρόθεσμες επενδύσεις, αγοραπωλησίες κοκ με τα χρήματα των "καταθετών" στο Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως, στο μέιλ που έστειλα, έλαβα την τυπική τους απάντηση που με παρέπεμψε στις οδηγίες κλπ κλπ...

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το paypal ΜΕΤΑ τις 10 ημέρες "εξετάζει" και αποφασίζει ...

Εμένα μου έχουν επιστρέψει 2 φορές σε παρόμοια περίπτωση, την 13η ημέρα.

Παρεπιπτόντως, αυτό το "1949deal.com" το ξέρει κανένας;; Βγαίνει στο ALI και στην Ρωσσία.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι ψωνισατε απο Hotinbuy τσεκαρετε το mail σας!.Το Paypal πριν 15 λεπτα μου γνωστοποιησε οτι αποφασισε υπερ μου και σε 5 μερες θα εχω παρει πισω τα χρηματα μου :up:
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα κι εμενα το μου εστειλαν mail!!! σε 5 μερες ερχονται...!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...