Jump to content

trojans....


giouli81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:blink:Καλησπερα... εχετε να προτεινετε καποιο αποτελεσματικο προγραμμα για TROJANS? οχι antivirus.
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα σου προτεινα καλυτερα ενα καλο antivirus προγραμμα (Norton, nod32, karpersky κ.α.)...καλυτερη ασφαλεια..αυτα τα διαφορα προγραματα για τα trojans δεν τα εμπιστευομαι και τοσο..παντως δες το trojan remover:

http://www.download.com/Trojan-Remover/3000-8022_4-10038982.html

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα σου προτεινα καλυτερα ενα καλο antivirus προγραμμα (Norton, nod32, karpersky κ.α.)...καλυτερη ασφαλεια..αυτα τα διαφορα προγραματα για τα trojans δεν τα εμπιστευομαι και τοσο..παντως δες το trojan remover:

http://www.download.com/Trojan-Remover/3000-8022_4-10038982.html

 

το εχω αλλα δε με ικανοποιησε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? κατέβασα ένα τρέιλερ γύρω στα 48mb,το θέμα είναι οτι δεν ανοίγει(κολλαει),δεν σβήνεται(κολλάει),δεν αντιγράφεται(κολλαει),ούτε rename ,ουτε cut ,ούτε τίποτα.Δεν φαίνεται να μου δημιουργεί αλλο πρόβλημα αλλα δεν μπορω και να το διαχειριστώ.Ειναι ιός?είναι trojan? ή καμια σχέση???

πως μπορώ να το σβήσω?

στο μεταξυ και με νορτον και με bitdefender δεν βρίσκει ιο.

any help??:O

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? κατέβασα ένα τρέιλερ γύρω στα 48mb,το θέμα είναι οτι δεν ανοίγει(κολλαει),δεν σβήνεται(κολλάει),δεν αντιγράφεται(κολλαει),ούτε rename ,ουτε cut ,ούτε τίποτα.Δεν φαίνεται να μου δημιουργεί αλλο πρόβλημα αλλα δεν μπορω και να το διαχειριστώ.Ειναι ιός?είναι trojan? ή καμια σχέση???

πως μπορώ να το σβήσω?

στο μεταξυ και με νορτον και με bitdefender δεν βρίσκει ιο.

any help??:O

Κάνε restart στον υπολογιστή σου,διέγραψε το αρχείο και μετά διέγραψε το και από τον ''Κάδο Ανακύκλωσης''.:)

Link to comment
Share on other sites

xexe σε ευχαριστώ φίλε μου αλλά γράφω παραπάνω οτι το αρχειο δεν διαγράφεται αφου κολλάει στην διαγραφή,στην αντιγραφή,στην μετονομασια και σε όλες τις εντολες... :)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...