Jump to content

Προς μπαμπάδες : DS ή PSP ?


yiankap74_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα,

 

Μιας και αποφασισα για τον γιο μου το DS, εχουμε καμμια διευθυνση εξωτερικου για να τσεκαρω τιμες ?

 

Ευχαριστω.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

εαν εννοεις για αγορα απο εξωτερικο

 

http://www.play.com

http://www.game.co.uk

 

ειδικα εκει που εχει φτασει πλεον η λυρα η Αγγλια προσφερεται για αγορες...

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σχεδόν 8 και άσχετοι !

Πήραμε το PSP 3000. Καταπληκτική οθόνη, αλλά σχετικός εκνευρισμός με το spiderman και το need for speed. (12+ αλλά αργά η διαπίστωση). Δεύτερη μέρα και αν πάμε έτσι δεν θα ξεκολάμε και αυτό είναι κακό, άσε που αν ήξερα ότι χρειάζεται κάρτα δεν θα αγόραζα πρόσθετο παιχνίδι. (Δεν ήξερες δεν ρώταγες ;;; :cry:)

Κατεβάζω ένα παιχνίδι (torrent) αλλά απο ότι διαβάζω εδώ, τζάμπα το κατεβάζω ;;; :X

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σχεδόν 8 και άσχετοι !

Πήραμε το PSP 3000. Καταπληκτική οθόνη, αλλά σχετικός εκνευρισμός με το spiderman και το need for speed. (12+ αλλά αργά η διαπίστωση). Δεύτερη μέρα και αν πάμε έτσι δεν θα ξεκολάμε και αυτό είναι κακό, άσε που αν ήξερα ότι χρειάζεται κάρτα δεν θα αγόραζα πρόσθετο παιχνίδι. (Δεν ήξερες δεν ρώταγες ;;; :cry:)

Κατεβάζω ένα παιχνίδι (torrent) αλλά απο ότι διαβάζω εδώ, τζάμπα το κατεβάζω ;;; :X

Νομίζω ότι στο psp 3000 δεν μπορείς να γυρίσεις την έκδοση για να παίζει τα παιχνιδάκια που βάζεις στην κάρτα.Δεν είμαι και απολύτως σίγουρος αλλά ρώτα και στο αντίστοιχο θέμα που υπάρχει αποκλειστικά για το psp.Σε περίπτωση που παίζει όμως θα πρέπει να αγοράσεις και μια κάρτα οπωσδήποτε 2 GB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...