Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω δεν εχω καταλαβει τι γινεται με το oteshop...

 

η χρεωση πως γινεται ?με πιστωτικη? αντικαταβολη? γιατι λεει χρεωση στο λογαριασμο... ειναι μονο για πελατες οτε ?

 

ουτε το oteshop το εχει.. δεν βλεπω να λεει αγορα

 

Γίνεται και με πιστωτική αλλα και μέσω λογαριασμού του οτε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γίνεται και με πιστωτική αλλα και μέσω λογαριασμού του οτε

 

α ωραια.. αλλα δε βλεπω καπου να λεει αγορα!!! :lol:

 

πως το τσιμπας? τελειωσαν απο οτεshop ?

 

μηπως θελει login πρωτα? στο καλαθι πως μπαινει ...

Link to comment
Share on other sites

η πληρωμη στο e-shop της cosmote γινεται ειτε μεσω πιστωτικης(με δοσεις),ειτε με αντικαταβολη...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακουμε συνεχεια για cosmote και oteshop, ξερει να μας πει καποιος με σιγουρια τι γινεται με τη vodafone?Εχουν τελειωσει εντελως τα κομματια εκει και αν ναι ποτε θα φερει?Υπαρχει ακριβης ημερομηνια γιατι στο site λεει σε μερικες βδομαδες αλλα αυτοι μπορει να εννοουν και τον Οκτωβρη!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνονται δόσεις με τη πιστωτική, μόνο πίστωση όλου του ποσού.

 

what;εγω πως ειχα παρει με δοσεις ενα κινητο απο κει;

Link to comment
Share on other sites

cosmote ειχε τις προηγουμενες ημερες ?

 

oteshop ακομα δε με πηρανε :mad: και 8 κλεινουνε

 

καλα η apple με το σταγονομετρο τα δινει? αισχος

Link to comment
Share on other sites

Ρε πΑιδια σίγουρα είναι κινητό ;γιατί εμένα μου φαίνεται ότι πρέπει να ναι στην πρίζα συνέχεια η μπαταρία είναι διακοσμητικό ασε που ζεστενεται!υπάρχει δυνατότητα για πιο μεγάλη μπαταρία ;
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις,εστω και υπονοια καποιου μαγαζιου θεσσαλονικη ειτε γερμανο ή οτεshop που να εχει 16αρι διαθεσιμο?το θελω με συνδεση και απο το oteshop.gr δεν γινεται,ειναι μονο σκετη συσκευη

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις,εστω και υπονοια καποιου μαγαζιου θεσσαλονικη ειτε γερμανο ή οτεshop που να εχει 16αρι διαθεσιμο?το θελω με συνδεση και απο το oteshop.gr δεν γινεται,ειναι μονο σκετη συσκευη

 

αμα το εχει το οτεshop αυριο θα το παρω... αλλα δε βγαζω ακρη με τους οτετζηδες. αφησα μηνυμα αλλα δε με πηρανε... το τηλ τους ειναι 134? αλλο δεν υπαρχει ?

 

αν δεν το εχει και εκει θα περιμενω το 4g:lol:

Link to comment
Share on other sites

αμα το εχει το οτεshop αυριο θα το παρω... αλλα δε βγαζω ακρη με τους οτετζηδες. αφησα μηνυμα αλλα δε με πηρανε... το τηλ τους ειναι 134? αλλο δεν υπαρχει ?

 

αν δεν το εχει και εκει θα περιμενω το 4g:lol:

 

δεν βοηθας καθολου σε αυτο που ρωταω αρα γιατι η παραθεση του μηνυματος μου....

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

δεν βοηθας καθολου σε αυτο που ρωταω αρα γιατι η παραθεση του μηνυματος μου....

 

και καλα αν ξερεις αν υπαρχει οnline στο οτεshop

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα κρατάει 2 ή 3 φορές παραπάνω από το iPhone 2G που είχα.

Συγκεκριμένα κρατάει άνετα 2-3 μέρες, με ομιλία, αρκετές ώρες μουσική, παιχνίδια για WiFi συνολικά κανα 20λεπτο ανοιχτό.

 

Τώρα ή εσύ δεν έχεις απενεργοποιήσει το Push το WiFi ή το 3G, ή απλά έχεις ελαττωματικό προϊόν.

Πάντως σίγουρα το iPhone δεν είναι έτσι όπως - υπερβολικά - το παρουσιάζεις.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα κρατάει 2 ή 3 φορές παραπάνω από το iPhone 2G που είχα.

Συγκεκριμένα κρατάει άνετα 2-3 μέρες, με ομιλία, αρκετές ώρες μουσική, παιχνίδια για WiFi συνολικά κανα 20λεπτο ανοιχτό.

 

Τώρα ή εσύ δεν έχεις απενεργοποιήσει το Push το WiFi ή το 3G, ή απλά έχεις ελαττωματικό προϊόν.

Πάντως σίγουρα το iPhone δεν είναι έτσι όπως - υπερβολικά - το παρουσιάζεις.

 

Και το δικο μου με κλειστό push-3g-localization-wifi Δεν γγλυτωνω 2 φορτισης την ημέρα! χωρις hardcore use.... Μαλλων ειναι πολλα τα ελαττωματικα κομματια... Γιατι οταν εσενα κραταει 2μερες ανετα τοτε κατι τρεχει με τα δικα μας στα σιγουρα. Υπαρχει καποιο app να κανει δοκιμη την μπαταρια που να ταυτοποίηση το ελαττωμα???? Κρίμα 569€ συσκευη και να θελει 2-3 φορτισης την ημέρα και χωρις να χρησιμοποιώ τις υπηρεσιες που προανεφερα....:dash:

Link to comment
Share on other sites

και καλα αν ξερεις αν υπαρχει οnline στο οτεshop

 

απο οτι αναφερθηκε απο φιλο μερικα post πιο πανω,υπαρχει ως συσκευη σκετη ομως.φυσικο καταστημα ψαχνω.....καποιος??????:worry::worry::worry:

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο άνετα, αλλά στο τέλος της 2ης-3ης μέρας έχει ακόμα τουλάχιστον το 35-40% της μπαταρίας του.

Πόση ώρα μιλάτε; Την οθόνη την έχετε ρυθμισμένη σε full φωτεινότητα; Παίζουν πολλά πράγματα ρόλο.

 

Και φυσικά, αν μιλάμε για μια φυσιολογική χρήση - με αντικειμενικά και όχι υποκειμενικά κριτήρια, γιατί και εμένα το κινητό του πατέρα μου με οθονούλα πιο μικρή από το δάχτυλό μου και χωρίς mp3/videο player, μη σου πω πως κρατάει καμια βδομάδα χωρίς φόρτιση, αλλά καταλαβαίνεις πως δεν είναι το ίδιο πράγμα - είναι ελαττωματικές οι συσκευές.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο γερμανο απο εκει που το πηρα και του εξηγησα οτι θελω τουλαχιστον 2 φορτισης την ημερα για να τα βγαλει περα και μου λεει ετσι ειναι ολα :X
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακουμε συνεχεια για cosmote και oteshop, ξερει να μας πει καποιος με σιγουρια τι γινεται με τη vodafone?Εχουν τελειωσει εντελως τα κομματια εκει και αν ναι ποτε θα φερει?Υπαρχει ακριβης ημερομηνια γιατι στο site λεει σε μερικες βδομαδες αλλα αυτοι μπορει να εννοουν και τον Οκτωβρη!!

Από γνωστό μου που έχει κατάστημα vodafone στο κέντρο, μου είπε οτι πριν τις 17/8 μην περιμένεις.

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πήγες με την ελπίδα να στο αλλάξουν, σωστά;

Γιατί αλλιώς ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ρε παιδιά, μετά από τόσα που έχουμε πει και ακούσει από πωλητές Γερμανού/Πλαισίου/Vodafone και Cosmote, γιατί τους ρωτάτε ακόμα για το 3GS. Υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα και σε άλλα fora, που γνωρίζουν 200% περισσότερα πράγματα από έναν οποιονδήποτε πωλητή.

 

Τι νόημα έχει να ζητάτε τη συμβουλή ενός ανθρώπου που δεν έχει ούτε τις στοιχειώδεις γνώσεις πάνω στο προϊόν;;

 

Εμένα σε Multirama μου είχε πει ο πωλητής πως το βασικό μειονέκτημα του laptop που πήγα να πάρω (όταν είχα πάει για το ΜacBook μου) είναι πως...δεν έχει Windows. Και θυμάμαι το έλεγε και με μια σοβαρότητα λες και μου έλεγε πως το laptop μου δεν έχει...οθόνη! χαχαχαχαχα.

 

Τι να λέμε τώρα;

Ολίγον άσχετο, αλλά ειλικρινά πέρα από τα βασικά "το έχετε διαθέσμο;", "μήπως ξέρετε πότε θα το έχετε διαθέσιμο;", γιατί μπαίνετε καν στον κόπο να ρωτήσετε πωλητές των εν λόγω καταστημάτων;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα κρατάει 2 ή 3 φορές παραπάνω από το iPhone 2G που είχα.

Συγκεκριμένα κρατάει άνετα 2-3 μέρες, με ομιλία, αρκετές ώρες μουσική, παιχνίδια για WiFi συνολικά κανα 20λεπτο ανοιχτό.

 

Τώρα ή εσύ δεν έχεις απενεργοποιήσει το Push το WiFi ή το 3G, ή απλά έχεις ελαττωματικό προϊόν.

Πάντως σίγουρα το iPhone δεν είναι έτσι όπως - υπερβολικά - το παρουσιάζεις.

Τότε μάλλον έχω ελατωμΑτικο γιατί εγώ με το που το φορτισα με μια ώρα αναμονή 15 λεπτά ομιλία και 15λεπτα σερφ μέσο 3g εχει παει 50% ασε που στο Ίντερνετ όσο ήμουν ζεματουσε η μπαταρία κ όπως βλέπω δεν είμαι ο μόνος εγώ έχω το 32αρι και έχω κλειστά push wifi gps και το συγκρινω με ενα 5800 που έχει ο αδερφός μου με ίδια ακριβώς χρήση μεγάλη διάφορα ελπίζω να στρώσει λίγο γιατί κατΑ τα αλλά είμαι ευχαριστημένος αα φως οθόνης σχεδόν τελείως κλειστό !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...