Jump to content

Αποκρυπτογράφηση αρχείων και φακέλων


kormos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποκρυπτογράφηση αρχείων και φακέλων

 

Καλησπερα

 

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα...

 

Εχω κατεβασει καποια αρχεια απο εναν υπολογιστη με λειτουργικο Windows Vista τα οποια εχουν κρυπτογραφηση και οταν παω να τα "παιξω" (βιντεο , μουσικη) μου βγαζει μηνυμα λαθους <file not found>

 

 

Τι μπορω να κανω γι αυτο; :worry:

 

Στο οποοδηποτε αρχειο αν κανω δεξι κλικ ιδιοτητες και βγαλω την αποκρυπτογραφηση μου εμφανιζει οταν παταω ok για να "παρει" την αλλαγη το εξης μηνυμα "Παρουσιαστηκε σφαλμα κατα την εφαρμογη των χαρακτηριστικων στο αρχειο"

 

Υπαρχει καποια λυση μηπως; :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αποκρυπτογράφηση αρχείων και φακέλων

 

Καλησπερα

 

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα...

 

Εχω κατεβασει καποια αρχεια απο εναν υπολογιστη με λειτουργικο Windows Vista τα οποια εχουν κρυπτογραφηση και οταν παω να τα "παιξω" (βιντεο , μουσικη) μου βγαζει μηνυμα λαθους <file not found>

 

 

Τι μπορω να κανω γι αυτο; :worry:

 

Στο οποοδηποτε αρχειο αν κανω δεξι κλικ ιδιοτητες και βγαλω την αποκρυπτογραφηση μου εμφανιζει οταν παταω ok για να "παρει" την αλλαγη το εξης μηνυμα "Παρουσιαστηκε σφαλμα κατα την εφαρμογη των χαρακτηριστικων στο αρχειο"

 

Υπαρχει καποια λυση μηπως; :confused:

 

http://support.microsoft.com/kb/308993/el

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αυτο αλλά μου βγαζει error ανοίγοντας ένα παράθυρο που μου ζητάει να κάνω επανάληψη (μάταια βέβαια) , παράλειψη , παράλειψη όλων , ακύρωση :wacko:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...