Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3600 slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά το εξωτερικό ηχείο ακούγεται χάλια όταν ακούς με αυτό, το ράδιο. Τρομερή παραμόρφωση και δεν έχει να κάνει με την ένταση. Δηλαδή και με 2 μπάρες στο ήχο πάλι το ίδιο παραμορφωμένο ήχο βγάζει. Αντίθετα όταν ακούς κάποιο mp3 με το εξωτερικό ηχείο ακούγεται μια χαρά. Συμβαίνει σε σε εσάς αυτό το πρόβλημα ή ήμουν εγώ ο "τυχερός"?

 

Μπορεί να ακουστεί χαζό, αλλά μήπως φταίει ο σταθμός που ακούς, δηλαδή δεν πιάνει καλά και έχει παράσιτα; Γιατί αν είχε πρόβλημα το ηχείο σου θα έπαιζε παραμορφωμένα και τα mp3. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν τ ο κάνει σε όλους τους σταθμούς αλλά σε όλα τα mρ3 παίζει καλά, είναι θέμα λογισμικού και σε μια μελλοντική αναβάθμιση ενδέχεται να λυθεί.
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια Evanescence, σε όλους τους σταθμούς μου το κάνει αυτό. Είναι θέμα λογισμικού όπως είπε ο φίλος αν και έχει το τελευταίο λογισμικό. Ίσως το τελευταίο λογισμικό έχει το πρόβλημα αυτό και όχι τα προηγούμενα. Άσε που και τα ακουστικά παίζουν όποτε θέλουν γιατί απʼότι κατάλαβα δεν κάνει καλή εφαρμογή το βισματάκι αφού πρέπει το πιέζεις πλαγίως για να λειτουργεί. Ήδη το πούλησα προχθές και αγόρασα το Ν82 που είναι τέλειο αν και ολίγον τι γκουμούτσα. Σιγά μην έμπλεκα με Nokia Service.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας φίλοι μου..

Έχω ένα ΝΟΚΙΑ 3600 και μια κάρτα 2GB, έχω βάλει ένα password στην κάρτα αλλά πάλι μπορώ να μπώ κατευθείαν χωρίς να μου το ζητάει. Υπαρχει τρόπος ούτως ώστε κάθε φορά που θέλω να ανοίξω την memory card να μου ζητάει πρώτα το password;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

βασικα καλησπερα!!!!!

θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανενας τι πρεπει να κανω με το nokia 5300 ετσι ωστε να εχουν προσβαση οι java εφαρμογες μεσω wap στο internet.Π.χ. δεν μπορω να τρεξω το opera mini.το mail μου ειναι katmadas1@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σε όλους τους φίλους.

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορω να απενοργοποιήσω την κλήση με "φράσεις".

Χρησιμοποιώ bluetooth και όταν πιέζεται το πλήκτρο του κάνει κλήσεις όπου βρει!!! :wacko: :wacko:

https://artonweb.gr Μελέτη ,Σχεδιασμός & Δημιουργία Δυναμικών ιστοσελίδων.
Link to comment
Share on other sites

Δεν απενεργοποιείται. Ποιο ΒΤ ακουστικό έχεις; Γιατί μερικά έχουν το κακό οτι καλούν με απλή πίεση και όχι με παρατεταμένη ή με διπλό κλικ, κάτι που είναι μέγα σφάλμα.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και Χρονια Πολλα...

Θα ηθελα μια βοηθεια...

Απο το menu ΜΗΤΡΩΟ - ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΛΗΣΗΣ - ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΤΩΝ μου ζηταει κωδικο...

Μηπως θα μπορουσε να μου πει καποιος ποιος ειναι ο εργοστασιακος κωδικος ;;;

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ο προεπιλεγμένος κωδικός σε όλες τις διαδικασίες ασφάλειας είναι ο 12345.

 

Δυστυχως μου βγαζει "Λαθος Κωδικος"

 

Μπορω να κανω κατι;;;

 

 

Η λυση ειναι :

 

15 € σε καταστημα NOKIA ALPHA COPY για FORMAT και επαναφορα στις αρχικες ρυθμισεις.......

 

Το θεμα ειναι οτι εγω δεν πειραξα τιποτα απλα οταν ηρθε η ωρα να μηδενισω τους μετρητες των κλησεων δεν μπορουσα λογω του "κολληματος" της συσκευης...............

 

Η ΝΟΚΙΑ αναγνωριζει αυτη την συμπεριφορα σαν λαθος χειρισμο (ειπαμε δεν εκανα τιποτα)και σε χρεωνει και 15 euro απο πανω...

 

Αυτα............>>>>>>

Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες που έχει ενσωματωμένους στο τσιπάκι μνήμης αφορούν την Ελλάδα?

Είναι χάρτες κάποιων πόλεων ή οδικοί χάρτες ολόκληρης της χώρας?

Στο site της νοκια αναφέρει ότι είναι της περιοχής σας, αλλά αυτό θα μπορούσε να σημαίνει των μεγαλύτερων πόλεων της Ευρώπης.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το οδικό δίκτυο της Ελλάδας. Μην περιμένεις όμως καμία τρομερή κάλυψη. Αν θές κάποια συσκευή που να κάνεις άριστα την δουλειά σου όσον αφορά την πλοήγηση, δες προς series 60 μεριά (6110n, N82, N95, 5800, N78, N79 και πάρα πολλές άλλες).
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

Πιο πολύ σαν "παιχνίδι " το θέλω.

Οδικό δίκτυο Ελλάδος σημαίνει εθνικό και επαρχιακό δίκτυο και όχι χάρτης πόλης, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ρύθμιση της έντασης του ήχου στο ξυπνητήρι? Όσο χαμηλωμένο και αν είναι και ότι προφίλ και αν έχει η ένταση είναι αδικαιολόγητα υψηλή με αποτέλεσμα να ξυπνάω εγώ, ο γείτονας, ο σκύλος του γείτονα κλπ. Στις ρυθμίσεις ήχων δεν υπάρχει ρύθμιση για ένταση του ξυπνητηριού. Ξέρει κανείς κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να χαμηλώσει το ξυπνητήρι. Θα έχανε άλλωστε την σημασία του που δεν είναι άλλη, απο το να μας ξυπνάει. :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να χαμηλώσει το ξυπνητήρι. Θα έχανε άλλωστε την σημασία του που δεν είναι άλλη, απο το να μας ξυπνάει. :D

 

Ναι δικέ μου το καταλαβαίνω αλλά στη τελική δεν είμαι και υπναράς. Και στα δίπλα δωμάτια κοιμούνται και δύο μωρά που αν ακούσουν το ξυπνητήρι θα σηκωθούν πριν την ώρα τους... Έ ρε γλέντια... Έχεις παιδάκια? Με το καλό να κάνεις... Αν σηκωθούν από τις 06.30 τη βάψαμε... Σε πολλά κινητά ορίζεις την ένταση του ξυπνητηριού. Απλά αναρωτιόμουν αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο συγκεκριμένο..

Ευχαριστώ πάντως για την απάντησή σου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

paidia eimai fanatikos opados tou 3600 slide(giati to exo:lol:) tora mou eixe mpei i idea na syndeetai to kinito mou sto internet me ti syndesi tou pc meso bluetooth:wacko:. to exo dei auto se windows mobile kai mou arese. vrika ena jar programma pou legotan hiisi suite kai kanei auti ti douleia kai ena tutorial me auto. alla to programataki auto de mou leitourgei giati thelei to kinito na exei internet. emena omos den exei i frog mobile. plz:cry: help me.

 

yg: sorry gia ta greeklish alla den mporo na grapso ellinika

.:Sony Ericsson C510:.:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...