Jump to content

Pantheon Plaza στη Λάρισα


chris7_
 Κοινοποίηση

Πώς σας φαίνεται το νέο pantheon plaza  

35 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνεται το νέο pantheon plaza

    • Φανταστικό!
    • Πολύ καλο!
    • καλό
    • μέτριο
    • κακό
    • Δέν έχω πάει και δέν ξέρω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εμπορικο του αγροτικου συνεταιρισμου gaea για μενα δεν εχει μελλον...γιατι πολυ απλα δεν στεκει εμπορικο κεντρο με καταστηματα τυπου τσαντες μπιχλιμπιδια κλπ και μια ψαροταβερνα για το ξεκαρφωμα....για μενα θα επρεπε να γινει κεντρο οπου να μπαινανε μεσα 3-4 τραπεζες να πιασουν χωρο και τοτε θα ειχε πραγματικη επιτυχια

 

το Pantheon ειναι μια βαρβατη επενδυση που ειναι καταδικασμενη να τραβηξει ολη την κινηση γιατι ολο το βαρος εχει πεσει εκει(και μονο οτι ανοιγουν goodys εκει τα λεει ολα).επισης εχει δοκιμαστει ο χωρος μιας εδω και καμποσο καιρο λειτουργει το mediamarkt...θα εχει και πολυσινεμα αλλα και σοβαρες μαρκες ενδυσης και οχι μονο

 

το μονο κακο ειναι οτι ενω το σημειο ειναι ιδανικο ειναι πολυ επικινδυνο για τροχαια ατυχηματα επειδη ειναι πανω στην παλια εθνικη οδο...οποτε θελει προσοχη

Link to comment
Share on other sites

το εμπορικο του αγροτικου συνεταιρισμου gaea για μενα δεν εχει μελλον...γιατι πολυ απλα δεν στεκει εμπορικο κεντρο με καταστηματα τυπου τσαντες μπιχλιμπιδια κλπ και μια ψαροταβερνα για το ξεκαρφωμα....για μενα θα επρεπε να γινει κεντρο οπου να μπαινανε μεσα 3-4 τραπεζες να πιασουν χωρο και τοτε θα ειχε πραγματικη επιτυχια

Το μελλον θα δειξει...

 

το Pantheon ειναι μια βαρβατη επενδυση που ειναι καταδικασμενη να τραβηξει ολη την κινηση γιατι ολο το βαρος εχει πεσει εκει(και μονο οτι ανοιγουν goodys εκει τα λεει ολα).επισης εχει δοκιμαστει ο χωρος μιας εδω και καμποσο καιρο λειτουργει το mediamarkt...θα εχει και πολυσινεμα αλλα και σοβαρες μαρκες ενδυσης και οχι μονο

Σε πρωτη φαση αυτο φαινεται!!

το μονο κακο ειναι οτι ενω το σημειο ειναι ιδανικο ειναι πολυ επικινδυνο για τροχαια ατυχηματα επειδη ειναι πανω στην παλια εθνικη οδο...οποτε θελει προσοχη

 

 

Αυτο ειναι αληθεια και πρεπει επειγωντος να γινει κατι!

Το εχει πει και η ''Ελευθερια'',το λενε και επανηλειμενα οσοι εχουν παει στα μεχρι προτινους media markt!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Φυτρώνουν Μall στον Κάμπο

 

Τρία νέα πολυκαταστήματα άνοιξαν μέσα σε έναν μήνα στην περιοχή της Λάρισας!!

 

http://assets.in.gr/assetservice/Image.ashx?c=8881255&r=0&p=0&t=0&q=100&v=0&w=800&h=

 

«Για μια εργαζόμενη μητέρα το ωράριο λειτουργίας των εμπορικών κέντρων είναι ό,τι καλύτερο. Εκτός αυτού εδώ μπορώ να έρθω άνετα με το παιδί μου, μπορώ να βρω ό,τι θέλω σε έναν χώρο- ανδρικά, γυναικεία, παιδικά, είδη για το σπίτι, δώρα, ζαχαροπλαστεία, φαγητό, κινηματογράφους- ό,τι θελήσω χωρίς να χρειάζεται να γυρίζω σε ολόκληρη την πόλη. Και επιπλέον, παρκάρεις άνετα».

 

TA NEA

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μερικες φωτο...

 

http://www.sonaesierra.com/uploadfiles/imagebank/images/5ccc58e6-30fa-4f0a-9be3-0f1235176b74.jpg

http://www.sonaesierra.com/uploadfiles/imagebank/images/d9169f8d-7a70-4bd7-8b98-2e89fef4bfe3.jpg

 

http://www.sonaesierra.com/Web/en-GB/pressroom/imagebank/Greece/Pantheon_Plaza/default.aspx

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελειο,πηγα σημερα που ανοιξανε και 2 καφετεριες

και σχεδον ολα τα μαζαγια...

πολυ ωραιο και ζεστο περιβαλλον:rolleyes::rolleyes:

φανταστικο...!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντος φανταστικο ρε συ αλλα δεν μπορεις να το γυρισεις ολο...:rolleyes:

 

αμα υπαρχει ορεξη και καλη παρεα

το γυριζεις και 2 φορες...:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηγα και εγω προσφατα...εντυπωσεις:

 

1.σχεδον ολα τα μαγαζια ειναι για τις γυναικες

2.εχει πολυ χωρο για περπατημα αλλα οταν θα πεσει ο πολυς κοσμος θα χρειαστουν πολυ περισοτερα παγκακια για ξεκουραση

3.αρκετος χωρος παρκινγκ

4.αριστες οι τουαλετες..πραγματικα πολυτελειας

5.ο χωρος με τα ειδη εστιασης ειναι μεν σωστος δηλαδη αλλος πουλαει λουκανικα αλλος γυρο αλλος σουβλακια κλπ αλλα ο χωρος των τραπεζοκαθισματων ειναι τραγικος γιατι ειναι πολυ αραια το ενα με το αλλο και σε αντιθεση με mall και cosmos μπορεις να κατσεις οπου θες...το θεμα ειναι πως ειναι και λιγα τα τραπεζια και θα γινεται πανικος να βρεις να κατσεις...ειναι και κατι τοιχακια που πιανουν χωρο

6.οι 2 καφετεριες πολυ καλες και ετοιμαζεται και ακομα 1

7.εχει κατι κτισματα τα οποια θα γινουν τσιπουραδικα-ταβερνες(αργοτερα)

8.εχει ενα αθλιο συντριβανι απο το οποιο τρεχουν τα νερα παντου μιας και δεν ειναι φραγμενο

9.απο λουλουδια-πρασινο εχουν βαλει αλλα τα αποτελεσματα θα φανουν αργοτερα

10.εχει ενα καραφλα σεκιουριτα να κανει φιγουρα με ενα segway

 

αυτα μου ερχονται προχειρα τωρα...παντως μεγαλη επενδυση και ζητημα να ειναι κλειστα 5-6 μαγαζια που και αυτα ανοιγουν συντομα...και γενικοτερα ολο μαστορια βλεπεις αφου οι διαμορφωσεις συνεχιζονται

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παει αλλα μονο απο τις φωτο και τις περιγραφες του chris ακουγεται ΤΕΛΕΙΟ

 

και H&M!!!! ΤΥΧΕΡΟΙ.........!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παει αλλα μονο απο τις φωτο και τις περιγραφες του chris ακουγεται ΤΕΛΕΙΟ

 

και H&M!!!! ΤΥΧΕΡΟΙ.........!!

 

 

Αντε εσυ εισαι και κοντα....κατεβα μια βολτα ντε!!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μας ξεναγησεις?

 

υγ.τι ειναι το segway?

 

Αμε!:p

Αν ειμαι και εγω Λαρισα φυσικα!

 

Με προλαβε ο elusive!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πηγα κι εγω...

 

-2-3 μαγαζια με νεανικα γυναικεια ρουχα ισως σταθουνε, τα υπολοιπα θα φυγουνε πριν την ωρα τους,

 

-ο αγαπητος εφερε οτι μπαγιατικο ειχε απο θεσσαλονικη και το εριξε στην Λαρισα...

 

θελω να δω κινηση μετα τις γιορτες....θα την βγαλει την ανοιξη??αμφιβαλλω

Link to comment
Share on other sites

με κοντομανικο πηγες?? :lol:

Ε μη μου πεις οτι δεν μπαζει από παντού μέσα.:p

Ένα βραδάκι πήγα και ευτυχώς ήμουν εφοδιασμένος και με κασκόλ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλά σοβαρά τώρα εσείς δεν κρυώνετε στους διαδρόμους; Εγώ έμπαινα σε όποιο μαγαζί έβρισκα για να αποφύγω την παγωνιά.:p
Link to comment
Share on other sites

Καλά σοβαρά τώρα εσείς δεν κρυώνετε στους διαδρόμους; Εγώ έμπαινα σε όποιο μαγαζί έβρισκα για να αποφύγω την παγωνιά.:p

 

Ενταξει χωρις πλακα τωρα...οταν ειχα παει εγω δεν ειχε καθολου κρυο και ετσι δεν μπορουσα να το καταλαβω!Τωρα με το κρυο οταν παω θα πω!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...