Jump to content

The X-Factor (Αnt1)


petros_dl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέλος το Χ-Factor... Νικητής Λούκας . 2ος ο Νικόλας ( :( ) , 3 Τριημητόνιο και 4οι κόκκινα χαλιά... Δεν το περίμενα να βγει ο Λούκας ... Ήθελα Νικόλα ή Κόκκινα χαλιά αλλά δυστηχώς το fun club του Λούκα ήταν δυνατότερο , μόνο και μόνο λόγω ομορφιας του Λούκα ...

 

μην τα ισοπεδώνεις όλα...οχι μονο ομορφιας...εχει τρελό λαρύγγι ο τύπος...

τα κοκκινα χάλια εδω που εφτασν παλι τυχεροι ειναι.... για μενα επρεπε να φύγουν εβδομάδες πριν...τραγουδουσαν κ κοντεβαν να κοιμηθουν ορθιοι....ασε που

οι φατσες τους ηταν λες κ εβλεπα να τραγουδανε τα ζουζουνια στο αλτερ.... :p (πολυ παιδικες ενοω)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν άκουσα... Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα ήρθα και πόσταρα εδώ... Κρίμα ομως ρε Γ@**** για τον Νικόλα :(:(

 

αυτον τον εφαγε το οτι τα ελεγε ΟΛΑ απο τσαμικο μεχρι οπερα :lol::lol: ο λουκας ειναι καθαρη λαικη φωνη,για μενα ειναι φυσιολογικοτατο το αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

αυτον τον εφαγε το οτι τα ελεγε ΟΛΑ απο τσαμικο μεχρι οπερα :lol::lol: ο λουκας ειναι καθαρη λαικη φωνη,για μενα ειναι φυσιολογικοτατο το αποτελεσμα.

το αντίθετο καλέ! ο Λουκας ειναι αυτος που κανε τις τρελές υπερβάσεις κι έλεγε από

Ιταλικό και Ανιμαλς μεχρι Ξυλουρη κ Μητροπάνο. Ο Νικόλας ειχε πιο ξεκαθαρη ταυτότητα - ποπ ροκ, αφου εχει γράψει κ τα δικα του τραγουδια...Οι 2 πρωτοι ήταν πραγματικά ισάξιοι (ο Νικολας ισως εχει πιο πολλη ποιοτητα ως καλλιτεχνης κ το γεγονος οτι γραφει τα δικα του τραγουδια ισως τον βοηθησει να κανει πιο πετυχημενη καριερα) αλλα ο Λουκας εχει πιο πολύ το περιβόητο X-factor, εχει τον τσαμπουκα ρε παιδι μ...ελπιζω μονο να μην τραγουδάει μονο λαικα αλα Ρέμο γιατί δε μ αρεσει αυτή η μουσικη...μακαρι να τραγουδαγε κατι πιο ροκ για να μπορω κ εγω να τον ακουω (ετσι κι αλλιως ποιος χρειαζεται αλλον ενα λαικο τραγπουδιστη?)

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό!

Ο Λούκας είχε το πακέτο και σε σχέση με το Νικόλα, είχε περισσότερο ενδιαφέρον σαν προσωπικότητα.

Ακούσατε τι είπε η Ειρήνη στα προγνωστικά; Ότι ο Λούκας είχε το "ρεύμα" από τις οντισιόν μέχρι τα λάιβ. Αυτό που πραγματικά μετράει είναι η γνώμη του κοινού απέναντι σε μια κατάσταση, κι όχι όσα αιωρούνται περί φωνάρας και...μοναδικού ταλέντου.

Link to comment
Share on other sites

χι μονο ομορφιας...εχει τρελό λαρύγγι ο τύπος...

Αν τα λες αυτό για το λαρύγγι για τον Λούκα, για τον Νικόλα που είναι απλά Η ΦΩΝΑΡΑ τι θα πεις ??? Εγώ πάντως ήθελα να βγει ο Νικόλας

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

το αντίθετο καλέ! ο Λουκας ειναι αυτος που κανε τις τρελές υπερβάσεις κι έλεγε από

Ιταλικό και Ανιμαλς μεχρι Ξυλουρη κ Μητροπάνο. Ο Νικόλας ειχε πιο ξεκαθαρη ταυτότητα - ποπ ροκ, αφου εχει γράψει κ τα δικα του τραγουδια...Οι 2 πρωτοι ήταν πραγματικά ισάξιοι (ο Νικολας ισως εχει πιο πολλη ποιοτητα ως καλλιτεχνης κ το γεγονος οτι γραφει τα δικα του τραγουδια ισως τον βοηθησει να κανει πιο πετυχημενη καριερα) αλλα ο Λουκας εχει πιο πολύ το περιβόητο X-factor, εχει τον τσαμπουκα ρε παιδι μ...ελπιζω μονο να μην τραγουδάει μονο λαικα αλα Ρέμο γιατί δε μ αρεσει αυτή η μουσικη...μακαρι να τραγουδαγε κατι πιο ροκ για να μπορω κ εγω να τον ακουω (ετσι κι αλλιως ποιος χρειαζεται αλλον ενα λαικο τραγπουδιστη?)

 

η φωνη του λουκα ειναι πιο αντρικη,ο αλλος τραγουδαει σα παιδακι γι'αυτο και ειναι λαικουρα το παλικαρι

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι λαικός ρε παιδιά ?? Το ψώνιο ... Ο Νικόλας είναι Φωναρα ... αυτά είχα να πω ... ο Λουκάς δεν είναι ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι λαικός ρε παιδιά ?? Το ψώνιο ... Ο Νικόλας είναι Φωναρα ... αυτά είχα να πω ... ο Λουκάς δεν είναι ...

 

δε ξερω αν ειναι η οχι ψωνιο παντως εχει πολυ καλυτερη φωνη απο το νικολα σου :p

Link to comment
Share on other sites

καποιος να μας πει τωρα στο τελος ποιο ηταν το ξενο τραγουδι.
εννοείς το τραγούδι που έπαιξε όταν έπεσαν οι τίτλοι τέλους; ήταν το keep on rising

από ian carey ft michelle shellers

 

ήταν αναμενόμενο ότι ένας από τα δύο αγόρια θα νικούσε..πάει και αυτό.άντε βρε και του χρόνου με το 2!!

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν ειναι η οχι ψωνιο παντως εχει πολυ καλυτερη φωνη απο το νικολα σου

Ναι καλά ... Αν μπορέσει να τραγουδήσει όπως τον Νικόλα εμένα να μην με λεν Αντρέα... Ακόμα να με θυμηθείτε ότι θα κάνει επιτυχία ο Νικόλας... Πιο πολύ απ΄ότι ο Λούκας

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

εννοείς το τραγούδι που έπαιξε όταν έπεσαν οι τίτλοι τέλους; ήταν το keep on rising

από ian carey ft michelle shellers

 

ήταν αναμενόμενο ότι ένας από τα δύο αγόρια θα νικούσε..πάει και αυτό.άντε βρε και του χρόνου με το 2!!

 

ακριβως αυτο,μου τον ειπε το τιτλο του τραγουδιου ενα παλικαρι πιο πριν.ευχαριστω ετσι κι αλλιως :D

Link to comment
Share on other sites

Α! Για αυτό το τραγούδι έλεγες πριν ??? Ωραίο είναι... Δεν το έχεις ξανακούσει ;
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μην τα ισοπεδώνεις όλα...οχι μονο ομορφιας...εχει τρελό λαρύγγι ο τύπος...

τα κοκκινα χάλια εδω που εφτασν παλι τυχεροι ειναι.... για μενα επρεπε να φύγουν εβδομάδες πριν...τραγουδουσαν κ κοντεβαν να κοιμηθουν ορθιοι....ασε που

οι φατσες τους ηταν λες κ εβλεπα να τραγουδανε τα ζουζουνια στο αλτερ.... :p (πολυ παιδικες ενοω)

 

με εκφράζεις απόλυτα...έλεος με τις κόκκινες βελέντζες...και για εμένα και η Κέλλυ άξιζε να είναι στον τελικό αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Ο Λούκας είναι φοβερός τραγουδιστής, πολύ πιο σοβαρός και ταπεινός απο τον Νικόλα κατά τη γνώμη μου.

Ο Νικόλας τόσο καιρό μου έδινε την εντύπωση ότι ήταν το πουλέν της Γκαγκάκη...Ενώ ο Λούκας, έφτασε εκεί που έφτασε με δικό του ιδρώτα, χωρίς να έχουμε κανέναν από πίσω να μας τα πρήζει σε κάθε live για το πόσο καλός και τρομερός είναι και στα live αλλά και backstage.

Δε λέω ότι ο Νικόλας δεν είναι καλός τραγουδιστής. Ίσα ίσα θα κάνει μεγάλη καριέρα, αλλά ο Λούκας είχε κάτι στον χαρακτήρα του που μ'έκανε να τον συμπαθώ πολύ περισσότερο!Πολύ σεμνό παιδί...Μπράβο του!

 

Ποιος είναι λαικός ρε παιδιά ?? Το ψώνιο ... Ο Νικόλας είναι Φωναρα ... αυτά είχα να πω ... ο Λουκάς δεν είναι ...

 

τι δεν είναι ο Λουκάς?:lol: λολ τι άλλο θα ακούσουμε. Αν θες να υποστηρίξεις τον Νικόλα μπορείς να βρεις νομίζω άλλα καλύτερα επιχειρήματα γιατί με αυτά που λες όλοι θα σε έχουν του κλώτσου και του μπάτσου.

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να υποστηρίξεις τον Νικόλα μπορείς να βρεις νομίζω άλλα καλύτερα επιχειρήματα γιατί με αυτά που λες όλοι θα σε έχουν του κλώτσου και του μπάτσου.

Ε τι άλλα επιχειρήματα να βρω , αφού είπαμε έχει φωνάρα το παιδι... Και οι κριτές το λένε...Εσύ είσαι κοριτσι ... άρα σου αρέσει ο Λούκας, άρα δεν πρέπει να μιλάς :p :p :lol:

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας έχει τη γνώμη του, η οποία είναι σεβαστή. Η δική μου λοιπόν είναι ότι όταν σ' ένα τέτοιο παιχνίδι έχεις ως συμμετέχοντα τον Νικόλα, τον πιο άρτιο καλλιτέχνη που έχει περάσει ποτέ από ελληνικό talent show, είναι αδιανόητο να μην του δίνεις την πρώτη θέση. Απλά. Τελεία και παύλα.
Link to comment
Share on other sites

Ε τι άλλα επιχειρήματα να βρω , αφού είπαμε έχει φωνάρα το παιδι... Και οι κριτές το λένε...Εσύ είσαι κοριτσι ... άρα σου αρέσει ο Λούκας, άρα δεν πρέπει να μιλάς :p :p :lol:

 

σε λάθος άτομο το είπες το "δεν πρέπει να μιλάς". Τέσπα...δηλαδή για να σε ρωτήσω...ο Λούκας κατά τη γνώμη σου δεν τραγουδούσε καλά ε;και ήταν παράφωνος..

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας έχει τη γνώμη του, η οποία είναι σεβαστή. Η δική μου λοιπόν είναι ότι όταν σ' ένα τέτοιο παιχνίδι έχεις ως συμμετέχοντα τον Νικόλα, τον πιο άρτιο καλλιτέχνη που έχει περάσει ποτέ από ελληνικό talent show, είναι αδιανόητο να μην του δίνεις την πρώτη θέση. Απλά. Τελεία και παύλα.

 

γνωμη σου,οχι τελεια και παυλα,συνεχιζει ο κοσμος να λεει τη γνωμη του ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν τα λες αυτό για το λαρύγγι για τον Λούκα, για τον Νικόλα που είναι απλά Η ΦΩΝΑΡΑ τι θα πεις ??? Εγώ πάντως ήθελα να βγει ο Νικόλας

 

καλα θες να με τραλανεις βραδιατικα?????????ειπα εγω δεν εχει φωνη ο νικολας???

απλα ο λουκας εχει το πακετο....κ εγω χαιρομαι που βγηκε ο λουκας...

διαβαζε προσεκτικα τι γραφω κ πριν απαντησεις κανε ενα συλλογισμό αν καταλαβες

σωστα κ μετα να απαντας....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

...ο Λούκας κατά τη γνώμη σου δεν τραγουδούσε καλά ε;και ήταν παράφωνος..

Δεν είπα ότι δεν τραγουδάει καλά το παιδί... Μια χαρά , αλλά ο Νικόλας τραγουδάει καλύτερα... άποψη μου βέβαια... Και γιατί σε λάθος άτομο το είπα ότι δεν πρέπει να μιλας ?? :p :p :lol:

 

Ο καθένας έχει τη γνώμη του, η οποία είναι σεβαστή. Η δική μου λοιπόν είναι ότι όταν σ' ένα τέτοιο παιχνίδι έχεις ως συμμετέχοντα τον Νικόλα, τον πιο άρτιο καλλιτέχνη που έχει περάσει ποτέ από ελληνικό talent show, είναι αδιανόητο να μην του δίνεις την πρώτη θέση. Απλά. Τελεία και παύλα.

Σωστοτατος ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

γνωμη σου,οχι τελεια και παυλα,συνεχιζει ο κοσμος να λεει τη γνωμη του ;)

 

Σαφέστατα, τελεία και παύλα για μένα που δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι δεν τραγουδάει καλά το παιδί... Μια χαρά , αλλά ο Νικόλας τραγουδάει καλύτερα... άποψη μου βέβαια... Και γιατί σε λάθος άτομο το είπα ότι δεν πρέπει να μιλας ?? :p :p :lol:

 

 

Σωστοτατος ...

 

και οι δυο φωνάρες έχουνε...ίσως να κρίνονται στις λεπτομέρειες και στο γούστο του καθενός, αλλά όλα βασίστηκαν στο "πακέτο" όπως είπε και κάποιος πιο πριν. Και δε θα σου απαντήσω για το δεύτερο γιατί θα βγούμε off-topic και θα καταλάβεις και μόνος σου όταν μεγαλώσεις λίγο.

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα, τελεία και παύλα για μένα που δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.

 

αδιανοητα ειναι αλλα πραγματα οχι αυτο ρε φιλε :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...