Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ένα αναλυτικό review απο το ρώσικο Mobiset, αυτή την φορά στα αγγλικά.

 

Review of Nokia 5800 XpressMusic – Emotional Listening. Part Ι

 

Review of Nokia 5800 XpressMusic. Part ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, αν το πάρεις, ξέρεις ποιόν θα πάρεις πρώτο τηλέφωνο. :D ;)

 

Καλή τιμούλα είναι. Και μόλις βγει και το ελληνικό firmware, του περνάς και ελληνικά και είσαι άρχοντας, αν και, απ' ότι θυμάμαι, το κινητό σου στα αγγλικά το έχεις και γράφεις πάντα greeklish, οπότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ela Georgo alla eipe oti epeidi einai kaoinourgio ehei toso kai tha pesei sta 300euro se 1-2 mines,diladi mporei na min ehei kykloforisei edo akoma oyte mehri tote!!

Den xero ean tha to paro file epeidi eho to iphone kai DEN einai akrivos iphone killer

eho kai to N82 poy ehei polles leitourgies ara,to 5800 gia emena einai kalo alla den eho psithei 100%

esy??

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω αλλά το ελληνικό στο οποίο βάζω περιορισμό κόστους τα 350 ευρώ. Αν έχει παραπάνω θα περιμένω να πέσει.

 

Nokia 5800 Xpress Music clears FCC

 

http://news.cnet.com/8301-17938_105-10127164-1.html

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά συγνώμη αλλά πιστεύετε ότι θα έρθει στην Ελλάδα στα 350 ευρώ!!!γιατί στις χώρες που κυκλοφόρισε πάει από 360 μέχρι 460 στα nokia shop και τέλος για πείτε μου πότε κυκλοφόρησε συσκευή με αναβάθμηση στο λειτουργικό της η Νόκια κάτω από τα 480 ευρώ π.χ σειρά Ν
Link to comment
Share on other sites

Nokia 5800 XpressMusic - Widescreen video capture and Stills camera test

 

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/8674_Nokia_5800_XpressMusic-Widescr.php

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας φιλος στη Γερμανια τωρα για τις γιορτες και ετσι και το βρει 330-350 θα το χτυπησω κι εγω. Ειναι καλη η τιμη, δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει πιο φθηνα στην Ελλαδα, μονο και μονο το 20% του ΦΠΑ να βαλουμε στα 279ευρω της Νοκια παμε στα 335 περιπου, οποτε και να ερθει (λεμε τωρα) σε τοσο καλη τιμη, χαλαλι τα 15 ευρω πιο πανω..

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας φιλος στη Γερμανια τωρα για τις γιορτες και ετσι και το βρει 330-350 θα το χτυπησω κι εγω. Ειναι καλη η τιμη, δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει πιο φθηνα στην Ελλαδα, μονο και μονο το 20% του ΦΠΑ να βαλουμε στα 279ευρω της Νοκια παμε στα 335 περιπου, οποτε και να ερθει (λεμε τωρα) σε τοσο καλη τιμη, χαλαλι τα 15 ευρω πιο πανω..

 

K γω απο Γερμανια λεω ν το παρω..οντως φθηνοτερα δεν νομιζω να ερθει εδω..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να πω κάτι; Ποιός ο λόγος να αγοράσει κάποιος ένα κινητό που θα είναι ακόμα σε δοκιμαστική κατάσταση (ειδικά τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας του) και χωρίς να έχει δει προσωπικά ο ίδιος την συσκευή παρά μόνο ότι βλέπει στο ιντερνέτ; Να πω οτι έχει επιδότηση και θα το βγεί πχ μισοτιμής να πεις άιντε καλά! Αλλά να δώσεις ολόκληρο το ποσό και να σου βγάλει προβλήματα στην αρχή και να καίγεσαι πότε θα βγεί η πρώτη αναβάθμιση κτλ το θεωρώ υπερβολή για οποιαδήποτε συσκευή. Δεν κάνω κουμάντο στην τσέπη κανενός, απλώς κάπου να σταματήσουμε να "κυνηγάμε" τις συσκευές και κατ'επέκτασην τις εταιρίες. Λίγο υπομονή δεν βλάπτει. Θα έρθει και εδώ που θα πάει. Μα το 2009 μα το 2015 θα έρθει :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας φιλος στη Γερμανια τωρα για τις γιορτες και ετσι και το βρει 330-350 θα το χτυπησω κι εγω. Ειναι καλη η τιμη, δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει πιο φθηνα στην Ελλαδα, μονο και μονο το 20% του ΦΠΑ να βαλουμε στα 279ευρω της Νοκια παμε στα 335 περιπου, οποτε και να ερθει (λεμε τωρα) σε τοσο καλη τιμη, χαλαλι τα 15 ευρω πιο πανω..

 

φιλε μου τσιμπα το,εδω μην το περιμενεις στα 300-350

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τσιμπα το,εδω μην το περιμενεις στα 300-350

Κι εγώ θέλω να το τσιμπήσω αλλά ξενερώνω που θα έρθει σε λίγες μέρες ελλάδα και θα έχει και ελληνικά ενώ εγώ δεν θα έχω

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω να το τσιμπήσω αλλά ξενερώνω που θα έρθει σε λίγες μέρες ελλάδα και θα έχει και ελληνικά ενώ εγώ δεν θα έχω

 

Θα αργησει να ερθει...επισης μπορεις μετα να τα περασεις...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη εδω περα μπορει να ειναι τσιμπημενη η τιμη του αλλα σταδιακα(σ'ενα μηνα το πολυ) θα πεσει.Δειτε τα Ν85,Ν79,Ν96.Ολα την ιδια πορεια ακολουθουν ακολουθουν
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Στο e-click.gr γράφει ότι έρχεται :

 

Εντός της Εβδομάδας.

Σειρά προτεραιότητας!:blink::blink:

 

ξέρει κανείς αν εννοεί αυτή τη βδομάδα ή το γράφει εδώ και καιρό....??

Link to comment
Share on other sites

Στο e-click.gr γράφει ότι έρχεται :

 

Εντός της Εβδομάδας.

Σειρά προτεραιότητας!:blink::blink:

 

ξέρει κανείς αν εννοεί αυτή τη βδομάδα ή το γράφει εδώ και καιρό....??

 

Θα ρωτησω αυριο αν ειναι.

 

Την τιμη την ειδες ομως €469.00 ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα και το φορτίζω :)

από μέγεθος καταπληκτικό θα ανεβάσω και άλλες φωτό με άλλα μοντέλα για σύγκριση μεγέθους

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα και το φορτίζω :)

από μέγεθος καταπληκτικό θα ανεβάσω και άλλες φωτό με άλλα μοντέλα για σύγκριση μεγέθους

 

Καλορίζικο και περιμένουμε αναλυτικό review :rolleyes:

Πόσο σου στοίχισε τελικά;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα και το φορτίζω :)

από μέγεθος καταπληκτικό θα ανεβάσω και άλλες φωτό με άλλα μοντέλα για σύγκριση μεγέθους

 

Aπο που το πηρες??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα και το φορτίζω :)

από μέγεθος καταπληκτικό θα ανεβάσω και άλλες φωτό με άλλα μοντέλα για σύγκριση μεγέθους

Καλορίζικο και από εμένα esykas.

Περιμένουμε εντυπώσεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο @esykas ετοιμασου για ερωτησεις..

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθα απο το νοκια shop της περιοχης μου. ρωτησα για το 5800 και μου ειπαν οτι το περιμενουν τελος ιανουαριου και σε τελικη τιμη κοντα στα 300€! το ειδα σε "ψευτικο"! σαν μεγεθος ειναι καλο! πολυ μικροτερο απο οτι το περιμενα.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...