Jump to content

Αγορά αυτοκινήτου: Κατηγορία «Coupe και Cabrio»


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To δερμάτινο σαλόνι δεν είναι και πολύ ευχάριστο ούτε το χειμώνα (χωρίς θερμαινόμενα καθίσματα) ούτε το καλοκαίρι (χωρίς αεριζόμενα).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα δυο καλυτερα εξτρα ειναι φωτα xenon και δερματινο σαλονι......

+ αυτόματο κιβώτιο :)

Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

+ αυτόματο κιβώτιο :)

 

βασικα εξαρταται απο το αμαξι και το ιδιο το αυτοματο..

Link to comment
Share on other sites

To δερμάτινο σαλόνι δεν είναι και πολύ ευχάριστο ούτε το χειμώνα (χωρίς θερμαινόμενα καθίσματα) ούτε το καλοκαίρι (χωρίς αεριζόμενα).

 

αεριζομενα καθισματα.?...

καλη φαση...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

To δερμάτινο σαλόνι δεν είναι και πολύ ευχάριστο ούτε το χειμώνα (χωρίς θερμαινόμενα καθίσματα) ούτε το καλοκαίρι (χωρίς αεριζόμενα).

 

δε μπορεις να μη το εχεις οταν οδηγεις αυτοκινητο αξιας 30000 η 40000 ευρω θα σε κλαινε οι ρεγγες :lol:

Link to comment
Share on other sites

δε μπορεις να μη το εχεις οταν οδηγεις αυτοκινητο αξιας 30000 η 40000 ευρω θα σε κλαινε οι ρεγγες :lol:

 

Kαλα πήγαινε κάθησε στα δερμάτινα αν το έχεις αφήσει σε ήλιο 1-2 ώρες το καλοκαίρι. ’σε που ιδρώνεις πολύ εύκολα.

Για alcantara το δέχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, γούστα είναι αυτά... άλλο αέρα δίνει ενα καλό δερμάτινο σαλόνι και μια πανέμορφη 18άρα,19άρα ή 20άρα ζάντα!!! Λέμε τώρα.

Μεταλλικό χρώμα κόκκινο ή άσπρο δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, γούστα είναι αυτά... άλλο αέρα δίνει ενα καλό δερμάτινο σαλόνι και μια πανέμορφη 18άρα,19άρα ή 20άρα ζάντα!!! Λέμε τώρα.

Μεταλλικό χρώμα κόκκινο ή άσπρο δεν έχει.

 

και η 17αρα μαμα καλη ειναι

Link to comment
Share on other sites

Kαλα πήγαινε κάθησε στα δερμάτινα αν το έχεις αφήσει σε ήλιο 1-2 ώρες το καλοκαίρι. ’σε που ιδρώνεις πολύ εύκολα.

Για alcantara το δέχομαι.

Ισχύει το ότι ιδρώνεις εύκολα αλλά δεν μπορείς να έχεις αυτοκίνητο 30-40-50+ χιλιάδων ευρώ και να μην έχεις δερμάτινα.Αλλάζει όλο το σαλόνι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια νταξει οντως το δερματινο σαλονι σε τετοια αυτοκινητα χαριζει, αλλα δε νομιζω οτι ειναι και επιταγη του συγχρονου αυτοκινητου! Για μουρη ειναι! Αλλα το δερμα δε προσφερει και τιποτα περισοτερο απο την απλη ταπετσαρια (γνωμη μου αυτη)! Με τοσα λεφτα μπορεις να βαλεις και πιο σημαντικα πραγματα στο αμαξι!
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το ότι ιδρώνεις εύκολα αλλά δεν μπορείς να έχεις αυτοκίνητο 30-40-50+ χιλιάδων ευρώ και να μην έχεις δερμάτινα.Αλλάζει όλο το σαλόνι.

 

Alcantara λέμε, δε θα κάνουμε γυφτιές!:D

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο τα καθισματα,οταν βαζεις δερμα συνηθως εχεις επιλογη να βαλεις ιδιο χρωμα κ στην ταπετσαρια...κατι που αλλαζει εντελως το εσωτερικο του αυτοκ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.

Μετα λοιπον απο 2 εκρηκτικες ημερες συμβιωσεις με το coupe ης BMW εχω να πω τα εξης:

 

Φοβερα στημενο αυτοκινητο,με αρκετα δυνατο κινητηρα(ψηλα κυριως) και απιστευτα κοφτερο-ακριβες τιμονι!Φοβερη αισθηση στο δρομο!

Στα συν τον γεγονος οτι ειναι πραγματικα ευκολοδηγητο!Αισθανθηκα σα να το ειχα στα χερια μου απο χρονια μετα τα πρωτα κιολλας χιλιομετρα!

Το αμαξι που ειχα στα χερια μου ειχε 17000 km και ηταν πραγματικα σαν καινουριο!

Θεωρω πως ειναι μια πραγματικα αξιολογη προταση που ομως......μ αφηνει παγερα αδιαφορο σχεδιαστικα!Ιδιο σχεδον με καθε αλλο αυτοκινητο της σειρας 3.Εσωτερικο πραγματικα πολυ μινιμαλ για τα γουστα μου και ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ!Για να πεις να το ανεβασεις αισθητικα θες αρκετες χιλιαδες ευρω,πραγμα που σημαινει 50000 στο συνολο!

Μ αυτα και μ αυτα και μετα απο συζητησεις με το μηχανικο μου φιλους και γνωστους καταληγω εν τελη με ανεση στο να επιλεξω το Α5!!!

Βρισκοντας το,ομορφοτερο,πιο γεματο,πιο ιδιαιτερο,πιο δυνατο!

 

Ευχαριστω για την βοηθεια ολων των παιδιων!Καλο μεσημερι!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Αφού στο είπαμε ότι στο Α5 θα κατέληγες! :grin: Φοβερή επιλογή μπράβο! :up: Να δω επιτέλους και κανένα Α5 να κυκλοφορεί.. όλο 3αρες βλέπω!(όχι ότι θα με χαλούσε να είχα μία) :lol:

Ο Γεωργίου χθες για το Α5 ''Ωραίο σαπάκι'' :wacko:, προφανώς συγκρίνοντας το στο μυαλό του με την Μ3 για την οποία μιλούσε πριν.. :dash:

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο cicilianos....

για πες μας ινφο για το αμαξι που ειχες...χρωμα-εκδοση-εσωτερικο κτλ...

με τα ηλεκτρονικα εξω το οδηγησες καθολου σε κανα στροφιλικι??

ο γεωργιου τα λεει αυτα επειδη εχει Μ3..τον εχω πετυχει γλυφαδα να κανει καφριλες...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο cicilianos....

για πες μας ινφο για το αμαξι που ειχες...χρωμα-εκδοση-εσωτερικο κτλ...

με τα ηλεκτρονικα εξω το οδηγησες καθολου σε κανα στροφιλικι??

ο γεωργιου τα λεει αυτα επειδη εχει Μ3..τον εχω πετυχει γλυφαδα να κανει καφριλες...

 

Χρωμα μαυρο,με 17αρες μαμα ζαντες.υφασμα καθισματα,δερμα τιμονικαι λεβιε!

2ζωniko klima,καλο αυτο!ΑΥΤΑ!Τιποτα το ιδιαιτερο και πραγματικα ΠΟΛΥ ΛΙΤΟ!Παρα πολυ......

 

Το αντι σπιν το βγαζεις αλλα ξανα αυτο εκει!Το αμαξι φοραγε κατι κοντινενταλ,αρκετα καλα θα ελεγα.Στους γλυστερους δρομους της Θασου ομως εφευγε συνεχεια!Μιλαμε για πολυ μπαντα!αν το αρχισεις και παιζεις με το τιμονι(κορυφαιο αυτο)πας πλαγια χωρις να σε κοβει το αντισπιν;)

Εντυπωση μου εκανε το αμαξι απο τις 4,5-5000 και μετα!Οταν το πηρα απο το λιμανι,στα μισα του δρομου ειχε κινηση και ελεγα ΟΙ ΜΑΛΑΚ΅#@$Σ μου εστειλαν το 316!!Οταν ανοιχτηκα λιγακι ομως,καταλαβα οτι μονο το 16αρη δεν ηταν:D

Κοιτα δεν εχω να πω πολλα αρνητικα.Οπως τα ειχαμε πει απο την αρχη ειναι τα πραγματα!

2 φοβερα κουπε με αρκετο γκαζι.Το Α5 ομως εχει κερδισει την καρδια μου!:love::love:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

να γινει το Αουντι τοτε!...

το αμαξι που ειχες ηταν η βασικη εκδοση απ οσα μου λες...

στο αουντι βαλε οπωσπηπωτε ξενον!

Link to comment
Share on other sites

να γινει το Αουντι τοτε!...

το αμαξι που ειχες ηταν η βασικη εκδοση απ οσα μου λες...

στο αουντι βαλε οπωσπηπωτε ξενον!

Ναι η βασικη πρεπει να ηταν!Τιποτα το ιδιαιτερο πραγματικα.:(

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ναι η βασικη πρεπει να ηταν!Τιποτα το ιδιαιτερο πραγματικα.:(

 

μη νομιζεις οτι και το αουντι στην αντιστοιχη εκδοση ειναι καλυτερο....:devil:

Link to comment
Share on other sites

μη νομιζεις οτι και το αουντι στην αντιστοιχη εκδοση ειναι καλυτερο....:devil:
Κοιτα εκεινο μονο που εχει την οθονη εκει μπροστα....με ολα ενσωματωμενα....ειναι καπως.Το 320 ειναι αδειο εντελως!:mad:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με το καλο να το παραλαβεις το Α5, καλα και ασφαλη χιλιομετρα!! Περιμενουμε εντυπωσεις!:) Νταξει μςρε ολα τα αυτοκινητα αυτης της κατηγοριας ειναι λιγο αδεια στις βασικες τιμες. Πως αλλιως θα στα παρουν μετα???
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εκεινο μονο που εχει την οθονη εκει μπροστα....με ολα ενσωματωμενα....ειναι καπως.Το 320 ειναι αδειο εντελως!:mad:

 

Στην 320 μπορεις να εχεις με περιπου:

 

2000 euro - On-board monitor with TV function

ή

2500 euro - On-board Navigation system Professional

ή

3500 euro - On-board Navigation system Professional with TV function

 

http://img221.imageshack.us/img221/1193/52628250jp4.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/3736/30205617nk7.jpg

 

Οσο για το κοστος του on board , περι ορεξεως κ...... :)

Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εκεινο μονο που εχει την οθονη εκει μπροστα....με ολα ενσωματωμενα....ειναι καπως.Το 320 ειναι αδειο εντελως!:mad:

 

ειναι στανταρ το Ναβι στο Α5??δε νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...