Jump to content

Sony Ericsson G705


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το βρήκα στο e-click.gr sta 308 ευρώ!! τι λέτε να το παραγγήλω?? η να περιμένω να βγει στην αγορά!!! βαρέθηκα να περιμενω ακομα να βγει ελεος μαλλον με βλεπω να το παραγγέλνω ετσι κιαλλιως και να βγει στην αγορα τοσο θα εχει και πιο ακριβα ...... τι λετε ????
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 500
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το βρήκα στο e-click.gr sta 308 ευρώ!! τι λέτε να το παραγγήλω?? η να περιμένω να βγει στην αγορά!!! βαρέθηκα να περιμενω ακομα να βγει ελεος μαλλον με βλεπω να το παραγγέλνω ετσι κιαλλιως και να βγει στην αγορα τοσο θα εχει και πιο ακριβα ...... τι λετε ????

Eγω στην θεση σου δεν θα το παραγγελνα.ασε να κυκλοφορησει πρωτα στην αγορα και να δουμε τις πρωτες εντυπωσεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα λες καλυτερα στην αναμονη.....αλλα παλυ για μενα πια θα ειναι η διαφορα αν το παρω απο το νετ η απο την αγορα ?? ετσι κιαλλιος μολις πρωτοβγει θα παο να το παρω την 1η μερα κιολας οπως κανω σηνυθως στα κινητα που εχω κολημα....σιγα μη κατσο να περιμενω να δουμε αν τελικα ειναι αξιολογο...παντως ετσι την ειχα πατησει με το κ750... την 1η κιολας μερα πηγα το πηρα και τελικα αποδιχτηκε μετα απο πολυυυ καιρο οτι τα πρωτα βγηκανε ελατωματικα....που να το ξερεις τωρα εσυ αν θα σου βγει καλο η οχι...και ετρεχα 1 χρονο οσο το ειχα στην αντιπροσωπεια ολο προβληματα!!τωρα με το 910 παλυ το πηρα σχεδον κατευθιαν κ αυτο αλλα δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα ουτε το ετρεξα σε αντιπροσωπεια εκτος απο τα συνηθισμενα κοληματα και ρεσταρτ,που τωρα πια δεν τα κανει διορθωθηκαν με το καινουριο update.τωρα εαν προλαβω και ακουσο κακες εντυπώσεις για το συγκεκριμενο μαλλον δ θα το παρω οσο και να μ'αρεσει π.χ αν το παρει κανεις (ειχε πει ενας απο μας πως πηρε απο το νετ κ θα μας πει εντυπώσεις αλλα χάθηκε) οτι κολαει κανει ρεσταρτ δ παιζει καλα ας πουμε το wifi η to gps ε τι να το κανεις?? να περιμενεις για κανενα update?? τρεχα γυρευε μετα...οποτε βλεπουμε.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά το πηρα απο το νετ δεν αντεξα ελπίζω να μην εκανα λάθος!!αυτες τις μερες το περιμένω να ερθει θα σας πω εντυπώσεις!! ;)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά το πηρα απο το νετ δεν αντεξα ελπίζω να μην εκανα λάθος!!αυτες τις μερες το περιμένω να ερθει θα σας πω εντυπώσεις!! ;)

 

Γεια χαρα, να σε ρωτήσω, είναι με εγγύηση SE Ελλάδος ή εισαγωγή του συγκεκριμένου καταστηματος? έχει ελληνικό μενου?

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε τελικά μεσα σε 3 μερες ολα οκ πακεταρισμενο η συσκευασία κλσμενει κανονικα και εγγυηση κανονικα.το κινητο θα ελεγα απλα τα σπαει για τα λεφτα του εχει αρκετες καλες λειτουργιες!! αφου εβαλα τις ρυθμισεις του wap δοκίμασα το gps του μια χαρα δουλευει παιζει και τους χάρτες τις ελλαδας απότι ειδα στα γρηγορα, δοκίμασα και το wifi του.. θα ελεγα παιζει μια χαρα βρήκε στα γρηγορα οτι εβρισκε κ το λαπτοπ κ συνδέθηκε κανονικα...!επίσεις εχει κατι ορεα εφε στο μενου του ιντερνετ, οταν μπενεις αλλαζουνε χρώμα μερικά κουμπιά του! επίσεις το μενου το αλλαζεις σκηνικο το κανεις κυκλικο, αν θες η σε σειρα κλπ.η εφαρμογες που εχει ειναι ενδιαφερων, εχει για τον καιρο,μια αλλη που λειτουργη με τον αισθητίρα κίνησεις κ σου λεει αν κινησε κ ποσες θερμιδες χάνεις απότι καταλβα.Εχει και το youtube στο οποιο συνδέθηκα κανονικά, αλλα δ μπορουσα να δω βιντεκια μου εβγαζε κατι για error streaming?!?!? ενω εχω όλες τις ρυθμίσεις του νετ.επίσεις το αλλο που μ εκανε εντύπωει ειναι πως εχει walkman player ολόιδιο με του 910, μονο το σήμα W του λείπει ακριβώς ίδιο!!Πάμε στον ηχο. αν κ ακομα δ δοκιμασα mp3 με ακουστικα να δω σε σύγκρισει με το 910 που εχω, ο ήχος παντως απο ηχείο ειναι ικανοποιητικος δ θα ελεγα κ τρομερος παρόμιος με του 910!Η κάμερα θα έλεγα δ ξετρελάθηκα ιδια με του 910 τουλάχιστον εχει καλο λεντάκι για φλάς. επισεις εχει και flight mode περίεργο μιας και δεν ειναι Walkman κινητό εκτος αν η σονυ το βαζει πλεον σε ολα τώρα...ποιός ξερει!!Πάμε στα μειονεκτιματα του κατα τη γνώμη μου το κουμπι το κεντρικό κουμπι του ειναι καπως άβολο ειναι καπως πιο χωμένο μεσα κ ετσι οπως πας να το πατησεις πατας καταλάθος και κυκλικο μερος του που σε παει δεξια αριστερα πανω κλπ.ισως ειναι θέμα συνηθειας? πισω αν θες να βγαλεις την η την σιμ η τιν μίκρο η τν μπαταρια πρεπει να βγει ολη η πίσω προσοψη αλλα δεν ειναι τπτ εχει ασφάλεια κλείδωμα ξεκλειδωμα με μια κίνησει βγένει,αυτο ειναι και καλο αν θες αλαζεις κ προσοψη μπορεις να βαλεις κ την ασπρη.Τώρα αλλο που ξενέρωσα λιγάκι ειναι οταν το ανοίγεις εχει τζόγο κ αυτο θα ελεγα τζογάρι περισσότερο απο 910 αλλα οταν ειναι κλειστο ειναι μια χαρα.αυτά μέχρη στιγμής ρωτηστε με οτι θελετε...θα ηθελα να ρωτήσω και γω κατι .. οταν βρηκά δίκτυο να συνδεθώ απο το wifi συνδέθηκε κανονικα αλλα παλυ για να μπω ιντερνετ επρεπε με ελεγε να συνδεθει παλυ στο νετ...ετσι χύμα δεν πιανει αναγκαστικα παλυ χρεώνομαι ??? και τέλος γιατι δ μπορώ να μπω να δω βιντεακια στο youtube αφου εχω κανονικά τις ρυθμίσεις!! αυτα.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το νεο σου κινητο :up:

μια χαρα τα ειπες,τωρα το μονο που μας ενδιαφερει ειναι η αποδοση της μπαταριαςπου με το καιρο θα μας πεις αν ειναι καλη!

οσο για το flight mode η sony ericsson το πλασαρει και σε κινητα τα οποια δεν ειναι walkman.την λειτουργια την εχω συναντησει σε Κ810ι και μετα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θενξ !! ναι κ μενα μ ειχε κανει εντύπωσει πάντως το flight mode άρα έτσι εξηγήτε...!οσο για την μπαταρια οσο ειχε οταν το ανοιξα το επεξα ητανε στι μεση περιπου επεσε κοκκινο μετα απο πολυ πεξιμο, το εβαλα για φορτιση για καμια 10 ορες κοντά μετα το εσκισα.... τι να πω οτι ειχα αναμενο bt wifi player και εφαρμογες ?? δλδ ειχα ανοιχτα πολλα μαζί, μετα απο 7 ορες και ενδιάμεσα με πολύ χρήση, απο τι στιγμη που το φορτησα ειχε πεσει στο 70% μου φάνηκε μια χαρα κ για τοση ωρα λειτουργιας..τωρα περασε μια μερα κ ειναι στο 54% για πρώτη φορα πιστεύω ειναι μια χαρα η μπαταρια, κ με τοση χρήση που εκανα!και να πουμε πως ακομα θελει καιρο για να δουμε την κανονικη αυτονομια τις μπαταριας.αλλα πρώτη εντύπωση κρατάει καλα ;) σχετικά με το wifi τι παιζει?? και κει αν βρω κανενα δίκτυο αν θελω να μπω ιντερνετ πάλυ χρεώνομαι??γιατι μου εβγαζε για να συνδεθω στο wap...μήπως θελει καμια ρύθμισει??οπως με το gps ?? το gps γιατι σε χρεώνει χρειαζετε επιπλεον βοήθεια απο το 3g?? gprs?? και μπενει κ χρεώνει??δ γινετε δλδ χώρις χρέωση??μλκια!!!ας μου πει καποιος!! και ρωτήστε οτι θέλετε.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θενξ !! ναι κ μενα μ ειχε κανει εντύπωσει πάντως το flight mode άρα έτσι εξηγήτε...!οσο για την μπαταρια οσο ειχε οταν το ανοιξα το επεξα ητανε στι μεση περιπου επεσε κοκκινο μετα απο πολυ πεξιμο, το εβαλα για φορτιση για καμια 10 ορες κοντά μετα το εσκισα.... τι να πω οτι ειχα αναμενο bt wifi player και εφαρμογες ?? δλδ ειχα ανοιχτα πολλα μαζί, μετα απο 7 ορες και ενδιάμεσα με πολύ χρήση, απο τι στιγμη που το φορτησα ειχε πεσει στο 70% μου φάνηκε μια χαρα κ για τοση ωρα λειτουργιας..τωρα περασε μια μερα κ ειναι στο 54% για πρώτη φορα πιστεύω ειναι μια χαρα η μπαταρια, κ με τοση χρήση που εκανα!και να πουμε πως ακομα θελει καιρο για να δουμε την κανονικη αυτονομια τις μπαταριας.αλλα πρώτη εντύπωση κρατάει καλα ;) σχετικά με το wifi τι παιζει?? και κει αν βρω κανενα δίκτυο αν θελω να μπω ιντερνετ πάλυ χρεώνομαι??γιατι μου εβγαζε για να συνδεθω στο wap...μήπως θελει καμια ρύθμισει??οπως με το gps ?? το gps γιατι σε χρεώνει χρειαζετε επιπλεον βοήθεια απο το 3g?? gprs?? και μπενει κ χρεώνει??δ γινετε δλδ χώρις χρέωση??μλκια!!!ας μου πει καποιος!! και ρωτήστε οτι θέλετε.

προσεξε την χρηση wap γιατι χρεωνει παρα πολυ :down: (για χρηση 3.2 mb πληρωσα σε cosmote 36 ευρο αν θυμαμαι καλα..:cold:)

επισης για την χρηση wifi & Gps διαβασε παρομια θεματα στην ενοτητα του c905

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ότι χρεώνει το ξέρω εγω έχω και καρτα ειχα 20 ευρώ μεσα πανε ολα δοκιμαζα gps κλπ για να δω αν δουλευουνε κ παει η καρτα λολ οκ πάω να δω κ τα αλλα θέματα!!
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το wifi τι παιζει?? και κει αν βρω κανενα δίκτυο αν θελω να μπω ιντερνετ πάλυ χρεώνομαι??γιατι μου εβγαζε για να συνδεθω στο wap...μήπως θελει καμια ρύθμισει??οπως με το gps ?? το gps γιατι σε χρεώνει χρειαζετε επιπλεον βοήθεια απο το 3g?? gprs?? και μπενει κ χρεώνει??δ γινετε δλδ χώρις χρέωση??

 

Αν βρεις δίκτυο με το wifi δεν σου χρειάζεται το wap. Εντελώς διαφορετικά πράγματα. Προφανώς θέλει κάποια ρύθμιση για να μη σου το ζητάει. Το GPS χρειάζεται να συνδεθεί στο δίκτυο γιατί το κινητό διαθέτει aGPS (assisted GPS). Βοηθά το GPS να είναι πιο γρήγορο, κατεβάζει χάρτες και φυσικά χρεώνει τρελά!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι τελικά ok παίζει κανονικα το WiFi!!! πολύ καλό και γρήγορο ;) ξενέρωσα ομως ακομα δ το πήρα αρχισε το πρώτο κόλημα..δεν υπηρχε το κουμπι τις συντόμευσης..το πατουσα τπτ...το εκλισα το ξανα ανοιξα μετα οκ...τωρα φοβαμαι μη μου βγει προβληματικο και το τρεχο.....ετσι μου ειχε αρχισει και κολουσε το κ750i τις πρώτες μέρες που ητανε καινουριο κολουσαν τα πλήκτρα, μετα ξεκολουσανε και το ετρεχα στη σονυ...μακαρι να μι γινει ετσι..μεχρι στιγμης ολα καλα ουτε restart τπτ μονο αυτο με τι συντομευση.και κατι ακόμα ειχα κανει συγχρονισμο με το 910 για να στειλο καπια παραματα στο pc κ να τα περασω στο 705 μετα,αποθηκευσα κατι sms στο pc εγκατέστησα το pc suite για το 705 μπήκα στα εισερχομενα και δν βρήκα καμια επιλογη για να περασο τα αποθηκευμενα sms που εχω στο pc να τα βάλω στο 705 μεσω του pc suite το κινητο συγχρονιζει καλα το αναγνωριζει αλλα με τα sms δ ξέρω τι γινεται!! κανείς καμια ιδέα??
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι τελικά ok παίζει κανονικα το WiFi!!! πολύ καλό και γρήγορο ;) ξενέρωσα ομως ακομα δ το πήρα αρχισε το πρώτο κόλημα..δεν υπηρχε το κουμπι τις συντόμευσης..το πατουσα τπτ...το εκλισα το ξανα ανοιξα μετα οκ...τωρα φοβαμαι μη μου βγει προβληματικο και το τρεχο.....ετσι μου ειχε αρχισει και κολουσε το κ750i τις πρώτες μέρες που ητανε καινουριο κολουσαν τα πλήκτρα, μετα ξεκολουσανε και το ετρεχα στη σονυ...μακαρι να μι γινει ετσι..μεχρι στιγμης ολα καλα ουτε restart τπτ μονο αυτο με τι συντομευση.και κατι ακόμα ειχα κανει συγχρονισμο με το 910 για να στειλο καπια παραματα στο pc κ να τα περασω στο 705 μετα,αποθηκευσα κατι sms στο pc εγκατέστησα το pc suite για το 705 μπήκα στα εισερχομενα και δν βρήκα καμια επιλογη για να περασο τα αποθηκευμενα sms που εχω στο pc να τα βάλω στο 705 μεσω του pc suite το κινητο συγχρονιζει καλα το αναγνωριζει αλλα με τα sms δ ξέρω τι γινεται!! κανείς καμια ιδέα??

 

 

My Phone Explorer

http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

 

θένξ μαν ίσως βρω την ακρη με αυτο το πρόγραμμα!!! αν ξέρει και κανεις κανενα site me θέματα και εφαρμογες java για το κινητο και για παιχνιδακια εψαξα στο γούγλη δεν βρήκα τπτ ισως αμα εψαχνα για το c905 ?? θα ητανε το ιδιο?πιο πολύ θελω καμια εφαρμογη να παιζει με τον αισθητηρα κίνησεις η παιχνιδια συμβατά με τον αισθητηρα..αραγε υπάρχει τίποτα???

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι το αναγνωρίζει κανονικά το myphoneExplorer... λειτουργούνε τα πάντα....παλυ ομως δεν κατάφερα να μεταφερω τα sms απο το pc sτα εισερχόμενα μου στο κινητο..δεν ξέρω δεν εχει καμια επιλογή ούτε αμα τα πάρω και τα συρω δεν τα παίρνει.Σχετικα για το SAR βρήκα κατι σε ενα βιβλιαράκι και λέει οτι η υψηλότερη τιμή SAR που δοκιμάστικε απο τν σόνυ για χρήση στο αυτί ειναι 1,05 W/kg (10g) έγραφε κ στις οδηγίες κατι αλλα δεν ειχε ελληνικα η συσκευσία μόνο στα γερμανικά ειχε μάνιουαλ γιατι άραγε?
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι το αναγνωρίζει κανονικά το myphoneExplorer... λειτουργούνε τα πάντα....παλυ ομως δεν κατάφερα να μεταφερω τα sms απο το pc sτα εισερχόμενα μου στο κινητο..δεν ξέρω δεν εχει καμια επιλογή ούτε αμα τα πάρω και τα συρω δεν τα παίρνει.Σχετικα για το SAR βρήκα κατι σε ενα βιβλιαράκι και λέει οτι η υψηλότερη τιμή SAR που δοκιμάστικε απο τν σόνυ για χρήση στο αυτί ειναι 1,05 W/kg (10g) έγραφε κ στις οδηγίες κατι αλλα δεν ειχε ελληνικα η συσκευσία μόνο στα γερμανικά ειχε μάνιουαλ γιατι άραγε?

Γιατι ειναι παρα-εισαγωγης το κινητο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι το αναγνωρίζει κανονικά το myphoneExplorer... λειτουργούνε τα πάντα....παλυ ομως δεν κατάφερα να μεταφερω τα sms απο το pc sτα εισερχόμενα μου στο κινητο..δεν ξέρω δεν εχει καμια επιλογή ούτε αμα τα πάρω και τα συρω δεν τα παίρνει.

 

Κοιτα τι θα κανεις.

Βαλε τα μνμ που θες να μεταφερεις απ το PC στο κινητο σε 1 φακελο και ονομασε τον μηνυματα για να μπορεις να το ξεχωριζεις ευκολα.

Συνδεσε το κινητο με το myphoneExplorer και μεσα απ την εφαρμογη πηγαινε εκει που λεει μηνυματα Αρχειοθετηση(Η/Υ).

Πατα δεξι κλικ στο κενο πλαισιο και θα σου βγαλει 1 επιλογη που λεγετε εισαγωγη.

Τοτε θα σου εμφανιση τους φακελους του PC σου οπου θα πας στο φακελο μηνυματα που εφτιαξες πριν και εχεις τα προς μεταφορα sms.

Θα τα περασεις στην εφαρμογη και απο εκει τα παιρνας ανετα στο τηλεφωνο,η τα τακτοποιης στο PC η τα κανεις ακομα και extract σαν αρχειο txt να τα εχεις μαζεμενα και ευκολα!

 

Ελπιζω να βοηθησησα!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα τι θα κανεις.

Βαλε τα μνμ που θες να μεταφερεις απ το PC στο κινητο σε 1 φακελο και ονομασε τον μηνυματα για να μπορεις να το ξεχωριζεις ευκολα.

Συνδεσε το κινητο με το myphoneExplorer και μεσα απ την εφαρμογη πηγαινε εκει που λεει μηνυματα Αρχειοθετηση(Η/Υ).

Πατα δεξι κλικ στο κενο πλαισιο και θα σου βγαλει 1 επιλογη που λεγετε εισαγωγη.

Τοτε θα σου εμφανιση τους φακελους του PC σου οπου θα πας στο φακελο μηνυματα που εφτιαξες πριν και εχεις τα προς μεταφορα sms.

Θα τα περασεις στην εφαρμογη και απο εκει τα παιρνας ανετα στο τηλεφωνο,η τα τακτοποιης στο PC η τα κανεις ακομα και extract σαν αρχειο txt να τα εχεις μαζεμενα και ευκολα!

 

Ελπιζω να βοηθησησα!:)

 

 

 

θένξ για την βοήθεια φίλε αλλα τπτ πάλυ..κάνω οτι λες τα αποθηκευω σε φάκελο παω να τα κανω εισαγωγή ανοίγω τον φάκελο που τα εχω αποθηκεύση αλλα τον βρίσκει κενό!! δεν τα αναγνωριζει οποτε δ μπορώ να τα βάλω...!τα sms ειναι αποθηκευμένα σε txt μορρφή.Θα τρελαθώ θημάμαι παλια στο 750ι το ειχα κανει ειχα μεταφέρει sms απο το pc στο κινητο και μάλιστα απο συγχρονισμο με pc suite.... αλλα τώρα βλέπω δν μπορώ :wacko::wacko::cry:

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θένξ για την βοήθεια φίλε αλλα τπτ πάλυ..κάνω οτι λες τα αποθηκευω σε φάκελο παω να τα κανω εισαγωγή ανοίγω τον φάκελο που τα εχω αποθηκεύση αλλα τον βρίσκει κενό!! δεν τα αναγνωριζει οποτε δ μπορώ να τα βάλω...!τα sms ειναι αποθηκευμένα σε txt μορρφή.Θα τρελαθώ θημάμαι παλια στο 750ι το ειχα κανει ειχα μεταφέρει sms απο το pc στο κινητο και μάλιστα απο συγχρονισμο με pc suite.... αλλα τώρα βλέπω δν μπορώ :wacko::wacko::cry:

 

txt ΔΕΝ υποστηριζει για εισαγωγη!

Προσπαθησε να τα μετονομασεις(τη καταληξη τους σε csv που μπορει να τη δει η εφαρμογη και δοκιμασε ξανα!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν ανοίγω το youtube app δεν έχει επιλογή να επιλέξω το wifi γιατι???σε καμία εφαρμογή....

 

Δέν χρειάζεται καμία επιλογή απότι θυμάμαι να κανεις μεσα απο το youtube app.Απλά αν εισαι συνδεδεμενος απο πριν ασύρματα θα μπεις youtube και θα πέζει θα το ξαναδοκιμάσο κ θα σου πω στα σίγουρα.'Ετσι τουλάχιστον εγινε σε μένα...αλλα πάλυ με το youtube έχω πρόβλημα ενω έχω όλες τις ρυθμισεις του νετ...μπενει κανονικά συνδέεται κανονικα μου βγάζει την κεντρικη σελίδα τα βιντεο κλπ αλλα οταν παω να παιξει βιντεο δείχνει οτι φορτωνει και μου βγάζει κατι για streaming error...μήπως φταιει το youtube to συγκεκριμενο app.?? δεν εξηγήτε αλλιως....:mad:

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

txt ΔΕΝ υποστηριζει για εισαγωγη!

Προσπαθησε να τα μετονομασεις(τη καταληξη τους σε csv που μπορει να τη δει η εφαρμογη και δοκιμασε ξανα!

 

απο που το αλλάζω τη κατάλαξη?? το κάνω επιτοπου και βγενει .csv.txt. παραμένει το ιδιο δλδ κ απο τις ιδιοτητες δεν βρήκα τπτ πως αλλάζω το αρχειο.έχω τα βίστα.

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...