Jump to content

Πόσο αθώοι/ες είστε; Έχετε παρακολουθήσει ποτέ το φίλο/η σας ;


antonis_avr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι? εγω ξερω αρκετα ατομα που εχουν μεν μακροχρονια σχεση, απο την αλλη ομως οποτε βρουν ευκαιρια την κανουν την κουτσουκελα τους.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι? εγω ξερω αρκετα ατομα που εχουν μεν μακροχρονια σχεση, απο την αλλη ομως οποτε βρουν ευκαιρια την κανουν την κουτσουκελα τους.

 

μα δεν ειπα οτι οποιος εχει μακροχρονια σχεση δεν θα κανει την κουτσουκελα του!

απλως υπαρχουν οι ανθρωποι που ψαχνουν ευκαιρια για κουτσουκελα(δηλαδη ατομα που δεν ειναι των σοβαρων σχεσεων ακομα κ αν εχουν "σοβαρες σχεσεις"),αλλα υπαρχουν κ ανθρωποι που δεν συνηθιζουν να κανουν κουτσουκελες(χωρις να σημαινει οτι δε θα την κανουν ποτε)

αυτο που ειπα ειναι οτι τα ατομα της δευτερης περιπτωσης ειναι πιο ευκολο να απατησουν καποιον/α που ζηλευει,πιεζει,γκρινιαζει κλπ παρα ενα ατομο που ξερει να εχει εμπιστοσυνη σε καποιον που δεν εχει δωσει δικαιωμα για το αντιθετο!αυτο βεβαια ειναι γνωμη μου κ μονο:O

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει οταν ημουν φαντάρος κ ειπα οτι ελειπα εκτός αθηνών κ τελικά επεσα μεσα...καψουραααα μεγαλη τοτε:lol:

καφριλες εχουμε κανει ολοι, ανεξαιρως, απλα μετά μεγαλώνεις ωριμάζεις, βλέπεις διαφορετικά τα πράγματα, έχει κ μπαλα την τεταρτη κ κυριακη, μπασκετ τις πεμπτες που να τρεχεις τωρα

 

o gmac εχει δικιο, κατσε να μεγαλώσεις λιγο κ θα δεις τι παίζει...

παντως δυστυχως οταν φτασεισ στο σημειο να παρακολουθείς. ΨΑΞΤΟ να δεις τι σου συμβαινει γιατί το θέμα πάει αλλου μετά

 

Και συνήθως το προφιλ τετοιων ανθρώπων επεκτείνεται κ αλλου, στα παιδιά τους, σε υφισταμένους, ειναι αρκετα ευθυνόφοβοι κλπ

ου γαρ ερχεται μονο...

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Ε,όχι και την παρακολουθήσω.

Αν θέλει να κάμει κάτι που δε μου λέει είναι δικαιώμα της.

Καλές οι σχέσεις όσο μας κάνουν να περνάμε καλά,από κει και πέρα η προσωπικότητα του καθενός είναι ανώτερη από κάθε σχέση.Το ίδιο και τα δικαιώματά του.

Ουράνια τόξα κυνηγώ,πίσω από ίσκιους τρέχω...
Link to comment
Share on other sites

Λες και δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω! Σιγά μην παρακολουθήσω άντρα, δεν έχω τέτοιες ανασφάλειες... Κ συμβουλέυω να μην το κάνει κανείς, είναι ξεπεσμός! Συγκεκριμένα όταν έπιασα τον πρώην μου να με παρακολουθεί, τον έκανα ρεζίλι επιτόπου κ έπεσε πολύ μπροστά στα μάτια μου σαν άνθρωπος. Δεν ξέρετε πως αισθάνεται ένας άνθρωπος όταν βλέπει ότι η προσωπική του ζωή παραβιάζεται κ μάλιστα από δικό του άνθρωπο!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε φτάνει που του τα φόραγε, βγήκε κι από πάνω :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια επισημανση: Οταν καποιος ξερει οτι θα παει η κοπελα (δικη του ή πρωην) σε μια κοινωνικη εκδηλωση και επιδιωκει και εκεινος να βρισκεται εκει, θεωρειται παρακολουθηση???

Παντως ειναι γελοιο... (Σημερα το ενιωσα σε ολο του το μεγαλειο!):p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια επισημανση: Οταν καποιος ξερει οτι θα παει η κοπελα (δικη του ή πρωην) σε μια κοινωνικη εκδηλωση και επιδιωκει και εκεινος να βρισκεται εκει, θεωρειται παρακολουθηση???

Παντως ειναι γελοιο... (Σημερα το ενιωσα σε ολο του το μεγαλειο!):p

 

Αν ειναι πρωην του δε θεωρειται απαραιτητα παρακολουθηση!Μπορει ο ανθρωπος να θελει να την ξανακερδισει!

Αν ειναι νυν γιατι δεν πανε μαζι??Αν αυτος ξερει οτι εκεινη θα παει κ παει κ εκεινος(χωρις να της το πει)τοτε τι αλλο μπορει να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτος ξερει οτι εκεινη θα παει κ παει κ εκεινος(χωρις να της το πει)τοτε τι αλλο μπορει να ειναι?

 

Ρεπορτάζ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να παρακολουθήσω όχι δεν το έχω κάνει...Δυστυχώς ή ευτυχώς βαριέμαι να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες και έτσι απλά αποχωρώ όταν σιγουρευτώ ότι κάτι γίνεται και αντιμετωπίσω τον άλλον και το παραδεχτεί...

 

Πάντως σε αυτό που λέει η Freak εμένα ένας φίλος μου με ρώταγε μια μέρα αν υπάρχει τρόπος να μην φανεί αν κάποιο e-mail εχει διαβαστεί..Στην αρχή δεν καταλάβαινα τι ήθελε (μόλις με είχε ξυπνήσει κιόλας) και μετά μου εξήγησε ότι είχε υποψίες ότι η κοπέλα του αλληλογραφεί μέσω e-mail με τον πρώην της και είχε καταφέρει να σπάσει τον κωδικό και να διαβάσει όλα τα e-mail της και ήθελε να το ρυθμίσει να μην φαίνονται διαβασμένα..Πάντως είχε πέσει μέσα..Βρήκε κάτι ωραία e-mails με αποκαλυπτικές φώτος της κοπέλας του...:X

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Να παρακολουθήσω όχι δεν το έχω κάνει...Δυστυχώς ή ευτυχώς βαριέμαι να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες και έτσι απλά αποχωρώ όταν σιγουρευτώ ότι κάτι γίνεται και αντιμετωπίσω τον άλλον και το παραδεχτεί...

 

Πάντως σε αυτό που λέει η Freak εμένα ένας φίλος μου με ρώταγε μια μέρα αν υπάρχει τρόπος να μην φανεί αν κάποιο e-mail εχει διαβαστεί..Στην αρχή δεν καταλάβαινα τι ήθελε (μόλις με είχε ξυπνήσει κιόλας) και μετά μου εξήγησε ότι είχε υποψίες ότι η κοπέλα του αλληλογραφεί μέσω e-mail με τον πρώην της και είχε καταφέρει να σπάσει τον κωδικό και να διαβάσει όλα τα e-mail της και ήθελε να το ρυθμίσει να μην φαίνονται διαβασμένα..Πάντως είχε πέσει μέσα..Βρήκε κάτι ωραία e-mails με αποκαλυπτικές φώτος της κοπέλας του...:X

 

χαλια χαλια χάλια αδιόρθωτα...το θέμα είναι όμως πως τις το ξεφουρνίζει τώρα αυτό γιατί και αυτός έκλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Να παρακολουθήσω όχι δεν το έχω κάνει...Δυστυχώς ή ευτυχώς βαριέμαι να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες και έτσι απλά αποχωρώ όταν σιγουρευτώ ότι κάτι γίνεται και αντιμετωπίσω τον άλλον και το παραδεχτεί...

εξακολουθω και σε αυτο το θεμα να συμφωνω μαζι σου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

χαλια χαλια χάλια αδιόρθωτα...το θέμα είναι όμως πως τις το ξεφουρνίζει τώρα αυτό γιατί και αυτός έκλεψε...

 

Της είπε την αλήθεια..Ότι δλδ είχε βασιμες υποψίες και έκανε ότι έκανε..Χώρισαν, αυτή χτυπιόταν στα πατώματα ένα πράγμα γιατί ούτε ο πρώην την δέχτηκε πίσω...

 

 

εξακολουθω και σε αυτο το θεμα να συμφωνω μαζι σου!

 

Αρχίζω να ανησυχώ....Τι μυαλό θέε μου κουβαλάω...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...