Jump to content

Κ.Τ.Ε.Ο και σειρά οχημάτων για έλεγχο


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω μπερδευτεί λίγο με τα κτεο.

ξέρω ότι ενα καινούριο αυτοκίνητο περνάει κτεο σε 7 χρόνια στην Αθήνα.

Ξέρω ότι το ΥΧΝ πέρασε το προηγούμενο καλοκαίρι.

και ξέρω ότι τώρα περνάνε τα ΥΧΕ.

Τη παράξενη σειρά είναι αυτή;

και πότε θα περάσει το ΥΧΤ που με ενδιαφέρει; (μοντέλο 96)

θυμάται κανεις αλλος συνδιασμους ημερομηνιών - πινακίδων μπας και βγάλουμε άκρη;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδη εγω που αγορασα το αυτοκινητο το 2000 θα περασω ΚΤΕΟ για πρωτη φορα το 2007;;Ειναι 100% σιγουρο αυτο;Γιατι το εψαχνα πριν λιγες μερες,ειχα παρει την Ηuyndai στην εκθεση λεει μαλλον σε 5 χρονια περνας,πηγα στην Τροχαια λεει σε 4,τα ΚΤΕΟ δεν τα πηρα γιατι ειχαν απεργια τοτε οποτε το αφησα ετσι το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα, δεν είναι γραμμένο στα χαρτιά του αυτοκινήτου πότε περνάει ΚΤΕΟ??? Το πρώτο "ραντεβού" εμένα ήταν γραμμένο στην άδεια κυκλοφορίας... Συγκεκριμένα ήταν για χθες και τους πήρα τηλέφωνο πριν 1 εβδομάδα και μου είπαν να πάω σήμερα...

 

...και πήγα. Γι'αυτό μπήκα στο forum έτοιμος ν'ανοίξω ένα thread με τίτλο "ΚΤΕΟ-->το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε???"

Είχα κι εναλλακτικό "Γιατί πληρώνουμε υπαλλήλους κι έλεγχο ΚΤΕΟ???"

 

Να εξηγήσω στα γρήγορα. Πλήρωσα παράβολο 23,5€ (αν δεν κάνω λάθος) για να περάσω το Ι.Χ. μου από μια πόρτα και να το βγάλω από μια άλλη!!!!! Σχεδόν το ίδιο είχε γίνει και πριν 5 περίπου χρόνια που είχα περάσει με το VW Passat Mod'79 που είχα τότε!!! Από τότε δεν λειτουργούσε απολύτως τίποτα στο ΚΤΕΟ της περιφέρειας μου αλλά επειδή κοντραρίστηκα μ'έναν υπάλληλο, μπήκε για 20sec κάτω απ'το αυτοκίνητο για να έχει δικαιολογία να μου γράψει μετά παρατηρήσεις! :mad:

Και ερωτώ: ποιος ο λόγος να πληρώνω παράβολα και δημοσίους υπαλλήλους που παίζουν Τζόκερ στα χαρτιά του ΚΤΕΟ??? (μαυρίζουν διάφορα τετραγωνάκια στα έντυπα που κάποτε προορίζονταν για σκανάρισμα στη μηχανογράφηση).

Να πληρώνουμε όλα αυτά για ένα sticker που δεν έχει κανένα νόημα?? Ας μου ελέγξουν το ΙΧ να τους πω κι ευχαριστώ!! (εκτός κι αν μετά ζητήσουν λάδωμα οπότε θα'χουμε άλλα...) :mad:

Τι να πω????? Ελλάδα 2004.... :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που αγορασα το αυτοκινητο το 2000 θα περασω ΚΤΕΟ για πρωτη φορα το 2007;;Ειναι 100% σιγουρο αυτο;Γιατι το εψαχνα πριν λιγες μερες,ειχα παρει την Ηuyndai στην εκθεση λεει μαλλον σε 5 χρονια περνας,πηγα στην Τροχαια λεει σε 4,τα ΚΤΕΟ δεν τα πηρα γιατι ειχαν απεργια τοτε οποτε το αφησα ετσι το θεμα..

 

έτσι δείνχει η τακτική μέχρι τώρα.. Αθήνα = 7 χρόνια

 

 

Νικόλα, δεν είναι γραμμένο στα χαρτιά του αυτοκινήτου πότε περνάει ΚΤΕΟ??? Το πρώτο "ραντεβού" εμένα ήταν γραμμένο στην άδεια κυκλοφορίας... Συγκεκριμένα ήταν για χθες και τους πήρα τηλέφωνο πριν 1 εβδομάδα και μου είπαν να πάω σήμερα...

 

Μπα; δεν το χα δει... δηλαδή θες να μου πεις ότι πριν από 7 χρόνια ξέρανε πότε θα έρθει η σειρά του;; wow.

 

...και πήγα. Γι'αυτό μπήκα στο forum έτοιμος ν'ανοίξω ένα thread με τίτλο "ΚΤΕΟ-->το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε???"

Είχα κι εναλλακτικό "Γιατί πληρώνουμε υπαλλήλους κι έλεγχο ΚΤΕΟ???"

 

Να εξηγήσω στα γρήγορα. Πλήρωσα παράβολο 23,5€ (αν δεν κάνω λάθος) για να περάσω το Ι.Χ. μου από μια πόρτα και να το βγάλω από μια άλλη!!!!! Σχεδόν το ίδιο είχε γίνει και πριν 5 περίπου χρόνια που είχα περάσει με το VW Passat Mod'79 που είχα τότε!!! Από τότε δεν λειτουργούσε απολύτως τίποτα στο ΚΤΕΟ της περιφέρειας μου αλλά επειδή κοντραρίστηκα μ'έναν υπάλληλο, μπήκε για 20sec κάτω απ'το αυτοκίνητο για να έχει δικαιολογία να μου γράψει μετά παρατηρήσεις!

Και ερωτώ: ποιος ο λόγος να πληρώνω παράβολα και δημοσίους υπαλλήλους που παίζουν Τζόκερ στα χαρτιά του ΚΤΕΟ??? (μαυρίζουν διάφορα τετραγωνάκια στα έντυπα που κάποτε προορίζονταν για σκανάρισμα στη μηχανογράφηση).

Να πληρώνουμε όλα αυτά για ένα sticker που δεν έχει κανένα νόημα?? Ας μου ελέγξουν το ΙΧ να τους πω κι ευχαριστώ!! (εκτός κι αν μετά ζητήσουν λάδωμα οπότε θα'χουμε άλλα...)

Τι να πω????? Ελλάδα 2004....

 

εγώ πάντως όταν είχα πάει με την ξαδέρφη μου ένα σαραβαλάκι το κοιταξαν αναλυτικά και είπαν ότι τα φρένα δεν έχουν σωστό καταμερισμό και ενα ακρόμπαρο είχε πρόβλημα.. εντυπωσιάστηκα γιατί και εγω δεν περίμενα να το ελέγχουν πραγματικά...

Σε ποιο ΚΤΕΟ πήγες;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (22 Ιαν. 2004 , 18:46)

Μπα; δεν το χα δει... δηλαδή θες να μου πεις ότι πριν από 7 χρόνια ξέρανε πότε θα έρθει η σειρά του;; wow.

Όχι.... :)

Σε όλη την Ελλάδα, εκτός Αττικής, ο έλεγχος γίνεται 4 χρόνια μετά την έκδοση της άδειας. Εμένα προχθές το αυτοκίνητό μου έκλεισε 4ετία γι'αυτό και η σφραγίδα πάνω στην άδεια έλεγε ότι πρέπει να περάσω ΚΤΕΟ. Αυτό το "εκτός Αττικής" που θα δεις παρακάτω δεν ήξερα κι εγώ, εξ ου και το μπέρδεμα...

 

Συχνότητα Τεχνικού Ελέγχου

 

Ο πρώτος έλεγχος για τα καινούργια Ε.Ι.Χ. και Φορτηγά με μικτό βάρος μέχρι 3,5 τόννους , σε τέσσερα (4) χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα) μετά την έκδοση της πρώτης άδειας κυκλοφορίας, με εξαίρεση το Νομό Αττικής όπου γίνεται σύμφωνα με το πρόγραμμα πρόσκλησης που ανακοινώνεται από την Δ/νση Τεχνικού Ελέγχου Οχημάτων του Υ.Μ.Ε.

 

Οι επόμενοι έλεγχοι , των οχημάτων αυτών, είναι κάθε δύο χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα), με εξαίρεση το Ν. Αττικής για το οποίο είναι τρία (3) χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα).

 

Και μένα τώρα μου "έκλεισαν ραντεβού" για το 2006 όπως καταλαβαίνεις...

 

Αυτά από εδώ όπου υπάρχουν κι άλλες πληροφορίες αν και μπαγιάτικες (τα παράβολα είναι ακόμα σε δραχμές)!!!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (22 Ιαν. 2004 , 18:46)

εγώ πάντως όταν είχα πάει με την ξαδέρφη μου ένα σαραβαλάκι το κοιταξαν αναλυτικά και είπαν ότι τα φρένα δεν έχουν σωστό καταμερισμό και ενα ακρόμπαρο είχε πρόβλημα.. εντυπωσιάστηκα γιατί και εγω δεν περίμενα να το ελέγχουν πραγματικά...

Σε ποιο ΚΤΕΟ πήγες;

Επαρχιακό...

Τι σύμπτωση πάντως??? :wacko: Όταν είχα περάσει το Passat του '79 που ανέφερα παραπάνω, το συνεργείο μου είχε αλλάξει πριν πάω ένα ακρόμπαρο. Χθες ρώτησα τον πατέρα μου που είχε περάσει πριν 1,5 χρόνο αν του είχανε κοιτάξει τίποτα και μου είπε "τον καταμερισμό των φρένων"!!!! :blink: :blink: :blink:

 

Για όποιον δεν κατάλαβε αυτά είναι τα SOS!!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά (τα θεωρητικά) τα ήξερα απλά ψάχνω ενα τρόπ να υπολογίσω πότε θα έρθει η σειρά μου.

 

Για το θέμα ακρόμπαρο: προφανώς φαίνεται εύκολα.

Για τα φρένα, έχουν ένα μηχάνημα που τα ελέγχει οπότε απλά το βάζουν επάνω. Το ίδιο και για το χειρόφρενο... Δεν είναι κακός έλεγχος αυτός...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη πάντως καινούριο αυτοκίνητο περνάει τώρα σε 5 χρόνια...Ενώ μέχρι πέρισυ ήταν 4...
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (23 Ιαν. 2004 , 05:15)

Για το θέμα ακρόμπαρο: προφανώς φαίνεται εύκολα.

Για τα φρένα, έχουν ένα μηχάνημα που τα ελέγχει οπότε απλά το βάζουν επάνω. Το ίδιο και για το χειρόφρενο... Δεν είναι κακός έλεγχος αυτός...

Δε λέω ότι είναι κακός... Όπως είπα και παραπάνω, ας μου έκαναν έλεγχο και θα τους έλεγα κι ευχαριστώ!! Λέω ότι μου φαίνεται πολύ περίεργη σύμπτωση, από τα 100(?!) σημεία ελέγχου που "εξετάζουν" στο ΚΤΕΟ (σύμφωνα με το φυλλάδιο τους-θα το 'χεις δει) να εντοπίζουν σε 3 αυτοκίνητα προβλήματα μόνο σε ακρόμπαρα και κατανομή των φρένων. Στο παλιό δικό μου δεν το εντόπισαν βέβαια, αλλά το άλλαξε προκαταβολικά το συνεργείο μου και είναι και αυτό μια ένδειξη... Μιλάμε για 20 χρονών αυτοκίνητο που δεν νομίζω να ήταν μόνο το ακρόμπαρό του πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

μα ναι για αυτό και σου λέω γιατί πιστεύω ότι όλο αυτα βγάζουν προβληματικά. το ακρόμπαρο το βλέπουν με μια βόλτα από κάτω και το μηχάνημα για τα φρένα βγάζει προβληματιή την κατανομή. Τώρα φώτα, κινητήρα κτλ άστα!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ok, το ίδιο λέμε.. δεν το'χα πιάσει 100%...

 

Η λεπτομέρεια που "τσακίζει" απ'την προχθεσινή μου εμπειρία: ο χώρος ελέγχου χωρίζεται σε δύο τμήματα, το καθένα με τις ράμπες του κλπ. Το ένα είναι για ΙΧ, το άλλο για φορτηγά αλλά είναι ενιαίος χώρος. Δίνει όμως μια εικόνα πλήρους εγκατάλειψης. Σκουριασμένες ράμπες, απουσία εξοπλισμού, μόνο 1-2 μηχανήματα κι αυτά αραχνιασμένα κ.λ.π. Υπάρχουν 4 τεράστιες σιδερένιες πόρτες-φυσαρμόνικες, η είσοδος και η έξοδος κάθε "τμήματος". Επειδή λοιπόν πήγα πρωί-πρωί και ήταν κλειστό το ΚΤΕΟ, τι διαπίστωσα?? Ότι ο μοναδικός αυτοματισμός που λειτουργεί εκεί είναι αυτός που ανοίγει και "διπλώνει" τις 4 πόρτες!!!! Το θεωρώ απίθανο να μην είχε χαλάσει έστω ένα απ'τα 4 μοτέρ όπως έχουν χαλάσει όλα τους τα μηχανήματα και μένουν παροπλισμένα!! Απλά, μηχανικοί είναι οι άνθρωποι, τα ξαναφτιάχνουν για να μην κουράζονται να σπρώχνουν και τις πόρτες!!! :p :wacko: :) :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 (23 Ιαν. 2004 , 01:54)

 

Όχι.... :)

Σε όλη την Ελλάδα, εκτός Αττικής, ο έλεγχος γίνεται 4 χρόνια μετά την έκδοση της άδειας. Εμένα προχθές το αυτοκίνητό μου έκλεισε 4ετία γι'αυτό και η σφραγίδα πάνω στην άδεια έλεγε ότι πρέπει να περάσω ΚΤΕΟ. Αυτό το "εκτός Αττικής" που θα δεις παρακάτω δεν ήξερα κι εγώ, εξ ου και το μπέρδεμα...

 

Συχνότητα Τεχνικού Ελέγχου

 

Ο πρώτος έλεγχος για τα καινούργια Ε.Ι.Χ. και Φορτηγά με μικτό βάρος μέχρι 3,5 τόννους , σε τέσσερα (4) χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα) μετά την έκδοση της πρώτης άδειας κυκλοφορίας, με εξαίρεση το Νομό Αττικής όπου γίνεται σύμφωνα με το πρόγραμμα πρόσκλησης που ανακοινώνεται από την Δ/νση Τεχνικού Ελέγχου Οχημάτων του Υ.Μ.Ε.

 

Οι επόμενοι έλεγχοι , των οχημάτων αυτών, είναι κάθε δύο χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα), με εξαίρεση το Ν. Αττικής για το οποίο είναι τρία (3) χρόνια (με περιθώριο ± 1 εβδομάδα).

 

Και μένα τώρα μου "έκλεισαν ραντεβού" για το 2006 όπως καταλαβαίνεις...

 

Αυτά από εδώ όπου υπάρχουν κι άλλες πληροφορίες αν και μπαγιάτικες (τα παράβολα είναι ακόμα σε δραχμές)!!!

 

 

Επαρχιακό...

Τι σύμπτωση πάντως??? :wacko: Όταν είχα περάσει το Passat του '79 που ανέφερα παραπάνω, το συνεργείο μου είχε αλλάξει πριν πάω ένα ακρόμπαρο. Χθες ρώτησα τον πατέρα μου που είχε περάσει πριν 1,5 χρόνο αν του είχανε κοιτάξει τίποτα και μου είπε "τον καταμερισμό των φρένων"!!!! :blink: :blink: :blink:

 

Για όποιον δεν κατάλαβε αυτά είναι τα SOS!!! :p :p :p

 

 

Χρηστο στην δικη μου αδεια κυκλοφοριας δεν γραφει ποτε περναει ΚΤΕΟ!

Τον περασμενο Οκτωβριο εκλεισα 4 χρονια αλλα ακομα τιποτα περιμενοντας βαση πινακιδων.

Εχω ΖΥΕ ΧΧΧΧ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε ποια γράμματα έχουν ΗΔΗ περάσει ΚΤΕΟ ; Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να περνάνε πρώτα τα ΥΜΑ κλπ. και μετά τα ΥΕ κάτι κλπ. Δεν βγάζεις άκρη με τίποτα.. !

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (23 Ιαν. 2004 , 20:50)

Χρηστο στην δικη μου αδεια κυκλοφοριας δεν γραφει ποτε περναει ΚΤΕΟ!

Τον περασμενο Οκτωβριο εκλεισα 4 χρονια αλλα ακομα τιποτα περιμενοντας βαση πινακιδων.

Εχω ΖΥΕ ΧΧΧΧ.

Σάββα, το ΖΥΕ που έχεις δεν είναι της περιοχής σου, άρα Ν.Αττικής?? Γιατί σ'αυτήν την περίπτωση δεν είσαι σ'αυτούς που περνάνε στην τετραετία όπως η λοιπή Ελλάδα... "με εξαίρεση το Νομό Αττικής όπου γίνεται σύμφωνα με το πρόγραμμα πρόσκλησης που ανακοινώνεται από την Δ/νση Τεχνικού Ελέγχου Οχημάτων του Υ.Μ.Ε."

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (23 Ιαν. 2004 , 21:40)

Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε ποια γράμματα έχουν ΗΔΗ περάσει ΚΤΕΟ ; Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να περνάνε πρώτα τα ΥΜΑ κλπ. και μετά τα ΥΕ κάτι κλπ. Δεν βγάζεις άκρη με τίποτα.. !

 

Μήπως σε βοηθάει αυτό? Δεν πάει πολύ πίσω καθώς καλύπτει το διάστημα από 03-11-2003 εως 02-07-2004 αλλά το βάζω μήπως και σου φανεί χρήσιμο όπως και σε άλλους που θέλουν να δουν το πρόγραμμα ελέγχων του Ν.Αττικής.

Link to comment
Share on other sites

http://www.2x4.gr/

 

για να δειτε ποτε περνατε ΚΤΕΟ (ανακαλυψα οτι επρεπε να εχω περασει περυσι!!!! ). Αν δε το εχεις περασει ομως καθολου δεν θα εχει μεσα στοιχεια οποτε ψαχνεσαι στα αλλα link (καπου βγαζει τα νουμερα που περνανε νομιζω)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (23 Ιαν. 2004 , 21:40)

 

Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε ποια γράμματα έχουν ΗΔΗ περάσει ΚΤΕΟ ; Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να περνάνε πρώτα τα ΥΜΑ κλπ. και μετά τα ΥΕ κάτι κλπ. Δεν βγάζεις άκρη με τίποτα.. !

 

Μιχάλης :alien:

 

αυτό προσπαθώ να βρω και εγώ αλλα από ότι φαίνεται πλήρης αταξία.

τι γράμματα έχεις;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Xρηστο ευχαριστω!

Ναι ειναι απο τα πρωτα Ζ που ξεκινησαν μετα το Υ του Ν. Αττικης!

Αρα περιμενουμε...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος princess (24 Ιαν. 2004 , 00:13)

 

http://www.2x4.gr/

 

για να δειτε ποτε περνατε ΚΤΕΟ (ανακαλυψα οτι επρεπε να εχω περασει περυσι!!!! ). Αν δε το εχεις περασει ομως καθολου δεν θα εχει μεσα στοιχεια οποτε ψαχνεσαι στα αλλα link (καπου βγαζει τα νουμερα που περνανε νομιζω)

 

 

 

εμενα με μοντελλο 96 αυτοκινητο μου εβγαλε οτι επρεπε να περασει πριν το 1994????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Dimitris74 τυχερός είσαι εμένα μου λέει οτι Για τον αριθμό που δώσατε δεν υπάρχουν καταχωρημένα στοιχεία στη βάση δεδομένων!!!!
Link to comment
Share on other sites

εμένα για 96, ΥΧΤ δεν έχει περάσει το ΚΤΕΟ ακόμα...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, "ριγμένοι" οι κάτοικοι Αττικής... Στα 8-9 χρόνια ο πρώτος έλεγχος (αντί στα 4 της λοιπής Ελλάδας) και ανά 3 χρόνια (αντί 2) οι επόμενοι... :eek: :)
Link to comment
Share on other sites

Αλλα νταλον μου βγαζει το site που δωσατε!

 

Για τον αριθμό που δώσατε δεν υπάρχουν καταχωρημένα στοιχεία στη βάση δεδομένων.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (24 Ιαν. 2004 , 03:31)

αυτό προσπαθώ να βρω και εγώ αλλα από ότι φαίνεται πλήρης αταξία.

τι γράμματα έχεις;

ΥΗΚ από το 1999. Εσύ ;

 

Μήπως ν'αναφέρουμε τι γράμματα έχουμε, αν έχουμε περάσει ΚΤΕΟ μπας και βγάλουμε άκρη ; :)

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 (24 Ιαν. 2004 , 00:05)

Μήπως σε βοηθάει αυτό? Δεν πάει πολύ πίσω καθώς καλύπτει το διάστημα από 03-11-2003 εως 02-07-2004 αλλά το βάζω μήπως και σου φανεί χρήσιμο όπως και σε άλλους που θέλουν να δουν το πρόγραμμα ελέγχων του Ν.Αττικής.

Σ'ευχαριστώ αλλά είχα ήδη ψάξει το in.gr χωρίς αποτέλεσμα.. Εχει πάρει κανείς τηλέφωνο στο 1425 μήπως;

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...