Jump to content

Jincen JC777s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Svvtirs TA FIRMWARE UPDATE ΣΕ ΟΛΑ ΚΙΝΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΙΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΑΦΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ( ΓΙΑ SONY ERICSON ΜΟΥ ΠΗΡΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ )

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΘΑΛΕΓΑ ΝΑ ΦΥΛΑΞΕΙΣ ΤΑ 50 EURO ( ΤΟ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣ ΑΞΙΑΣ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ) ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ( ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΙΟ ) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΜΣ ΣΤΕΛΝΕ GREEKLISH

 

καλησπέρα!έχω κι εγώ αγγλικό μενού.καλή κ απλή λύση τα greeklish αλλά το βασικό πρόβλημα ειναι ότι τισ πιο πολλές φορές δεν εμφανίζει τα ελληνικά μηνύματα άλλων. τα εμφανίζει σαν κουτακια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia shmera parelava kai egw to kinito me mia matia pou eriksa diapistosa oti to kinito den isteri se tipota apo ena allo gnwstis eterias. oso gia to menou einai ellhniko kai arketa kala ftiagmeno. mazi me to kinito eixe dwro dermatini thiki , fortisti aytokinitou , 2 mpataries, hands free kai mia allh syskeyi pou legete moulti charger alla den mporw na katalavo ti einai grafi apla oti mporeite na fortisete to kinito opiadipote stigmh thelete ean kserei kaneis ti einai as voithisi. o dektis tv einai poly kalos kai to radio episis.
Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφερετε κανεις πουλαω σε αριστη κατασταση ενα μεταχειρισμενο πολυ προσεγμενα μονο τρεις μηνες.
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Το τηλέφωνο το έχω και εγώ 2 μέρες τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

 

Το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως δεν μπορώ να αλλάξω τη διάταξη του menu από λίστα σε πλέγμα!!!

 

Ξέρει κανείς πως γίνεται γιατί δεν μπορώ να το βρώ στις ρυθμίσεις!

 

Ευχαριστώ

 

κανείς δεν ξέρει να μου απαντήσει;;; είναι αρκετά σημαντικό για μένα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!εχω και εγω το JC777s, και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!μονο δεν ξερω τις ρυθμησεις mms!αν μπορει καποιος να γραψει πως και που βαζουμε τις ρυθμησεις!! ρυθμησεις για COSMOTE!Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδιά μου είπε τον κωδικό και το ξεκλείδωσα ! Πάντως επειδή είμαι κάτοχος και του V98 σε μαύρο , αυτό το JC777 το ασημί φαίνεται πιο ποιοτικό κατασκευαστικά. Το πλαστικό του είναι ωραίο ασημί,γυαλιστερό. Μου φαίνεται εμένα πιο «σοβαρό» και «ακριβό» εμφανισιακά η είναι η ιδέα μου. Επίσης ποιές είναι οι διαφορές με το V98 εκτός από τις 2 μνήμες που παίρνει ; Από άποψη ήχου, bluetooth , οθόνης, λογισμικού, TV ,radio κτλ είναι πανομοιότυπο με το V98 ;; Εχετε παρατηρήσει εσείς κάποια διαφορά ;

 

Έχοντας αγοράσει κ τα 2 μοντέλα (v98 για εμένα και JC777 για μια φίλη) μπορώ να σου πω με σιγουριά οτι πέραν των διαφορών που έχουν στα ΜΕΝΟΥ (έχουν διαφορετικά μενού) δεν φαίνεται να έχουν καμία απολύτως άλλη διαφορά.

Λες και έχουν το ίδιο hardware... Απο Ελληνικά ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια (επετεύχθει κλπ), ίδια εικόνα ίδια μπαταρία... Απλά θα έλεγα οτι έίναι το ίδιο κινητό με άλλο skin... Βέβαια είναι με 2 memory cards αλλά δουλεύει με 1 απο τις 2 ενεργή!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

το πηρα με 80 ευρω!

http://www.emarket.gr/item.php?id=14591181

 

ο τυπος λεει οτι παιρνει μεχρι μεχρι 4gb σε καθε slot.

μηπως εκανε λαθος,ή μηπως πηρα το Jincen JC777 και οχι το Jincen JC777s ???

:ninja::ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

το πηρα με 80 ευρω!

http://www.emarket.gr/item.php?id=14591181

 

ο τυπος λεει οτι παιρνει μεχρι μεχρι 4gb σε καθε slot.

μηπως εκανε λαθος,ή μηπως πηρα το Jincen JC777 και οχι το Jincen JC777s ???

:ninja::ninja::ninja::ninja:

 

οκ. το Jincen JC777s πηρα.

1)έχει δοκιμασει κανεις την 16αρα microsd( http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=6776) ?

2)υποστηριζει προφιλ A2DP? (εδω παντως, ο τυπος λεει ότι υποστηρίζει: http://www.ebw.gr/store/Default.aspx?tabid=144&productid=4794&language=el-GR )

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα και καλη χρονιά! Φιλε μου αποκλειεται να τρεξει την 16gb microsd. Για το προφιλ A2DP που λες, μεταφερει τον ηχο σε bluetooth ακουστικό.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα και καλη χρονιά! Φιλε μου αποκλειεται να τρεξει την 16gb microsd. Για το προφιλ A2DP που λες, μεταφερει τον ηχο σε bluetooth ακουστικό.

 

ξέρω τι είναι το A2DP. δεν ξέρω όμως αν το έχει το κινητό. ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πάρει ακόμα! και θέλω να πάρω ενα ακουστικό που είναι σε προσφορα. αλλα αν δεν κάνει.....
Link to comment
Share on other sites

Το jc777 κανει εγγραφη απο την tv? Αν οχι πιο απο τα αλλα κινεζικα το κανουν?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

στο JC777s εχει σιγουρα 2 μπαταριες μεσα το πακετο? σε αυτον εδωhttp://cgi.ebay.co.uk/JC777s-Quadband-GSM-PDA-Phone-Unlocked-Dual-Sim-Standby_W0QQitemZ170291944962QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item170291944962&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1301|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

 

που θελω να το αγορασω γραφει 1.

 

απο κατω στην φωτο που εχει βαλει εχει 2 μπαταριες. λογικα εχει κανει λαοθος? η βγαζει απο το πακετο την 1 και το στελνει?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα τελεικα !!! πιστευω ειναι πολυ καλo! Οταν ερθει θα σας πω εντυπωσεις! :)

 

edit

 

τελεικα πηρα αλλα 3 για τον αδερφο μου και 2 φιλους μου! :)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

και εγώ το ίδιο και προς το παρόν είναι μια χαρά μόνο στο κλείδωμα πλήκτρων ειχε ένα προβληματάκι στη οθόνη αφής το slide και το απενεργοποίησα.

Μπορούμε να μάθουμε απο κάπου τι SAR έχει το κινητό η ύπάρχει κάποιο μαγαζί με κινητά κλπ όπου να μπορούν να σου μετρήσουν το sar της συσκευής σου;

Link to comment
Share on other sites

και εγώ το ίδιο και προς το παρόν είναι μια χαρά μόνο στο κλείδωμα πλήκτρων ειχε ένα προβληματάκι στη οθόνη αφής το slide και το απενεργοποίησα.

Μπορούμε να μάθουμε απο κάπου τι SAR έχει το κινητό η ύπάρχει κάποιο μαγαζί με κινητά κλπ όπου να μπορούν να σου μετρήσουν το sar της συσκευής σου;

 

H μέτρηση και η τιμή SAR προκύπτει μετα απο πείραμα σε εργαστήριο με εξοπλισμό αξίας παρα πολλών χιλιάδων ευρώ. Για περισσότερες λεπτομέρειες στην Εθνική Επιτροπή Ατομικής Ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα χθες.

ανησυχω μηπως εχει προβλημα, γιατι με την ελαχιστη φορτιση που του εκανα, και μετα απο ατελιωτες ωρες μουσικης και τηλεορασης, δεν εχει πεσει ουτε μια μπαρα!!!

 

οντως πολυ καλο κινητό!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Jincen JC777s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...