Jump to content

Jaga Mobile v22 - Mobile TV Dual Sim


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια κι από μένα. Προσωπικά έχω ξεπεράσει τα σύνδρομα με τα επώνυμα τα οποία κι αυτά σε Κίνα, Ταϊβάν κατασκευάζονται πλέον, κι αύριο ίσως στην Ινδία, κι όποιος διαφωνεί ας κοιτάξει να μάθει. Προσωπικά θα με ενδιέφερε να αγοράσω, για δεύτερο, ένα τέτοιο με TV, αλλά ψάχνω να βρω ένα που να πιάνει καμπανα ακόμη κι εν κινήσει! Αν έχεις να προτείνεις κάτι, καθώς και τιμή, θα ήθελα να το διαβάσω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και απο εμένα, όντως ολα αυτα κινητά πιάνουν πολύ καλά, προσωπικά το δικό μου το jaga σε συγκριση με μια μικρή φορητή Casio, Πιανει πολύ καλύτερα. Οσο για εν κινήση, το έχω δοκιμάσει στη διαδρομή Λάρισα-Βόλο και μπορούσα να παρακολουθήσω, στα περισσότερα σημεία με εικόνα καμπάνα. Αν σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο, ρίξε μια ματιά στην αγγελεία μου η στείλε μου PM
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ψήνομαι να το πάρω! (Ήθελα να πάρω το Nokia N78). Γνωρίζει κανείς εάν κάποια από τα παρόμοια Κινέζικα υποστηρίζουν SMS με 160 ελληνικούς χαρακτήρες;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
χρονια πολλα σε ολουσ.......θελς να κατεβασω θεματα και παιχνιδια για το java JC-678.μπορει να μου πει καπιοσ απο που να κατεβασω?????????
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολουσ.......θελς να κατεβασω θεματα και παιχνιδια για το java JC-678.μπορει να μου πει καπιοσ απο που να κατεβασω?????????

δεν μπορεις να του βάλεις τιποτα.

οπως ειναι θα το εχεις!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Jaga Mobile v22 - Mobile TV Dual Sim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...