Jump to content

Εθιστικά online Flash Games και διάφορα Flash Anims


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3ωρο; Εγώ είχα κολλήσει 2 μερες και τα παράτησα, βαρέθηκα :p

 

Α δεν τα παρατάω έτσι εύκολα. Έφτασα στο 8ο επίπεδο αλλά μου λείπει ένα αρχέιο.....θα σκάσωωωωωωωωωωωωω :cry:

 

17.03.05 Ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτό το level 10 έχω κολλήσει, το πέρασε κάποιος?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

this is not pron

 

Αυτό θα πει δύσκολο παιχνίδι..81 πίστες..σχεδόν ακατόρθωτο...!

Δεν είναι flash αλλά είναι απόλυτα εθιστικό...

 

Ρε φίλε τι να σου πω με κατέστρεψες με αυτό το παιχνίδι...έχω καταλήξει να ψάχνω στο νετ για νότες πιάνου :w00t: θα τρελαθώ

έχω κολλήσει στο 18 level :cry:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια help. Στο not pron ειμαι στο 4 level. Βρισκω τα μορσ τα μετατρεπω και βρισκω το "voodoo power". Βαζω το 1ο ως username και το 2ο ως password αλλα δεν γινεται τιποτα. Ξερει καποιος την λυση; (δοκιμασμενη ε; )

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

simple

songs

 

Τωρα μολις τον βρηκα κι εγω :rolleyes:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Charmed

Σε παρακαλώ πες μου την λύση στο επίπεδο 6!!!

Level 6:

kill hour

 

Προσέχτε όμως γιατί μια με δύο φορές την εβδομάδα αλλάζουν τα u/n και τα p/w

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Level 6:

kill hour

 

Προσέχτε όμως γιατί μια με δύο φορές την εβδομάδα αλλάζουν τα u/n και τα p/w

 

Ευχαριστώ!

Θα ήταν κόπος να μου πεις και τα βήματα που ακολούθησες;

Έτσι για να εμπλουτίσω τον τρόπο σκέψης μου

Αγαπώ... άρα υπάρχω!
Link to comment
Share on other sites

Giati den koitate sto forum tis selidas, ekei vrika polla hints otan to epaiza. Eftasa mexri tin 8 alla meta vare8ika...

 

Δεν μπόρεσα να καταλάβω στο level 6 τα hints του forum

Αγαπώ... άρα υπάρχω!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Θα ήταν κόπος να μου πεις και τα βήματα που ακολούθησες;

Έτσι για να εμπλουτίσω τον τρόπο σκέψης μου

 

 

Αν τσεκάρεις με το mouse σου όλη την σελίδα θα βρεις κάτι αριθμούς (νομίζω είναι 2 σειρές με 4 σετ τριψήφιων νούμερων)

επίσης πρέπει πάντα να διαβάζεις το source code της κάθε σελίδας

αν προσέξεις αναφέρει τον ASCII code...

μετά βρίσκεις με το google τον πίνακα ASCII και απο εκεί και πέρα μεταφράζεις αριθμούς = γράμματα

 

 

Σορυ που τα γράφω έτσι αλλά νομίζω είναι καλύτερα και για άλλους που παίζουν το παιχνίδι και δεν θέλουν να μάθουν με την μία την λύση

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

1) Ποιες θα ειναι οι βασικες κινησεις που θα πρεπει να κανω για ΚΑΘΕ level; Τα στανταρ δηλαδη που θα πρεπει να προσεχω

 

2) Πως βαζεις αυτην την μαυριλα μπροστα απο το γραμματα; Πως φαινονται ξερω. Το πως να το βαζω δεν ξερω :stupid: :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν τσεκάρεις με το mouse σου όλη την σελίδα θα βρεις κάτι αριθμούς (νομίζω είναι 2 σειρές με 4 σετ τριψήφιων νούμερων)

επίσης πρέπει πάντα να διαβάζεις το source code της κάθε σελίδας

αν προσέξεις αναφέρει τον ASCII code...

μετά βρίσκεις με το google τον πίνακα ASCII και απο εκεί και πέρα μεταφράζεις αριθμούς = γράμματα

 

 

Σορυ που τα γράφω έτσι αλλά νομίζω είναι καλύτερα και για άλλους που παίζουν το παιχνίδι και δεν θέλουν να μάθουν με την μία την λύση

 

Δεν ήξερα το πρώτο βήμα που μου λες!

 

Ασε πουτ τώρα με το Τ**Χ δεν μπορώ να το συνδυάσω με το old school

Αγαπώ... άρα υπάρχω!
Link to comment
Share on other sites

1) Ποιες θα ειναι οι βασικες κινησεις που θα πρεπει να κανω για ΚΑΘΕ level; Τα στανταρ δηλαδη που θα πρεπει να προσεχω

 

2) Πως βαζεις αυτην την μαυριλα μπροστα απο το γραμματα; Πως φαινονται ξερω. Το πως να το βαζω δεν ξερω :stupid: :p

 

1. Πάντα προσέχεις τι λέει το url..μπορεί απο εκεί να ανακαλύψεις πολλά.

2. Πάντα τσεκάρεις το source code της σελίδας, είναι πολλά hints και tips κρυμμένα εκεί μέσα.

3. Αν στην σελίδα βλέπεις link για το Google πάει να πει πως θα χρειαστεί να ψάξεις στο net για στοιχεία.

4. Για καλό και για κακό μάρκαρε και καμιά φορά την σελίδα με το mouse μπας και είναι τπτ κρυμμένο εκεί μέσα.

Αυτά για αρχή και νομίζω είναι αρκετά, είναι βασικά βήμματα.

 

Το μαύρο το βάζεις γράφοντας [.spoiler] γράφεις ότι θέλεις [./spoiler] (χωρίς την τελεία)

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμωτο μετετρεψα τους κωδικους σε γραμματα και βρηκα τα εξης:

 

lilk

και

 

uorh

 

 

Τα βαζω αλλα δεν τα δεχετε :cry: Δεν νομιζω να ειναι καπου αλλου η λυση :confused:

 

Επεισης να ρωτησω κατι αλλο. Περιπου ποση ωρα σε παιρνει για να βγαλεις ενα level; Μετριο σε δυσκολια :X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμωτο μετετρεψα τους κωδικους σε γραμματα και βρηκα τα εξης:

 

lilk

και

 

uorh

 

Δεν σου θυμίζουν κάποιες αγγλικές λέξεις αυτά? Χρησιμοποιούμε και αναγραμματισμό σε πολλά level ;)

Γενικά τα level είναι απο μέτρια και δύσκολα έως πολύ δύσκολα όπως το 18 που πρέπει να έχεις γνώσεις μουσικής για να αναγνωρίσεις τις νότες

:cry:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

http://web.dachser.com/deu/service/global_player/spiel.htm

 

Προσοχή στα ..χρώματα :!: και να είστε αρκούντως γρήγοροι.. :p

Link to comment
Share on other sites

gia to level11 ti ginete?

vrika sto source code ti prin tin ora tou,alla den ksero ti kodikous na valo.

Any idea ?

Όταν λέμε source code τι εννοούμε?

Link to comment
Share on other sites

Kάνεις δεξί κλικ με το Mouse στην σελίδα (όχι στην φωτό) και διαλέγεις source code...σου αποκαλύπτει πολλές πληροφορίες για κάθε επίπεδο.

Σήμερα είμαι στο Level 25. Ελεοςςςςςςςςςςςςς!

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Στο level 7, βρηκα την λυση με "δολιους" τροπους. Πως ομως μπορουσα να βρω το παλιο ονομα απο αυτο που ψαχνουμε;;; Καποιος που το ανακαλυψε νομιμα ας πει την διαδικασια εστω και με ΡΜ :confused:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...