Jump to content

Εξαφανίσθηκε το εικονίδιο ενεργής σύνδεσης στο ίντερνετ


xyz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γειά σας!Ξαφνικά από την μπάρα έναρξης στη δεξιά πλευρά όταν συνδέομαι στο internet δεν εμφανίζεται πλέον το εικονίδιο της ανοικτής-ενεργής σύνδεσης ενώ από τις ιδιότητες της σύνδεσης στο internet είναι ενεργοποιημένη η επιλογή!!Πώς το επαναφέρω??Έχω Windows XP Professional με φορτωμένα το AVG ,το ΖoneAlarm και το NOD32 στην γραμμή έναρξης,αν και το ποιά προγράμματα φορτώνουν στην εκκίνηση απλώς το αναφέρω πιστεύω δεν επηρεάζει την κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το κανει καμια φορα αλλα μετα απο επανεκκινηση στρωνει,εσενα και μετα απο αυτο συνεχιζει να μην στο βγαζει???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι!Δοκίμασα πολλά όπως να τσεκάρω και να ξετσεκάρω την επιλογή από τις ιδιότητες της σύνδεσης και δεν πιάνει τίποτε!!:confused::(
Link to comment
Share on other sites

δυο AV? :worry:

 

θεε μου...

..Eννοείς Antivirus ?? Ναι και τρέχουν καλά.:)Το ένα βέβαια δεν το έχω σε autoprotect mode αλλά και αν καμμιά φορά το βάλω και αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα καθώς τα συγκεκριμένα δεν δεσμεύουν πολύ μνήμη..Τώρα λες το πρόβλημα να προέρχεται και από εκεί??Δεν πιστεύω...
Link to comment
Share on other sites

..Eννοείς Antivirus ?? Ναι και τρέχουν καλά.:)Το ένα βέβαια δεν το έχω σε autoprotect mode αλλά και αν καμμιά φορά το βάλω και αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα καθώς τα συγκεκριμένα δεν δεσμεύουν πολύ μνήμη..Τώρα λες το πρόβλημα να προέρχεται και από εκεί??Δεν πιστεύω...

 

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιι εχεις δυο antivirus στο PC?????:blink::blink:

Aυτο ειναι ΜΕΓΑ λαθος και δημιουργει πολλα προβληματα στον υπολογιστη.Για να καταλαβεις,το ενα ψαχνει το αλλο και το καθενα απο αυτα βρισκει υποπτο το αλλο και προσπαθει να το τερματισει/διαγραψει.Αυτο σημαινει οτι δημιουργουνται πολλα προβληματα στο λογισμικο.Βαλε μονο ενα δεν κερδιζεις τιποτα παραπανω με 2 antivirus.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...