Jump to content

Συγχώνευση αρχείων pdf


c_arroyo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω περίπου 90 σελίδες ενός φυλαδίου σε μορφή pdf αλλα είναι κάθε σελίδα σε διαφορετικό αρχείο με ονομασία page01,page02....page90. Πως μπορώ να τις βάλω όλεw σε ένα αρχείο Pdf ;;;;
Link to comment
Share on other sites

Εχω περίπου 90 σελίδες ενός φυλαδίου σε μορφή pdf αλλα είναι κάθε σελίδα σε διαφορετικό αρχείο με ονομασία page01,page02....page90. Πως μπορώ να τις βάλω όλεw σε ένα αρχείο Pdf ;;;;

 

Δυστηχως απο οτι ξερω δεν υπαρχει τροπος(διορθωστε με αν κανω λαθος).

Ο μονος που ξερω ειναι μετατροπη σε .doc οπου γινεται οτι μετατροπη θες εκει και μετα μετατροπη σε pdf

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το κάνεις αλλά όχι με το Adobe Reader. Χρειάζεσαι το Adobe Acrobat Pro 7 ή 8. Ανοίγεις την πρώτη σου σελίδα και στη συνέχεια πας στην επιλογή Document, κλικάρεις την επιλογή Insert pages και προσθέτεις όσες σελίδες θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

στο adobe reader 8 υπαρχει επιλογη να μετατρεψεις ενα αρχειο pdf σε doc οπως και το αντιθετο, μπορεις ενα αρχειο απευθειας απο την word σε pdf

Φυσικα αν δεν κανω λαθος χρειαζονται καποια plugins

αν καποιος τα χρειαζεται ας μου πει να του τα στιλω

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά προγράμματα, απλά ψάξε merge pdf.

+1

 

εγώ χρησιμοποιώ το bcl allpdf converter. αυτό που ζητάς το κάνει άνετα και πολύ απλά.

Link to comment
Share on other sites

to adobe acrobat pro 8 , εχει την επιλογη αποθηκευση σε προυπαρχον αρχειο pdf. και μπορεις να τα μετατρεψεις οπως θες,και να τα βαλεις μετα σε ενα.βλεπεις και διαλεγεις!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...