Jump to content

BlackBerry Bold 9000


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρέξε το app loader και δρα αν έχει ελληνικά για input, καμία φορά δεν στο περνάει από μόνο του. Αλλιώς Κάνε uninstall οποιοδήποτε ος έχεις περάσει στον υπολογιστή σου και κατέβασε την τελευταία european έκδοση και πέρασε την πάλι. Και μετά κάνε restore το backup

 

έχουμε κανένα link για την τελευταία έκδοση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχουμε κανένα link για την τελευταία έκδοση?

 

Here you are

 

https://www.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=1141938BA2C2B13F5505D7C424EBAE5F

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστώ!! πειράζει που εμένα δεν είναι vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει κανένα ρόλο απολύτως. Δουλεύει για όλες τις εταιρίες. Απλώς ψάξε στο φόρουμ για αναλυτικές οδηγίες σχετικά με την εγκατάσταση. :)
Link to comment
Share on other sites

Τρέξε το app loader και δρα αν έχει ελληνικά για input, καμία φορά δεν στο περνάει από μόνο του. Αλλιώς Κάνε uninstall οποιοδήποτε ος έχεις περάσει στον υπολογιστή σου και κατέβασε την τελευταία european έκδοση και πέρασε την πάλι. Και μετά κάνε restore το backup

 

Θενξ! Πήγε και έκανε το DM Update μόνο του σε μια έκδοση που είχε μόνο ασιάτικες χώρες.. Τρέχα γύρευε.. Πέρασα την .266 και όλα καλά σήμερα πρώτη μέρα, αν και νομίζω ότι 'τρώει' λίγο τη μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Θενξ! Πήγε και έκανε το DM Update μόνο του σε μια έκδοση που είχε μόνο ασιάτικες χώρες.. Τρέχα γύρευε.. Πέρασα την .266 και όλα καλά σήμερα πρώτη μέρα, αν και νομίζω ότι 'τρώει' λίγο τη μπαταρία...

 

χαίρομαι που βοήθησα. ε μην τα θές και όλα δικά σου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντα στην αρχή τρώει. Κάνε υπομονή και λογικά θα στρώσει.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Πάντα στην αρχή τρώει. Κάνε υπομονή και λογικά θα στρώσει.

 

σωστός, κάνε μερικές full φορτίσεις και θα είσαι κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πόση ώρα κάνει να τελείωση το update? σε λίγο θα μου έχει πάρει 1 ώρα!

 

συνήθως δεν ξεπερνάει το εικοσάλεπτο με μισάωρο, αλλά εξαρτάται και απο το πόσες εφαρμογές έχεις εγκατεστημένες.

Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε!! σήμερα έκανα αίτημα στην cosmote για το πρόγραμμα με τα 7€! άραγε πότε θα είναι οκ?

 

δεν θα σου πάρει παραπάνω από 2-3 μέρες. τόσο νομίζω οτι λένε και οι ίδιοι κι όλας

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σου πάρει παραπάνω από 2-3 μέρες. τόσο νομίζω οτι λένε και οι ίδιοι κι όλας

 

μακάρι να είναι έτσι!

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς σου δίνει με τα 7€?

 

BlackBerry Internet Solution™

 

Η Υπηρεσία BlackΒerry Internet Solution αποτελεί την ιδανική λύση για μικρομεσαίες επιχειρήσεις και ιδιώτες ελεύθερους επαγγελματίες. H Υπηρεσία σας προσφέρει έναν νέο προσωπικό e-mail λογαριασμό και επιπλέον τη δυνατότητα να ενσωματώσετε μέχρι και 10 προσωπικούς λογαριασμούς e-mail με μοναδική ευκολία για :

 

* να στέλνετε και να λαμβάνετε e-mail από τους προσωπικούς σας λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου,

* να συνδυάζετε κινητό τηλέφωνο και e-mail σε μία φιλική συσκευή, πολύ εύκολη στη χρήση και χωρίς ιδιαίτερες ρυθμίσεις

 

Η Υπηρεσία παρέχεται σε τρία πακέτα που καλύπτουν τις ανάγκες σας:

 

Υπηρεσία Μηνιαίο πάγιο Δωρεάν όγκος χρήσης ανά μήνα εντός Ελλάδας Χρέωση /ΚΒyte

BlackBerry Internet Solution™- COSMOTE Professional 7€ 100ΜΒytes 0,004 € / KΒyte

Link to comment
Share on other sites

BlackBerry Internet Solution™

 

Η Υπηρεσία BlackΒerry Internet Solution αποτελεί την ιδανική λύση για μικρομεσαίες επιχειρήσεις και ιδιώτες ελεύθερους επαγγελματίες. H Υπηρεσία σας προσφέρει έναν νέο προσωπικό e-mail λογαριασμό και επιπλέον τη δυνατότητα να ενσωματώσετε μέχρι και 10 προσωπικούς λογαριασμούς e-mail με μοναδική ευκολία για :

 

* να στέλνετε και να λαμβάνετε e-mail από τους προσωπικούς σας λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου,

* να συνδυάζετε κινητό τηλέφωνο και e-mail σε μία φιλική συσκευή, πολύ εύκολη στη χρήση και χωρίς ιδιαίτερες ρυθμίσεις

 

Η Υπηρεσία παρέχεται σε τρία πακέτα που καλύπτουν τις ανάγκες σας:

 

Υπηρεσία Μηνιαίο πάγιο Δωρεάν όγκος χρήσης ανά μήνα εντός Ελλάδας Χρέωση /ΚΒyte

BlackBerry Internet Solution™- COSMOTE Professional 7€ 100ΜΒytes 0,004 € / KΒyte

 

wow καλό αυτό! μπράβο η cosmote. απο τις άλλες εταιρίες ξέρεις αν γίνεται? πάντως λογικά για την ενεργοποίηση όλων των υπηρεσιών δεν κάνουν πολλές μέρες.

Link to comment
Share on other sites

wow καλό αυτό! μπράβο η cosmote. απο τις άλλες εταιρίες ξέρεις αν γίνεται? πάντως λογικά για την ενεργοποίηση όλων των υπηρεσιών δεν κάνουν πολλές μέρες.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=5821

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1094

Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος! είναι άψογοι τελικά στην cosmote και πολύ γρήγοροι!!!

 

απορίες σε λιγάκι!!

 

άντε καλορίζικος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

άντε καλορίζικος! :lol:

 

απορία. πως θα το ρυθμίσω έτσι ώστε τα ιμαλ που περνώ από το ΒΒ να πηγαίνουν και στο inbox του gmail να τα βλέπω και στον υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

απορία. πως θα το ρυθμίσω έτσι ώστε τα ιμαλ που περνώ από το ΒΒ να πηγαίνουν και στο inbox του gmail να τα βλέπω και στον υπολογιστή?

 

νομίζω πας setup-email settings και επιλέγεις τον λογαριασμό που θέλεις και εκέι έχει επιλογή auto bcc και εκέι γράφεις το gmail σου

 

edit: αυτό είναι σίγουρα τελικά. δες εδώ για το τι είναι bcc

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια email τα οποία δεν μπορώ να τα διαβάσω.

Ποιό συγκεκριμένα, μου ερχονται με "ιερογλυφικά" τα γραμματα.....

Φυσικά στο υπολογιστή μπορώ και τα διαβάζω κανονικά.

Εχετε κάποια ιδέα για το τί φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια email τα οποία δεν μπορώ να τα διαβάσω.

Ποιό συγκεκριμένα, μου ερχονται με "ιερογλυφικά" τα γραμματα.....

Φυσικά στο υπολογιστή μπορώ και τα διαβάζω κανονικά.

Εχετε κάποια ιδέα για το τί φταίει?

 

λογικά η κωδικοποίηση του άλλου, αν και τα email στα ΒΒ δεν τα βλέπουμε όπως στο pc λείπουν εικόνες κτλ. για αυτό υπάρχουν third party apps δυστυχώς επι πληρωμή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...