Jump to content

Samsung SGH-J700


leonidas1902
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω την εντυπωση πως μονο αν τα κατεβασεις στο κιν σου μπορεις να τα κανεις εγκατασταση. μεσω vl δλδ και ετσι!
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως μονο αν τα κατεβασεις στο κιν σου μπορεις να τα κανεις εγκατασταση. μεσω vl δλδ και ετσι!

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός από vodafonlive?:(:(

Ξεκλειδώνεται αυτό το κινητό? :X:X

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Παιδια κατεβαζω απο youtube βιντεακια με save2pc pro (σαν 3gp) αλλα δεν μπορω να τα περασω σε samsung j700 με samsung pc studio 3.Δεν υποστηριζεται λεει ο ρυθμος καρε.Το ιδιο συμβαινει και οταν κανω μετατροπες αλλων βιντεο σε 3gp με το total video converter.Kαμια βοηθεια;Ευχαριστω

 

και σε εμενα το κανει!!επεδη ομως εγω εχω καρτα μνημης πηγα στις ρυθμισεις τηλεφωνου-και επελεξα<συσκευη αποθηκευσης>ετσι όταν το συνδεω μου ανοιγει την καρτα μνημηϛ και βαζω τα βιντεο με ντραγκ εντ ντροπ!!!!!ελπιζω να σε βοιθισα !!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν μπορω να βρω με τιποτα πως μπορω να αποθηκευονται οι φωτογραφιες οταν κανω μια ληψη κατευθειαν στην καρτα μνημης!

Εχω χασει το βιβλιαρακι κι εχω σπασει το κεφαλι μου να βρω πως γινεται! Ξερει καποιος?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...

παιδιά τι μπαταρία να του πάρω από ebay?περάσαν τα χρόνια κ δεν αντέχει μέρα καλά καλά..:)

 

υπάρχει κάποια με περισσότερα mah μήπως,καλή? ή την ίδια>??:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι μπαταρία να του πάρω από ebay?περάσαν τα χρόνια κ δεν αντέχει μέρα καλά καλά..:)

 

υπάρχει κάποια με περισσότερα mah μήπως,καλή? ή την ίδια>??:)

 

Οσες φορές πήρα μπαταρία από ebay είχα πρόβλημα. Καλύτερα από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
παιδια ΣΟΣ ηθελα να επαναφερω του θειου μου το κινητο και βρηκα εναν κωδικο ( #*7337# )τον εβαλα και εχασε το imei η συσκευη παω να τρελαθω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-J700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...