Jump to content

Sony Ericsson V640i


nikpapou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα....προσπαθω να κανω επανεγκασταση του λογισμικου του τηλεφωνο(φορματ δηλαδη στην ουσια) μεσω Update Servise, αλλα δεν γινεται γιατι μου λεει πως διαθετω ηδη την τελευταια ενημερωση, χωρις να υπαρχει επιλογη φορματ....μηπως μπορειτε να με βοηθησετε εαν γνωριζετε....???
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Θέλω να αλλάξω το Charger Port σε ενα V640i, αλλα στο E-bay δε βρίσκω για αυτό το μοντέλο. Μήπως ξέρει κανείς κάποιο άλλο μοντέλο "ιστοσυμβατό" 'οσον αφορά στο συγκεκριμένο εξάρτημα;
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Χρειάζομαι όπως & δήποτε ένα λεξικό (έιτε αγγλοελληνικό είτε english-to-english) για το v640i (εφόσον υπάρχει καποιο). Μπορεί κάποιος να δώσει κάποια πληροφορία?
http://www.smileyhut.com/smileys/blob6.gif
Link to comment
Share on other sites

 

Είστε τεράστιος κύριε Μοδεράτορα, σας χιλιοευχαριστώ!:thanks:

http://www.smileyhut.com/smileys/blob6.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημερα!

 

 

Προσφατα μου χαρισαν ενα κινητο sony v640i που ειχε brickαρει.Ανοιγε το φως των κουμπιων και το φως της οθονης ενω ηταν μαυρη.

Του ξαναεγκατεστησα το λειτουργικο απο το SE update service και ανοιξε κανονικα.Δυστυχως ομως ειναι κλειδωμενο σε vodafone SIM.

Προσπαθησα να το ξεκλειδωσω με το aerix αλλα εχει πεσει ο server,μετα με τον κωδικο ΝCK αλλα ειναι hard locked γιατι ο προηγουμενος

χρηστης προσπαθησε να το ξεκλειδωσει 5 φορες με λαθος κωδικους(μου βγαζει μετα απο σωστο NCK "NOT ALLOWED".Μπορειτε να με

βοηθησετε?

 

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V640i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...