Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει θηκη απο χρυσό, η ηχος ειναι 5.1 καλο ειναι να απομακρυνθεις οταν το βαλεις στη διαπασον γιατι σε πολλα παιδια δημιουργησε προβλημα στα αυτια, καθε εισερχομενο θελει και delete.

 

Αυτη την ερωτηση την εχω δει εδω μεσα πάνω απο 50 φορες.

Ελεος καντε search.

 

συγνωμη αλλα λογω φορτου εργασιας δεν μπορω να διαβασω ολα τα ποστ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pes ta giati telika mono egw lew edwmesa gia to igo 8....

 

μα δεν διαφώνησε κανείς με εκείνον

με εσέναν διαφώνησαν

 

που μένεις;

Βουδαπέστη;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

 

2 ερωτησούλες....

 

1) πώς απενεργοποιώ το 3G? Στο 3600 στο comm manager είχε την επιλογή για disable του 3G, στο διαμάντι όμως δεν υπάρχει... :(

από που θα το απενεργοποιήσω?

μήπως είναι έναρξη->ρυθμίσεις->τηλέφωνο->Μπάντα->τύπος δικτύου->GSM ????

 

2) έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει το eortologio του windowsnt? (μέσω secondtoday...)

πήγα να το βάλω και κόλλησε το σύμπαν! :(

χρειάστηκα hard reset....

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

μα δεν διαφώνησε κανείς με εκείνον

με εσέναν διαφώνησαν

 

που μένεις;

Βουδαπέστη;

 

Giati esu menhs boudapesth kai xerhs ti xarth exei....

 

H exeis paei se olh thn ellada kai xereis oti einai kalhtero to Destinator....

 

egw menw sthn taith kai exei kalhtero xarth edw......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

 

2 ερωτησούλες....

 

1) πώς απενεργοποιώ το 3G? Στο 3600 στο comm manager είχε την επιλογή για disable του 3G, στο διαμάντι όμως δεν υπάρχει... :(

από που θα το απενεργοποιήσω?

μήπως είναι έναρξη->ρυθμίσεις->τηλέφωνο->Μπάντα->τύπος δικτύου->GSM ????

 

2) έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει το eortologio του windowsnt? (μέσω secondtoday...)

πήγα να το βάλω και κόλλησε το σύμπαν! :(

χρειάστηκα hard reset....

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

1.Nai apo ekei einai.....

 

2.To eortologio den paizei me ta wm 6.1 ...alla nomizw oti kapou exw diavasei oti exei vgei kainourgia ekdosh pou paizei...psaxto ligo...

Link to comment
Share on other sites

Giati esu menhs boudapesth kai xerhs ti xarth exei....

 

H exeis paei se olh thn ellada kai xereis oti einai kalhtero to Destinator....

 

egw menw sthn taith kai exei kalhtero xarth edw......

 

- εγώ και σχεδόν όλοι οι άλλοι, ξέρουν ότι το destinator έχει μακράν τον καλύτερο χάρτη Ελλάδας

 

- έχω πάει σε όλη την Ελλάδα, σόρρυ κιόλας (ο μόνος νομός που δεν έχω πατήσει είναι Χαλκιδικής όσο και αν είναι περίεργο)

 

- αν μένεις Ταϊτή να αλλάξεις εκεί που λέει "ΑΘΗΝΑ"

 

και τέσπα αφού θες να πιστεύεις κάτι μόνος σου, δικαίωμα σου, δεν είναι ανάγκη να διασπύρεις και λάθος πληροφορίες στον κόσμο

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

- εγώ και σχεδόν όλοι οι άλλοι, ξέρουν ότι το destinator έχει μακράν τον καλύτερο χάρτη Ελλάδας

 

- έχω πάει σε όλη την Ελλάδα, σόρρυ κιόλας (ο μόνος νομός που δεν έχω πατήσει είναι Χαλκιδικής όσο και αν είναι περίεργο)

 

- αν μένεις Ταϊτή να αλλάξεις εκεί που λέει "ΑΘΗΝΑ"

 

και τέσπα αφού θες να πιστεύεις κάτι μόνος σου, δικαίωμα σου, δεν είναι ανάγκη να διασπύρεις και λάθος πληροφορίες στον κόσμο

 

 

ουτε και ανορθογραφιες :fool:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

- εγώ και σχεδόν όλοι οι άλλοι, ξέρουν ότι το destinator έχει μακράν τον καλύτερο χάρτη Ελλάδας

 

- έχω πάει σε όλη την Ελλάδα, σόρρυ κιόλας (ο μόνος νομός που δεν έχω πατήσει είναι Χαλκιδικής όσο και αν είναι περίεργο)

 

- αν μένεις Ταϊτή να αλλάξεις εκεί που λέει "ΑΘΗΝΑ"

 

και τέσπα αφού θες να πιστεύεις κάτι μόνος σου, δικαίωμα σου, δεν είναι ανάγκη να διασπύρεις και λάθος πληροφορίες στον κόσμο

 

 

Mporw na grafw oti thelw gia opoio programa thelw....to ean auta pou lew einai swsta tha to krinoun autoi pou to diavazoun kai dwkimazoun auta pou grafw...

 

Pantws oxi esu..

Link to comment
Share on other sites

File mou pia eidopoihsh theleis....kapies ths exei sto (diamond options)....h ena den ths vreis na sou pw pou einai sto registry.

Τις ειδοποιησεις απο το ξυπνητηρι και απο το ημερολογιο ψαχνω γιατι τωρα δεν κανουν popup αυτοματα αλλα μενουν στο background και πρεπει να πατησω το εικονιδιο στην πανω μπαρα για να εμφανιστουν. Θελω να εμφανιζεται αυτοματα το box...

Link to comment
Share on other sites

1.Nai apo ekei einai.....

 

2.To eortologio den paizei me ta wm 6.1 ...alla nomizw oti kapou exw diavasei oti exei vgei kainourgia ekdosh pou paizei...psaxto ligo...

 

Ναι ε;

περίεργο γιατί στο 3600 με ROM WM6.1 του ausdim παίζει μια χαρά.... :confused:

τέσπα... άβυσσος η ψυχή των WM.... :p

θα περιμένω μέχρι να βγει νέα version...

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

ουτε και ανορθογραφιες :fool:

 

πωπω ανατρίχιασα τώρα

έγραψα το "διασπείρω" λάθος και θα με κόψει ο φιλόλογος και θα το δει και κάνα παιδί και θα το μάθει λάθος :lol::lol::lol:

 

δεν βλέπεις που γράφουν και τα... άρθρα κάποιοι λάθος

δεν βλέπεις πόσοι γράφουν greeklish για να μην δείχνουν ότι δεν ξέρουν να γράψουν ούτε το "και"

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Mporw na grafw oti thelw gia opoio programa thelw....to ean auta pou lew einai swsta tha to krinoun autoi pou to diavazoun kai dwkimazoun auta pou grafw...

 

Pantws oxi esu..

 

γιατί εγώ δεν ανήκω σε αυτούς που διαβάζουν και δοκιμάζουν αυτά που γράφεις; (απλά κάτι χρόνια πριν τα γράψεις)

ωραίοοοος :lol: (ιδιαίτερη λογική, δεν μπορώ να πω)

 

επίσης εγώ δεν μπορώ να γράφω ότι θέλω για όποιο πρόγραμμα θέλω;

 

πως δεν έγραψες "πείτε ότι θέλετε αρκεί να συμφωνείτε μαζί μου"; :p

 

ε ρε πλάκα έχετε σήμερα, τελειώσαν τα επιχειρήματα και αρχίσαμε μην πω τι

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;

περίεργο γιατί στο 3600 με ROM WM6.1 του ausdim παίζει μια χαρά.... :confused:

τέσπα... άβυσσος η ψυχή των WM.... :p

θα περιμένω μέχρι να βγει νέα version...

 

Thanks!

 

Se cooked ROM kai emena epaize se tytn II alla me gnusia 6.1 kolage kai hthele hard reset.

Link to comment
Share on other sites

...

 

θέλω να μου βρεις κάτι στο iGO8

η διεύθυνση ενός γνωστού μου

Λ. Πηγής 34 στα εξωτικά... Μελίσσια

 

στείλε μου το screenshot

 

α βρες μου τι ΤΚ έχει η Μαιζώνος (βάλε ότι νούμερο θες) στον μακρινό Πειραιά (μιλάμε μπορεί να είναι και 500 ολόκληρα μέτρα από την Ποσειδώνος blvd. και το χωμάτινο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας (το άγνωστο ΣΕΦ)...

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθω να μπω στο QuickGPS αλλα δεν μπαινει δεν κανει Ληψη.. ξέρετε τι φτεει?

 

υποθέτω βλέπεις internet με κάποιον τρόπο;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

πως δεν έγραψες "πείτε ότι θέλετε αρκεί να συμφωνείτε μαζί μου"

 

Egw den egrapsa kati tetio oute to enoousa me auta pou egrapsa...malon kapios allos to ennoh.....:lol:

 

telos to :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Τις ειδοποιησεις απο το ξυπνητηρι και απο το ημερολογιο ψαχνω γιατι τωρα δεν κανουν popup αυτοματα αλλα μενουν στο background και πρεπει να πατησω το εικονιδιο στην πανω μπαρα για να εμφανιστουν. Θελω να εμφανιζεται αυτοματα το box...

 

Phgene mesa sto programataki pou exeis kai des mesa sto user interface...ean einai enabled to (calendar event text)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό θα ήθελα να ρωτήσω ενα - δυο πραγματάκια!!

1)Οι χάρτες είναι προεγκατεστημένοι ή πρεπει να αγοράσω εξτρα πρόγραμμα?Υπάρχει χρέωση για την πλοήγηση?

2)Σαν κινητό έχει παρουσιάσει κανένα προβλημα?

3)Τις φωτογραφίες, τραγουδια, βιντεο κτλ μπορεις να στείλεις και να λάβεις με bluetooth?

και τέλος 4)Το ραδιόφωνο παιζει καλά?

Αυταάαααα:D Ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας...

Η ζώη χωρίς κινητό είναι ταινία χωρίς ήχο και εικόνα!!!
Link to comment
Share on other sites

1) Στο συγκριμένο *PDA* (και όχι απλώς "κινητό") δεν υπάρχει προεγκατεστημένο πρόγραμμα πλοήγησης και πρέπει να το αγοράσεις. Χρέωση στην πλοήγηση δεν υπάρχει (εφόσον βασίζεται στο σύστημα GPS)

 

2) Και πολύ φλου η ερώτηση σου και πολύ νωρίς για να έχεις απάντηση. Δεν έχω ακούσει τίποτα σοβαρό εκτός ίσως από 1-2 άτομα που έχουν πει ότι το κουμπί αριστερά επάνω "σηκώνεται"

 

3) οπως σε όλα τα WM ναι

 

4) Τώρα τι απαντάν εδώ; :D :D :D Σαν ραδιόφωνο;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

θέλω να μου βρεις κάτι στο iGO8

η διεύθυνση ενός γνωστού μου

Λ. Πηγής 34 στα εξωτικά... Μελίσσια

 

στείλε μου το screenshot

 

α βρες μου τι ΤΚ έχει η Μαιζώνος (βάλε ότι νούμερο θες) στον μακρινό Πειραιά (μιλάμε μπορεί να είναι και 500 ολόκληρα μέτρα από την Ποσειδώνος blvd. και το χωμάτινο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας (το άγνωστο ΣΕΦ)...

 

H maizonos to Tk einai 18547.....

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν συνδεετε στο quickgps αραγε? ουτε στο Weather :S

 

Gia des ean perneis ip....kai ean perneis kai den paizei gia kane kanena soft reset.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...