Jump to content

Πόσες ώρες την ημέρα είστε στο internet;


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Πόσες Ωρες την ημέρα είσαστε στο Internet?  

190 members have voted

  1. 1. Πόσες Ωρες την ημέρα είσαστε στο Internet?

    • 2 Ωρες
      42
    • 5 Ωρες
      77
    • 10 Ωρες
      17
    • Πάνω απο 10 Ωρες
      50
    • Δεν απαντώ
      4


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον supernet

 

:up:

 

Ωχ!!! Πρέπει ν'ανησυχώ! :p 8 Η/Υ στη δουλειά μου υπό την εποπτεία μου, στο ίδιο 8ωρο.

 

Πόσες ώρες βγαίνει ότι είμαι Online? :lol:

 

 

Μπορείς να το υπολογίσεις και μόνος σου υποθέτω. Αλλά εγώ δεν μίλησα για υπολογιστές υπό την εποπτεία μου, μίλησα για τα δικά ΜΟΥ μόνο.

Εν πάσει περιπτώσει, σχήμα λόγου ήταν το 30ωρο κι δεν περιμένω από όλους να το αντιληφθούν. :cool:

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 144
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ είμαι στην κατηγορία των 2-5 ωρών.. αν και πολλές φορές την κάνω για 2ήμερα και 3ήμερα για βόλτα και αποτοξίνωση.. :D
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι τισ καθημερινές ρίχνω γύρω στις 3-4 ώρες, ενώ τα σαββατοκύριακα άμα δεν κλείσω 15ωρο δεν μπορώ να κοιμηθώ!!!!

 

(Υ.Γ.15 ώρες και τις δύο μέρες εεε?!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VaradeRo

 

To "συνολικά" δεν το πρόσεξε κανένας πια? :D

Όταν έχεις 4 PC ανοιχτά όλο το 24ωρο δεν μας κάνει (προφανώς) 100 ώρες, αλλά όταν δουλεύεις σε κάποια από αυτά ταυτόχρονα, τις 30 τις πιάνεις! :p

 

 

Diladi otan exeis dio othones o xronos diplasiazetai?Pisteuw tha tis koitas kai tha douleueis kai sis dio tautoxrona omws!!! :o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λόγω διαβάσματος (γ λυκείου) μόνο 1,5ώρα/μέρα... Τις προηγούμενες χρόνιες και το καλοκαίρι έριχνα κάτι 5-6ώρα χαλαρά...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

to proigoumeno kalokairi pragmatika to eixa kapsei.empaina pano apo 10 ores tin imera.646 kliseis eixe deixei o logariasmos.

tora den exo pc(daneiko itan).apo filous kana misaoro tin ebdomada.to kalokairi pou tha paro pc mallon tha balo dsl.

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

1-2 ώρες την μέρα και όλο το βράδυ, με ISDN64!

Κάτι μου λέει ότι πρέπει να βάλω DSL!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

κατεβαζει απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 4 τα ξημερωματα.Εγω ειμαι μπροστα του σερι 5+ ωρες και σπασμενες αλλες τοσες....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σπαστά περίπου 1 - 1μιση ώρα απο τη δουλειά ...

σε 10λεπτα δλδ ...

ενημέρωση, αθλητικά, κανένα post στο myPhone ...

 

νομίζω οτι οι προσφερόμενες απαντήσεις θα έπρεπε να είναι του style:

 

μέχρι 1 ώρα, 1 με 2 ώρες , 2 με 4 κτλ κτλ ...

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

ενα περιπου 1,5-2 ωρες την μερα λογω σχολειου....αλλες φορες βαραει 5ωρα και 6ωρα....

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε,λοιπόν υπάρχει και ένα άλλο θρεντ για το θέμα νομίζω,τώρα περίπου 1,5 ώρα,αλλά καλοκαίρι κάτι 5ωρα χτυπούσα,όλο και το μειώνω όμως λόγω σχολείου :)
Link to comment
Share on other sites

Distixos...h eftixos...eimai apo ekeinous...pou akoma kinounte me 56k....ara...3-4 writses....sinolika....tha tis pername mesa sto internet
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

axxxx..mh ksyneis plhges...eginan kai pshfiaka ta thlefona sth boulgaria...kala eimastan me to analogiko...ante na trabhxto na balo kalodiako internet ayrio giati o logariasmos tou thlefonou hr8e.....
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...