Jump to content

[Επίσημο] Νokia N-Gage


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον sxetikos_asxetos

 

Δεν φτεει το σαϊτ, το οτι γινετε της ιεροδουλης το κυκλιδωμα στους σερβερς που δινει το σαϊτ φτεει... ;)

 

k cappito :lol:

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον Nyo_One

 

Tin alli ekdosi apo tin lara pou paizei xoris to bliz. pou tha tin vro?

 

 

http://www.n-gba.tk/

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεσα να εκγαταστησω το Παντ. Φορμαρισμενη η καρτα κανονικα και οταν ετρεχα το blz μου εβγαζε σφαλμα. Το παντ. εφτεγε η η εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sxetikos_asxetos

 

Παιδια τα 3650/7650 εχουν λιγοτερερη ραμ απ'το Ν-ΓΚΑΓΚΕ. Αντε συμφωνω να παιζουν το Σονικ σε φλαιτ μοντ. Οσο για Παντεμονιουμ και ΤΗΡ αφηστε το...

 

 

Τα 3650/7650 όχι, αλλά τα 6600 και SX-1 :shifty: , μπορούν ειδικά το SX-1 πρέπει να έχει τη μνήμη να παίξει και το THP :devil: !

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εχω στην MMC του Nokia game (floboarding) το Sonic και το Pandmonium μαζι με πολλες αλλες εφαρμογες και δουλευουν ΑΨΟΓΑ. Επρεπε ομως να κανω καθε φορα format την καρτα για να εκγατηστω τα παιχνιδια, να τα περναω εγκατεστημενα στο PC μαζι με τις εφαρμογες και μετα ολα μαζι παλι στην καρτα. Καταλαβατε?
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια του N-GAGE παίζουν πλέον και στο SX1/6600/3650/3660 (με την βοήθεια φυσικά του ανάλογου emulator)....

 

Δεν με πιστεύετε? Κοιτάξτε αυτό.... :) :)

http://www.club-siemens.net/preview/ngage/load01.jpghttp://www.club-siemens.net/preview/ngage/caracter01.jpg

 

πηγή:

http://www.club-siemens.net/preview/ngage/

 

*Το μήνυμα το κάνω post σε κάθε θέμα symbian κινητού*

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sxetikos_asxetos

 

Μαγκες εχω στην MMC του Nokia game (floboarding) το Sonic και το Pandmonium μαζι με πολλες αλλες εφαρμογες και δουλευουν ΑΨΟΓΑ. Επρεπε ομως να κανω καθε φορα format την καρτα για να εκγατηστω τα παιχνιδια, να τα περναω εγκατεστημενα στο PC μαζι με τις εφαρμογες και μετα ολα μαζι παλι στην καρτα. Καταλαβατε?

 

 

εγω παντος μια φορα μονο εκανα φορματ την καρτα και τα περασα ολα τα games μαζι στο root της καρτας και απο εκει τα εκανα ενα ενα install με το blizard αφου βεβαια πριν ειχα κανει πρωτα εγκατασταση στην καρτα το blizzard. (sonic-puzzlebobble-puyo-thps-pandemonium-supermonkey σε καρτα 64mb και περισευει και χωρος στην καρτα 4mb).

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κατεβασα το Σονικ

Εκπληκτικο....!!

 

Και δε χρειάστηκε να κανω φορματ την ΜΜC

Ετρεξε απευθειας

 

Πραγματικά απο τις λίγες φορες που χάρηκα

Και τελικά είμαι της άποψης ότι όσο περισσότερο κυκλοφορήσουν τα κρακαρισμένα παιχνίδια στο νετ , τοσο περισσοτερες συσκευες θα πουληθούν ... !

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

Και εγώ κατεβασα το Σονικ

Εκπληκτικο....!!

 

Και δε χρειάστηκε να κανω φορματ την ΜΜC

Ετρεξε απευθειας

 

Πραγματικά απο τις λίγες φορες που χάρηκα

Και τελικά είμαι της άποψης ότι όσο περισσότερο κυκλοφορήσουν τα κρακαρισμένα παιχνίδια στο νετ , τοσο περισσοτερες συσκευες θα πουληθούν ... !

 

 

σωστος .αλλωστε βλεπε sony psx-ps2 και τελευταια και το xbox που η ιδια η microsoft εχει βαλει ειδικο σημειο πανο στην πλακετα του xbox για να κολανε τριτα πρoσωπα που ασχολουνται με chiparismata το alladin chip για σπασιμο του xbox.

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

Και εγώ κατεβασα το Σονικ

Εκπληκτικο....!!

 

Και δε χρειάστηκε να κανω φορματ την ΜΜC

Ετρεξε απευθειας

 

Πραγματικά απο τις λίγες φορες που χάρηκα

Και τελικά είμαι της άποψης ότι όσο περισσότερο κυκλοφορήσουν τα κρακαρισμένα παιχνίδια στο νετ , τοσο περισσοτερες συσκευες θα πουληθούν ... !

 

 

σωστος .αλλωστε βλεπε sony psx-ps2 και τελευταια και το xbox που η ιδια η microsoft εχει βαλει ειδικο σημειο πανο στην πλακετα του xbox για να κολανε τριτα πρoσωπα που ασχολουνται με chiparismata το alladin chip για σπασιμο του xbox.

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

Και εγώ κατεβασα το Σονικ

Εκπληκτικο....!!

 

Και δε χρειάστηκε να κανω φορματ την ΜΜC

Ετρεξε απευθειας

 

Πραγματικά απο τις λίγες φορες που χάρηκα

Και τελικά είμαι της άποψης ότι όσο περισσότερο κυκλοφορήσουν τα κρακαρισμένα παιχνίδια στο νετ , τοσο περισσοτερες συσκευες θα πουληθούν ... !

 

 

 

Χμμ... το κατεβασες απο Aivanet η απο n-gba.tk ?

Το εβαλες στο root (E:\) η στο e:\system\apps, και χρησιμοποιησες και το Blizzare installer ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον objectref

 

Χμμ... το κατεβασες απο Aivanet η απο n-gba.tk ?

Το εβαλες στο root (E:\) η στο e:\system\apps, και χρησιμοποιησες και το Blizzare installer ??

 

 

εγω το κατεβασα απο το παρακατω site και δουλευει μια χαρα:

http://www.n-gba.tk/

οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει BILL GATES FEB 21 1981
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον camelot21

 

εγω το κατεβασα απο το παρακατω site και δουλευει μια χαρα:

http://www.n-gba.tk/

 

 

 

Ναι αλλα εκανες τη διαδικασια με τον bizard installer?

 

Α, παιδια μπορει καποιος να μου στειλει το blzinstapp.sis γιατι το rar που εχω δεν το ανοιγει... στο aboudouvas@mycosmos.gr

 

Ευχαριστω εκ των προτερων... ;)

Link to comment
Share on other sites

Gia osous den ta exoun katevasei akoma...

narcotic81

narcotic82

 

@objectref: sto prwto (narcotic81) tha vreis kai to blzinstapp.sis

Elpizw na voithisa :)

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον camelot21

 

εγω παντος μια φορα μονο εκανα φορματ την καρτα και τα περασα ολα τα games μαζι στο root της καρτας και απο εκει τα εκανα ενα ενα install με το blizard αφου βεβαια πριν ειχα κανει πρωτα εγκατασταση στην καρτα το blizzard. (sonic-puzzlebobble-puyo-thps-pandemonium-supermonkey σε καρτα 64mb και περισευει και χωρος στην καρτα 4mb).

 

 

Εγω εχω ηδη παραγγειλει μια 64αρα σημερα και αυριο-μεθαυριο περιμενω να μου την στειλουν (35€). Θα τα περασω και εγω ολα μεσα και θα ξεγνιασω!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον narcotic

 

Gia osous den ta exoun katevasei akoma...

narcotic81

narcotic82

 

@objectref: sto prwto (narcotic81) tha vreis kai to blzinstapp.sis

Elpizw na voithisa :)

 

 

Σ'ευχαριστω αλλα δεν ανοιγει, δυστηχως... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sxetikos_asxetos

 

Εγω εχω ηδη παραγγειλει μια 64αρα σημερα και αυριο-μεθαυριο περιμενω να μου την στειλουν (35€). Θα τα περασω και εγω ολα μεσα και θα ξεγνιασω!!! :happy:

 

 

File ksereis an to plaisio stelnei kai stin kypro? Diladi ama tous parw til ginetai na tous steilw xrimata taxydromikws kai na mou ti steiloun? Epeidi sta edw katastimata i 128 kostizei gyrw sta 100 evrw opote...

Den einai aparaitita na einai apo to plaisio, mono na min kostizei poly akriva kai na mporoun na mou steiloun stin kypro...

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον camelot21

 

εγω το κατεβασα απο το παρακατω site και δουλευει μια χαρα:

http://www.n-gba.tk/

 

 

 

Απλα το εριξες στο root της mmc ? Δεν χρειαστηκε ο Blizard Installer η πρεπει να στηθει αυτος πρωτα ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...