Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6210 Navigator


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, λύστε μου μία απορία: έχω στραβωθεί να κοιτάζω, δεν έχω δει πουθενά άλλο ηχείο εκτός από την πλάτη του τηλεφώνου.

Το περίεργο είναι οτι, παρόλο που έχει ένα μόνο ηχείο στην πλάτη του, στο forum nokia ανάφερει πως έχει στερεοφωνικά ηχεία.

 

Extra Features:

Acceleration Sensor

GPS

OMA Domain Name System (DNS) 1.0

On-Demand Paging

Open C API's

OpenGL ES 1.1 Plugin

PoC (Push-to-talk over Cellular)

Stereo FM Radio

Stereo Handsfree Speakers

Still Image Editor

SyncML

Themes

Visual Radio

 

Η πιθανότητα να βγάζει στερεο ήχο απο ένα μόνο ηχείο, δε νομίζω να παίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 370
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν χρειάζεσαι οφθαλμίατρο Πάνο, ένα ηχείο έχει.:p

 

Δηλαδη ΝΟ WiFi , Νο Stereo? και μνημη μικρη? :O

 

Το περίεργο είναι οτι, παρόλο που έχει ένα μόνο ηχείο στην πλάτη του, στο forum nokia ανάφερει πως έχει στερεοφωνικά ηχεία.

 

Extra Features:

Acceleration Sensor

GPS

OMA Domain Name System (DNS) 1.0

On-Demand Paging

Open C API's

OpenGL ES 1.1 Plugin

PoC (Push-to-talk over Cellular)

Stereo FM Radio

Stereo Handsfree Speakers

Still Image Editor

SyncML

Themes

Visual Radio

 

Η πιθανότητα να βγάζει στερεο ήχο απο ένα μόνο ηχείο, δε νομίζω να παίζει.

 

 

http://europe.nokia.com/A4835121

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι οτι, παρόλο που έχει ένα μόνο ηχείο στην πλάτη του, στο forum nokia ανάφερει πως έχει στερεοφωνικά ηχεία.

 

Η πιθανότητα να βγάζει στερεο ήχο απο ένα μόνο ηχείο, δε νομίζω να παίζει.

Προφανώς εννοεί πως βάζει στερεοφωνικό ήχο.

Άλλωστε το section "Audio Features" δεν αναφέρει stereo, όπως σε μοντέλα με διπλά ηχεία.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί πως βάζει στερεοφωνικό ήχο.

Άλλωστε το section "Audio Features" δεν αναφέρει stereo, όπως σε μοντέλα με διπλά ηχεία.

 

δες το Link της Nokia που εδωσα πιο πανω...

 

στα Specs αναφερει καθαρα ΜΟΝΟ SPEAKERS

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έχω δεί στα τεχνικά χαρακτηριστικά το ΜΟΝΟ SPEAKERS αλλά είναι περίεργο που έρχεται σε αντίθεση με τα device specs που δίνονται στο forum nokia. Αυτό που σκέφτηκα είναι μήπως υπάρχει τελικά και άλλο ηχείο πολύ μικρό που μας διαφεύγει. Αλλά μπα...
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έχω δεί στα τεχνικά χαρακτηριστικά το ΜΟΝΟ SPEAKERS αλλά είναι περίεργο που έρχεται σε αντίθεση με τα device specs που δίνονται στο forum nokia. Αυτό που σκέφτηκα είναι μήπως υπάρχει τελικά και άλλο ηχείο πολύ μικρό που μας διαφεύγει. Αλλά μπα...

to 6110 navigator eixe 2 ixeia pantws kai exairetika malista...

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

to 6110 navigator eixe 2 ixeia pantws kai exairetika malista...

 

NAI πραγματι ....οι βλακειες της NOKIA ..

 

3-4 κινητα καινουρια εχουν καθε φορα να δωσουν και με τα

specs τα κανουν μουσκεμα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κάνουν μούσκεμα. Επιλέγουν τι θα κάοψουν και τι παραπάνω θα προσφέρουν. Μην ξεχνάς οτι το 6210 έχει πολλά παραπάνω πράγματα απο το 6110 και θα κοστίζει 100 με 120 ευρώ λιγότερο.
Link to comment
Share on other sites

The Nokia 6210 Navigator is estimated to start shipping in the third quarter of 2008 in select markets with an estimated retail price of EUR 300, before taxes and subsidies.

 

300 ευρώ + 19% = 357 ευρώ.

 

Το 6110 ήρθε με αρχική τιμή 470 ευρώ (άλλο που έπεσε αμέσως, αλλά αυτό δε λέει τίποτα, και του Ν82 έπεσε αμέσως).

 

Η συσκευή, για αυτά τα χρήματα είναι υπερπλήρης. Η αλήθεια είανι οτι αν είχε και στερεο ηχεία, θα ήταν πολύ πολύ ακλύτερη, αλλά αυτό δε σημαίνει οτι η Nokia το κουτσούρεψε σε σχέση με το 6110.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Το αναμένω,αν και δε βιάζομαι.Λέω να μπω και εγώ στον κόσμο των S60! :)
Link to comment
Share on other sites

Ωραία!Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Το αναμένω,αν και δε βιάζομαι.Λέω να μπω και εγώ στον κόσμο των S60! :)

Και καλά θα κάνεις φίλε. Δεν θα το μετανιώσεις.:cool:

 

Series 60 Rules...!:up:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα βίντεο.

 

Δείχνει και τη καινούρια διάταξη της οθόνης αναμονής.:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

 

Δείχνει και τη καινούρια διάταξη της οθόνης αναμονής.:D

 

Επιτέλους. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :clap:

 

Χρήστο :thanks:

 

Τελικά υπάρχει.

 

Μου αρέσει που ο τίτλος του βίντεο είναι MWC08 Nokia 6220 Classic preview da Telefonino.net αλλά δεν έχει καμία σχέση με το 6220. :wacko:

 

Προφανώς τράβηξαν ένα βίντεο και το χώρησαν για να ανεβάσουν 2 διαφορετικά κλιπάκια.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :clap:

 

Χρήστο :thanks:

 

Τελικά υπάρχει.

 

Μου αρέσει που ο τίτλος του βίντεο είναι MWC08 Nokia 6220 Classic preview da Telefonino.net αλλά δεν έχει καμία σχέση με το 6220. :wacko:

 

Προφανώς τράβηξαν ένα βίντεο και το χώρησαν για να ανεβάσουν 2 διαφορετικά κλιπάκια.

Εσένα θυμήθηκα και το ανέβασα.

Το είχες ζητήσει σε κάποια φάση....;)

 

ΥΓ: Σταύρο με λένε.:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σε τοσα βιντεο που εχω δει απο το Ν78-N96 δεν εχω δει πουθενα αυτη την οθονη αναμονης

και τωρα την βλεπουμε εδω , τι γινεται :O ?

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δε σκέφτηκε να πάει στις ρυθμίσεις να αλλάξει την προβολή της οθόνης αναμονής. Ούτε οι ίδιοι της Nokia. Τόσο μυαλό έχουν. Μας δείχνουν τα ίδια και τα ίδια.

 

Υπάρχει σε όλα τα μοντέλα με FP2.

 

Στο βίντεο η οθόνη του 6210 φαίνεται καταπληκτική.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που ο τίτλος του βίντεο είναι MWC08 Nokia 6220 Classic preview da Telefonino.net αλλά δεν έχει καμία σχέση με το 6220. :wacko:

 

Πραγματι , το επεσημανε καποιος αγνωστος στα comment :lol:

 

Υπάρχει σε όλα τα μοντέλα με FP2.

 

Αυτα ειναι νεα :)

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα παιζει λογικα NGage ? εχει αλλωστε ολα τα προσοντα

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...