Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω να σου πω, αλλά από εταιρεία - έστω και έμμεσα - κρατικών συμφερόντων, δύσκολο να δεις τέτοια φαινόμενα. Δεν έχουν κάποιο ιδιαίτερο λόγο να το κάνουν.

 

 

Για τα Nokia υπαρχει καποιο link (δεν το ξερω προσωπικα) που με το product number βρισκεις αν ειναι κανονικη εισαγωγη αλλα δεν ξερω αν υπαρχει κατι αναλογο για SE .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βγήκε νέα έκδοση λογισμικού R3EA037. Νομίζω ότι ειναι πιο γρήγορη στο άνοιγμα των μενού

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το έκανα κι εγώ Update, τώρα μου λέει ότι έχει την έκδοση R3EA036 και ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση, το περίεργο είναι ότι απο τα sms και τις ρυθμίσεις μηνυμάτων χάθηκε η περίοδος ισχύος και η αναφορά παράδοσης για τα sms..... Μπορεί κανείς να βοηθήσει; To update το έκανα αυτόματα απο την υπηρεσία αναβάθμισης gprs.
-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
210 ευρουλια

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

xereto olous...

ithela na rotiso an xrisimopiei kaneis apo esas to tracker gia tre3imo kai an einai ola kala me auto..

ego otan to anoigo kanei peripou 20 lepta na piasei sima to gps, an piasei, kai kamia fora xanete to sima kata ti diarkia tou tre3imatos...

iparxei kamia lisi an 3erete, oste na pianei grigora sima????

Link to comment
Share on other sites

oxi file m.den aksizei ta lefta tou apo th stigmh pou den mporeis na doulepseis to gps freecharge.egw to metaniwsa pou den phra ena nokia (ta perissotera apo ta opoia exoun proegkatesthmenous tous xartes kai den xrewnesai kai otan leitourgeis to gps).an pali kapoia stigmh bgei kana trick kai doulepsei to gps xwreis na mas pianoun ton k___o oi etairies kinhths tote isws alla3w apopsh......

:cry: συμφωνω με τον φιλο παραπανω...

κι εγω το εδωσα για αναβαθμιση και δεν το ξαναχρησιμοποιησα. Εχω παλι το παλιο μου Νοκια:happy:

Link to comment
Share on other sites

xereto olous...

ithela na rotiso an xrisimopiei kaneis apo esas to tracker gia tre3imo kai an einai ola kala me auto..

ego otan to anoigo kanei peripou 20 lepta na piasei sima to gps, an piasei, kai kamia fora xanete to sima kata ti diarkia tou tre3imatos...

iparxei kamia lisi an 3erete, oste na pianei grigora sima????

 

Εγώ το έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές το tracker...

Βρίσκει σήμα σε 2-3 λεπτά περίπου,και ούτε κάνει διακοπές,ούτε τίποτα!

Μια χαρά λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτήσω κάτι, όταν βάζετε το συγκεκριμένο κινητό να φορτίσει γράφει 'Φόρτιση' ή 'Ταχεία φόρτιση'; Γιατί απ'ότι μου έχει πει ένας φίλος που το έχει γράφει μόνο 'Φόρτιση' .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας.Στο c702 που εχω μου εμφανιστηκε ενα σπιτακι στην πανω μερια της οθονης.Μηπως ξερει κανεις να μου πει τι συμβολιζει και πως μπορω να το βγαλω;ΣΤΕΙΛΤΕ PM!Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις Γενικές Προφίλ κ βάζεις το Κανονικό.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια το κινητο αυτο υποστηριζει αρχεια wmv?

οχι! :) δεν ειναι smartphone.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν κατεβασα ενα wmv αρχειο δεν μου το πηγε στα διαφορα!κ μαλιστα εμφανιζοταν κανονικα το εικονιδιο wmv ενω οταν παταγα αναπαραγωγη μου λεγε απετυχε!
Link to comment
Share on other sites

Oσο για τη μπαταρια του οταν μπαινω στο ιντερνετ σε λιγα λεπτα αδειαζει!του χω κανει 2 αναβαθμισεις κ τπτ!απαισιο κινητο!δυστυχως
Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν κατεβασα ενα wmv αρχειο δεν μου το πηγε στα διαφορα!κ μαλιστα εμφανιζοταν κανονικα το εικονιδιο wmv ενω οταν παταγα αναπαραγωγη μου λεγε απετυχε!

Μηπως το αρχειο που εστειλες ηταν Wav?? τωρα με το θεμα της μπαταριας δεν μπορω να σου απαντησω..γιατι δεν ξερω τι χρηση εχεις κανει στο κινητο και επισης αν τις πρωτες φορτισεις τις εκανες σωστα! τωρα η αναμονη του συγκεκριμενου κινητου ειναι 2 μερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια υποστηριζει κανονικα αρχεια Wmv εγω οταν κατεβασα ενα τετοιο δεν μου λεγε το αρχειο δεν υποστηριζεται απο τη συσκευη σας αλλα κατεβηκε κανονικα μονο οταν παταγα αναπαραγωγη μου ελεγε απετυχε
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To GPS μου έχει δείχνει εκεί που είμαι;κανονικά;αν γράψω τον δρόμο θα με πάει;

Είναι φθηνό και μου φαίνεται λίγο παράξενο γιατί τα έχει όλα!

Θα διαβάσω λίγες σελίδες για εντυπώσεις και μειονεκτήματα.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
το κινητο ειναι απλα για πεταμα.....

Για πέταμα από το μπαλκόνι για να δούμε αν θα συνεχίζει να ζεί:p

Γιατί το λες αυτό;

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω :(

το κρατησα 4-5 μηνες και ξαναπηρα το παλιο μου Νοκια.

Το GPS πρακτικα ειναι αχρηστο ακι τα υπολοιπα τα βρισκεις και σε ενα αρκετα φτηνοτερο τηλεφωνο...

 

το κρατησα για ρεζερβα :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...