Jump to content

Samsung SGH-U900 Soul


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση. Στις επαφες πως μπορω να ρυθμισω ωστε να παρουσιαζονται μονο τα ονοματα χωρις τα τηλεφωνα;.Γενικα ρυθμισεις έχει;

υπαρχουν ρυθμίσεις για τις επαφες και να αλλαξω τον τροπο παροισιασεις τους;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 591
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

menanomat,

σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου. Την kingston 4gb την έχω τσεκάρει με το hd tune και δεν έχει πρόβλημα. Την έχω αντικαταστήσει εδώ και μια εβδομάδα με μια 2gb που είχα διαθέσιμη και παίζει μια χαρά. Καταλήγω λοιπόν στο συμπέρασμα πως υπάρχει κάποια ασυμβατότητα ανάμεσα στην kingston 4gb και το u9oo ή έστω με την έκδοση που έχω εγώ.

Αλήθεια, την sandisk πόσο καιρό τη δουλεύεις; Ίσως τελικά πάρω κάποια τέτοια.

 

2-3 μήνες 27Εuro απο Γερμανό

:alien:ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το U900 τώρα έχω ενα Ν73ΜΕ αλλά μου έχει βγάλει την ψυχή με τα κολλήματα που τρώει.Είμαι ανάμεσα στο Νοκια Ν78 και το συγκεκριμένο samsung.Eγω αυτά που θέλω να ρωτήσω στους κατόχους του U900 είναι εάν τραβάει βίντεο mp4 ή 3gp?Μέχρι πόσα gb κάρτα μνήμης δέχετε?Kαι γενικά εάν αξίζει τα 244 ευρώ με σύνδεση που σκέφτομαι να δώσω?

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Τραβάει video .mp4 (320X240) και .3gp (εσύ επιλέγεις)

φωτό .jpg (2560X1920)

φωνή .amr

ηχογραφεί κλήση σε .sqcp

και παίρνει κάρτα μέχρι 8Gb (το έχω με 4Gb)

Aξίζει

:alien:ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Link to comment
Share on other sites

ηχογραφεί κλήση σε .sqcp

 

Ηχογραφεί κλήση??

Πολυ καλο αλλα ειναι σιγουρο αυτο??

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό αγόρασα το συγκεκριμένο τηλέφωνο από εξωτερικό και θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος αν υπάρχει πουθενά η ελληνική γλώσσα για να βάλω.'Οποιος ξέρει ας απαντήσει.
Link to comment
Share on other sites

Sorry που το ποστάρω εδώ, αλλά αν θυμάμαι καλά, όλα τα Samsung (σχεδόν) ίδια είναι...

 

Στα Samsung λοιπόν, ποιο απο τα παρακάτω στις εικόνες είναι το mp3 player...;;; Το 1 ή το 2...;;; :worry:

 

1) http://img356.imageshack.us/img356/7272/samsungsghg80027jb7.th.jpg 2) http://img356.imageshack.us/img356/916/samsungsghg80029ep8.th.jpg

 

 

Αν ξέρει κάποιος... :O

Link to comment
Share on other sites

Sorry που το ποστάρω εδώ, αλλά αν θυμάμαι καλά, όλα τα Samsung (σχεδόν) ίδια είναι...

 

Στα Samsung λοιπόν, ποιο απο τα παρακάτω στις εικόνες είναι το mp3 player...;;; Το 1 ή το 2...;;; :worry:

 

1) http://img356.imageshack.us/img356/7272/samsungsghg80027jb7.th.jpg 2) http://img356.imageshack.us/img356/916/samsungsghg80029ep8.th.jpg

 

 

Αν ξέρει κάποιος... :O

 

στο soul ειναι κατι περιπου σαν το πρωτο αλλα νομιζω εχω δει και το δευτερο σε samsung.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

στο soul ειναι κατι περιπου σαν το πρωτο αλλα νομιζω εχω δει και το δευτερο σε samsung.

 

 

Μάλιστα. Μήπως ο player στην εικόνα 2 εμφανίζεται όταν γίνεται η αναπαραγωγή mp3 αρχείων απο τον file manager ή εκεί δεν βγάζει καν visualisation...;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Μήπως ο player στην εικόνα 2 εμφανίζεται όταν γίνεται η αναπαραγωγή mp3 αρχείων απο τον file manager ή εκεί δεν βγάζει καν visualisation...;;; :worry:

 

σε μενα οταν ανοιγω απο την διαχειριση βγαζει μονο το ονομα την μπαρα χρονου και ενα ηχειο τιποτε αλλο.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

σε μενα οταν ανοιγω απο την διαχειριση βγαζει μονο το ονομα την μπαρα χρονου και ενα ηχειο τιποτε αλλο.

 

OK. Πάντως οι φωτό αυτές είναι απο το Samsung G800... Τι να πω...;;; Μπορεί να έχει δύο mp3 player... :wacko:

 

Tέλος πάντων...

Link to comment
Share on other sites

pedia sas xereto olous

zitao voithia

exo pari to soul u 900

ke den exi elliniki glosa giati exi agorasti me simvoleo tis t-mobile

mipos iparxi i dinatotita na perasoume pano tin elliniki glosa

den me pirasi an xathoun i alles gloses

Link to comment
Share on other sites

Τζαπέ δύσκολα. Αλλιώς παίζει το 9βολτο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν ξεκλειδώνει από άλλο δίκτυο (μου έφεραν ένα δώρο από εξωτερικό με simlock στην Tmob ή κάπως έτσι) δωρεάν με καποιο πρόγραμμα όπως τα παλιά NOKIA ή να τους το δώσω πίσω?

Κρίμα γιατί είναι δυνατό σαν κινητό.

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

ξερει κανεις αν γινεται ελαχιστοποιηση οταν τρεχω καποια εφαρμογη,παιχνιδι...

και αν ναι πως;;;

ευχαριστω εκ των προτερων....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητο το έχει ερωτευτει η κοπελα μου και θελω να της το κανω δωρο ενδεχομενως αλλά το θέλει οπωσδηποτε σε ροζ. Υπαρχει στο expansys αλλα επειδη θελω να εκμεταλλευτω μια συνδεση που θα κανω για επιδοτηση, μηπως ξερετε ειτε αν υπαρχει σε ελληνικο μαγαζι (στο google και στα σοσ μαγαζια δεν το βρηκα) είτε αν υπαρχει τροπος να ερθει σε καποιο μαγαζι μετα απο παραγγελια; Πως δουλευουν γενικά τα πραγματα αυτα;

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μια απλη ερωτηση βρε παιδια , samsung u900 ή LG K750???????????

Εχω το samsung g600 και μιαζει πολυ με το u900 ενω το LG K750 μου αρεσει παρα πολυ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να δω τον χρόνο που μίλησα; πώς παω,δεν το βρίσκω!!!

Πως μπορω να ρυθμίσω την εμφανισει των επαφων ωστε να δειχνει μονο ονοματα;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να δω τον χρόνο που μίλησα; πώς παω,δεν το βρίσκω!!!

Πως μπορω να ρυθμίσω την εμφανίσει των επαφών ωστε να δειχνει μονο ονοματα;

 

Για το χρόνο: Στην αναμονή πατάς το τηλεφωνακι για να μπεις στις πρόσφατες κλήσεις.

Έπειτα Επιλογές>Διαχείριση κλήσεων>Διάρκεια κλήσης

 

Όσο για το αλλο που λες μαλλον δε γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν μπορούν να προγραμματιστούν τα δύο κουμπιά πάνω από τα κουμπιά αποδοχής κ απόρριψης/τερματισμός κλήσης;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω δει το κινητο σε μαυρο χρωμα σε καταστηματα wind,και ειναι πολύ καλό΄.

 

 

ξέρετε αν μπορώ από το πλαίσιο να το παραγγείλω σε αυτό το χρώμα??

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν μπορούν να προγραμματιστούν τα δύο κουμπιά πάνω από τα κουμπιά αποδοχής κ απόρριψης/τερματισμός κλήσης;

Όχι φίλε μου δεν προγραμματίζονται τα κουμπακια. Απλως κάθε φορά αλλάζει ανάλογα με την χρήση του κινητού η λειτουργία τους

 

γειά σας το κινητό έχει τα θέματα το D900 με την αλλάγη μέρα νύχτα?

Οχι, δε το έχει.

Το καλό είναι οτι έχει theme editor με τον οποίο μπορείς να δημιουργήσεις απο την αρχή ενα θέμα, με ότι φόντο θες, και τα χρώματα που σου αρέσουν

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U900 Soul

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...