Jump to content

Samsung SGH-U900 Soul


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα

Το πήρα μόλις χθες και ακόμα είμαι στο ψάξιμο. Ξέρει κανείς αν το λειτουργικό του είναι Symbian? Ευχαριστώ Γιώργος

 

μακαρι! δυστυχως οχι φιλε μου!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 591
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση. Στις επαφες πως μπορω να ρυθμισω ωστε να παρουσιαζονται μονο τα ονοματα χωρις τα τηλεφωνα;.Γενικα ρυθμισεις έχει;

ti...δεν ακουσα!!

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε τι χρώματα είναι διαθεσιμο? Σε ασημι χωρίς μαύρο κάτω κάτω το έχει βρει κανείς κάπου?

 

το εχω πετυχει στο ιντερνετ σε ροζ πρασινο και μπλε!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειμαι αναμεσα στα 2 δηλ το σοουλ κ το Sony Ericsson W960i!!!αξιζει το σουλ γιατι μου αρεσει περισσοτερο >Προβληματα αντιμετωπισε κανεις??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουλάω το U900i, 300€ .Το αγόρασα από ιντερνετ 311€ στις 27-9-08 (ημερομηνία έκδοσης τιμολογίου). Ο λόγος : Δεν είναι Symbian. Θέλω ένα κινητό Samsung στην ίδια τιμή περίπου αλλά να είναι Symbian. Μη μου πείτε για το SGH-G560 (το έχω ήδη). Ευχαριστώ Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πείτε κάποιο καλό service point. Θέλω να το πάω για αναβάθμιση γιατί δεν μου τα λέει καλά με το bluetooth.:( (Άθήνα).

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουλάω το U900i, 300€ .Το αγόρασα από ιντερνετ 311€ στις 27-9-08 (ημερομηνία έκδοσης τιμολογίου). Ο λόγος : Δεν είναι Symbian. Θέλω ένα κινητό Samsung στην ίδια τιμή περίπου αλλά να είναι Symbian. Μη μου πείτε για το SGH-G560 (το έχω ήδη). Ευχαριστώ Γιώργος

 

Στο κλασσικό χρώμμα με μαυρο πλαστικο κατω κατω?

 

Εχετε βρει καπου το τελείως ασημι???

Link to comment
Share on other sites

Στο κλασσικό χρώμμα με μαυρο πλαστικο κατω κατω?

 

Εχετε βρει καπου το τελείως ασημι???

Κατ' αρχήν καλημέρα και με συγχωρείς για την αργοπορία στην απάντησή σου. Λοιπόν το χρώμα είναι το χάλκινο (μεταλλικό χάλκινο).

Γιώργος

Υ.Γ. Σε λίγο φεύγω για Τρίκαλα, επιστρέφω Κυριακή βράδυ, οπότε θα τα πούμε τότε...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειμαι αναμεσα στα 2 δηλ το σοουλ κ το Sony Ericsson W960i!!!αξιζει το σουλ γιατι μου αρεσει περισσοτερο >Προβληματα αντιμετωπισε κανεις??

Το τηλεφωνακι ειναι καταπληκτικο, παρα πολυ καλος μηχανισμος κυλισης, πολυ καλο πληκτρολογιο, καμερα μια χαρα και εγγραφη βιντεο σε mpeg4. Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα δυστηχως ψαχνω να το πουλησω γιατι ειμαι σε μεγαλη αναγκη. Το εχω δυο μερες

www.tplanet.eu

 

Ελληνικά Tutorials και Video Tutorials για web και όχι μόνο

Link to comment
Share on other sites

.... Σε λίγο φεύγω για Τρίκαλα, επιστρέφω Κυριακή βράδυ, οπότε θα τα πούμε τότε...
Αρε πατρίδα....
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει κανεις να μου δωσει ενα ελληνικο product code για να περασω και εγω ελληνικα γιατι το πηρα απο εξωτερικο
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ! :D

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ? ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. ΓΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ SAMSUNG ΚΑΙ ΠΑΡ' ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΣΤΟ ΣΑΚΙ, ΕΙΜΑΙ

ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ.

Υ.Γ. ΠΡΩΗΝ ΧΡΗΣΤΗΣ S.E. ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΤΟ Κ1.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ. :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια νομιζω οτι μου εδωσαν μεταχειρισμενο

 

η μπαταρια ποσο κραταει σε νορμαλ χρηση?

 

εμενα κραταει γυρω στις 2,ουτε 3 μερες με νορμαλ χρηση..κλειστο το βραδυ

 

πειτε μου αν μπορειτε ποσο κραταει εσας..να τους παρω τηλ αν ειναι να τους ξεχ...σω

 

στο κουτι η ταινια ασφαλειας ανακαλυψα οτι ειχε χαρτοταινια

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καποιος να βοηθησει και να μου πει;

 

Ουτε εμενα μου κραταει πολυ. Με νορμαλ χρηση οπως το ειπες, δυο ημερες.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως θα κανουμε να δουλεψει ενα .jar game στο σαμσουνγκ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές σε διάστημα μιας εβδομάδας μου έχει βγάλει μήνυμα λάθους σχετικά με την κάρτα μνήμης. Λέει πως είναι σε μη υποστηριζόμενο φορμά, πρέπει να τη διαμορφώσω και θα χαθούν τα δεδομένα. Η κάρτα είναι micro sd Kingston 4gb. Την ξανατοποθέτησα, μήπως (απίθανο) δεν πατούσα πολύ καλά και προκαλούσε το πρόβλημα. Έχει κανείς άλλος σχετική εμπειρία;Δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω το μέγιστο υποστηριζόμενο μέγεθος κάρτας. Υπάρχει κάποιος που να δουλεύει απροβλημάτιστα με κάρτα 3gb ή μεγαλύτερη;

Το τηλέφωνο το αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές σε διάστημα μιας εβδομάδας μου έχει βγάλει μήνυμα λάθους σχετικά με την κάρτα μνήμης. Λέει πως είναι σε μη υποστηριζόμενο φορμά, πρέπει να τη διαμορφώσω και θα χαθούν τα δεδομένα. Η κάρτα είναι micro sd Kingston 4gb. Την ξανατοποθέτησα, μήπως (απίθανο) δεν πατούσα πολύ καλά και προκαλούσε το πρόβλημα. Έχει κανείς άλλος σχετική εμπειρία;Δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω το μέγιστο υποστηριζόμενο μέγεθος κάρτας. Υπάρχει κάποιος που να δουλεύει απροβλημάτιστα με κάρτα 3gb ή μεγαλύτερη;

Το τηλέφωνο το αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα.

 

3gb δ

εν υπαρχει! εγω το δουλευω με 2gb κανονικα. Στο manual νομιζω γραφει μεχρι 4!

 

ξερει κανεις πως θα κανουμε να δουλεψει ενα .jar game στο σαμσουνγκ?

 

να το κατεβασεις απο το wap πατριωτη! ο πιο ευκολος τροπος. Αντε και με το διπλο! χε χε χε...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

3gb δ

εν υπαρχει! εγω το δουλευω με 2gb κανονικα. Στο manual νομιζω γραφει μεχρι 4!

 

Καταραμένο πληκτρολόγιο. 4 gb ήθελα να γράψω :O.

Στο εγχειρίδιο γράφει πως υποστηρίζει μέχρι 8gb. Θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει εμπειρία ανάλογη με τη δική μου. Υπάρχει ασυμβατότητα με την κάρτα μου (απίθανο μου φαίνεται), δεν υποστηρίζει κάρτα άνω των 2gb (μολονότι το εγχειρίδιο λέει το αντίθετο; ), δεν είχε πατήσει πολύ καλά η κάρτα και γι' αυτό έβγαλε το μήνυμα λάθους ή έχει πρόβλημα το τηλέφωνο μου :wacko:; Αυτές είναι οι πιθανές ερμηνείες που μπορώ να δώσω και ζητώ βοήθεια ώστε να καταλήξω κάπου.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

πατριδα 1-1 και δεν τους χαλασε καθολου , ο καραφλας το εδωσε στο 83 αλλα στο 91 ετσουξε.

 

πατριδα αυτο εκανα και κατεβασα το city bloxx απο wap αλλα δεν με το παιζει ενω το εχει αποθηκευσει κανονικα και βλεπω το σηματακι του παιχνιδιου οταν παταω να το ανοιξει αφου βγαζει την εικονα java loading σταματαει και με πεταει στο φακελο παιχνιδια και αλλα.

βεβαια δεν το κατεβασα απο την κοσμοτε αλλα απο αλλη σελιδα αλλα ειναι java game οποτε δεν θα πρεπε να παιζει?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το U900 τώρα έχω ενα Ν73ΜΕ αλλά μου έχει βγάλει την ψυχή με τα κολλήματα που τρώει.Είμαι ανάμεσα στο Νοκια Ν78 και το συγκεκριμένο samsung.Eγω αυτά που θέλω να ρωτήσω στους κατόχους του U900 είναι εάν τραβάει βίντεο mp4 ή 3gp?Μέχρι πόσα gb κάρτα μνήμης δέχετε?Kαι γενικά εάν αξίζει τα 244 ευρώ με σύνδεση που σκέφτομαι να δώσω?

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα μου κραταει πολυ. Με νορμαλ χρηση οπως το ειπες, δυο ημερες.

:( δυστυχώς τα ίδια

είναι να μην το αφήνεις με μια γραμμή στη μπαταρία γιατί

θα σε εκθέσει όταν το χρειαστείς..:(

:alien:ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Link to comment
Share on other sites

Καταραμένο πληκτρολόγιο. 4 gb ήθελα να γράψω :O.

Στο εγχειρίδιο γράφει πως υποστηρίζει μέχρι 8gb. Θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει εμπειρία ανάλογη με τη δική μου. Υπάρχει ασυμβατότητα με την κάρτα μου (απίθανο μου φαίνεται), δεν υποστηρίζει κάρτα άνω των 2gb (μολονότι το εγχειρίδιο λέει το αντίθετο; ), δεν είχε πατήσει πολύ καλά η κάρτα και γι' αυτό έβγαλε το μήνυμα λάθους ή έχει πρόβλημα το τηλέφωνο μου :wacko:; Αυτές είναι οι πιθανές ερμηνείες που μπορώ να δώσω και ζητώ βοήθεια ώστε να καταλήξω κάπου.

Καμία ιδέα;

 

 

Το δουλεύω με μια SanDisk microSD 4GB και είναι μιά χαρά

Η κάρτα αν δεν ''κλεικώσει'' δεν κλείνει το πορτάκι της

:alien:ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Link to comment
Share on other sites

menanomat,

σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου. Την kingston 4gb την έχω τσεκάρει με το hd tune και δεν έχει πρόβλημα. Την έχω αντικαταστήσει εδώ και μια εβδομάδα με μια 2gb που είχα διαθέσιμη και παίζει μια χαρά. Καταλήγω λοιπόν στο συμπέρασμα πως υπάρχει κάποια ασυμβατότητα ανάμεσα στην kingston 4gb και το u9oo ή έστω με την έκδοση που έχω εγώ.

Αλήθεια, την sandisk πόσο καιρό τη δουλεύεις; Ίσως τελικά πάρω κάποια τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U900 Soul

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...