Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα το βιντεο την ημερα ειναι πολυ ικανοποιητικο στα 640Χ480.

Την νυχτα λογω του οτι δεν εχει φως/φλας ειναι απλα καλο για νυχτα!

Προσωπικη αποψη παντα!!!

Τωρα σε σχεση με Ν95 δεν ξερω γιατι δεν γνωριζω το συγκεκριμενο τηλ.

 

Ευχαριστω πολυ! Σημερα ειδα την απαντηση σου Στρατο :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αδερφε,οχι με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις.κανε και εσυ μια μικρη ερευνα,μην τα θελετε ολα στο πιατο.εκτος του οτι υπαρχουν τονοι γραφης επι του θεματος γενικα εδω στο φορουμ,υπαρχει ειδικο θεμα για τη συσκευη τη συγκεκριμενη,στο αναλογο τοπικ που την αφορα,κανα δυο σελιδες πισω,οτι απορια εχεις,ρωτα εκει,να ειμαστε πιο συμαζεμενοι.συντομα θα υπαρξει και πιο επισημο θεμα.
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Καλη σας ημερα. Το G810 εχει ενα ή δυο εξωτερικα ηχεια για αναπαραγωγη μουσικης-ραδιο? Πως ειναι η ενταση και ποιοτητα του ραδιοφωνου και των mp3 απο το εηωτερικο ηχειο και απο τα ακουστικα? Σε σχεση με το Ν95 8GB πως θα το κρινατε σε αυτο τον τομεα?

Τελος, το h/f που δινεται στην συσκευασια επιτρεπει την αλλαγη σταθμων/τραγουδιων? Εχει δηλαδη πληκτρα οπως το h/f του Ν95?

εχει ενα ηχειο,το οποιο τελικα εχει αρκετη ενταση,αλλα ειναι σιγουρα υποδεεστερο του νοκια.το h.f εχει πολυ καλη ενταση, δεν αλλαζει σταθμους,εχει μονο ενα κουμπακι για απαντηση,το 810 ειναι και καλα πιο πολυ καμερα phone,το κορυφαιο μαλιστα οπως λεει και ο φιλος αμπιεντ,να εχεις υποψη σου ομως,πως-αν δεν κανω λαθος- το αντιστοιχο hf του νοκια,εχει μπαταρια μεσα,η οποια δεν αλλαζει και το πετας!!!κουφο ε?το ξερατε αυτο?
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

εχει ενα ηχειο,το οποιο τελικα εχει αρκετη ενταση,αλλα ειναι σιγουρα υποδεεστερο του νοκια.το h.f εχει πολυ καλη ενταση, δεν αλλαζει σταθμους,εχει μονο ενα κουμπακι για απαντηση,το 810 ειναι και καλα πιο πολυ καμερα phone,το κορυφαιο μαλιστα οπως λεει και ο φιλος αμπιεντ,να εχεις υποψη σου ομως,πως-αν δεν κανω λαθος- το αντιστοιχο hf του νοκια,εχει μπαταρια μεσα,η οποια δεν αλλαζει και το πετας!!!κουφο ε?το ξερατε αυτο?

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου. Για το hf ομολογω πως δεν το ηξερα...Οντως κουφο. Οσον αφορα την αναβαθμιση λογισμικου πως τα παει η Samsung? βγαζει αναβθμισεις για το G810? Γινεται αναβαθμιση απο το σπιτι ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμιση θολο το τοπιο προς το παρον,θα γινεται μαλον και απο το σπιτι αλλα απο οτι εχω καταλαβει,η σαμσουνγκ ειναι λιγο αργη σε κατι τετοια.μετα απο ερευνα που εχω κανει,ανακαλυψτα οτι το software αυτο(και των νοκια δλδ), επειδη εχει να κανει με επεξεργαστες και δομη που ειναι samsυng,(ναι και στα νοκια),συνεργαζεται τελεια με samsυng συσκευες.τι θελω να πω?και απο προσωπικη εμπειρια,η διαφορα απο τα νοκια υπαρχει,το samsυng,δεν εχει ουτε ενα bug,δεν κολαει ΠΟΤΕ,δεν κανει ρισταρτ,του κανω την πιο βαρβαρη χρηση που παιζει,το εχω τιγκαρει παιχνιδια και εφαρμογες,παιζω πραγματικα ΟΛΗ μερα μαζι του,και δεν μου εχει κανει το παραμικρο.που θελω να καταληξω?δε χρειαζεται αναβαθμιση προς το παρων φιλε μου,και ασχετο αλλα δεν καινε και πιξελ στην οθονη.μπορει να ακουγομαι προκατηλειμενος,αλλα ημουν ετοιμος να παρω ν82 και οταν ειδα τι κουσουρια μπορει να εχει και αφου ειδα μετα τι χαωδης διαφορα ποιοτητας υπαρχει,τα πηρα πολυ με τις τιμες της νοκια.810 με ν95 200€ σχεδον διαφορα,και το νοκια να ειναι πλαστικουριά σαν κινεζικο?ελεος
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμιση θολο το τοπιο προς το παρον,θα γινεται μαλον και απο το σπιτι αλλα απο οτι εχω καταλαβει,η σαμσουνγκ ειναι λιγο αργη σε κατι τετοια.μετα απο ερευνα που εχω κανει,ανακαλυψτα οτι το software αυτο(και των νοκια δλδ), επειδη εχει να κανει με επεξεργαστες και δομη που ειναι samsυng,(ναι και στα νοκια),συνεργαζεται τελεια με samsυng συσκευες.τι θελω να πω?και απο προσωπικη εμπειρια,η διαφορα απο τα νοκια υπαρχει,το samsυng,δεν εχει ουτε ενα bug,δεν κολαει ΠΟΤΕ,δεν κανει ρισταρτ,του κανω την πιο βαρβαρη χρηση που παιζει,το εχω τιγκαρει παιχνιδια και εφαρμογες,παιζω πραγματικα ΟΛΗ μερα μαζι του,και δεν μου εχει κανει το παραμικρο.που θελω να καταληξω?δε χρειαζεται αναβαθμιση προς το παρων φιλε μου,και ασχετο αλλα δεν καινε και πιξελ στην οθονη.μπορει να ακουγομαι προκατηλειμενος,αλλα ημουν ετοιμος να παρω ν82 και οταν ειδα τι κουσουρια μπορει να εχει και αφου ειδα μετα τι χαωδης διαφορα ποιοτητας υπαρχει,τα πηρα πολυ με τις τιμες της νοκια.810 με ν95 200€ σχεδον διαφορα,και το νοκια να ειναι πλαστικουριά σαν κινεζικο?ελεος

 

Δεν θα διαφωνησω μαζι σου ως προς την ποιοτητα κατασκευης μεταξυ των δυο εταιρειων. Ειναι η μερα με τη νυχτα. Απλα το G810 υστερει σε καποια πραγματα σε σχεση με το Ν95 8GB. Ποια ειναι αυτα?Μικροτερη οθονη, ενα ηχειοο αντι για δυο(και ας εχει καλη αποδοση), ελαφρως υποδυεστερη ποιοτητα εγγραφης βιντεο (για την φωτογραφια δεν ξερω για να πω), υποδυεστερο h/f, απουσια καλωδιου TV στην συσκευασια και φυσικα η 8αρα μνημη. ΑΠο την αλλα το 810 εχει Xenon, 3 οπτικο ζουμ και πολυ ανωτερη ποιοτητα κατασκευης. Νομιζω οτι οι διαφορες που ανεφερα μαλλον δικαιολογουν τα 100 ευρω διαφορα που εχουν αυτη την στιγμη οι συσκευες. Δεν συμφωνεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλωδιο tv ΕΧΕΙ στη συσκευασια.το hf,σαν αποδοση ειναι καλυτερο του σαμσουνγκ,το νοκια εχει ομως το κοντρολερ,σιγουρα το νοκια υπερτερει σε καποια πραγματα,αλλα η διαφορα ειναι 200€,οχι 100, και για μενα ειναι μεγαλη,ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του,επισης η εσωτερικη μνημη ειναι μειονεκτημα για μενα, απο τη στιγμη που δε δεχεται εξωτερικη,ετσι και παθει το παραμικρο η συσκευη κινδυνευεις να χασεις ολα σου τα δεδομενα,ασε που εγω αγορασα μια καρτα 2g με 7€ απο πλαισιο,εχω γυρω στις 20 εφαρμογες και φωτογραφιες,και δεν πιανουν ουτε το ενα πεμπτο της καρτας. Να πω και κατι ασχετο επισης,οπως εχω ξαναπει δεν εχω ιντερνετ,γραφω απο το κινητο,οποτε δε μπορω να σας στειλω εφαρμογη η οτιδηποτε στο μειλ σας,οποτε μη μου στελνετε αδικα προσωπικα μυνηματα.
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωδιο tv ΕΧΕΙ στη συσκευασια.το hf,σαν αποδοση ειναι καλυτερο του σαμσουνγκ,το νοκια εχει ομως το κοντρολερ,σιγουρα το νοκια υπερτερει σε καποια πραγματα,αλλα η διαφορα ειναι 200€,οχι 100, και για μενα ειναι μεγαλη,ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του,επισης η εσωτερικη μνημη ειναι μειονεκτημα για μενα, απο τη στιγμη που δε δεχεται εξωτερικη,ετσι και παθει το παραμικρο η συσκευη κινδυνευεις να χασεις ολα σου τα δεδομενα,ασε που εγω αγορασα μια καρτα 2g με 7€ απο πλαισιο,εχω γυρω στις 20 εφαρμογες και φωτογραφιες,και δεν πιανουν ουτε το ενα πεμπτο της καρτας. Να πω και κατι ασχετο επισης,οπως εχω ξαναπει δεν εχω ιντερνετ,γραφω απο το κινητο,οποτε δε μπορω να σας στειλω εφαρμογη η οτιδηποτε στο μειλ σας,οποτε μη μου στελνετε αδικα προσωπικα μυνηματα.

Η Διαφορα τους πλεον ειναι στα 130 ευρω. Για του λογου το αληθες:

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000350

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001179

 

Δεν το αναφερω για να σε πεισω ουτε ειμαι κανενας φανατικος με τα ΝΟΚΙΑ. Απλα για την ιστορια.

Συμφωνω με αυτα που εγραψες. Απλα στο τελος ειναι θεμα γουστου και προτεραιοτητων.;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου το καταλαβα,δεν τρεχει,επεσε το ν95 ε?εχουν οντως μικρη σχετικα διαφορα,αν και θα υπερεβαινε και παλι την τσεπη μου
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως το INNOV8 αναμενεται να ταρακουνησει την ΝΟΚΙΑ πολυ δυνατα (και τις τσεπες μας επισης!!)
Link to comment
Share on other sites

+1 φιλε. Κι εγω μ'αυτες τις ρυθμισεις απηυδυσα με το g600 που ειχα. Και εχανα πολλες αυθορμιτες στιγμες φωτογραφησης ετσι. ( που δεν περιμενουν τη ρυθμιση..)

 

Και ομως η μοναδικη ρυθμιση που του εχω κανει εγω ειναι η "αντιθεση" η οποια μενει μονιμα ετσι, και οι φωτο που τραβαω στο αυτοματο βγαινουν απιστευτες....

Ημουνα σε σκαφος μεσα και τραβηξα φωτο με το Ν82 και το G810 στην αυτοματη ρυθμιση και τα δυο, ακριβως τις ιδιες σκηνες, με κυματισμο η θαλασσα, με το νοκια ολες οι φωτο βγηκαν ελαφρως κουνημενες....ολες, ενω με το samsung ολες πεντακαθαρες και απιστευτα ευκρινεις, απλα δεν μπορω να ανεβασω καμμια απο αυτες γιατι εχω τραβηξει ανθρωπο και..... δεν γινεται...

Για να σου δωσω να καταλαβεις ειχα και Ν95 και Ν95gb και μεχρι πριν λιγο θεωρουσα οτι το Ν82 τραβουσε την καλυτερη φωτο, εως οτου επιασα στα χερια μου το G810 με διαφορα καλυτερη....και υπολειπεται αναβαθμσισεων σε συγκριση με το νοκια που για να τραβαει καλες φωτο εχει κανει τουλαχιστον 2 αναβαθμισεις.

Γιατι οι πρωτες φωτο που τραβηξα με το Ν82 ηταν καθαρα δευτερα με παρεα με καταπληκτικο καιρο και αψογες συνθηκες φωτισμου, στην εξοχη.....βγηκαν ολες...ΟΛΕΣ...χαλια για πεταμα μονο μια ηταν εκτυπωσιμη....:cry:

Ενω με το samsung ειλικρινα δεν εχω καμμια για πεταμα.........

Επισης ενα αλλο παρεξηγημενο κινητο που τραβαει απιστευτες φωτο ειναι το LG KG920 δεν παιζονται οι φωτο του......

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο από τα παιδια που έχουν και τα 2 κινητά (nokia n82 και samsung g810) να κάνει μια μικρή σύγκριση σε κάποια πραγματάκια?

1.την ποιότητα του ήχου μέσω ακουστικών (ραδιόφωνο ή αναπαραγωγή mp3)

2.την ένταση και την ποιότητα του εξωτερκού τους ηχείου (περισσότερο όταν κάποιος παίρνει τηλέφωνο και λιγότερο για αναπαραγωγή τραγουδιών)

3.την ταχύτητα με την οποία συνδέονται με τον δορυφόρο για το gps

και

4.την ευκολία με την οποία συνδέονται με ασύρματα δίκτυα wifi.

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν για κάποιον που έχει συνηθίσει χρόνια στο εύχρηστο μενού των νόκια είναι εύκολη η χρήση του μενού των samsung.

Δηλαδή αν υπάρχουν τίποτα δυσάρεστες εκπλήξεις όπως

π.χ:να μην μπορούν να μπουν screensaver όπως ρωτάει και κάποιος παρα πάνω ή π.χ. να μην υπάρχει αυτή η μαύρη οθόνη που έχουν και τα νόκια που δείχνει την ώρα και τα συμβάντα (μηνύματα, αναπάντητες) όταν κάποιος δεν χρησιμοποιεί το κινητό ή διάφορα άλλα τέτοια.

δηλαδή πράγματα που για κάποιον που χρησιμοποιεί χρόνια νόκια τα θεωρεί δεδομένα και θα του κακοφανούν αν λείπουν.

 

επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο theme creator για τα samsung όπως και για τα nokia.

 

Αυτά.

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά η μετάβαση από την πολυδιαφησμένη nokia στην samsung που τώρα κάνει την αντεπίθεσή της στον τομέα της κινητής τηλεφωνίας φαίνεται σαν ρίσκο σε κάποιους.....:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οσον αφορα το μενου και την δομη του δεν θα εχεις προβλημα γιατι και το 810 τρεχει S60 3rd Edition FP1 οπως και το Ν82, Ν95 κτλ...οποτε δυσαρεστες εκπληξεις εκει δεν θα βρεις. Τωρα για τα υπολοιπα που ρωτησες δεν μπορω να απαντησω γιατι δεν εχω το 810...
Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει Google maps και φαίνεται να δουλεύουν.

Έχει προσπαθήσει κάποιος να εγκαταστήσει άλλους χάρτες;

Επίσης στην εγκατάσταση εφαρμογών έχει ένα εικονίδιο xtra .

Γνωρίζει κάποιος τι είναι;

οταν λες εβαλες τι εννοεις?πως?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

κι εγω εχω βαλει το google maps και φαινεται να δουλευει... το περασα στο 810 μεσω bluetooth απο το pc...
:rocket:
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους κατοχους του κινητου.φωτο μπορει να βγαλει με το κεντρικο πολυπληκτρο η μονο με το πλαινο της καμερας??α και κατι αλλο.αθορυβο λειτουργια εχει οταν τραβας μια φωτο?ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

με το κεντρικο δε βγαζει φωτο... και αθορυβο λειτουργια εχει η καμερα οταν ειναι και το τηλεφωνο στην αθορυβο λειτουργια...
:rocket:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο από τα παιδια που έχουν και τα 2 κινητά (nokia n82 και samsung g810) να κάνει μια μικρή σύγκριση σε κάποια πραγματάκια?

1.την ποιότητα του ήχου μέσω ακουστικών (ραδιόφωνο ή αναπαραγωγή mp3)

2.την ένταση και την ποιότητα του εξωτερκού τους ηχείου (περισσότερο όταν κάποιος παίρνει τηλέφωνο και λιγότερο για αναπαραγωγή τραγουδιών)

3.την ταχύτητα με την οποία συνδέονται με τον δορυφόρο για το gps

και

4.την ευκολία με την οποία συνδέονται με ασύρματα δίκτυα wifi.

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν για κάποιον που έχει συνηθίσει χρόνια στο εύχρηστο μενού των νόκια είναι εύκολη η χρήση του μενού των samsung.

Δηλαδή αν υπάρχουν τίποτα δυσάρεστες εκπλήξεις όπως

π.χ:να μην μπορούν να μπουν screensaver όπως ρωτάει και κάποιος παρα πάνω ή π.χ. να μην υπάρχει αυτή η μαύρη οθόνη που έχουν και τα νόκια που δείχνει την ώρα και τα συμβάντα (μηνύματα, αναπάντητες) όταν κάποιος δεν χρησιμοποιεί το κινητό ή διάφορα άλλα τέτοια.

δηλαδή πράγματα που για κάποιον που χρησιμοποιεί χρόνια νόκια τα θεωρεί δεδομένα και θα του κακοφανούν αν λείπουν.

 

επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο theme creator για τα samsung όπως και για τα nokia.

 

Αυτά.

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά η μετάβαση από την πολυδιαφησμένη nokia στην samsung που τώρα κάνει την αντεπίθεσή της στον τομέα της κινητής τηλεφωνίας φαίνεται σαν ρίσκο σε κάποιους.....:p:p:p

 

Οτι εχει να κανει με ηχο ,το 810 ειναι καλυτερο,το ν82 δεν τα παει καθολου καλα σ αυτο.το gps του 810 ειναι πιο αργο στο ξεκινημα.στο wi fi δε νομιζω να υπαρχει διαφορα,και γενικοτερα οτι εχει σχεση με sοftware και το μενου,οι διαφορες ειναι ελαχιστοτατες,μια και το λειτουργικο τους ειναι το ιδιο,και ειναι ανεπτυγμενο απο τριτη εταιρια.η μονη βασικη τους διαφορα ειναι,οτι το 810 το τρεχει πιο ανετα και απροβληματιστα,για λογους που εχουν αναφερθει μολις πριν απο λιγα ποστ.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους κατοχους του κινητου.φωτο μπορει να βγαλει με το κεντρικο πολυπληκτρο η μονο με το πλαινο της καμερας??α και κατι αλλο.αθορυβο λειτουργια εχει οταν τραβας μια φωτο?ευχαριστω...

 

Το 810 προσομειωνει τη λειτουργια φωτογραφικης,για αυτο και εχει χαρακτηριστικα και ρυθμισεις στην καμερα που δεν εχει κανενα αλλο κινητο,και για αυτο δεν εχει π.χ δυο κουμπια για την ιδια δουλεια,το μεσαιο κουμπι σου δινει αλλες λειτουργιες,και ο ηχος,απενεργοποιειται κανονικα,απο τις ρυθμισεις,ασχετα απο το προφιλ.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

ο ηχος του κλειστρου μπορει να απενεργοποιειται αλλα ο ηχος που κανει κατα το zoom μενει...
:rocket:
Link to comment
Share on other sites

Οτι εχει να κανει με ηχο ,το 810 ειναι καλυτερο,το ν82 δεν τα παει καθολου καλα σ αυτο.

 

Λαθος.. το G810 εχει πολυ χαμηλο ηχο σε οτι αφορα το εξωτερικο ηχειο,καταρχην δεν ειναι στερεοφωνικος ο ηχος του σε αντιθεση με του νοκια, δεν μπορεις να ακουσεις μουσικη απο τα εξωτερικα ηχεια....

Τωρα σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτα μαζι σου, αλλα σε εμενα το gps δουλευει πιο γρηγορα απο οτι στο νοκια....

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

εγω σε mp3 που το δοκιμαζω ακουγεται δυνατα,δεν ειπα στερεοφωνικα,αλλα οπως και να χει δεν παιζει ρολο στην ενταση αυτο,και παιζει ρολο και το normalize που εχεις κανει στα mp3 κατα τη μετατροπη τους απο audio,αν και νομιζω οτι πλην του ν95 8g,και των ericsson σειρας w,ελαχιστα κινητα παιζουν αξιοπρεπως με το ηχειακι τους,ετσι κι αλλιως αυτο χρησιμευει κατα το 99 % των περιπτωσεων για τα ringtones,η πλειοψηφια ακουει μουσικα απο τα ακουστικα συνηθως
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...