Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασες να το ανοίξεις χωρίς τη κάρτα μνήμης μέσα;

Πολύ πιθανό να ευθύνεται αυτή, εφόσον χρησιμοποιείς αυτή που περιείχε η συσκευασία.

 

Δοκιμασα και χωρις την καρτα μνημης αλλα τιποτα. Εχω αλλαξει την καρτα που ειχε η συσκευασια με την sandisk 8gb που ειναι εξαιρετικη .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μπορει να μου πει καποιος που αποθηκευει τις σελιδες ο internet broswer της nokia?

 

Γιατί, αποθηκεύει σελίδες ο default browser της Nokia? :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να μου πει καποιος που αποθηκευει τις σελιδες ο internet broswer της nokia?

 

Δεν αποθηκεύει σελίδες φίλε μου! Ένα ιστορικό κρατάει μόνο με τις διευθύνσεις που επισκέφτηκες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest vasilistop
Δεν αποθηκεύει σελίδες φίλε μου! Ένα ιστορικό κρατάει μόνο με τις διευθύνσεις που επισκέφτηκες.

 

απο τα options-tools-save page, αυτο τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια έχω μια ερώτηση: ήθελα να κάνω hard format στο κινητό και μορφοποίηση στην κάρτα μνήμης και γι'αυτό κράτησα αντίγραφο ασφαλείας στο pc από επαφές κλπ με το content copier του pc suite.αφού έκανα την επαναφορά διαπίστωσα ότι τα θέματα που είχα εγκαταστήσει στη συσκευή διατηρήθηκαν και το θέμα είναι ότι δε μου επιτρέπει να τα διαγράψω.ούτε από τις ρυθμίσεις αλλά δεν εμφανίζονται και στη διαχείρηση εφαρμογών. μήπως εξαιτίας του φορματ θεωρούνται πλέον προεγκατεστημένα και δεν μπορούν να διαγραφούν;; πώς μπορώ να τα διαγράψω;; (όχι τπτ άλλο αλλά τρώνε άδικα μνήμη από τη συσκευή...).
Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλά σήμερα σηκώθηκα με όλα τα νεύρα.... :mad:

Με το που Ξυπνάω κ ανοίγω το κινητό βλέπω από το πουθενά μια ομάδα καμένων πίξελ στο κέντρο και προς τα κάτω της οθόνης, περίπου καμιά 20αριά. Έλεος κ σήμερα ταξιδεύω. Αν τους το στείλω θα κάνουν ίσα με ένα μήνα να μου το φέρουν πίσω.... Που ελπίζω για καλή τους τύχη να μου το καλύψει η εγγύηση... Δεν του έκανα τίποτα... Λέτε να το επηρέασε το hack που έκανα για την φωτεινότητα της οθόνης?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά σήμερα σηκώθηκα με όλα τα νεύρα.... :mad:

Με το που Ξυπνάω κ ανοίγω το κινητό βλέπω από το πουθενά μια ομάδα καμένων πίξελ στο κέντρο και προς τα κάτω της οθόνης, περίπου καμιά 20αριά. Έλεος κ σήμερα ταξιδεύω. Αν τους το στείλω θα κάνουν ίσα με ένα μήνα να μου το φέρουν πίσω.... Που ελπίζω για καλή τους τύχη να μου το καλύψει η εγγύηση... Δεν του έκανα τίποτα... Λέτε να το επηρέασε το hack που έκανα για την φωτεινότητα της οθόνης?

Δε νομίζω να είναι αυτό. Κι εγώ έχω "πειραγμένη" τη φωτεινότητα της οθόνης, αλλά δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανα 3αρι μέρες που το έκανα για αυτό το σκέφτηκα...

 

Μπα, εγώ την έχω τίγκα τη φωτεινότητα εδώ και πολύ καιρό.

Όχι με hack αλλά με το light control. Κανένα πρόβλημα εδώ και μήνες. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Guest vasilistop

εγω εχω το light control αλλα επειδη δεν μου αρεσει και τοσο,μπορειτε να μου πειτε

ποιο ειναι το hack γιατι εχω μεινει αρκετα πισω στις εξελιξεις?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εγώ την έχω τίγκα τη φωτεινότητα εδώ και πολύ καιρό.

Όχι με hack αλλά με το light control. Κανένα πρόβλημα εδώ και μήνες. ;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2400978&highlight=%CD82+brightness#post2400978

 

;)

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αργεί τόσο να κάνει περιστροφή οθόνης (μέχρι και 5-6 δευτερόλεπτα); :worry:

Και γενικά μου φαίνεται πολύ αργό...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις κουρασει την συσκευη σου απο τις πολλες εφαρμογες βαλε - βγαλε και χρειαζεται hard format?

 

Εγκατεστησε το rotateMe και δοκιμασε τις ρυθμισεις που εχει για την περιστροφη της οθονης!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest kvargiam

Παιδιά,

θελω ΠΟΛΥ να το αγοράσω αλλά,

φαινεται να υπάρχει έλλειψη απο το Ν82 στην αγορά.

 

Ξέρει κανείς που υπάρχει διαθέσιμο? ( για αύριο δηλαδή )

 

Τα γνωστά (πλαισιο, e-shop.. , δεν το έχουν άμεσα διαθέσιμο)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις κουρασει την συσκευη σου απο τις πολλες εφαρμογες βαλε - βγαλε και χρειαζεται hard format?

 

Λες; Και το έχω μόνο 3 μέρες... :(

 

Παιδιά,

θελω ΠΟΛΥ να το αγοράσω αλλά,

φαινεται να υπάρχει έλλειψη απο το Ν82 στην αγορά.

 

Ξέρει κανείς που υπάρχει διαθέσιμο? ( για αύριο δηλαδή )

 

Τα γνωστά (πλαισιο, e-shop.. , δεν το έχουν άμεσα διαθέσιμο)

 

Έχει έλλειψη γιατί σταμάτησε η παραγωγή. Εγώ έψαξα παντού και τελικά βρήκα ένα τελευταίο ασημί σε ένα κατάστημα. Ότι έχει μείνει τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αργεί τόσο να κάνει περιστροφή οθόνης (μέχρι και 5-6 δευτερόλεπτα); :worry:

Και γενικά μου φαίνεται πολύ αργό...

Λες; Και το έχω μόνο 3 μέρες... :(

Αν εννοείς πως αργεί κάπως η περιστροφή από portrait σε landscape και όχι γενικά το λειτουργικό, τότε δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι διότι απλά έτσι είναι.

Δεν κάνει στιγμιαία την αλλαγή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Λες; Και το έχω μόνο 3 μέρες... :(

 

Εαν το εχεις 3 ημερες σιγουρα δεν ειναι αυτο. Ετσι οπως το καταλαβα ειναι οτι η συσκευη σου με τον καιρο αρχισε να αργει :O

 

Πιστευω πως δεν εχει κανενα προβλημα και πως αδικα σε αναστατωσα. Το εχεις συγκρινει με αλλα Ν82 και το δικο σου σου φαινεται αργο?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest kvargiam
Λες; Και το έχω μόνο 3 μέρες... :(

 

 

 

Έχει έλλειψη γιατί σταμάτησε η παραγωγή. Εγώ έψαξα παντού και τελικά βρήκα ένα τελευταίο ασημί σε ένα κατάστημα. Ότι έχει μείνει τώρα.

 

Σήμερα έβαλα παραγγελία στο πλαισιο, αλλά μου έστειλαν ε-μαιλ οτι δεν ειναι άμεσα διαθέσιμο.

 

Η τιμή του ήταν 308 Ευρω.

 

Εσύ πόσο το πήρες ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία την φωτεινότητα την εχετε ολοι τέρμα?

εγω την εχω απο τότε που το πηρα στο κεντρο και μου φαινετε καλή.

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία την φωτεινότητα την εχετε ολοι τέρμα?

εγω την εχω απο τότε που το πηρα στο κεντρο και μου φαινετε καλή.

Αναλογος, το βραδυ πχ τη χαμηλωνω γιατι με στραβωνει/κουραζει η ηψηλη φωτεινοτητα,,,αντιθετα την μερα την εχω φουλ για να φαινεται καλυτερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδία την φωτεινότητα την εχετε ολοι τέρμα?

εγω την εχω απο τότε που το πηρα στο κεντρο και μου φαινετε καλή.

 

τέρμα στο χαμηλό την έχω. Με ενοχλεί τόσο φωτεινή, άσε που τρώει και την μπαταρία.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εαν το εχεις 3 ημερες σιγουρα δεν ειναι αυτο. Ετσι οπως το καταλαβα ειναι οτι η συσκευη σου με τον καιρο αρχισε να αργει :O

 

Πιστευω πως δεν εχει κανενα προβλημα και πως αδικα σε αναστατωσα. Το εχεις συγκρινει με αλλα Ν82 και το δικο σου σου φαινεται αργο?

 

Το έχω 3 μέρες, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω αφήσει να πάρει ανάσα. Αν βρω κανένα άλλο Ν82 θα τα συγκρίνω.

 

 

Σήμερα έβαλα παραγγελία στο πλαισιο, αλλά μου έστειλαν ε-μαιλ οτι δεν ειναι άμεσα διαθέσιμο.

 

Η τιμή του ήταν 308 Ευρω.

 

Εσύ πόσο το πήρες ?

 

Εμένα έκανε 349e και το πήρα με επιδότηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εσπασε η οθονη και τωρα το εχω για φτιαξιμο μου ειπαν 80 ευρω η οθονη και 10 το πλαστικο της οθονης συνολο 90
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...