Jump to content

Sony Ericsson W350i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το σκέφτομαι σαν 2ο κινητό αφού ήθελα να πάρω mp3 player γιατι να μην δώσω 50ευρώ παραπάνω και να πάρω ένα κιν ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 189
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρα και έχω νευριάσει γιατί ενώ έβαλα το PC SUITE ERICSSON στον υπολογιστή και ενώ το συνδέω με το καλώδιο USB δεν μου το βρίσκει.Στις ρυθμίσεις του κινητού μου έχει το ΄΄σύνδεση USB'' με διαφανή γράμματα δηλαδή καπούτ.

 

Επίσης κάτι άλλο, η ένταση του ήχου του ραδιοφώνου και mp3 με τα ακουστικά είναι πολύ πολύ χαμηλή.

Αστο το pc suite και βαλε το myphonexplorer και θα βρεις την υγεια σου ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το σκέφτομαι σαν 2ο κινητό αφού ήθελα να πάρω mp3 player γιατι να μην δώσω 50ευρώ παραπάνω και να πάρω ένα κιν ?

 

Ναι , η ψευδαισθηση της διπλης προσωπικοτητας που δινει το καπακι δε σημαινει οτι θα ειναι και αποδεκτη .

Με τον ιδιο τροπο που θα επαιρνες αυτο μπορει να επελεγες ενα w610 , την ιδια δουλεια κανει , οποτε η διαφορα εγκειται στο καπακι .

Αν εχεις ενα mp3-player παρτο , αν θελεις και κινητο ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χρώματα το φέρνει η Vodafone;

Υπάρχει και το λογότυπο της Vodafone πάνω στο κινητό;

 

Το φέρνει κάποια άλλη εταιρεία ώστε να μην είναι Vodafone live;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χρώματα το φέρνει η Vodafone;

Υπάρχει και το λογότυπο της Vodafone πάνω στο κινητό;

 

Το φέρνει κάποια άλλη εταιρεία ώστε να μην είναι Vodafone live;

αμα το παρεις απο καταστημα vodafone ανγκαστικα θα ειναι vodafone live.

τωρα αμα το παρεις απο π.χ. απο πλαισιο το κινητο θα ειναι unbranded :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο πλαισιο όμως λεει οτι ειναι vodafone συσκευή, ( to w610 δεν μαρέσει γιαυτο σκέφτομαι άλλο walkman αλλά να είναι και φτηνό
Link to comment
Share on other sites

αμα το παρεις απο καταστημα vodafone ανγκαστικα θα ειναι vodafone live.

τωρα αμα το παρεις απο π.χ. απο πλαισιο το κινητο θα ειναι unbranded :)

 

το κινητο βγαινει ΜΟΝΟ σε βονταφον branded

ειναι αποκλειστικο

:X
Link to comment
Share on other sites

Α! συγνώμη που κάνω πολλά ποστ και δεν στέλνω μονο ένα αλλα μου ερχονται αργοτερα. στη συσκευασία πόση μνήμη βγαίνει?
Link to comment
Share on other sites

το κινητο βγαινει ΜΟΝΟ σε βονταφον branded

ειναι αποκλειστικο

Αποκλειεται αυτο που λες.δηλαδη εγω που θελω να το παρω απο κοσμοτε με επιδοτηση το κινητο σε τι μορφη θα ειναι :blink: :cool: αμα θελεις το παιρνεις απο πλαισιο με επιδοτηση vodafone και το κινητο ειναι unbranded.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο αναφέρεται οτι είναι Vodafone Live :(

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1136623

 

Τώρα αν έχει μόνο τις υπηρεσίες Vodafone live ή έχει και το λογότυπο της Vodafone σαν μάρκα στο κινητό δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο αναφέρεται οτι είναι Vodafone Live :(

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1136623

 

Τώρα αν έχει μόνο τις υπηρεσίες Vodafone live ή έχει και το λογότυπο της Vodafone σαν μάρκα στο κινητό δεν ξέρω.

Εχεις δικιο.ομως αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οπτι το κινητο μπορεις να το βρεις σκετο χωρις προσθετα μενου.οπως εδώ.

απλα και το πλαισιο θα το φερει και σαν σκετη συσκευη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως το πήρα σαν σκέτη συσκευή 150 ευρώ.

Είναι σαν κόσμημα.

Δεν κάνει για όλα τα επγγέλματα:lol:

Η ποιότητα του πλαστικού δεν μου άρεσε και είναι ματ το χρώμα, που αφήνει δαχτυλιές.

Με τον ήχο δεν ξετρελάθηκα, πολύ χαμηλός απο τα ακουστικά, ιδιαίτερα του ραδιοφώνου.

Οι φωτογραφίες της πλάκας

Link to comment
Share on other sites

παιδιά και εμένα το πήρε ένας φίλος μου, ειναι σκέτη συσκευή kai oxi vodafone ενταση ήχου καλή είναι
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το πήρα και είναι πολύ όμορφο. Το μόνο που με χαλάει είναι το vodafone live menu.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να το καταργήσω?

Έπίσης στα παιχνίδια δεν υπάρχουν αυτά που αναφέρει ο κατασκευαστής αλλά μονο κάποια demo.

Τέλος ξέρει κάποιος αν υπάρχει επιλογή καθώς κλείνει το πορτάκι να μην σε βγάζει πάντα στο wallkman?

Link to comment
Share on other sites

Τέλος ξέρει κάποιος αν υπάρχει επιλογή καθώς κλείνει το πορτάκι να μην σε βγάζει πάντα στο wallkman?

 

Αν ξέρει κάποιος ας μας δώσει τα φώτα του, αν και μου φαίνεται οτι δεν υπάρχει επιλογή..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μου εκαναν δωρο ενα se w350i.αυτο δεν εχει βιντεο.κοιταξα ομως σε κατι χωρες του εξωτερικου οτι το λεει με βιντεο.γινεται να κανω κατι για να του βαλω εγγραφη βιντεο.;)
Link to comment
Share on other sites

μου εκαναν δωρο ενα se w350i.αυτο δεν εχει βιντεο.κοιταξα ομως σε κατι χωρες του εξωτερικου οτι το λεει με βιντεο.γινεται να κανω κατι για να του βαλω εγγραφη βιντεο.;)

Παραξενο μου φαινεται να μην εχει βιντεο :confused:

απλα οταν μπαινεις μενου καμερας --->παραδιπλα θα εχει και το εικονιδιο του βιντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει βιντεο.και η se το λεει οτι δεν εχει.σε αλλες χωρες της ευρωπης ομως λεει οτι εχει.το εχει παρει κανενας απο εδω και εχει βιντεο?και αν ναι τι μπορω να κανω για να του περασω βιντεο.

σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος οταν σε αλλες χωρες εχει.

αν καποιος γνωριζει ασ με βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει βιντεο.και η se το λεει οτι δεν εχει.σε αλλες χωρες της ευρωπης ομως λεει οτι εχει.το εχει παρει κανενας απο εδω και εχει βιντεο?και αν ναι τι μπορω να κανω για να του περασω βιντεο.

σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος οταν σε αλλες χωρες εχει.

αν καποιος γνωριζει ασ με βοηθησει.

περιεργο μου φαινεται! ισως με κανενα προσφατο update το προβλημα σου να διορθωθει :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το update service απ'το site της SE του εκανα update αλλα δεν ειδα διαφορα πουθενα.τι στο καλο γινεται αλλου το βγαζουν ετσι και αλλου ετσι.και το update ακομα μαιμου ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ εξωτερικά και οι λειτουργίες του μου φτάνουν και μου περισσεύουν! Έχω όμως ένα πρόβλημα... οι τίτλοι των μισών ελληνικών τραγουδιών εμφανίζονται αλαμπουρνέζικα στο walkman και των άλλων μισών κανονικά! Τι πρέπει να κάνω για να εμφανίζονται όλα ΟΚ;
Link to comment
Share on other sites

Τέλος ξέρει κάποιος αν υπάρχει επιλογή καθώς κλείνει το πορτάκι να μην σε βγάζει πάντα στο wallkman?

Τελικά, ξέρει κανείς??? Και εγώ το έψαξα, αλλά δεν βρήκα κάτι...

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...

 

Είμαι καινούργιος στο forum και το εντόπισα ψάχνοντας πληροφορίες για το νέο μου κινητό, το SE W350i.

Αν και ενθουσιασμένος κατ' αρχήν με το νέο μου κινητό, στη συνέχεια προβληματίστηκα έντονα, μόλις το άνοιξα και διάβασα το δείκτη SAR του. 1,46(!!!)

 

Δεν είναι ΠΟΛΥ υψηλός για καινούργιο κινητό???

Επειδή λοιπόν μιλάω αρκετά στο τηλέφωνο (περίπου μία ώρα ημερησίως), θεωρώ φρόνιμο να το επιστρέψω από εκεί που το πήρα και να πάρω αντ' αυτού το έταιρο αντίστοιχο κινητό της LG.

Θέλω τη γνώμη σας και αν συμμερίζεστε κι εσείς τον προβληματισμό μου ή μήπως εγώ τελικά είμαι υπερβολικός.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...

 

Είμαι καινούργιος στο forum και το εντόπισα ψάχνοντας πληροφορίες για το νέο μου κινητό, το SE W350i.

Αν και ενθουσιασμένος κατ' αρχήν με το νέο μου κινητό, στη συνέχεια προβληματίστηκα έντονα, μόλις το άνοιξα και διάβασα το δείκτη SAR του. 1,46(!!!)

 

Δεν είναι ΠΟΛΥ υψηλός για καινούργιο κινητό???

Επειδή λοιπόν μιλάω αρκετά στο τηλέφωνο (περίπου μία ώρα ημερησίως), θεωρώ φρόνιμο να το επιστρέψω από εκεί που το πήρα και να πάρω αντ' αυτού το έταιρο αντίστοιχο κινητό της LG.

Θέλω τη γνώμη σας και αν συμμερίζεστε κι εσείς τον προβληματισμό μου ή μήπως εγώ τελικά είμαι υπερβολικός.

Για το sar το εχουμε πει χιλιαδες φορες οτι δεν παιζει ρολο.

τωρα αν επιμενεις,παιρνεις ενα handsfree και το προβλημα το λυνεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W350i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...