Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το βρηκα και εγω,καποιες πρισσοτερες οδηγιες για την εγκατασταση του ειναι ευκολο να δοθουν

εγκατεστησα το ν 7.7 αλλα δεν μου φορτωνει το χαρτη,ξερει κανεις γιατι;

 

Nομιζω πως η 7.7 θελει νεους χαρτες.Οποτε μη βιαστειτε να την περασετε..

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο γνωστο μαγαζακι εχει αναιβει και ο καινουριος ελληνικος χαρτης

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

κάποια βοήθεια πια αρχεία να βάλουμε για εγκατάσταση έβαλα τα ιδία αρχεία όπως της προειγουμενεις εκδόσεως τελειώνει η εγκατάσταση αλλά μου λέει unexpended error
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

κάποια βοήθεια πια αρχεία να βάλουμε για εγκατάσταση έβαλα τα ιδία αρχεία όπως της προειγουμενεις εκδόσεως τελειώνει η εγκατάσταση αλλά μου λέει unexpended error

 

Φαντάζομαι πως έκανε απεγκατάσταση τη παλιότερη έκδοση;

δεν εννοώ μόνο να σβήσεις τους φακέλους από τη κάρτα μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως έκανε απεγκατάσταση τη παλιότερη έκδοση;

δεν εννοώ μόνο να σβήσεις τους φακέλους από τη κάρτα μνήμης.

 

Ναι ολα τα πεταξα και εκανα απεγκατασταση την παλια εκδοση

Υ.Γ ολαενταξει κατεβασα το αλλο αρχειο που ειταν Ιταλικο Αγγλικο περασα μεσα τα αρχεια με τα Ελλινικα και ειναι ΟΚ

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

με το ρωσικο εχουν αλλαξει τα πραγματα θελει εγγραφη,προσπαθησα να γραφτω αλλα ματαια.μηπως εχει γραφτει καποιος να του δωσω τον κωδικο μου;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να κανεις το παρακατω και να ξεμπερδευεις..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2594088#post2594088

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πήγενε στο impart στο θέμα: Requests for Sygic Drive Activation codes.= X

 

Αν δεν το βρίσκεις εδώ: χχχχχχχχχχχχχχχχ

 

v7.0.89 που μπορω να το βρω;

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

@Tasubas διαβασε το 6 απο τα περιεχομενα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200090

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2595087#post2595087

 

@alexx εαν διαβασεις το 1 ποστ του παροντος θα καταολαβεις τι αρχεια πρεπει να εχει μεσα στον φακελος maps. Οταν λες τι εκδοση χαρτη σας δειχνει το προγραμμα? Δεν καταλαβα :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε Γιαννη. Δεν ξερω πολλα πραγματα να κανω και παιδευωμαι αρκετα για να το περασω. Ζητω συγγνωμη και κατανοηση με τις .... ερωτησεις μου.
Link to comment
Share on other sites

Οταν πας πληροφοριες για το McGuider εκδοση χαρτη 7.80, αλλα αυτο οπως ειδα τωρα το βγαζει και χωρις χαρτη μεσα. Ο χαρτης ειναι ο ιδιος που ειχαμε (q4 2008 αν θυμαμαι καλα) στην προηγουμενη εκδοση η ειναι νεωτερος?
Link to comment
Share on other sites

O τελευταιος χαρτης ειναι ο Navigreece 2008 04. Αυτες τις ημερες δεν εχω την συσκευη μου για να παω στις πληροφοριες..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χθες έβαλα την έκδοση 7.70 Mc Guider όλα εντάξει αλλά ενώ μου δείχνει τον χάρτη στα Ελληνικά στην αναζήτηση γράφει μόνο Αγγλικά ενώ έχω προεπιλεγμένη γλώσσα Ελληνική καμιά ιδέα?
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χθες έβαλα την έκδοση 7.70 Mc Guider όλα εντάξει αλλά ενώ μου δείχνει τον χάρτη στα Ελληνικά στην αναζήτηση γράφει μόνο Αγγλικά ενώ έχω προεπιλεγμένη γλώσσα Ελληνική καμιά ιδέα?

 

εχω το ιδιο προβλημα.ο καινουριος χαρτης γιατι ειναι κοντα στα 10ΜΒ μικροτερος απο τον παλιο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

εχω το ιδιο προβλημα.ο καινουριος χαρτης γιατι ειναι κοντα στα 10ΜΒ μικροτερος απο τον παλιο;

 

και εγω το προσεξα αλλα την Ροδο που μενο και το δοκιμασα ειναι ενταξει τωρα πρεπει να παμαι κανενα ταξιδι να το δοκιμασουμαι:lol:

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Για την αναζήτηση δοκίμασε να βάλεις γλώσσα τηλεφώνου στα ελληνικά και γλώσσα γραφής τηλεφώνου στα ελληνικά. Αν κάοιο απο αυτά είναι αγγλικά, τότε και στο sygic γράφει αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

Για την αναζήτηση δοκίμασε να βάλεις γλώσσα τηλεφώνου στα ελληνικά και γλώσσα γραφής τηλεφώνου στα ελληνικά. Αν κάοιο απο αυτά είναι αγγλικά, τότε και στο sygic γράφει αγγλικά.

 

Μπα δεν καταλαβενει τιποτα :lol:

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Tommis σε περνάει από μονόδρομους στη Ρόδο? Δεν ξέρω αλλά εμένα συνεχώς από μονόδρομους με πάει.....
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε κιτζεν το οποίο το κατεβάζουμε πλέον στον υπολογιστή μας και δεν χρειάζεται να κάνουμε πλέον request να μας δώσουν κωδικό ενεργοποίησης. Μόλις το δοκίμασα στην 7.60.731 και λειτουργεί άψογα.

 

Θέμα New Sygic Mcguider 2009 v7.7 ποστ 251.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα και εγώ τη καινούργια έκδοση Sygic Mcguider 2009 v7.7, το μόνο πρόβλημα που υπάρχει είναι ότι δε μπορώ να γράψω σε ελληνικά.

Έχει βρεί κανένας καμία λύση;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...