Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς η 7.52 ότι εγκαταστάθηκε;

Και μάλιστα με τον παλιό τον χάρτη των 51MB;

 

 

Δεν ξέρω για Ελλάδα τι γίνετε ,άλλα εδώ στην Αίγυπτο δούλεψα τους παλιούς χάρτες της Αιγύπτου και το κωδικό πούυ είχα πάρει από τους ρωσους από το παλιό πρόγραμμα , περνάτε τα αρχεία χύμα ακριβός όπως τα ξεζιπαρετε ώστε μέσα στην Memori Card να βλεπετε αυτά τα αρχεία : Drive,Maps,ResSygicDrive75_S60.sis,μέσα στο Maps να έχετε το φάκελο με το χάρτη της χώρας που Θέλετε (εγώ έχω το EGY(Αίγυπτο) kai to .mlm arxeio ,μετά από το explorer του Mobile σας κάνετε την εγκατάσταση και ενεργοποιητε τον χάρτη , αναγνωριζη αυτόματα το ενσωματωμένο GPS αυτό είναι !

 

Αλλά εγώ εξακολουθώ να έχω το ίδιο πρόβλημα με την οθόνη στο Ν95 8GB και σε διάφορα αλλά φόρουμ παρατήρησα ότι έχουν παρομοιο πρόβλημα μόνο στο N95 8GB στο απλό δουλεύη άψογα ....

 

Επιτελούς βρήκα λύση για την μίση οθόνη : Πριν ενεργοποιήσουμε το πρόγραμμα κατεβάζουμε το slide προς τα κάτω ενεργοποιούμε το πρόγραμμα και μετά ανεβάζουμε το slide αυτό πρέπει να το κάνουμε κάθε φορά που θα δουλεύουμε το πρόγραμμα ΜΟΝΟ για το Ν95 8GB

Satnews

Admin Team :http://www.satplanet.gr

http://rapidshare.com/users/R73U5V

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

7.52 Απο που το κατεβαζεται εχω κατεβασει 3 απο διαφορετικα σάιτ αλλα δεν μου δουλευη:mad:

 

Δεν έχει σημασία απο που το κατεβάζεις. Απο την στιγμή που κατεβάζεις την έκδοση 7.52, όλα τα site έχουν ακριβώς τα ίδια αρχεία. Όλοι άντλησαν τα αρχεία απο τους ρώσσους άλλωστε.

 

και εγω προσπαθησα αλλα τιποτα και τωρα δεν μπαινει ουτε το παλιο

 

Αυτό συμβαίνει γιατί το νέο παιρνάει νέα αρχεία στους φακέλους Sys, Private και Resource. Δες ποιά αρχεία είναι υτά και σβήστα ένα ένα. Αλλά υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να μη σου δουλέψει και πάλι, αν τα αρχεία αυτά αντιατέστησαν κάποια παλιότερα που είχε δημιουργήσει η προηγούμενη έκδοση.

 

εχω τον χαρτη στο MAPS μεσα , μου λεει ομως δεν βρεθηκε χαρτης

καμια ιδεα?

 

Μήπως δεν πέρασες στον φάκελο Maps τα αρχεία mlm;

Link to comment
Share on other sites

;)mirrorofsorow είστε τέλειοι παιδια τα κατάφερα επιτέλους:)

 

:cry:αλλά μάλλον μείναμε από χάρτες:X

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία απο που το κατεβάζεις. Απο την στιγμή που κατεβάζεις την έκδοση 7.52, όλα τα site έχουν ακριβώς τα ίδια αρχεία. Όλοι άντλησαν τα αρχεία απο τους ρώσσους άλλωστε.

 

 

 

Αυτό συμβαίνει γιατί το νέο παιρνάει νέα αρχεία στους φακέλους Sys, Private και Resource. Δες ποιά αρχεία είναι υτά και σβήστα ένα ένα. Αλλά υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να μη σου δουλέψει και πάλι, αν τα αρχεία αυτά αντιατέστησαν κάποια παλιότερα που είχε δημιουργήσει η προηγούμενη έκδοση.

 

 

 

Μήπως δεν πέρασες στον φάκελο Maps τα αρχεία mlm;

 

 

 

 

mlm δεν εχει μεσα ο grc φακελος!

 

λοιπον το καταφερα πιστευω

 

εβαλα το μλμ απο τον παλιο χαρτη μεσα στον καινουργιο και ο χαρτης επαιξε ΟΚ .

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

λοιπον , ειναι οκ , πεζει ο χαρτης οκ

αλλα

ειναι ιδεα μου ή ειναι ελλιπης σε πολλες πολεις?

απο οτι ειδα , του λειπουυνε αρκετες περιοχες επαρχιας

 

ποιον καινουργιο χαρτη κατεβασες

 

το ονομα του αρχειου ειναι GRC

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι αφού ο χάρτης αυτός είναι 14ΜΒ ενώ ο παλιός που είχαμε ήταν 50ΜΒ
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

θελω τον παλιο ;)

Δυστηχώς δεν είναι συμβατός με την καινούργια έκδοση. Υπομονή μέχρι να βγεί κάτι πιο καινούργιο. Τί να πω και εγώ που δεν ξεκινάει καν η εφαρμογή:wacko:

Ακόμα και σε εντελώς καινούργια κάρτα το έβαλα. Παιδια παίζει αν είναι φορμαρισμένη η κάρτα μνήμης αλλα όχι ι μνήμη τηλεφώνου? Κρατάει και εκεί μεσα αρχεία το παλιό πρόγραμμα?

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν έχουν γραφτεί ακόμα στο ρωσικό site:

 

H απάντηση στην ερώτηση nospam ίσως έχει αλλάξει. Δοκιμάστε πρώτα αυτό που προτείνεται στο πρωτο ποστ και αν δεν σας δουλέψει, δοκιμάστε αυτό: елка

Link to comment
Share on other sites

για αυτους με N95 8gb καντε αυτο : βγαλτε εξω το πληκτρολογιο με τα media κουμπια πριν ανοιξετε την εφαρμογη.για την καινουργια εκδοση παντα.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια δεν γραφει καποιος που το εχει καταφερει... ενα κειμενο ΠΩΣ τα καταφερε ωστε ολοι να διαβασουν αυτο και να μην γεμιζει το θεμα με συνεχομενες ερωτησεις?

Εχει γινει το θεμα μπαχαλο!:(

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια δεν γραφει καποιος που το εχει καταφερει... ενα κειμενο ΠΩΣ τα καταφερε ωστε ολοι να διαβασουν αυτο και να μην γεμιζει το θεμα με συνεχομενες ερωτησεις?

Εχει γινει το θεμα μπαχαλο!:(

Εφόσον υπάρχουν οδηγίες στη πρώτη σελίδα, τι άλλο να γράψουμε...;:what:

 

Και εδώ: #823 αναφέρει ο φίλος mirrorofsorrow, κάποια πράγματα για την νέα έκδοση του Sygic.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υπάρχουν οδηγίες στη πρώτη σελίδα, τι άλλο να γράψουμε...;:what:

 

Και εδώ: #823 αναφέρει ο φίλος mirrorofsorrow, κάποια πράγματα για την νέα έκδοση του Sygic.

OK Sorry:cool: με τα τοσα που εχουν γραφτει εδω μεσα εχασα τη μπαλα:lol:

Link to comment
Share on other sites

OK Sorry:cool: με τα τοσα που εχουν γραφτει εδω μεσα εχασα τη μπαλα:lol:

 

κοιτα γιατι εχεις απαντηση στο πμ σου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

έχει ειπωθεί οτι στην Cebit που διεξάγεται αυτές τις μέρες στο Αννόβερο της Γερμανίας, παρουσιάστηκε μια νέα ολοκληρωμένη έκδοση του Sygic η οποία, όπως είπαν, θα κυκλοφορήσει σύντομα για το κοινό.

 

http://www.sygic.com/news/images/cebit2008/sygic_cebit2008.jpg

 

Ελπίζω να μην αργήσει να βγεί αλλά, το πιο σημαντικό, να δούμε νέους αναλυτικούς χάρτες συμβατούς με την έκδοση 7.52 και τις άλλες που θα ακολουθήσουν.

 

Όπως αναφέρει ακι το επίσημο site:

"Check out the new version with vast amount of improvements, that will be introduced at this year's CeBIT in Hannover!"

 

http://www.sygic.com/news/cebit2008.html

Link to comment
Share on other sites

έχει ειπωθεί οτι στην Cebit που διεξάγεται αυτές τις μέρες στο Αννόβερο της Γερμανίας, παρουσιάστηκε μια νέα ολοκληρωμένη έκδοση του Sygic η οποία, όπως είπαν, θα κυκλοφορήσει σύντομα για το κοινό.

 

http://www.sygic.com/news/images/cebit2008/sygic_cebit2008.jpg

 

Ελπίζω να μην αργήσει να βγεί αλλά, το πιο σημαντικό, να δούμε νέους αναλυτικούς χάρτες συμβατούς με την έκδοση 7.52 και τις άλλες που θα ακολουθήσουν.

 

Όπως αναφέρει ακι το επίσημο site:

"Check out the new version with vast amount of improvements, that will be introduced at this year's CeBIT in Hannover!"

 

http://www.sygic.com/news/cebit2008.html

 

mirrorofsorrow Φίλε μου...τέτοια λέγε μας να μας φτιάχνεις...Εγώ για την ώρα δεν έχω περάσει την νέα εκδοση μιας και δεν τα κατεχω καλά τα της τεχνολογιας κινητων και δεν διακινδυνευω να κανω καμια πατάτα...όχι μέχρι να δοθεί το ΟΚ απο το φορουμ..

 

Και εις αυριον με υγειαν...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την προηγούμενη έκδοση είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και συνιστώ να μην βάλει κανένας την νέα έκδοση. Και χάρτη αναλυτικό δεν έχει, και δυσκολία υπάρχει μετά να ξαναπεραστεί η προηγούμενη.
Link to comment
Share on other sites

οπως ακριβως εκανα και εγω για τους ιδιους λογους

 

Και τωρα δειτε το sygic σε vista.screenshots απο το pc laptop μου

 

http:// http://rapidshare.com/files/97671594/sygic_on_vista_screenshots.zip.html

 

δουλευει και με το bluetooth gps αψογα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...