Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok,enoeis thn ekdosi pou xriazotan na gini signed,ara eisai ok,bale mono ton xarth kai to neo mlm.

 

Ακριβώς, έκανα signed την εφαρμογή και δεν μου ζήτησε κωδικό.

 

Μόλις πέρασα τον φάκέλο GRC αλλά στις οδηγίες εγκατάστασης για τον χάρτη 2008 Q1 λέει ότι αντικαθιστούμε το παλιό Navigreece_*.mlm με το νέο Navigreece_2008.01.mlm. Εγώ έχω τον Greece_15-09-07.mlm. Φαντάζομαι ότι αυτόν εννοεί.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, το Greece_15-09-07.mlm δεν σου χρειάζεται πλέον.

 

Μόλις βάλεις τον φάκελο GRC και το Navigreece_2008.01.mlm, η εφαρμογή θα αναγνωρίσει αμέσως τον χάρτη. Δε χρειάζεσαι ούτε κωδικό απο ρώσσους ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το Greece_15-09-07.mlm δεν σου χρειάζεται πλέον.

 

Μόλις βάλεις τον φάκελο GRC και το Navigreece_2008.01.mlm, η εφαρμογή θα αναγνωρίσει αμέσως τον χάρτη. Δε χρειάζεσαι ούτε κωδικό απο ρώσσους ούτε τίποτα.

 

Επιτυχημένη εγκατάσταση. Ευχαριστώ ibiza2003 και mirrorofsorrow.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

bre paidia einai aplo,opos kathe programa kai afto exei tis rrythmisis tou,stis rrythmisis diodion lipon yparxoun 3 epiloges 1.na me rota panta,2.nai(propepilogi),3.oxi(proepilogi),lipon epilegete ti rrythmisi pou thelete kai teliose,profanos se osous bgazi to minyma afto exoun thn proti epilogi,paikste kai ligo me to programa kai ths rrythmisis tou.

βρε φιλε ibiza η διαδρομη αυτη ουτε για αστειο να το πεις δεν εχει διοδια!αναλογα τι επελεγα εβγαζε αλλη διαδρομη αν καποιος αλλος αθηναιος το εχει παρατηρησει και πιστευει οτι ειναι για διδρομη εντος ή εκτος δακτυλιου και ειναι βεβαιος ας μας το πει....

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

βρε φιλε ibiza η διαδρομη αυτη ουτε για αστειο να το πεις δεν εχει διοδια!αναλογα τι επελεγα εβγαζε αλλη διαδρομη αν καποιος αλλος αθηναιος το εχει παρατηρησει και πιστευει οτι ειναι για διδρομη εντος ή εκτος δακτυλιου και ειναι βεβαιος ας μας το πει....

 

file mou den eipa oti i diadromi exei diodia,afto pou eipa einai na rrythmisis to programa simfona me tis anages sou dioti pote den ksereis ti idous ypologizmou tha kanei kai ti sima gps tha labei to programa.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

file mou den eipa oti i diadromi exei diodia,afto pou eipa einai na rrythmisis to programa simfona me tis anages sou dioti pote den ksereis ti idous ypologizmou tha kanei kai ti sima gps tha labei to programa.

 

Εχθές έβαλα πλοήγηση από Λ. Αμφιθέας (Π.Φάληρο) για Αθήνα και πριν καθορίσει την διαδρομή μου εμφάνισε 2 ερωτήσεις:

 

1) η συγκεκριμένη διαδρομή περνάει μέσα από το δακτύλιο, θέλεις να τον αποφύγεις; (Ναι ή Όχι) και

 

2) Θέλεις να αποφύγεις τα διόδια; (Ναι ή Όχι)

 

Άρα λαμβάνει υπόψην του ξεχωριστά το δακτύλιο και ξεχωριστά τα διόδια και καλά για τον δακτύλιο μπορώ να το καταλάβω αλλά τα διόδια πως μας προέκυψαν. Μαλλον το πρόγραμμα είναι χρόνια μπροστά και κάτι ξέρει για τα διόδια που πρόκειτε να μπουν στο κέντρο της Αθήνας ή είναι δάκτυλος (!!!) του υπουργείου για να συνηθίζουμε σιγά σιγά την ιδέα. :ninja:

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με οποιονδήποτε χρήστη, ώστε να λάβετε διευκρινήσεις σχετικά με κάποιο μήνυμά τους ή να ζητήσετε πληροφορίες για οτιδήποτε, μπορείτε να το κάνετε απευθείας χρησιμοποιώντας τα προσωπικά μηνύματα. Δεν πρέπει να κοινοποιείτε δημόσια την πρόθεσή σας για προσωπική επικοινωνία, ούτε όμως και οι αποδέκτες των προσωπικών μηνυμάτων αυτών δεν θα πρέπει να κοινοποιούν στους υπόλοιπους για το γεγονός ότι δέχθηκαν / έστειλαν / προώθησαν PM.

 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

FAQ: Πληροφορίες για τα Προσωπικά Μηνύματα (PM)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα τον καινούργιο χάρτη. Σε περιοχές που δεν υπήρχε καλή κάλυψη δεν άλλαξε κάτι. Ο χάρτης είναι ίδιος με τον παλιό. Τυλάχιστον εκεί που έλεγχξα εγώ.

Οπότε μένω στο garmin ακόμα

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο εσας παραπονιουνται οτι δεν μπορουν να βρουν το νεο χαρτη του Sygic υπαρχει στα γνωστα μαγαζακια. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω την εκδοση .7 με τους χαρτες 15-9 οσοι εχουν δοκιμασει το νεο με τους νεους χαρτες (που νομιζω ειναι μικροτεροι ε?) πιστευετε ειναι καλυτερο? να το αλλαξω? στην 7.52 και Q1....

η υπαρχουσα εφαρμογη μου δειχνει το στιγμα 10 μετρα πιο πισω :( σε εσας δειχνει κανονικα το στιγμα?

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εκδόσεις (μη σου πω όλες οι εφαρμογές πλοήγησης) έχουν αποκλίσεις.

 

Μην την βάλεις την νέα έκδοση. Δεν αξίζει ακόμα μιας και ο χάρτης είναι ο μικρός και χάνει πολύ σε σχέση με αυτόν που χρησιμοποιούμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

@entexnon δες και αυτο το ποστ μπορει να σε βοηθησει :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

paidia ekana request gia na kanw unlock ton xarti alla twra pos 8a mou dwsoun ton kodiko ksekleidwmatos???

me pm i 8a to postaroun sto reply mou>>?<<

 

Filika

 

Nikolas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

paidia ekana request gia na kanw unlock ton xarti alla twra pos 8a mou dwsoun ton kodiko ksekleidwmatos???

me pm i 8a to postaroun sto reply mou>>?<<

 

Filika

 

Nikolas

 

 

Με reply θα δεις το ονομα σου σε μια λιστα .

Δες τα προηγουμενα μηνυματα για να καταλαβεις ... :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Με reply θα δεις το ονομα σου σε μια λιστα .

Δες τα προηγουμενα μηνυματα για να καταλαβεις ...

 

Euxaristw polu file mou na se kala:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παντως ο καλυτερος συνδυασμος θα ηταν το sygic με τους χαρτες του Garmin. (τουλαχιστον για επαρχια)

Οπως δηλαδη το IGO με τους χαρτες του destinator.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω (τουλαχιστον για επαρχια) πια μερη ενοητε παντως εγω στην Ροδο και τα 2 sygic Garmin τα βλεπω ιδια το sygic ειναι πιο ευκολο το garmin μου την δινει γιατι παντα πρεπει να γραφω πολη και μετα διευθινση
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Εντάχει η ρόδος είναι αρκετά μεγάλη. Εγώ εννοώ για μικρά χωριά και κωμοπόλεις. Που ο garmin τα καλύπτει. Εκεί βλέπεις την διαφορά τους
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι καθυστερημένος, δεν καταλαβαίνω τίποτα! Η symbian signed δεν επιτρέπει να παίρνουμε πιστοποιητικά, πώς θα τα πάρω; Οι χάρτες sygic αλλά και οι garmin δεν βρίσκονται πουθενά, τους απέσυραν... Διάβασα κάτι για το ρωσικό site, αλλά μου έβγαζε ό,τι να 'ναι.
Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι καθυστερημένος, δεν καταλαβαίνω τίποτα! Η symbian signed δεν επιτρέπει να παίρνουμε πιστοποιητικά, πώς θα τα πάρω; Οι χάρτες sygic αλλά και οι garmin δεν βρίσκονται πουθενά, τους απέσυραν... Διάβασα κάτι για το ρωσικό site, αλλά μου έβγαζε ό,τι να 'ναι.

 

Φίλε rishi, τα πράγματα είναι απλά. Θα εγκαταστήσεις την εφαρμογή που δεν χρειάζεται sign, θα ζητήσεις τον κωδικό σου απο τους ρώσσους και είσαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...