Jump to content

[W810i] Flashing και Customization (xs++)


tfa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει. Με αυτό το πρόγραμμα δεν υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 406
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει. Με αυτό το πρόγραμμα δεν υπάρχει.

 

Τι δεν υπάρχει?

Αυτό με το phone lock το έχω κάνει και εγώ και δουλεύει μια χαρά..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν υπάρχει πιθανότητα να χαλάσει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

(Αν το γραφω σε λαθος μερος συγνωμη...!)

Έχω ενα W810i και πριν λιγο καιρο το εκανα debrand με τη βοηθεια του forum σας!!

Αναρωτιόμουνα ομως αν υπάρχει τρόπος να αλλάξω την γραμματοσειρα...και αν ναι ποιος ειναι αυτός??? Ευχαριστω!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει.

2 τρόποι. Είτε τοποποιείς το layout να τα κάνεις πιο λεπτά, είτε με ένα patch που δε θυμαμαι δυστυχώς, την αλλάζεις σε taurus.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει.

2 τρόποι. Είτε τοποποιείς το layout να τα κάνεις πιο λεπτά, είτε με ένα patch που δε θυμαμαι δυστυχώς, την αλλάζεις σε taurus.

 

Και πως μπορω να τροποποιησω το layout???

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να περασω flash themes στο w995 μου αλλα 1)δεν ξερω πώς και 2)αναρωτιεμαι αν χανεται η εγγυηση...να πω οτι η συσκευη μου ειναι debranded.επειδη ειμαι λιγο ασχετος θα παρακαλουσα καποιον που ξερει να μου εξηγησει οσο πιο απλα γινεται...
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να περασω flash themes στο w995 μου αλλα 1)δεν ξερω πώς και 2)αναρωτιεμαι αν χανεται η εγγυηση...να πω οτι η συσκευη μου ειναι debranded.επειδη ειμαι λιγο ασχετος θα παρακαλουσα καποιον που ξερει να μου εξηγησει οσο πιο απλα γινεται...

 

Βασικά δεν ξέρω τι παίζει με το w995 και το θέμα εδώ είναι για το w810i και για κάποια παρεμφερή κινητά..

Οπότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ψάξεις / ρωτήσεις στο [Επίσημο] Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φίλοι μου σας ευχαριστώ!!Μετά από 3 χρόνια συβίωσης με το w810 customized απο voda έχω unbranded SE.Συγκινίθηκα (σνιφ σνιφ) Τι κρίμα που δεν το έκανα νωρίτερα....Ευχαριστώ και πάλι!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εγώ πάλι έχω ενα θεματάκι με το κρακάρισμα....

Καταρχάς τα έκανα όλα βάση των οδηγιών,η διαδικασία τελείωσε χωρις πρόβλημα, αλλα δεν είδα καμια αλλαγή στο τηλέφωνό μου. Πέρασα και το τελευταίο driver της κάμερας, η φωτογραφία έγινε καλύτερη αλλα έχασα το ζοομ. Ναι μεν το ζουμ μεγαλώνει μέχρι το 4.0Χ, αλλα η φωτογραφία δεν έρχεται πιο κοντά.

Στα Themes τώρα, τα περναω στον φάκελο που έγραψες, αλλα μέσα στο κινητό μου δεν εμφανίζονται. Εχω αυτά που είχα. Ξαναπάω στο XS++ μπαίνω στο directory, και τα βλέπω μέσα. Τι μπορω να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

μια και αυτο το θεμα εχει ποιο πολυ κινηση, μηπως ξερετε αν υπαρχει καποιος driver για ΔΥΝΑΤΟ Hxo poy na μπορω να περασω στο w902 ? ακομα και αν χρειαζεται να χασω τη χρηση των πλαινων κουμπιων toy player

 

edit. λυθηκε το θεμα στο σχετικο με το 902 thread. δεν αλλαζει καθολου τη χρηστικοτητα του σε κανενα τομεα (πλαινα κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια λειπει το main χωρις αυτο μπορω να το κανω????

 

Χωρίς το main δεν γίνεται αλλά μπορείς να το πάρεις από το παρακάτω post ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς το main δεν γίνεται αλλά μπορείς να το πάρεις από το παρακάτω post ;)

 

ευχαριστω πολυ :)

Απο αυριο που θα εχω λιγο χρονο θα το κανω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια τι κανει το XS++, sorry αλλα ειμαι ασχετος και πριν κανω οτιδηποτε θα θελα να ξερω τι κανει και σε τι χρησιμευει, αν μπορει καποιο παιδι να μου εξηγησει θα του ειμαι ευγνομων! Εχω το Sony Ericsson C510 θα μπορω να το κανω?

 

Υ.Γ. Συγνωμη για τα greeklish που εγραψα πριν!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ποιος μπορει να ξανα ανεβασει το πρωτο αρχειο?

 

Χαρά μας! :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Γεια σας μηπως θα μπορουσε καποιος να μου δωσει ενα link με το αρχειο W810_CDA102555_4_Generic_Mediterrain γιατι στο 1ο post μου ζητα κωδικο στο 4shared η τον κωδικο στο 4shared για να μπορεσω να το κατευασω??????????
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μηπως θα μπορουσε καποιος να μου δωσει ενα link με το αρχειο W810_CDA102555_4_Generic_Mediterrain γιατι στο 1ο post μου ζητα κωδικο στο 4shared η τον κωδικο στο 4shared για να μπορεσω να το κατευασω??????????

 

Δικό σου :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
λιγο αργα...αλλα μηπως εχει καποιος τα αρχεια?θελω να στρωσω το w800 Μου...

 

Αν θες τα αρχεία για το W810i που είναι στο πρώτο post, ορίστε

 

Updated Links:

 

Main Firmware R4EA031

 

File System R4ED001

 

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα.

 

Είμαι κάτοχος ενός w810i και φανατικός του θαυμαστής. Όσα χρόνια κι αν περάσουν θα θέλω να χρησιμοποιώ αυτό. Επειδή αυτό που έχω έχει αρχίσει και "τα φτήνει", πήρα από e-bay και συγκεκριμένα από Χονγκ-Κονγκ ένα καινούριο. Όταν ήρθε όμως, ανακάλυψα πως δεν έχει Ελληνικό menu. Υπάρχει κάποια λύση ώστε να του βάλω Ελληνικό μενού και Ελληνική γλώσσα γραφής;;

 

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Μήπως.. μπορεί κάποιος να ανεβάσει τα αρχεία γιατί τα links δε δουλεύουν;

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Αν θες τα αρχεία για το W810i που είναι στο πρώτο post, ορίστε

 

Updated Links:

 

Main Firmware R4EA031

 

File System R4ED001

 

;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [W810i] Flashing και Customization (xs++)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...