Jump to content

Δεύτερη ευκαιρία


salonicafan_TASO
 Κοινοποίηση

Πιστεύτε οτι αυτοί που banaρονται για πάντα απο τους mod την αξίζουν;  

40 members have voted

  1. 1. Πιστεύτε οτι αυτοί που banaρονται για πάντα απο τους mod την αξίζουν;

    • Ναί
      10
    • Όχι
      6
    • Υπο προυποθέσεις
      24


Recommended Posts

Μερικά γεγονότα σε κυνηγούν για πάντα. Άλλα πάλι σου χαλούν τον επιβαρυμένο σου ύπνο για λίγο καιρό και μετά σου δίνουν μια δεύτερη ευκαιρία. Να γυρίσεις το χρόνο πίσω και να πράξεις σωστά αυτήν τη φορά.
...
Link to comment
Share on other sites

Μερικά γεγονότα σε κυνηγούν για πάντα. Άλλα πάλι σου χαλούν τον επιβαρυμένο σου ύπνο για λίγο καιρό και μετά σου δίνουν μια δεύτερη ευκαιρία. Να γυρίσεις το χρόνο πίσω και να πράξεις σωστά αυτήν τη φορά.

polu filosofikh h skepsisou!pantos mpori kai na isxiei auto pou les an kai pote den skeftomai etsi!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα το πρώτο post, λέω ok. Μετά βλέπω την δημοσκόπηση και http://www.eppforum.org/gkr41/smilies/smileguns.gif

Μήπως παίρνετε λίίίγο στα πολύ σοβαρά το forum?

 

Μου θυμίζει (banned) μέλος μας που έλεγε ότι για μέρες δεν ήταν καλά γιατί του είχαν κάνει σύσταση στο forum :rotfl:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η δεύτερη ευκαιρία.

 

Εδω μέσα, έτσι όπως το βλέπω εγώ, δεύτερη ευκαιρία μπορούν να δώσουν μόνο οι mods, γιαυτό και μπήκε η συγκεκριμένη δημοσκόπηση.

 

Στην εκεί έξω αληθινή ζωή παίζουν άλλοι όροι πολύ πιο δύσκολοι, ευχαρίστως να τους συζητήσουμε και αυτούς.

...
Link to comment
Share on other sites

γενικα στη ζωη για σοβαροτερα θεματα δινεται η δευτερη ευκαιρια,ακομα και οι θανατοποινιτες στην αμερικη σπανια πολυ σπανια παιρνουν χαρη,ακομα και σε ενα χωρισμο υπαρχει δευτερη ευκαιρια για επανενωση,τα συμπερασματα δικα σας:p
Link to comment
Share on other sites

εγώ ξέρω πως το ban απλά δεν ισχύει!πάτησα υπο προηποθέσεις!δεν ισχύει όμως από ποια άποψη?από την άποψη πως κάποια μέλη banάρονται μπαίνουν με άλλο nick και μετά με άλλο και με άλλο και πάει λέγοντας!Αυτό που λες φίλε johner δε ξέρω αν ισχύει καθώς κάποιος ο οποίος έχει φάει ban π.χ. για ένα χρόνο ή περισσότερο δε θα κάτσει να σκάσει αλλά θα ξαναγίνει μέλλος διαγράφοντας τα cookies του και δημιουργώντας ένα νέο λογαριασμό!!!;):)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

εγώ ξέρω πως το ban απλά δεν ισχύει!πάτησα υπο προηποθέσεις!δεν ισχύει όμως από ποια άποψη?από την άποψη πως κάποια μέλη banάρονται μπαίνουν με άλλο nick και μετά με άλλο και με άλλο και πάει λέγοντας!Αυτό που λες φίλε johner δε ξέρω αν ισχύει καθώς κάποιος ο οποίος έχει φάει ban π.χ. για ένα χρόνο ή περισσότερο δε θα κάτσει να σκάσει αλλά θα ξαναγίνει μέλλος διαγράφοντας τα cookies του και δημιουργώντας ένα νέο λογαριασμό!!!;):)

Δεν ανακάλυψες τον τροχό :p

 

Παρ'όλ'αυτά, στο myphone υπάρχουν μηχανισμοί που εξασφαλίζουν ότι αυτό δεν συμβαίνει, και δεν είναι μόνο τα cookies που το διασφαλίζουν αυτό.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ανακάλυψες τον τροχό :p

 

Παρ'όλ'αυτά, στο myphone υπάρχουν μηχανισμοί που εξασφαλίζουν ότι αυτό δεν συμβαίνει, και δεν είναι μόνο τα cookies που το διασφαλίζουν αυτό.

 

ξέρω τουλάχιστον 3 μέλη που είχαν φάει μόνιμο ban και τώρα ''είναι ανάμεσα μας'' με άλλα nicks!και όλα αυτά με την διαγραφή των παλαιών cookies!!! δε με πείθεις!!!:p

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως αν θελεις να συμετεχεις σε forum κ συζητησεις γενικα πρεπει να εχεις καποιο ''μετρο'' σαυτα που λες και να ξερεις πως εκφραζεσαι!
Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως αν θελεις να συμετεχεις σε forum κ συζητησεις γενικα πρεπει να εχεις καποιο ''μετρο'' σαυτα που λες και να ξερεις πως εκφραζεσαι!

 

αυτό ισχύει για όλους πιστεύω!πολλοί απλά πιστεύοντας πως το να ειρωνεύονται είναι ωραίο πχ το κάνουν συνέχεια!!!και πίστεψε με δεν είναι λίγοι εδω μέσα!!!ναι δε ντρέπομαι:p θα το πω:ninja: ακόμα και mod μου έχει μιλήσει με άκρως ειρωνικό χαρακτήρα!:(αυτό είναι που δημιουργεί πολλες φορές το πρόβλημα και δυστηχώς πολλοί bannάρονται!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μερικά γεγονότα σε κυνηγούν για πάντα. Άλλα πάλι σου χαλούν τον επιβαρυμένο σου ύπνο για λίγο καιρό και μετά σου δίνουν μια δεύτερη ευκαιρία. Να γυρίσεις το χρόνο πίσω και να πράξεις σωστά αυτήν τη φορά.

 

Swsta osa grafeis k sumfwnw.

Wstoso den katalavainw tin erwtisi tis dimoskopisis.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως αν θελεις να συμετεχεις σε forum κ συζητησεις γενικα πρεπει να εχεις καποιο ''μετρο'' σαυτα που λες και να ξερεις πως εκφραζεσαι!

 

Metro den prepei na exeis se auta pou les, ka8ara tin apopsi sou opoia kai an einai.

Apla prepei na ekfrazesai me sevasmo pros tou allous.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...