Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλύτερα…:), απλά όπου έχει η διεύθυνση * βέλε τη λέξη k e y g e n χωρίς τα κενά.

 

Εχμ... ναι, αυτό ξέχασα να το επισημάνω :O Ευχαριστώ για τη διόρθωση :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά πριν λιγες μερες μου κσεκολισε το joystick και εχει γινει μαρτυριο το ν73 :worry: :(:(:(:(:(:(:(

 

Σφαίρα για service. Είναι και ψιλοακριβό νομίζω :worry:

Link to comment
Share on other sites

Με σωστή χρήση δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, ούτε από μηχανικής άποψης, ούτε να ανησυχείς μήπως ξεβάψει το χρώμα του.

 

ευχαριστω φιλε μου ειμαι πολυ προσεκτικος ετσι και αλλιως αυριο θα παω να το παρω:)(ειχα κακια εμπειρια απο το κ750 γιαυτο ρωτισα):)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα για service. Είναι και ψιλοακριβό νομίζω :worry:

 

47 euro μόνο!!!! Εάν το έχεις λιγότερο από 2 χρόνια (που σίγουρα το έχεις) προσπάθησε να τους πιέσεις να το περάσουν στην εγγύηση. Κάνε και λίγο φασαρία εάν χρειαστεί.

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους να ρωτησω ποια ειναι μια λογικη τιμη για ενα 73me 3μηνων?ενας γνωστος μου το ζηταει 250ευρω καλα ειναι?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους να ρωτησω ποια ειναι μια λογικη τιμη για ενα 73me 3μηνων?ενας γνωστος μου το ζηταει 250ευρω καλα ειναι?

 

Το ανώτατο εκεί γύρω κυμαίνεται :worry:

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι το εχετε και αλλοι το παρακατω προβλημα..

 

Εχω Κοσμοτε (πιστευω οτι παιζει μεγαλο ρολο σε αυτο) με 3Γ καρτα. Ειτε εχω το κινητο σε dual ειτε μονο σε GPRS mode, το κινητο τραβαει κολληματα (ακομα και την στιγμη που μιλαω σε καποιον) και κανει επανεκκινηση μονο του...

 

Με την τελευταια αναβαθμιση που περασα, αλλα και με την προηγουμενη, το προβλημα περιοριστηκε αλλα... παραμενει!

 

Η ερωτηση ειναι εαν το θεμα αυτο ειναι καθαρα κινητου η παιζει ρολο και το δικτυο στο οποιο ειμαι - κοσμοτε.

 

Να τονισω οτι αυτο γινεται εντονοτερο (οι επανεκκινησεις) οταν κατεβαινω Αθηνα.. Εκει γινεται παρτι..

 

Μαλλον θα αλλαξω συσκευη ουτως η αλλιως, αλλα επειδη το κινητο αυτο ειναι πραγματικα κορυφαιο ακομα και σε συγκριση με αλλα πολυ νεοτερα, θελω να το κρατησω. Αρα, με ενδιαφερουν οι απαντησεις οσων εχουν το χρονο να ασχοληθουν.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων,

 

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι το εχετε και αλλοι το παρακατω προβλημα..

Εχω Κοσμοτε (πιστευω οτι παιζει μεγαλο ρολο σε αυτο) με 3Γ καρτα. Ειτε εχω το κινητο σε dual ειτε μονο σε GPRS mode, το κινητο τραβαει κολληματα (ακομα και την στιγμη που μιλαω σε καποιον) και κανει επανεκκινηση μονο του...

Με την τελευταια αναβαθμιση που περασα, αλλα και με την προηγουμενη, το προβλημα περιοριστηκε αλλα... παραμενει!

Η ερωτηση ειναι εαν το θεμα αυτο ειναι καθαρα κινητου η παιζει ρολο και το δικτυο στο οποιο ειμαι - κοσμοτε.

Να τονισω οτι αυτο γινεται εντονοτερο (οι επανεκκινησεις) οταν κατεβαινω Αθηνα.. Εκει γινεται παρτι..

Αν όντως σχετίζεται το δίκτυο με αυτά τα κολλήματα τότε άλλαξε κάρτα SIM, υπάρχουν περιπτώσεις που φταίνε οι κάρτες...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως, αυτό είναι πολύ πιθανό να συμβαίνει.

Δε χάνει τίποτα ο φίλος να δοκιμάσει μια αντικατάσταση της SIM.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος;:confused:

 

Εχω κατεβασει τον χαρτη της Ελλαδας με card reader και την βοηθεια του Map Loader, αλλα οταν μπαινω στο κινητο στο Nokia Maps μου εμφανιζει τον κερσορα σε κιτρινο φοντο.

 

Μηπως ξερετε γιατι συμβαινει αυτο; Δεν εχουν αποθηκευτει οι χαρτες;:O

 

Thanx in advance guys!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος;:confused:

 

Εχω κατεβασει τον χαρτη της Ελλαδας με card reader και την βοηθεια του Map Loader, αλλα οταν μπαινω στο κινητο στο Nokia Maps μου εμφανιζει τον κερσορα σε κιτρινο φοντο.

 

Μηπως ξερετε γιατι συμβαινει αυτο; Δεν εχουν αποθηκευτει οι χαρτες;:O

 

Thanx in advance guys!:cool:

 

Υπαρχει σχετικο θεμα ,ας το χρησιμοποιουμε λοιπον ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia arxise na mou parafwnizei to panw megafwnaki!! ti ginetai twra?? service h 3eparadiazomai, kai poso?? nomizw oti egine logo yghrasias otan hmoun sta xionia...ti to 8ela.. sampws 3erw na kanw ski??

 

P.S sorry gia ta greeklish alla eimai e3wteriko..

 

to lilnk apo rapidshare me to x-file to avast antivirus mou evgale oti exei trojan!! ti paizei??

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,θα ηθελα αν γινεται να μου πειτε τι παραπανω εχει το καινουργιο update απο τα προηγουμενα εννοω την 4.0736.3.2.1.Μιλαμε παντα για το Μ.Ε

Επισης θα ημουν ΕΥΓΝΟΜΩΝ σε οποιον με πληροφορουσε εαν λειτουργει καποιο GPS στο N73 και αν ναι να μου πει καποιο POST που να λεει πως θα το εγκαταστησω!!!!

Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

to lilnk apo rapidshare me to x-file to avast antivirus mou evgale oti exei trojan!! ti paizei??

Ανιχνεύει το k e y g e n ως απειλή. Μην ανησυχείς... δεν έχει διατρέχεις κανένα κίνδυνο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Την τελευταία εβδομάδα έχω ένα πρόβλημα με το Ν73 όταν με καλεί κάποιος σβήνει από μόνο του Το κακό είναι ότι δεν το κάνει συνέχεια, μια φορά την ημέρα. Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι το κάνει όταν το πληκτρολόγιο είναι κλειδωμένο. Μήπως έχει τύχει και σε άλλον αυτό το πρόβλημα; Υπάρχει λύση; Είναι μόλις 2 μηνών κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Την τελευταία εβδομάδα έχω ένα πρόβλημα με το Ν73 όταν με καλεί κάποιος σβήνει από μόνο του Το κακό είναι ότι δεν το κάνει συνέχεια, μια φορά την ημέρα. Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι το κάνει όταν το πληκτρολόγιο είναι κλειδωμένο. Μήπως έχει τύχει και σε άλλον αυτό το πρόβλημα; Υπάρχει λύση; Είναι μόλις 2 μηνών κινητό.

Έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού; Αν όχι κάνε μια αναβάθμιση...

 

Τελευταία έκδοση:

N73 απλό: 4.0735.3.0.2 (01-09-2007)

Ν73 Music Edition: 4.0736.3.2.1 (04-09-2007)

 

Τη δική σου έκδοση την βλέπεις πληκτρολογώντας *#0000# στην αναμονή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια σελίδα που να αναφέρει τι βελτιώσεις έχει η κάθε αναβαθμιση?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού; Αν όχι κάνε μια αναβάθμιση...

 

Τελευταία έκδοση:

N73 απλό: 4.0735.3.0.2 (01-09-2007)

Ν73 Music Edition: 4.0736.3.2.1 (04-09-2007)

 

Τη δική σου έκδοση την βλέπεις πληκτρολογώντας *#0000# στην αναμονή.

 

Ευχαριστώ φίλε μου αυτή την έκδοση έχω και εγώ. Την έκανα επανεγκατάσταση μήπως δεν είχε καθίσει καλά την πρώτη φορά.

Σε ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά.Ηθελα να ρωτήσω εάν έχει πάρει κάποιος απο εσάς πρόσοψη για το ν73 απο ebay, επειδή σκέφτομαι να αγοράσω μια.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω απο που ειναι το δικο μου? :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...