Jump to content

CECT P168


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οντως, αλλά για μένα τα 50 ευρω διαφορά ειναι σημαντικά.Thanks πάντως για την συμβουλή.
Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

προσεξε παντωs γιατι απο οτι ειδα κυκλοφορουν διαφορα cect p168,αλλα με 3,5 ιντσεs.αλλα με 3,2 iντσεs,αλλα με 0,3mpixel καμερα ,αλλα με 2pixell,και παει λεγονταs.
Link to comment
Share on other sites

ean to paraggeilete me EMS COURIER mexri 2 kommatia den plironete teloneio. apo kei kai pera prepei na pate se kapoio egkiro shop tis kinas,giati an tin patisete(sas steiloun allo h metaxeirismeno h me problima) pias to augo kai koureuto:D:)
Link to comment
Share on other sites

για αυτο και εγω το παραγγειλα απο Ελληνικο shop ωστε να ξερω με ποιουs εχω να κανω,αλλωστε τουs το ειπα απο την αρχη τηλεφωνικα τι γινεται σε περιπτωση προβληματοs,και μ ου ειπαν οτι αυτοι θα μου το αλλαξουν.
Link to comment
Share on other sites

για αυτο και εγω το παραγγειλα απο Ελληνικο shop ωστε να ξερω με ποιουs εχω να κανω,αλλωστε τουs το ειπα απο την αρχη τηλεφωνικα τι γινεται σε περιπτωση προβληματοs,και μ ου ειπαν οτι αυτοι θα μου το αλλαξουν.

 

file mou o kathenas mas pairnei ta riska tou stis epiloges tou, ego ton katalabaino stin epilogi tou opos katalabaino kai tin epilogi sou ,den exetai adiko.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ψαχνωνταs στα διαφορα sites διαπιστωσα οτι η νεωτερη εκδοση ειναι η cect p168+,ενω αυτη που παραγγειλα ειναι η cect p168.

την νεωτερη εκδοση την εχει το 1ΕΝΑ με 177+9=186.

την εκδοση πουεχω παραγγειλει [cect p168],ποικιλουν οι τιμεs ,μιαs και αποτι διαβασα ειναι παλαιοτερο λογισμικο.

λετε να παρω να ακυρωσω την παραγγελια μιαs και ειναι με αντικαταβολη,και να το παραγγειλω απο το 1ΕΝΑ;

η διαφορα ειναι 40 ευρω [139+7=146 το ενα και 177+9=186 το αλλο].

Link to comment
Share on other sites

την 168+ εχεις παραγγειλει.αφου λεει 2mpixel νεα εκδοση κ τις sim να λειτουργουν ταυτοχρονα.κανω λαθος?αντε παρτο να μας πεις να περνουμε σειρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα p168 αλλα τα μηνύματα που μου στέλνουν έρχονται ακαταλαβίστικα.Πώς φτιάχνεται αυτό;
Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

εαν εχει αναγνωριση γραφηs το μοντελο που εχειs,θα τα διαβαζει κανονικα.

τωρα εχει βγει το p168c το οποιο και εχω παραγγειλει και το οποιο εχει αναγνωριση γραφηs,εσενα ποιο 168 ειναι;

Link to comment
Share on other sites

απλό p168.Δεν ξέρω αν έχει κάτι άλλο που μπορώ να κοιτάξω.Τα μηνύματα που μου έρχονται, εμφανίζονται με κάτι κουτάκια.Αν μου τα στείλουν greeklish τα διαβάζω κανονικά.
Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

οποιοs το εχει ηδη μπορει να σου απαντησει,εμενα δεν μου εχει ελθει ακομα για να το ψαξω.
Link to comment
Share on other sites

ναι όποιος μπορεί ας απαντήσει γιατί είναι μεγάλο πρόβλημα να μην μπορώ να δω τα μηνύματα.
Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

Γειας παιδια!Εγω παρελαβα σημερα το P168+ αλλα για καλη και κακη παραλληλα τυχη που εκανε δωρο ο πατερας μου το apple iphone!Επομενως πουλαω πλεον το P168+ για 100ευρω,ολα κομπλε.δυο μπαταριες φορτιστης hans free kai 512sd μνημη !Δεκτος καθε ελεγχος και με αποδειξεις οτι το εχω μολις μια μερα!Εμενα μαζι με τελωνειο μου κοστισε 160ευρω

Οποιος ενδιφερεται πμ ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

προσοχη σε οσουs το παραγγειλουν,να ζητησουν το C,ειναι το τελευταιο λογισμικο και εχει επιδιορθωθει το μενου τηs αγγλικηs γλωσσαs που στιs προηγουμενεs βερσιον ,ηταν χαλια.

επισηs αυτη η τελευταια εκδοση υποστηριζει και hd 1080p.

http://cellphone.en.ec21.com/product_detail.jsp?group_id=GC02574714&product_id=CA02420630&product_nm=Dual_SIM_Dual_Standby_Cect_P168C

Link to comment
Share on other sites

προσοχη σε οσουs το παραγγειλουν,να ζητησουν το C,ειναι το τελευταιο λογισμικο και εχει επιδιορθωθει το μενου τηs αγγλικηs γλωσσαs που στιs προηγουμενεs βερσιον ,ηταν χαλια.

επισηs αυτη η τελευταια εκδοση υποστηριζει και hd 1080p.

http://cellphone.en.ec21.com/product_detail.jsp?group_id=GC02574714&product_id=CA02420630&product_nm=Dual_SIM_Dual_Standby_Cect_P168C

Δε γράφει τιμούλα ή εγώ δε τη βλέπω?
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

149+8=157 ευρω ,αντικαταβολη.

αριστερα στην σελιδα εχει επιλογη "κινητα" ,πατα και μετα πατα"συσκευεs" για να τα δειs ολα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια σκεφτομαι να το παρω κυριως για την μεγαλη οθονη...

εχω το v98 τωρα και αυτο κινεζικο

θελω να μου πειτε αν εχει ελληνικα το iphone και απο που λετε να το παρω;

επισης + -

thanks:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

149+8=157 ευρω ,αντικαταβολη.

αριστερα στην σελιδα εχει επιλογη "κινητα" ,πατα και μετα πατα"συσκευεs" για να τα δειs ολα.

thanks!!!!!

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια σκεφτομαι να το παρω κυριως για την μεγαλη οθονη...

εχω το v98 τωρα και αυτο κινεζικο

θελω να μου πειτε αν εχει ελληνικα το iphone και απο που λετε να το παρω;

επισης + -

thanks:)

ελληνικο μενου εχουν μερικεs απο αυτεs τιs συσκευεs.

η πιο συμφερουσα αγορα απο ελληνικο site ειναι αυτο που αναφερω πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...