Jump to content

BlackBerry: Εφαρμογές & Παιχνίδια


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έχει πολλές εφαρμογές αλλά ποιος έχει Twitter στην Ελλάδα??? Αυτά είναι για τα αμερικανάκια.. :)

 

όντως, γράφτηκα να δω τι είναι και απορώ τι του βρίσκουν? δεν καταλαβαίνω γιατί αυξήθηκαν τόσο πολύ, 238%, οι χρήστες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εφαρμογές και παιχνίδια παραθέτουμε. Τώρα αν είναι σε όλους χρήσιμες, είναι άλλο θέμα.

Πάντως το χρησιμοποιούν πολλοί.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει πολλές εφαρμογές αλλά ποιος έχει Twitter στην Ελλάδα??? Αυτά είναι για τα αμερικανάκια.. :)

 

όντως, γράφτηκα να δω τι είναι και απορώ τι του βρίσκουν? δεν καταλαβαίνω γιατί αυξήθηκαν τόσο πολύ, 238%, οι χρήστες

 

Δεν έχετε δίκιο... είμαι ενεργός χρήστης του twitter και ξέρω πάρα πολλούς έλληνες που χρησιμοποιούν σοβαρά το twitter. Καταλαβαίνω ότι δεν είναι το θέμα μας αυτό... αλλά ας μη επιτρέπουμε να μας προσπερνάει η εποχή μας ακόμα και τώρα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε δίκιο... είμαι ενεργός χρήστης του twitter και ξέρω πάρα πολλούς έλληνες που χρησιμοποιούν σοβαρά το twitter. Καταλαβαίνω ότι δεν είναι το θέμα μας αυτό... αλλά ας μη επιτρέπουμε να μας προσπερνάει η εποχή μας ακόμα και τώρα...!!!

 

καλό θα ήταν να ανοίξει ένα θέμα στο computing για να δουμε και τι γίνεται με το twitter.

Link to comment
Share on other sites

Ξανακατέβασα το Ubber κι εγώ (είχα και το SocialScope πριν), βρήκα και μερικούς φίλους που έχουν & άντε να δούμε τώρα>.. :P
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας άλλος πρόβλημα με τον όπερα; δεν μπορώ να κάνω παράθεση. Πάταω πάνω στην παράθεση με βγάζει κανονικά στην σελίδα και όταν πάταω στο κουτάκι που είναι να γράψεις ο κώδικας quote εξαφανίζεται. Έκανα uninstall και το ξαναπερασα και πάλι το ίδιο

 

Βρήκες λύση? Ξαφνικά έχω το ίδιο πρόβλημα :wacko:

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Βρήκες λύση? Ξαφνικά έχω το ίδιο πρόβλημα :wacko:

 

μόλις το ξαναπόσταρα και στο thread για το όπερα μήπως το δει κανείς εκεί γιατί αυτό το thread έχει αρχίσει και προχωράει αρκετά. δεν έχω βρεί τίποτα, μήπως έγινε κάποια αλλαγή στο myphone?

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε και μια ματιά στο TwitterBerry...

 

Και εγώ twitterberry χρησιμοποιώ, αλλά δεν θεωρώ ότι έχει βγει κάποιο σοβαρό app για το twitter ακόμα. Δεν γίνεται να μην μπορείς να κάνεις upload μια φώτο. Τέλος πάντων, σχετικά για τη συζήτηση με twitter είναι πολύ πιο ουσιαστικό από FB, απλώς δουλεύει με status updates. Καλά τα τεστάκια , αλλά το χάσαμε το θέμα μου φαίνεται. χαχα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ twitterberry χρησιμοποιώ, αλλά δεν θεωρώ ότι έχει βγει κάποιο σοβαρό app για το twitter ακόμα. Δεν γίνεται να μην μπορείς να κάνεις upload μια φώτο.

 

Άλλαξε το connection σε tcp και θα σου κάνει upload τις photos.

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κανείς το battery booster? βελτιώνει καθόλου την μπαταρία? σε διάφορα φόρουμ πιο πολλά αρνητικά διαβάζω παρά θετικά.
Link to comment
Share on other sites

παίδες καλησπέρα

από το μεσημέρι που σύνδεσα το bold στον υπολογιστή και εκανε κάποια upgrade δεν έχω καθόλου ελληνικά.

μπήκα και στο desktop manager και απο εκει τιποτα

δεν υπαρχουν πουθενα τα ελληνικά

έχει κανεις άλλος το ιδιο πρόβλημα???

PIN: 2098D774
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το connection σε tcp και θα σου κάνει upload τις photos.

 

Το έχω προσπαθήσει αλλά μετά δεν κάνει απολύτως τίποτα. χαχα.

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κανείς το battery booster? βελτιώνει καθόλου την μπαταρία? σε διάφορα φόρουμ πιο πολλά αρνητικά διαβάζω παρά θετικά.

Κι εγώ μόνο αρνητικά διαβάζω. Μακρυά καλύτερα.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόνο αρνητικά διαβάζω. Μακρυά καλύτερα.

 

το βρήκα σπασμένο. όποιος θέλει εδώ είναι! δεν έχει time limits και δεν χρειάζεται registration

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κανείς το battery booster? βελτιώνει καθόλου την μπαταρία? σε διάφορα φόρουμ πιο πολλά αρνητικά διαβάζω παρά θετικά.

 

Εγώ το έβαλα και άρχισαν τα προβλήματα με την μπαταρία με αποτέλεσμα να το πάω πίσω στη βοιδαφον και να μου αλλάξουν συσκευή. Μπορεί να ήταν και σύμπτωση αλλά δεν θα στο σύστηνα.

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία εφαρμογή http://handheld.softpedia.com/get/Tweaks/MemoryUp-Personal-BlackBerry-69344.shtml που ελευθερώνει ram αυτόματα ή αν θέλεις του τραβάς ένα χειροκίνητο quick boost.

 

Είναι η personal edition (δωρεάν) και έχει δυνατότητα να γίνει upgrade σε pro edition.

 

Είναι η λύση στα themes που ξεσκίζονται στο leak memory.

Εγώ με το windows 7 theme από τότε που έβαλα αυτή την εφαρμογή ησύχασα...

Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο....

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία εφαρμογή http://handheld.softpedia.com/get/Tweaks/MemoryUp-Personal-BlackBerry-69344.shtml που ελευθερώνει ram αυτόματα ή αν θέλεις του τραβάς ένα χειροκίνητο quick boost.

 

Είναι η personal edition (δωρεάν) και έχει δυνατότητα να γίνει upgrade σε pro edition.

 

Είναι η λύση στα themes που ξεσκίζονται στο leak memory.

Εγώ με το windows 7 theme από τότε που έβαλα αυτή την εφαρμογή ησύχασα...

Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο....

 

καλό φαίνεται το έχεις δοκιμάσει? τρώει πολυ απο την μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

καλό φαίνεται το έχεις δοκιμάσει? τρώει πολυ απο την μπαταρία?

 

Και βέβαια το έχω δοκιμάσει...σιγά μην σας πρότεινα κάτι που δεν το έχω δοκιμάσει για να με πάρετε με τις ντομάτες μετά... :lol::lol:

 

Όχι δεν υπάρχει θέμα με την μπαταρία...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία εφαρμογή http://handheld.softpedia.com/get/Tweaks/MemoryUp-Personal-BlackBerry-69344.shtml που ελευθερώνει ram αυτόματα ή αν θέλεις του τραβάς ένα χειροκίνητο quick boost.

 

Είναι η personal edition (δωρεάν) και έχει δυνατότητα να γίνει upgrade σε pro edition.

 

Είναι η λύση στα themes που ξεσκίζονται στο leak memory.

Εγώ με το windows 7 theme από τότε που έβαλα αυτή την εφαρμογή ησύχασα...

Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο....

Θεός!! Πολύ καλό. Μας έφτιαξες πάλι..

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Θεός!! Πολύ καλό. Μας έφτιαξες πάλι..

 

Πολύ χαίρομαι. :)

 

Έρχεται τον Ιούλιο στην Ευρώπη το appworld.

 

Το διάβασα κι εγώ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω προς τι η χαρά?

Αφού τα app είναι μετρημένα και μπορείς να τα αγοράσεις από παντού...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

έχουμε ξαναπεί οτι το καλύτερο πριν να αγοράσουμε κάποια εφαρμογή είναι να ψάξουμε λίγο στα site γιατί αλλές εφαρμογές έχει το ένα σε sale και άλλες το άλλο. καλοδεχούμενο το app store απο την άποψη ότι θα υπάρχει μεγαλύτερη γκάμα φθηνών εφαρμογών
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...