Jump to content

All about Mitsubishi Motors


Ploiarxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω ειμαι φανατηκος mitsubishakias.Εχω βαλει τον πατερα μου να αλλαξει μεχρι στιγμης 2 και παμε για το τριτο.Ειχε παρει ενα L200 διπορτο μονο διαφορικα μετα το πουλησε και πειραμε το πιο καινουργιο με μπλοκε αλλα παλι διπορτο μετα πηρε το 4πορτο με μπλοκε και 150 αλογα και τωρα τον ψηνο να παρουμε το καινουργιο με τα 167,επισης εχω 1τρακτερ mt180d,3 τηλεορασεις 2 κινιτα και ενα ραδιο.το σκεφτωμαστε να βαλουμε και κανενα κλιματιστικο.επισεις και η Yamaha χρεισημοποιει ηλεκτρονικες της mitsubishi και η audi και η wolkswagen χρεισημοποιουν κλιματιστηκα της.:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι μεγα φαν της mitsubishi&ιδιαιτερα του evo!αν εφερνε&κανα coupe αυτοκινητο της στην ελλαδα καλα θα ητανε!παντως ελπιζω μια μερα να παρω το τερατακι που εχω βαλει στην υπογραφη μου...εχω φαει γερο κολλημα!
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεγα φαν της mitsubishi&ιδιαιτερα του evo!αν εφερνε&κανα coupe αυτοκινητο της στην ελλαδα καλα θα ητανε!παντως ελπιζω μια μερα να παρω το τερατακι που εχω βαλει στην υπογραφη μου...εχω φαει γερο κολλημα!

 

+1,000,000.kai egv to thelo me trela alla einai kapos norhs akoma gia mena.:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλα και ποιος δεν θα ηθελε ενα evo10 εμενα παντος και ενα evo6(ερωτας)δεν θα με χαλαγε ξερει κανεις σε τι τιμη θα ειναι περιπου το 10αρι
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

50.000 -55.000 χιλιαρικα,υπολογιζετε

 

παραπανω!εγω πιστευω θα ξεκιναει 55000ευρω αυτο με το 5αρι κιβωτιο ενω εκεινο με το ημιαυτοματο ενας θεος ξερει(λογικα το πολυ 3-4χιλιαρικα πιο πολυ)!&το λεω αυτο γιατι αν μπει κανεις στο επισημο site της mitsubishi στην ελλαδα(http://www.mitsubishi-motors.gr/prices.cfm?car_id=16)θα δει οτι το evo ix

το εχει ακριβυνει κατα 4χιλιαρικα περιπου!!!ολα ειναι θεμα τακτικης&marketing!δηλαδη να μην φανει οτι το δεκαρι ακριβυνε αλλα οτι ερχεται περιπου στην ιδια τιμη με το εννιαρι!αλλα ουσιαστικα εχει ακριβυνει:X;)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

καποτε ειχα ψηθει να παρω ενα 8αρι καινουργιο αλλα χαλασα πολλα λεφτα για να παρω φορτηγο τωρα σκεφτομαι να παρω το 10αρι σαν αυτο που εχει στην υπογραφη του ο leo123(να δω τι θα μου την χαλασει αυτη τη φορα)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

καποτε ειχα ψηθει να παρω ενα 8αρι καινουργιο αλλα χαλασα πολλα λεφτα για να παρω φορτηγο τωρα σκεφτομαι να παρω το 10αρι σαν αυτο που εχει στην υπογραφη του ο leo123(να δω τι θα μου την χαλασει αυτη τη φορα)

 

δεν στη χαλασε αλλα στην εφτιαξε!!!:p.τωρα θα εισαι με το 10αρι!!!

Link to comment
Share on other sites

50000 είχε το 9άρι που δεν είχε ούτε τον εξοπλισμό του 10(οθόνες, cvt και λοιπές άχρηστες βλακείες). Κανά 60άρι το υπολογίζω...

 

Τι τα θέλουν όλα αυτά τα ηλεκτρονικά πάνω; Άσε που το έχουν φλωρέψει εξωτερικά.

Γι'αυτό 6άρι TME και ξερό ψωμί!!! Το πιο ελαφρύ evo που ήρθε στην Ελλάδα(δεν ήρθαν τα 1,2,3) το οποίο συνεπάγεται πολλά πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

δεν στη χαλασε αλλα στην εφτιαξε!!!:p.τωρα θα εισαι με το 10αρι!!!

 

μπα μην το λες μπορει να ειμαι με το 10αρι αλλα αλλα μπορει να μενω και σε καμια χαρτοκουτα στην πλατεια η σε κανενα παγκακι:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

απο τα mitsu ενα αμαξι που γουσταρω ασχημα ειναι το 3000gt...απιστευτο αυτοκινητο με ροπη στο θεο και καταπληκτικο design..βεβαια σαν ονειρο θα μεινει αφου το να το φερω-αγορασω ειναι εντελως ανεφικτο...:(
Link to comment
Share on other sites

noone θα σου πω τι τα τα θελουν τα ηλεκτρονικα!κανουν το αμαξι να στριβει σαν τρελο!το 10αρι συμφωνα με test drives απο περιοδικα στην ιαπωνια χανει λογω βαρους σε ευθεια απο το 9 αλλα στην πιστα που τα δοκιμαζε η mitsubishi του ριχνει 2δευτερολεπτα!να φανταστεις το 10αρι μπορει να μεταφερει μεχρι&το 80%της ροπης στους πισω η τους μπροστα τροχους&τους αριστερα η τους δεξια!!!!!!κατι τετοια κουλα εκανε&το nissan skyline gt-r r34!ενας λογος που ηταν τρομερο απο θεμα τετρακινησης!αυτα στα λεω στο περιπου..επισης το 6 ΤΜΕ πολυ καλο αυτοκινητο αλλα ειναι ενα evo rs που σημαινει οσο πιο ελαφρυ γινεται!αυτα τα evo πουλιουνται πιο πολυ για αγωνιστικη χρηση!ασε που ηταν ειδικη εκδοση..βεβαια αυτα γουστα ειναι(προσωπικα το 6 δεν μαρεσε-το 9 μαρεσει&το 4)!το 6 ΤΜΕ θα μεινει ισως το πιο καθαροαιμο evo,οχι ομως&το καλυτερο απο σημειο σε σημειο...φιλικα παντα:)
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε leo123 δεν εννοώ τα ηλεκτρονικά ελέγχου ή διαχείρισης των μηχανικών μερών του αυτοκινήτου. Αυτά εννοείται ότι πρέπει να έχουν αλλιώς να γυρίζαμε στο 80 που όλα γίνονταν μηχανικά. Εννοώ ηλεκτρονικά όπως οθόνες, ηλιοροφές κλπ. Είναι άχρηστα για το evo. Μάλλον τα έβαλαν γιατί θέλουν να χτυπίσουν κι άλλες αγορές.

 

Λες ότι το 10 ρίχνει 2 δεύτερα στην δοκιμή στο 9. Φαντάζεσαι πιστεύω ότι αν είχαν διατηρήσει το βάρος και με βάση την σημερινή εξέλιξή του ότι θα ήταν εντελώς αλλού τα αποτελέσματα;

 

Το TME δεν είναι RS... Έχει και ηλεκτρικά παράθυρα, και κλιματισμό(έξω, στην Ελλάδα AC) και όλες τις βασικές ανέσεις. Δηλαδή όπως είναι το Evo 6 GSR με το Evo 6 RS, είναι το Evo 6 TME με το RS.

 

Τέλος πάντων, κατά τα άλλα εγώ πάντως θα γούσταρα και ένα Starion.

Αν θυμάστε από την δεκαετία του 80, πισοκίνητο, coupe, και το καλύτερο με μηχανή 4G63T... Τότε η 4G63T που είχαν βάλει στο Starion έβγαζε λίγα λιγότερα από 200 άλογα και είχε 0-100 κάπου στα 8 δευτερόλεπτα. Φανταστείτε με την υπάρχουσα 4G63T τι θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά και αξιόπιστα αυτοκίνητα με πολύ κακό / αργό, και αναξιόπιστο αντιπρόσωπο.

 

Επίσης αυτές οι εγγυήσεις των 7 ετών και καλά δεν είναι 7 αλλά 3 ετών.

 

Αν πάθεις κάτι μετά τα 3 πρώτα χρόνια, άντε γειά !!! στο βιβλίο της δυναμικής εγγύησης του brother, εξαιρούνται σχεδόν όλα - εκτός από το σασί:mad:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά και αξιόπιστα αυτοκίνητα με πολύ κακό / αργό, και αναξιόπιστο αντιπρόσωπο.

 

Επίσης αυτές οι εγγυήσεις των 7 ετών και καλά δεν είναι 7 αλλά 3 ετών.

 

Αν πάθεις κάτι μετά τα 3 πρώτα χρόνια, άντε γειά !!! στο βιβλίο της δυναμικής εγγύησης του brother, εξαιρούνται σχεδόν όλα - εκτός από το σασί:mad:

 

Και ολα αυτα που οφειλοντε;;;;Στον ΘΕΙΟ ΣΑΡΑΚΑΚΗ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μ'αρεσει το 10 εως και το 9 ομως μ'αρεσαν ολα.παντα ειχα κολημα με αυτα τα αμαξια.πολυ ωραιο ειναι(απο οτι ειχα δει σε κατι σχεδια)το καινουριο lancer η απλη εκδοση.μιαζει αρκετα στο evo αλλα στην πιο ηπεια μορφη

 

P.S δεν πιστευω πως 50000-55000Ε ειναι πολλα για αυτο το αμαξι

 

Εγω παιδες ειμαι υπερευχαριστημενος:D

εσυ μην μιλας καθολου.και εγω αν ειχα evo θα ευχαριστουσα καθε μερα τον θεο:D

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia asxteto alla kapou akousa oti tha bfei lancer 3d exete akousei tipota???

 

kserei kaneis ama tha bgei kana simbato montelo sta 150-200 ps?:blink:

Στην Αμερική-Ιαπωνία έχει βγει πάντως...

Εδώ λένε θα φέρουν 1600 και 1800 κυβικά.

Link to comment
Share on other sites

re paidia asxteto alla kapou akousa oti tha bfei lancer 3d exete akousei tipota???

 

kserei kaneis ama tha bgei kana simbato montelo sta 150-200 ps?:blink:

 

τριθυρο δεν νομιζω αλλα ισως καποια στιγμη!χατσμπακ ομως θα βγει...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσοι ημαστε που εχουμε Mitsuba...:):)

 

o pateras mou exei afto to montelo: http://imageshack.gr/images/y2jz2mwyziflazmnnmin.jpg

kai ego alpizo na paro afto: http://imageshack.gr/thumbs/dddh4vmqmmjwzny0yazw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο μοντέλο που έβαλε ο mol αλλά στην έκδοση colt έχω δει ένα βιντεάκι στο οποίο έχουν βάλει πάνω την 4G63T και βάζουν κόντρα με evo 8 ρολαριστά. Στην αρχή το evo φεύγει γιατί αυτό τρελαίνεται στα σπινιαρίσματα αλλά όταν βρει πρόσφυση δεν το πιάνει τίποτα! Φεύγει!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

εσυ μην μιλας καθολου.και εγω αν ειχα evo θα ευχαριστουσα καθε μερα τον θεο:D

Δεν βοηθησε καθολου ο θεος φιλε μου peramatioti!!!Σε τετοια περιπτωση η τσεπη σου βοηθαει!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...