Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η ακομα πιο ευκολα αλλαζεις το λαμπακι που κοστιζει 20 cent :P τεσπα αλλο θελω να ρωτισω αμα αφινεις το τιμονη απο το μηχανακι κ οδηγας χωρις χερια κ το τιμονη παει δεξια αριστερα ζαντα δεν φτεει??

 

 

πολλα παιζουν δηλαδη ζαντα, τιμονι, λαστιχο;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι ενω παει ισχια και μολις το κρατισω δυνατα σταματαει το τρι3ιμο ζαντα ?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι ενω παει ισχια και μολις το κρατισω δυνατα σταματαει το τρι3ιμο ζαντα ?

 

ζαντα....εκτος και αω εφαγε γερο βροντο το μηχανακι και στραβωσε το τιμονι,

α και αυτο με το λαμπακι ειναι πολυ καλο αλλα δν μπορουσα να βρω εδω κοντα....οποτε.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

μπροστα χτυπισε αλλα οδηγετε δν βλεπω κατι απλα τριζη το τιμονη οταν το αφηνω χωρις χερια
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

μπροστα χτυπισε αλλα οδηγετε δν βλεπω κατι απλα τριζη το τιμονη οταν το αφηνω χωρις χερια

 

δν ξερω ισως ειναι η ζαντα....πηγαινε σε μαστορα να δεις

 

ρε παιδια μηπως μπαινει δισκοπλακα απο fx?

Link to comment
Share on other sites

μπροστα χτυπισε αλλα οδηγετε δν βλεπω κατι απλα τριζη το τιμονη οταν το αφηνω χωρις χερια

ζαντα δεν ειναι γιατι θα το ενιωθες και με τα χερια.πηγαινε στον μαστορα να στο λυσει..και να αλλαξεις ρουλεμαν λαιμου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πια ειναι η διαφορα στα michellen λαστιχα Μ45 ΑΠΟ Μ62?

τα m62 δν εχουν τοσο καλο κρατημα οσο τα m45,και μ φαινεται πως τα m62 ειναι μαλακα,και φυσικα η διαφορετικη χαραξη που εχουν

 

raven ειναι ακριβο ??

εγω πιστευω πως δν ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Στο μηχανακι τι μεγεθος να βαλω μπροστα και πισω? 225 μπροστα και πισω 250 η 250 μπροστα και 275 πισω?
Link to comment
Share on other sites

Στο μηχανακι τι μεγεθος να βαλω μπροστα και πισω? 225 μπροστα και πισω 250 η 250 μπροστα και 275 πισω?

 

2.25-2.50, 2.50-2,75 ειναι πολυ χοντρα....2.25-250 ειναι πολυ καλο μεγεθος η μπορεις να βαλεις επισης 2.00-2.25 αλλα πρεπει να προσεχεισ τισ λακουβες:X

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ναι......:confused:

 

τοτε βαλε οτι μεγεθος θες αν ειχες βγαλει το κολακι,θα φαινοταν ασχημο αν ειχες χοντρο λαστιχο πισω...εγω σκεφτομαι να το βγαλω

Link to comment
Share on other sites

βγαλτωωωωωωωωωω

 

θα το βγαλω να δουμε κ ενα address με κολοφαναρο κ χωρις κολακι...αλλα με προβληματιζει η πινακιδα αλλιως θα το ειχα βγαλει

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλο δεν βαζεις πινακιδα like me

 

στο προηγουμενο μηχανακι δν ειχα,αλλα τωρα που εχει ερθει ο ζητας ουτε καν το σκεφτομαι,θα βαλω μια μικρη πινακισα...σαν κ αυτες που βαζουν στα 50αρια

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΠΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ADDRESS:cry::cry: εχθεσ εκανα χιλιομετρα(875 εχω)κ μ εκανε ενα τσαφ αλλα ενταξει δν εγινε τπτ,σημερα το πρωι παω να κατεβασω απο 2α΄1η και το μηχανακι σβηνει(4-5 φορα που μ το κανει)και επισης οταν εκλεινα το γκαζι κ μετα το ανοιγα μ εκανα κατι κολπα...σαν να μην εχει βενζινη σαν να μπερδευει δλδ εδινα....κ δν πηγαινε,τεσπα:mad:,πηγα στο μαστορα και μ λεει θα ρυθμισουμε το injection και λογικα υπολογιζω πως το σαββατο θα εχω κανει 1000κμ οποτε μολις το παω για σερβισ θα μ φτιαξει κ αυτο,επισης τον ρωτισα τι θα φτιαξει κ μ λεει θα σ ρυθμισω τον αερα.γτ αυτο φταει π σ σβηνει κ σου τα κανει αυτα:X.ελπιζω να ειναι μια χαρα....

Link to comment
Share on other sites

για να τραβαει κανονικα θελει ζεσταμα το ιζεκσιον......εμενα παντως δεν μου κανει τσαφ........μια χαρα ειναι η SUZUKARA!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

για να τραβαει κανονικα θελει ζεσταμα το ιζεκσιον......εμενα παντως δεν μου κανει τσαφ........μια χαρα ειναι η SUZUKARA!!!!!!!!!!!!!!!!

το ζεσταινω,αλλα παλι κανει τα κολπα...θα το φτιαξω ομως που θα μ παει

Link to comment
Share on other sites

σε αντιπροσοπεια suzuki πας?

 

οχι στον μαστορα μ...που πιστεψε με ειναι πολυ καλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...