Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισης οτι ο εκεντροφορος ειναι πολυ αργος(αποδοτικος)και αμα βαλεις αυτον που βγηκε(αμα ερθει)χωρις προγραμα δεν θα γινει τιποτα,τωρα δεν ξερω για το nitro x fuel που φορουσε ο αποστολης.....:(.βρηκε κανεις προγραμα η επαναπρογραματισμο?

 

ακριβως,και το fuel commander τιποτα δεν εκανε......θα δοκιμασω το takegawa.....επισης εχω στειλει e-mail σε εναν απο ταυλανδη για εκκεντροφορο 3ο σταδιο,αν ο εκκεντροφορος ηταν λιγο πιο μεγαλος,και αν η τροφοδοσια ηταν λιγο περισσοτερη.....το address θα ηταν πολυ καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια γεια χαρα σε ολους πολλα και ορθια χλμ,,ο αδερφος μου ειναι αναμεσα στο suzuki μαλιστα εχει δει αυτο με τα καινουργια χρωματα,,και στο μοτενας κρις 125

http://img251.imageshack.us/img251/4308/8653230b.jpg του αρεσουν και τα 2 το ιδιο,για το μοτενας εχει ακουσει καλα σχολια,για το σουζουκι οτι εχει παρουσιασει προβληματα στο σασμαν,ποια ειναι η αποψη σας,ποιο να προτιμισει αντικειμενικα,αληθευει αυτο με το σασμαν του σουζουκι?το μοτενας τι λεει, εχει καποιος σχετικη εμπειρια και γι αυτο?

Edited by sisos
Link to comment
Share on other sites

Απο γνωστους μου μονο ενας εχει το σουζουκι και η 3η κανει σα χλωροκοπτικο :lol:
Link to comment
Share on other sites

ωχ κακο αυτο

 

εγω εδω και 17.000κμ δεν εχω ακουσει το παραμικρο ουτε μου εχει βγαλει καποια ζημια.....

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται πως το δουλευεις αμα καρφονεις ξεκινας με 3 και γενικα την ζοριζεις θα στο βγαλει.το καινουργιο δεν εχει τετοιο προβλημα στην τριτη το εχουν επανασχεδιασει...ρε παιδια το injection το εχετε ρυθμισει ποτε?το δικο μου στα ψιλα σαν να ανοιγοκλεινεις το γκαζι κανει και πεταει κατι φλογιδια αστα να πανε...
Link to comment
Share on other sites

εξαρταται πως το δουλευεις αμα καρφονεις ξεκινας με 3 και γενικα την ζοριζεις θα στο βγαλει.το καινουργιο δεν εχει τετοιο προβλημα στην τριτη το εχουν επανασχεδιασει...ρε παιδια το injection το εχετε ρυθμισει ποτε?το δικο μου στα ψιλα σαν να ανοιγοκλεινεις το γκαζι κανει και πεταει κατι φλογιδια αστα να πανε...[/

 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ 42.000ΧΜ......ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΚΑΙ ΣΠΑΣΙΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΦΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ:):):)

 

 

Υ.Γ ΣΤΑ 125ΧΜ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΦΤΗ........ :):):)

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται πως το δουλευεις αμα καρφονεις ξεκινας με 3 και γενικα την ζοριζεις θα στο βγαλει.το καινουργιο δεν εχει τετοιο προβλημα στην τριτη το εχουν επανασχεδιασει...ρε παιδια το injection το εχετε ρυθμισει ποτε?το δικο μου στα ψιλα σαν να ανοιγοκλεινεις το γκαζι κανει και πεταει κατι φλογιδια αστα να πανε...
πωλητης στη σουζουκι στο ειπε οτι την 3η την εχουν επανασχεδιασει?
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ειπε τωρα δεν υπαρχει κανενα προβλημα στο address:).ρωτησα εναν μηχανικο για προγραμα και μου ειπε οτι μπενει το rapid!βεβαια λιγο ακριβο 380 και περιπου 120 για προγραματισμο,μου ειπε οτι μετα θα σφαζει....
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ειπε τωρα δεν υπαρχει κανενα προβλημα στο address:).ρωτησα εναν μηχανικο για προγραμα και μου ειπε οτι μπενει το rapid!βεβαια λιγο ακριβο 380 και περιπου 120 για προγραματισμο,μου ειπε οτι μετα θα σφαζει....
καλα νταξ,ειναι δυνατον να σου πει το αντιθετο?ο καθενας για να πουλησει ανεβαζει το εμπορευμα του στους 7 ουρανους.εμενα μου ειπε ο πωλητης οτι μονο τα χρωματα εχουν αλλαξει και το μοτερ παραμενει ιδιο
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ειπε τωρα δεν υπαρχει κανενα προβλημα στο address:).ρωτησα εναν μηχανικο για προγραμα και μου ειπε οτι μπενει το rapid!βεβαια λιγο ακριβο 380 και περιπου 120 για προγραματισμο,μου ειπε οτι μετα θα σφαζει....

 

καλα νταξ,ειναι δυνατον να σου πει το αντιθετο?ο καθενας για να πουλησει ανεβαζει το εμπορευμα του στους 7 ουρανους.εμενα μου ειπε ο πωλητης οτι μονο τα χρωματα εχουν αλλαξει και το μοτερ παραμενει ιδιο

 

κοιτα...το rapid bike.....ειναι το ιδιο....σε ολα τα μηχανακια(εννοω πως ειναι ενα κουτακι και ετσι.....και το προγραμματιζεις οπως θεσ)το μονο που αλλαζει ειναι τα καλωδια και φυσικα η χαρτογραφηση.....η χαρτογραφηση...οκ περνεις το cd την φτιαχνεισ κουτσα στραβα.....το θεμα ειναι τα καλωδια.....γιατι αυτος μπορει να σου πουλησει ασ πουμε το rapid που βγαινει για το innova...να σ παρει τα λεφτα σου....και να κανει πως δεν ξερει μετα....στο Χ τα καλωδια ειναι απο το r125......αν κανουν τον κοπο και βγαλουν και για το address σωθικαμε.......αν οχι.....θα σου πει ξερεις κατι κανει και απο το innova ξερω'γω θα στο βαλει πανω και δεν θα γινει τιποτα....το εχω παθει 2 φορες με 2 διαφορετικα τσιπακια..........

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τον εγκεφαλο τησ takegawa που ειναι για injection παπια http://www.car.gr/parts/view/841914/.Πιστευω θ μπαινει κ θα κανει δουλεια.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τον εγκεφαλο τησ takegawa που ειναι για injection παπια http://www.car.gr/parts/view/841914/.Πιστευω θ μπαινει κ θα κανει δουλεια.

 

αυτο πειρα.....δεν εμπαινε καν....

Link to comment
Share on other sites

Κριμα.Εγω παντος την ειχα δωση τν ιδεα.Αν το τολμησει καποιος πιστευω θα ειναι υπερ ευχαστιμενος
Link to comment
Share on other sites

Κριμα.Εγω παντος την ειχα δωση τν ιδεα.Αν το τολμησει καποιος πιστευω θα ειναι υπερ ευχαστιμενος

 

βασικα το εδωσα σε ενα φιλο....που εχει ιννοβα(αφου δεν εκανε στο δικο μου)και το εβαλε πανω....και δουλευε χειροτερα το μηχανακι απ'οτι δουλευε πριν.....δεν κραταγε καν ρελαντι και στο μηδεν που το εβαλε(για να δινει ελαχιστα δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα μαγκες το αφησαμε το θεμα με το suzuki :D να κανω μια ερωτηση ζαντες που μπορω να βρω και τη διασταση φοραει?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ρε παιδες μηπως ξερετε τον κωδικο 'η το ονομα του χρωματος για το suzuki address rizla? θελω να το βαψω ετσι αλλα δν βρισκω τα νουμερα που χρειαζονται :/
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!!!...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΕΔΩ.......ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ADDRESS ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ 51.200 ΚΜ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΡΑΦΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!..........SUZUKI RULES:D:D:D:D:D:D:D

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...