Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα μου το ειπε αυτος απο την suzuki μολις ειχα παει να παρω το δικο μου address...τωρα ποιος απο τους 2 λεει αληθεια ενας θεος ξερει...τωρα ποσο rizzla θα ειναι αυτουνου στο car.gr δεν ξερω...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμενα μου ειπαν οτι κατοπιν παραγγελειας μπωρεις να το παρεις ..! η ακομη κ το κουστουμι οπως κ το address σε μαυρο χρομα απο την γερμανια!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν οτι κατοπιν παραγγελειας μπωρεις να το παρεις ..! η ακομη κ το κουστουμι οπως κ το address σε μαυρο χρομα απο την γερμανια!

 

α ναι το μαυρο το εχω δει κ εγω στο νετ,ρε παιδια.....μηπως ο δεικτισ τησ βενζινησ ειναι λιγο γ.τ.π?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος.....μονο 230 κμ εχω κ σημερα μ εκανε το πρωτο "τσαφ" τι να πω ελεος
Link to comment
Share on other sites

ενας ηχος σαν να βγαζεις φελο?? και μενα το χει κανει 5-6 φορες σε 4000χλμ

 

:lol::lol:οντως καπως ετσι κανει?σου σβηνει κιολας?

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:οντως καπως ετσι κανει?σου σβηνει κιολας?

μην ανχωνεσται με το τσαφ και εγω εχω 11500 χλμ και καποιες φορες το κανει σημασια για εμενα εχει οτι δεν μου εχει βγαλει καποιο προβλημα και οτι στις κοντρες ειμαι παντα πρωτος εκτος (crypton x)

Link to comment
Share on other sites

απλα για 1 δευτερολεπτο δεν εχω γκαζι και συνηθως το κανει στις κατεβασιες οποτε κ με τιναζει:)
Link to comment
Share on other sites

απλα για 1 δευτερολεπτο δεν εχω γκαζι και συνηθως το κανει στις κατεβασιες οποτε κ με τιναζει:)

 

ακριβως πηγα να κατεβασω σε πρωτη κ μ το εκανε,μολισ το ειπα στον μαστορα με ρωτησε αν εκανα διπλογκαζια κ οντως εκεινη την στιγμη μ το εκανε....αλλα μ λεει δν ειναι τπτ

Link to comment
Share on other sites

μετρισα σημερα το address με αυτοκηνιτο να δω ποσα km κλεβει και ναι μαγκες μου μα το θεο οποιος θελει ας το μετρησει δεν κλεβει ουτε 0.00000001 km!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

μετρισα σημερα το address με αυτοκηνιτο να δω ποσα km κλεβει και ναι μαγκες μου μα το θεο οποιος θελει ας το μετρησει δεν κλεβει ουτε 0.00000001 km!

:lol: Και ποιός σου είπε ότι το αμάξι δεν κλέβει?

 

Μέτρα με gps, όλα τα οχήματα κλέβουν.

 

 

Για το τσαφ που λέτε κοιτάξτε να σφήξετε καλά το κολάρα που πάνε από το φίλτρο μέχρι το Injection/καρμπιρατέρ(δεν ξέρω το φοράει) και απο το injection στον/στους(δεν ξέρω πόσους έχει) κυλίνδρους γιατί απο κάπου παίρνει αέρα. Αν δεν είναι αυτο, μάλλον κατι θέλει ρύθμισμα, καλύτερα πηγαίνετε σε συνεργείο

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Και ποιός σου είπε ότι το αμάξι δεν κλέβει?

 

Μέτρα με gps, όλα τα οχήματα κλέβουν.

 

 

Για το τσαφ που λέτε κοιτάξτε να σφήξετε καλά το κολάρα που πάνε από το φίλτρο μέχρι το Injection/καρμπιρατέρ(δεν ξέρω το φοράει) και απο το injection στον/στους(δεν ξέρω πόσους έχει) κυλίνδρους γιατί απο κάπου παίρνει αέρα. Αν δεν είναι αυτο, μάλλον κατι θέλει ρύθμισμα, καλύτερα πηγαίνετε σε συνεργείο

 

φιλε το αdress κλεβει πολυ λιγο(2κμ)kai αυτο στην τελικη τ...δν ειναι σαν τα ιννοβα που μετα απο καποια κμ το κοντερ οργιαζει ουτε σαν τα x που κλεβουν 5-6 κμ και γι αυτο ασ πουμε ολοι υποτιμανε το address επειδη εχει τελικη 110...οχι σαν το ιννοβα που στην κατηφορα με λιγη υπομονη βγαζει 140:lol::lol:,οσο για το τσαφ ισως να ειναι κ τα 2 αυτα π λεσ....αλλα δν το κανει συχνα....θα δουνε οταν θα το παω για σερβισ στα 1000κμ θα πω του μαστορα να το κοιταξει

A ΠΑΙΔΙΑ θα παραγγειλω το κολοφαναρο κ την μανετα την νικελ:D

Link to comment
Share on other sites

το τσαφ σημερα ειδα το εκανε κ της suzuki η street η bandit εκανε το τσαη σημερα στο δρομο
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

το τσαφ σημερα ειδα το εκανε κ της suzuki η street η bandit εκανε το τσαη σημερα στο δρομο

 

βασικα εγω εχω ακουσει πολλεσ μηχανεσ κ μηχανακια να κανουν τσαφ...αλλα οχι καινουριες(π.χ honda cbr 600 και την honda xr που ειναι με καρμπ)το θεμα ειναι γιατι το κανει,τεσπα....θα δουμε στην πορεια

Link to comment
Share on other sites

εχω μετρισει το αδδρεσσ και στα 108 το gps μοθ εδειχνε 104.......τςρα στα 120 δεν το εχς μετρισει ακομα..
Link to comment
Share on other sites

θελω αλλαγμα δισκακια

 

πατιναρει?ποσα km εχεις?

Link to comment
Share on other sites

9000 + nai patiniari.. ektoc k an tin efagan apo ******* pou ekana otan eixa 3upnish k dn katalava pws to ekana.. ekei p eimoun me 65 k piga na valw 3h anti gia triti evala proti :P
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

9000 + nai patiniari.. ektoc k an tin efagan apo ******* pou ekana otan eixa 3upnish k dn katalava pws to ekana.. ekei p eimoun me 65 k piga na valw 3h anti gia triti evala proti :P

 

ε ενταξει καλα ειναι τουλαχιστον δν ειναι σαν τα λιφαν κ σαν τα ιννοβα,οχι δν ειναι απο αυτο....καποια στιγμη θα το εκανε αυτο....εγω σημερα που κοιταξα τα λαδια κ εχω μονο 330κμ(η 340 δν θυμαμε)και το λαδι ηταν στο low βεβαια ρωτισα τον μηχανικο απο εκει π παρηγγειλα το μηχανακι κ μ ειπε οτι ετσι ηταν απο την πρωτη μερα που το πειρα δν ειχε πολυ λαδι μεσα.....λες γι αυτο να ζεστενετε τοσο πολυ?τεσπα εβαλα κατι ml παραπανω....

Link to comment
Share on other sites

οχι το λαδι παντα ειναι αναμεσα στο φουλ και στο λοου παρεπιπτοντος να σε ρωτισω εχεις ιδεα ποσο πανε τα δισκακια??
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

οχι το λαδι παντα ειναι αναμεσα στο φουλ και στο λοου παρεπιπτοντος να σε ρωτισω εχεις ιδεα ποσο πανε τα δισκακια??

 

αν παρεις τα αυθεντικα της σουζουκι απο 45-50 ευρω κ πανω..αν παρεις απλα(δν ξερω αν υπαρχουν)πεσ ασ πουμε οτι κανουν απο kazer απο 30 ευρω μεχρι 40 αλλα καλυτερα βαλει original

Link to comment
Share on other sites

τα motul κανουν 15ε 1 λιτρο............τωρα σαλονικερ εχεισ 9000κμ και πατιναρει????το δικο μ τι πρειπει να κανει πο εχς 30.000κμ????
Link to comment
Share on other sites

τα motul κανουν 15ε 1 λιτρο............τωρα σαλονικερ εχεισ 9000κμ και πατιναρει????το δικο μ τι πρειπει να κανει πο εχς 30.000κμ????

 

για τα λαδια τησ suzukaras δινω και 50 ευρω....στα 1000 θα τα βαλω ομως,τεσπα...εξαρταται κ την χρηση...αν βαζει ολο καρφωτεσ κλπ?δλδ εσενα στα 30.000 π ειναι δν πατιναρει?

Link to comment
Share on other sites

9000 + nai patiniari.. ektoc k an tin efagan apo ******* pou ekana otan eixa 3upnish k dn katalava pws to ekana.. ekei p eimoun me 65 k piga na valw 3h anti gia triti evala proti :P

 

εγω θα σου ελεγα αφου θα βαλεις δισκακια να βαλεις σκληρα και σκληρα ελλατηρια (αν υπαρχουν ή κανουν απο αλλο παπι);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...