Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΦ........(ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ.

κανει τσαφ και σβηνει?το κανει συχνα?

 

Εμενα οχι μονο κανει τσαφ,αλλα μια φορα εκανε και ΜΠΑΜ,αλλα δεν νομιζω να ειναι τιποτα σοβαρο..Τελως παντων,χτες εκανα μια διαδρομη 60 χιλιομέτρων με τον αδερφο μου επανω(65 κιλα ο ενας).Το παπι οχι μονο δεν κολωσε αλλα πήγαινε με 100 χιλιομετρα πορεια-χαλαρα για τα δικα μου δεδομενα..Σημερα στον γυρισμο,πηγαινε με 100-110 χιλιομετρα πορεια παντα με 2 επιβατες-σε μερικα κομματια εφτασε τα 120..Επίσης χτες το βράδυ με κατέυθηνση το Shape Καλλικράτειας πετυχα ενα CBR 125 με εξατμηση..Εγω εντελως μαμα με εξτρα φορτιο,και ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ.Παιδιά παρτε το address ειναι ΤΕΛΕΙΟ..

μπραβο..:D.αλλα δεν εχω ακουσει για καποιο αλλο μηχανακι με ψεκασμο να κανει τσαφ....:X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αποστολη σου εβαλα τις φωτο που σου ελεγα τοσο καιρο τωρα αυριο πρεπει να παω να παρω γραναζια και σιαγονες ταμπουρου!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

αποστολη σου εβαλα τις φωτο που σου ελεγα τοσο καιρο τωρα αυριο πρεπει να παω να παρω γραναζια και σιαγονες ταμπουρου!

 

φιλε ειναι στην πενα το παπι.κ εγω το παρειγγηλα σημερα:D:D:D:D σε μπλε θα το εχω σε 1-1,5 εβδομαδα:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δεν τα καταφερα με το imagehack ανεβασα στο youtube ενα βιντεο με το σουζουκι μου δειτε και πειτε γνωμες:)

 

 

πολυ ωραιο το address σου γιαννη...:)το πισω φαναρι πως το εκανες φημε ???

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το address σου γιαννη...:)το πισω φαναρι πως το εκανες φημε ???

poly wraio bravo sou! poso ekane h yoshimura?

giati thelo na parw kai egw

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα το σημαντικο να κανεις το πισω φαναρι φιμε ισα ισα 5 λεπτα δουλεια πανε σε εναν που κανει βελτιοσεις αυτοκινητων και καντο εδω σε εμας κοστιζη 15 ευρω! κ μεσα σε 10 λεπτα ειναι ετοιμο βαμενο απλα θελει να το αφησεις να στεγνωση!!!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

πολυ οραιω καλοριζικο κ σε σενα αποστολης κ προσοχη

 

thanks,αν κ με απασχολει το τσαφ που κανει κ οτι θα βαραω κ κανα κοφτη που κ που κ φοβαμαι μην παθει τπτ

Link to comment
Share on other sites

thanks,αν κ με απασχολει το τσαφ που κανει κ οτι θα βαραω κ κανα κοφτη που κ που κ φοβαμαι μην παθει τπτ

 

και εμενα μου κανει τσαφ καμια φορα...επισης το παω πολλες φορες κοφτες...μιν σε νοιαζει...;) γινεται και το μπροστα φως φιμε ή θα ειναι *******??

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου κανει τσαφ καμια φορα...επισης το παω πολλες φορες κοφτες...μιν σε νοιαζει...;) γινεται και το μπροστα φως φιμε ή θα ειναι *******??[

 

 

 

μην κανεις το μπροστα φιμε γιατι τι νυχτα δεν θα φαινεσαι.....

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου κανει τσαφ καμια φορα...επισης το παω πολλες φορες κοφτες...μιν σε νοιαζει...;) γινεται και το μπροστα φως φιμε ή θα ειναι *******??

 

και εμενα μου κανει τσαφ καμια φορα...επισης το παω πολλες φορες κοφτες...μιν σε νοιαζει...;) γινεται και το μπροστα φως φιμε ή θα ειναι *******??[

δηλαδη μολις ακουσω το πρωτο τσαφ να μην πανικοβληθω?οκ thanks

 

 

μην κανεις το μπροστα φιμε γιατι τι νυχτα δεν θα φαινεσαι.....

 

oχι μονο δν θα φαινετε,ουτε θα βλεπει ασε που δν θα ειναι κ ομορφο

Link to comment
Share on other sites

για το μπροστα φαναρι υπαρχει και αλλη λυση να βαλεις καλτσον μαυρο το εχουν κανει πολλοι φιλοι μου.για την yoshimura ποια ειναι η τιμη της?

 

για το τσαφ εμενα κανει οταν ειναι στο ρελαντι και μαρσαρω

Link to comment
Share on other sites

για το μπροστα φαναρι υπαρχει και αλλη λυση να βαλεις καλτσον μαυρο το εχουν κανει πολλοι φιλοι μου.για την yoshimura ποια ειναι η τιμη της?

 

το πισω φαναρι θα φαινεται την νυχτα αν ειναι φιμε??οταν λες καλτσον τι ακριβος ενοεις??εχεις καμια φοτο?

Link to comment
Share on other sites

καθαριζεις το τζαμακι απ το φαναρι αφου το ανοιξεις,να ειναι καθαρο,το ψεκαζεις με σπρει απο αποσταση μακρινη (γι αυτο να μην εχει κοντα πραγματα αλλα κ λερωθουν) για να μην κανει σταγονες μεσα.μετα στεγνωνει και παιρνετε ενα πανακι με λιγο διαλυτικο (οχι δυνατο κατι light) και βαζετε στο πανι και κανετε τριβετε ενα μερος στην μεση τ φαναριου,για να γινει σαν κουτακι και να φαινεται κοκκινο,οταν πατας φρενο ΟΧΙ οταν δεν πατας!!:)
Link to comment
Share on other sites

το απογευμα θα τραβηξω φοτο αλλα δεν ξερω πως να την ανεβασω αν ανεβασω θα ειναι απο crypton r πειτε τον τροπο
Link to comment
Share on other sites

καθαριζεις το τζαμακι απ το φαναρι αφου το ανοιξεις,να ειναι καθαρο,το ψεκαζεις με σπρει απο αποσταση μακρινη (γι αυτο να μην εχει κοντα πραγματα αλλα κ λερωθουν) για να μην κανει σταγονες μεσα.μετα στεγνωνει και παιρνετε ενα πανακι με λιγο διαλυτικο (οχι δυνατο κατι light) και βαζετε στο πανι και κανετε τριβετε ενα μερος στην μεση τ φαναριου,για να γινει σαν κουτακι και να φαινεται κοκκινο,οταν πατας φρενο ΟΧΙ οταν δεν πατας!!:)
επισης μπορεις να βαλεις ενα αυτοκολιτο και μετα να το βαψεις

η να το βαψεις ολο και μετα να γραψεις address ετσι εχει κανει ενας φιλος μου που εχει xt 125 ειναι ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

το τσαφ που κανει ξερει κανεις τι ειναι??

 

Μαλλον μπερδευει ο εγκεφαλος εκτος και δεν εχεις καλο μπουζι. Αυτα συμβαινουν αμα δεν εχεις κανει ακομα 2000 χιλιομετρα στο suzuki. Εμενα που ειναι στα 7000 τωρα δεν κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μπερδευει ο εγκεφαλος εκτος και δεν εχεις καλο μπουζι. Αυτα συμβαινουν αμα δεν εχεις κανει ακομα 2000 χιλιομετρα στο suzuki. Εμενα που ειναι στα 7000 τωρα δεν κανει τιποτα.

 

ισως να πεταει κ την βενζινη ακαυτη οπως κανουν καποια καρμπ...αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις εδω--->Αυτα συμβαινουν αμα δεν εχεις κανει ακομα 2000 χιλιομετρα στο suzuki. Εμενα που ειναι στα 7000 τωρα δεν κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Την Υοshimura την πηρα 170 μεταχειρησμενη ελαφρως και το φαναρι το περασα 3 χερια για να μη φενετε το κοκινο ειναι αθλιο οταν φενετε.Μαυρο τελειως πιο ωραιο ειναι και δειχνει ακομα καλυτερα"Γνωμη μου παντα:happy:"

 

Βασικα το μηχανακι δειχνει με τιν κοκκινη σελα πιο ωραιο :shifty:

 

Ρε και κατι ακομα οποιος δν βαριεται ας μου πει λιγο σε πια σελιδα ειναι αυτος που λεει οτι βγενει μια βιδα και κατι πεζει με την εξατμηση η τον σιγαστηρα

Link to comment
Share on other sites

ισως να πεταει κ την βενζινη ακαυτη οπως κανουν καποια καρμπ...αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις εδω--->Αυτα συμβαινουν αμα δεν εχεις κανει ακομα 2000 χιλιομετρα στο suzuki. Εμενα που ειναι στα 7000 τωρα δεν κανει τιποτα.
Εγω εχω 11000 χιλιομετρα και ακομα το κανει
Link to comment
Share on other sites

Την Υοshimura την πηρα 170 μεταχειρησμενη ελαφρως και το φαναρι το περασα 3 χερια για να μη φενετε το κοκινο ειναι αθλιο οταν φενετε.Μαυρο τελειως πιο ωραιο ειναι και δειχνει ακομα καλυτερα"Γνωμη μου παντα:happy:"

 

Βασικα το μηχανακι δειχνει με τιν κοκκινη σελα πιο ωραιο :shifty:

 

Ρε και κατι ακομα οποιος δν βαριεται ας μου πει λιγο σε πια σελιδα ειναι αυτος που λεει οτι βγενει μια βιδα και κατι πεζει με την εξατμηση η τον σιγαστηρα

 

φιλε νομιζω πως στο μοντελο της yoshimura με το carbon δεν γινεται να βγαλεις τον σιγαστηρα γιατι θα πρεπει να τρυπισεις το carbon...Σε αυτο χωρις το carbon παντως βγαινει πολυ ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

η συγκεκριμενη καινουργια ποσο κανει ξερει κανενας? αυτη οχι η αλλη

 

αυτη με το carbon κανει 310ευρο ενω αυτη χωρις carbon κανει 260...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...