Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω και εγώ κάτι....? Για πιο λόγο το Address δεν υπάρχει στο ιαπωνικό site και στο global της suzuki? ούτε το site της yoshimura δεν το έχει σαν μοντέλο....!!!!!!! Μήπως τελικά είναι καθαρά για την ευρωπαϊκή αγορά? Το μόνο address που μου βγάζει είναι το scooter... δοκίμασα να το ψάξω και ως FL 125 SDW αλλά τα μόνα αποτελέσματα ήταν από ευρωπαϊκές χώρες.
fake! :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω και εγώ κάτι....? Για πιο λόγο το Address δεν υπάρχει στο ιαπωνικό site και στο global της suzuki? ούτε το site της yoshimura δεν το έχει σαν μοντέλο....!!!!!!! Μήπως τελικά είναι καθαρά για την ευρωπαϊκή αγορά? Το μόνο address που μου βγάζει είναι το scooter... δοκίμασα να το ψάξω και ως FL 125 SDW αλλά τα μόνα αποτελέσματα ήταν από ευρωπαϊκές χώρες.

 

 

Κυκλοφορει με το ονομα address μονο για την Ευρωπη, στην Ιαπωνια καθολου.

Μπειτε στο site της suzuki στην Ινδονησια στο http://suzuki.co.id/ οπου θα το βρειτε με το ονομα Shogun σε εκδοσιες SP και RR!!!

Κατεβαστε το brochure και θα δειτε....χυτες ζαντες, δισκοφρενο πισω και διαφανο πισω φαναρι.

 

Οσοι σκεφτεστε για μετατροπες μην κανετε καγκουριες και πατεντες.

Παραγγειλτε τα ανταλλακτικα απο εκει και βαλτε τα...που ειναι και μαμα!!!

 

το site αργει λιγο...υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Βοηθηστε σας παρακαλω. ειμαι αναμεσα σε 3 μηχανακια :address,innova οχι injection και crypton x.τι λετε ; για το address τι μετατροπες εχω εκτοσ απο τη yoshimura?:!::!::!::!::!::help::help:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Βοηθηστε σας παρακαλω. ειμαι αναμεσα σε 3 μηχανακια :address,innova οχι injection και crypton x.τι λετε ; για το address τι μετατροπες εχω εκτοσ απο τη yoshimura?:!::!::!::!::!::help::help:
1crypton 2adress και 3innova.:)
Link to comment
Share on other sites

sto innova den einai sth mprosta.

και στο innova μπροστα ειναι.μονο σε μεγαλες μηχανες ειναι στο σασμαν;):)

Link to comment
Share on other sites

diladi file mou les oti to yamaha einai kalytero?exw akousei oti exei kapia problhmata ksereis tpt?
κοιτα.εμενα μαρεσει πιο πολυ το Crypton αλλα δεν θα με χαλουσε και το Adress.2 μειων εχει το Crypton μονο.τις μπουκαλες μπροστα που ειναι πολυτ λεπτες και οι διακοπτες.πιστευω αυτα ειναι δυο +παραπανω στο Adress.
Link to comment
Share on other sites

LooooL to crypton x einai psofimi re 135 kivika 12 aloga LooooL re address ftw oxi giati exw address egw 8a eperna h address 3ana apo tin arxi h CRYPTON ALLA TO R RRRRR!! oxi x re
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

LooooL to crypton x einai psofimi re 135 kivika 12 aloga LooooL re address ftw oxi giati exw address egw 8a eperna h address 3ana apo tin arxi h CRYPTON ALLA TO R RRRRR!! oxi x re

 

 

Τι πρόβλημα έχεις με το Χ ρε φίλε?:blink:

ΛΟΛ γίνεσαι εσύ με αυτόν τον τρόπο.:wacko:

Είχαμε (και έχουμε) τόσο καιρό την κόντρα ΥΑΜΑΗΑ Vs MODENAS. Θες να δημιουργήσεις κι άλλη τώρα?:confused:

Coolare.. :cool:

''Σεβασμός στους μεγαλυτέρους!'' :)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα.εμενα μαρεσει πιο πολυ το Crypton αλλα δεν θα με χαλουσε και το Adress.2 μειων εχει το Crypton μονο.τις μπουκαλες μπροστα που ειναι πολυτ λεπτες και οι διακοπτες.πιστευω αυτα ειναι δυο +παραπανω στο Adress.

 

δηλαδη ρε μεγαλε αν ειχες φραγκα οσα θελεισ και σου τυχαινανε αυτα τα 2 ποιο θα επαιρνες και γιατι?

Link to comment
Share on other sites

prota apo ola sorry gia ton tropo p egrapsa dn egrapsa egw alla enas filos m me to password m apla to crypton x dn m aresh emena prosopika gia 135 kivika kai 12 aloga dn edeina parapano lefta!!! Sorry gia ton tropo alla enas filos :P
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε μεγαλε αν ειχες φραγκα οσα θελεισ και σου τυχαινανε αυτα τα 2 ποιο θα επαιρνες και γιατι?
το crypton.γιατι εχει πολλα παραπανω.ξεκιναω1>ψυγειο,2>κινητηρας με επενδιση DiaSil με μειωσει τον τριβων κατα 40%.3>ομορφια.4>σασι τυπου διαμαντι(σκελετος).θες κι'αλλα;;:)
Link to comment
Share on other sites

θελω να μου λυσετε καποιες αποριες. Θελω να αγορασω παπι κ πηγαινα για crypton r αλλα τωρα με το suzuki address σαν να γερνω προς αυτο. Πιο ειναι καλυτερο? Δλδ μαμα πιο εχει καλυτερες τελικες? Επισης αν θελω να ριξω καποια χρηματα για να το πειραξω, πιο ειναι καλυτερο? Εχω μπερδευτει...:wacko: Ευχαριστω εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

θελω να μου λυσετε καποιες αποριες. Θελω να αγορασω παπι κ πηγαινα για crypton r αλλα τωρα με το suzuki address σαν να γερνω προς αυτο. Πιο ειναι καλυτερο? Δλδ μαμα πιο εχει καλυτερες τελικες? Επισης αν θελω να ριξω καποια χρηματα για να το πειραξω, πιο ειναι καλυτερο? Εχω μπερδευτει...:wacko: Ευχαριστω εκ των προτερων...
αμα θες να το σκαλισεις Crypton χωρις να το σκεφτεσαι.;)
Link to comment
Share on other sites

θελω να μου λυσετε καποιες αποριες. Θελω να αγορασω παπι κ πηγαινα για crypton r αλλα τωρα με το suzuki address σαν να γερνω προς αυτο. Πιο ειναι καλυτερο? Δλδ μαμα πιο εχει καλυτερες τελικες? Επισης αν θελω να ριξω καποια χρηματα για να το πειραξω, πιο ειναι καλυτερο? Εχω μπερδευτει...:wacko: Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Και τα δυο ειναι τέλεια μηχανακια!

Αν ομως θελεις να το πειραξεις, Crypton R, χωρις δευτερη κουβεντα!

 

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
guys.. x8es 2 fores sta fanaria mou esvise to mixanaki.. to kanei se kanenan apo esas?

Κατα 99% κακο μιγμα(νοθευμενη βενζινα).πηγαινε αδιασε ολο το ντεποζιτο απο την υπερχειληση και βαλε αλλη βενζινα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατα 99% κακο μιγμα(νοθευμενη βενζινα).πηγαινε αδιασε ολο το ντεποζιτο απο την υπερχειληση και βαλε αλλη βενζινα.:)

 

kai se emena to kanei ayto alla exou akousei oti kanei logo ths zestas... alla mono ta injection.

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

kai se emena to kanei ayto alla exou akousei oti kanei logo ths zestas... alla mono ta injection.

Αυτο δεν ειναι σωστο.αμα σας το κανει συνεχεια να πατε σε συνεργειο για να διτε τι συμβαινει.ακου να σβηνει :wacko: :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι σωστο.αμα σας το κανει συνεχεια να πατε σε συνεργειο για να διτε τι συμβαινει.ακου να σβηνει :wacko: :down:

 

Eγω αναβασα λιγο το ρελαντι και ολα ειναι μια χαρα!!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

kai se mena to ekane otan katevaza taxutita k htan anifora pou stamatouse esvine. ANusixisa kai peira thlefono ston terzi opou kai agorasa to mixanaki na rotisw ti einai kai telika poly apla htan no8evmenh venzini! Alla3a venzinadiko kai tora dn to exei 3ana kanei! mou eipe ka8e mina na vazw ena ntepozito v-power na ta ka8arizei ola mesa dokimasteto prota apo ola to mixanaki me v-power paei poly kalutera!!! alla to simantikotero sta ka8arizei ola ma ola mesa!!! re paidia egw katia allo 8elw flashiera pou na vrw????h tpt accessories gia to address an 3erete ti kukloforoun ???
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...