Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Teleiwsan oi diakopes twra... :p

 

Twra erxontai oi vaseis... panepisthmio.... douleia... ktl ktl :wacko::wacko:

 

Daxi min to pairneis k toso varia! twra arxizoun ta wraia!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Daxi min to pairneis k toso varia! twra arxizoun ta wraia!!!

 

Έτσι θέλουν να πιστεύουν όλοι

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

τελευταια στιγμη γινονται οι ανακοινωσεις..οπως και να 'χει ο καιρος πλησιαζει,τι παρασκευη τι δευτερα?...καλη μας επιτυχια..
Link to comment
Share on other sites

τελευταια στιγμη γινονται οι ανακοινωσεις..οπως και να 'χει ο καιρος πλησιαζει,τι παρασκευη τι δευτερα?...καλη μας επιτυχια..

 

έχει διαφορά...:p άλλο παρασκευή και άλλο να έχεις ακόμα 3 ατελείωτες μέρες μπροστά σου :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχει διαφορά...:p άλλο παρασκευή και άλλο να έχεις ακόμα 3 ατελείωτες μέρες μπροστά σου :lol:

 

βρες κάτι να ασχοληθείς για να μην σου φανούν ατελείωτες

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βγήκαν και είπαν πριν λίγο στη ερτ ότι τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη τετάρτη χωρίς να αποκλείεται να βγουν δευτέρα...δεν αντέχω άλλο...με τα νεύρα μας παίζουν

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΗΝ ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας ( www. ypepth.gr ) είναι από χθες τα στοιχεία των υποψηφίων που κρίθηκαν κατάλληλοι - ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού ή της Πυροσβεστικής Ακαδημίας.
Link to comment
Share on other sites

Την ερχόμενη Δευτέρα, 25 Αυγούστου, το αργότερο μέχρι τις 27 (ημέρα Τετάρτη), θα ανακοινωθούν από το υπουργείο Παιδείας οι βαθμολογικές βάσεις εισαγωγής στις σχολές των ΑΕΙ και των ΤΕΙ, ταυτόχρονα θα αναρτηθούν οι λίστες επιτυχίας, οι κατάλογοι δηλαδή με τα ονόματα των φετινών εισακτέων στα Λύκεια της χώρας.

 

 

http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=22380568

Link to comment
Share on other sites

τα ονόματα των εισακτέων συνήθως δεν έβγαιναν μετά την ανακοίνωση των βάσεων;ή κάνω λάθος;δηλαδή θα πάω εκεί και θα δω το όνομα μου και δίπλα τη σχολή;:cry: δε θα αντέξω να κοιτάξω σε ποια σχολή πέρασα...θα βάλω κάποιον άλλο να το δει και να μου το πει με πλάγιο τρόπο :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nmz mporeis kai an kaleseis enan 4pshfio kwdiko na ma8eis ti sxoli p perases me magnitofwnimenes odhgies...

 

ε καλά αν είναι έτσι το βλέπω και στο ίντερνετ...το ωραίο είναι ο τζερτζελές στο σχολείο, να περιμένουν όλοι αγχωμένοι και μόλις βγουν τα αποτελέσματα να σπρώχνεσαι για να δεις :lol: και μετά να αρχίζεις να τσιρίζεις ή να βάλεις τα κλάμματα:lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τα ονόματα των εισακτέων συνήθως δεν έβγαιναν μετά την ανακοίνωση των βάσεων;ή κάνω λάθος;δηλαδή θα πάω εκεί και θα δω το όνομα μου και δίπλα τη σχολή;:cry: δε θα αντέξω να κοιτάξω σε ποια σχολή πέρασα...θα βάλω κάποιον άλλο να το δει και να μου το πει με πλάγιο τρόπο :lol:

Γιατί δε θα τις δεις τις βάσεις όταν θα βγουν στη τηλεόραση?Εγώ εκείνη τη μέρα από τις 7 η ώρα το πρωί θα είμαι έτοιμος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε θα τις δεις τις βάσεις όταν θα βγουν στη τηλεόραση?Εγώ εκείνη τη μέρα από τις 7 η ώρα το πρωί θα είμαι έτοιμος:lol:

 

λες να τα δω στη τηλεόραση;μου έχουν πει ότι στα σχολεία ανακοινώνονται πιο γρήγορα...ισχύει;

 

και 7 λίγο λες...δε με βλέπω να κοιμάμαι εκείνο το βράδυ!:lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

λες να τα δω στη τηλεόραση;μου έχουν πει ότι στα σχολεία ανακοινώνονται πιο γρήγορα...ισχύει;

 

και 7 λίγο λες...δε με βλέπω να κοιμάμαι εκείνο το βράδυ!:lol:

ουτε εγω :(:(

Μην αγχώνεστε ρε.Εγώ είμαι πιο χαλαρός από όλους.Κι αυτό για το ξύπνημα κυρίως από περιέργεια παρά από άγχος.Και στις πανελλήνιες ακόμα όταν δίναμε,το προηγούμενο βράδυ έβλεπα και τηλεόραση:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεστε ρε.Εγώ είμαι πιο χαλαρός από όλους.Κι αυτό για το ξύπνημα κυρίως από περιέργεια παρά από άγχος.Και στις πανελλήνιες ακόμα όταν δίναμε,το προηγούμενο βράδυ έβλεπα και τηλεόραση:lol:

 

εγώ αυτό που έχω δεν είναι άγχος...όταν αγχώνομαι έχω κόμπο στο στομάχι!:p αγωνία είναι περισσότερο για το τι μέλει γενέσθαι στη ζωή μου :p

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ αυτό που έχω δεν είναι άγχος...όταν αγχώνομαι έχω κόμπο στο στομάχι!:p αγωνία είναι περισσότερο για το τι μέλει γενέσθαι στη ζωή μου :p

Άγχος=αγωνία.Μάλλον κάτι άλλο νιώθεις εσύ αλλά δε μας λες:p

Δεν εξαρτάται η ζωή μας από εξετάσεις ρε.Πάρτε το χαμπάρι.Με το αντικείμενο που όλοι ονειρευόμαστε θα ασχοληθούμε οι περισσότεροι στο μεταπτυχιακό.Για αυτό αν δε περνάτε στη πρώτη σας επιλογή βάλτε μια σχολή που να έχει μία σχέση και να σας επιτρέψει μετά να διαλέξετε ότι θέλετε στο μεταπτυχιακό.Τέτοια σχολή πχ είναι το φυσικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαρτάται η ζωή μας από εξετάσεις ρε.Πάρτε το χαμπάρι.Με το αντικείμενο που όλοι ονειρευόμαστε θα ασχοληθούμε οι περισσότεροι στο μεταπτυχιακό.Για αυτό αν δε περνάτε στη πρώτη σας επιλογή βάλτε μια σχολή που να έχει μία σχέση και να σας επιτρέψει μετά να διαλέξετε ότι θέλετε στο μεταπτυχιακό.Τέτοια σχολή πχ είναι το φυσικό.

 

Συμφωνω :up:

 

ΥΓ. εσυ εβαλες φυσικο? :p

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. εσυ εβαλες φυσικο? :p

Όχι:lol:

Αλλά έβαλα μαθηματικό.Και από κει με πολλά μπορείς να ασχοληθείς αν και σχεδόν σίγουρα περνάω σε προηγούμενη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

"Μέχρι την Τρίτη 26/8 αναμένεται, σύμφωνα με πληροφορίες από το ΥΠΕΠΘ, να ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής στα Πανεπιστήμια και τα ΤΕΙ της χώρας. Φέτος η μεγαλύτερη άνοδος των βάσεων εισαγωγής θα παρατηρηθεί κυρίως στα τμήματα ΑΕΙ και ΤΕΙ του 1ου Επιστημονικού Πεδίου. Αντίθετα πτωτικές θα είναι οι βάσεις εισαγωγής στα περισσότερα τμήματα (ιδίως στα περιφερειακά) των υπόλοιπων επιστημονικών πεδίων."

 

πηγη: alfavita.gr

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεστε ρε.Εγώ είμαι πιο χαλαρός από όλους.Κι αυτό για το ξύπνημα κυρίως από περιέργεια παρά από άγχος.Και στις πανελλήνιες ακόμα όταν δίναμε,το προηγούμενο βράδυ έβλεπα και τηλεόραση:lol:

 

 

xaxaxaxaxa...πωπω...οχι εγω γενικα αγχωνομαι με το παραμικροο :X αντε να βγουν ...και να περναω θεσσαλονικηηηηη :O

 

"Μέχρι την Τρίτη 26/8 αναμένεται, σύμφωνα με πληροφορίες από το ΥΠΕΠΘ, να ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής στα Πανεπιστήμια και τα ΤΕΙ της χώρας. Φέτος η μεγαλύτερη άνοδος των βάσεων εισαγωγής θα παρατηρηθεί κυρίως στα τμήματα ΑΕΙ και ΤΕΙ του 1ου Επιστημονικού Πεδίου. Αντίθετα πτωτικές θα είναι οι βάσεις εισαγωγής στα περισσότερα τμήματα (ιδίως στα περιφερειακά) των υπόλοιπων επιστημονικών πεδίων."

πηγη: alfavita.gr

 

μακαριιι :superman:

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa...πωπω...οχι εγω γενικα αγχωνομαι με το παραμικροο :X αντε να βγουν ...και να περναω θεσσαλονικηηηηη :O

Μπα εγώ με το άγχος μικρή σχέση έχω:lol:

Όλοι αναίσθητο με λένε:p

Θυμάμαι όταν δίναμε έκθεση,το προηγούμενο βράδυ έβλεπα έναν αγώνα στη τηλεόραση.Πρέπει να ήταν φιλικό ελλάδα-κύπρος.Πόποο που το θυμάμαι ρε?:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ με το άγχος μικρή σχέση έχω

Όλοι αναίσθητο με λένεΘυμάμαι όταν δίναμε έκθεση,το προηγούμενο βράδυ έβλεπα έναν αγώνα στη τηλεόραση.Πρέπει να ήταν φιλικό ελλάδα-κύπρος.Πόποο που το θυμάμαι ρε?:lol

 

aa κι εγω στην εκθεση ημουν ανετη τις προηγουμενες μερες γιατι απλα δεν ειναι κατι συγκεκριμενο να διαβασεις οποτε ημουν πιο χαλαρη ..στα υπολοιπα...............ημουν καπως ετσι......................:ninja::X:cry::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...