Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ζαφο ρίξε μια ματιά εδώ...

http://digital.tanea.gr/Subscribers/Page.aspx?&pn=1

νομίζω αυτό εννοεί ο τζογκ:happy:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως όλα δείχνουν θα ανέβει. Κοίτα για καμιά Σάμο.

Γιατι πιστευεις πως θα ανεβει?Υπαρχει ζητηση?Και γιατι σαμο και οχι γιαννενα η ηρακλειο τελοσπαντων?Τοσο πολυ θα ανεβουν και αυτα?:worry:

Link to comment
Share on other sites

ζαφο ρίξε μια ματιά εδώ...

http://digital.tanea.gr/Subscribers/Page.aspx?&pn=1

νομίζω αυτό εννοεί ο τζογκ:happy:

Αυτο το -900 που λέει πολύ μου άρεσε:happy:

Ειδικά άμα είναι στη σχολή που θέλω.

Και με -500 εγώ ευχαριστημένος είμαι:)

Γιατι πιστευεις πως θα ανεβει?Υπαρχει ζητηση?Και γιατι σαμο και οχι γιαννενα η ηρακλειο τελοσπαντων?Τοσο πολυ θα ανεβουν και αυτα?:worry:

Το μαθηματικό της Σάμου έχει τη χαμηλότερη βάση οπότε έχεις περισσότερες πιθανότητες να περάσεις σε σχέση με το αντίστοιχο της πάτρας.Το δήλωσες?

Link to comment
Share on other sites

Το μαθηματικό της Σάμου έχει τη χαμηλότερη βάση οπότε έχεις περισσότερες πιθανότητες να περάσεις σε σχέση με το αντίστοιχο της πάτρας.Το δήλωσες?

Ναι το δηλωσα..Ολα τα δηλωσα.Αλλα μου χει κολλησει η πατρα.Ασχετο!Τελικα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?Ακουσα κατι για 23/8.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το δηλωσα..Ολα τα δηλωσα.Αλλα μου χει κολλησει η πατρα.Ασχετο!Τελικα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?Ακουσα κατι για 23/8.

Και γω θέλω πάτρα αλλά στους μηχανολόγους αεροναυπηγούς στο πολυτεχνείο.Το έβαλα πρώτη επιλογή.Έλπίζω να περάσουμε..

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη επίσημα πότε βγαίνουν οι βάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Και γω θέλω πάτρα αλλά στους μηχανολόγους αεροναυπηγούς στο πολυτεχνείο.Το έβαλα πρώτη επιλογή.Έλπίζω να περάσουμε..

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη επίσημα πότε βγαίνουν οι βάσεις?

Μακαρι να περασουμε!!:happy:Δεν ξερω αν εχει ανακοινωθει..Εσυ εχεις ακουσει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να περασουμε!!:happy:Δεν ξερω αν εχει ανακοινωθει..Εσυ εχεις ακουσει κατι?

Μπα τίποτα δεν άκουσα.Πιστεύω μέχρι τις 15 θα ανακοινωθεί επίσημα.Και τότε αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση:ninja::cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπα τίποτα δεν άκουσα.Πιστεύω μέχρι τις 15 θα ανακοινωθεί επίσημα.Και τότε αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση:ninja::cool:

 

δε περνάει με τίποτα ο καιρός :mad:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι είναι.Αράξτε.Ξεκουραστείτε από την προσπάθεια που κάνατε.Μην τρωγεστε στην αγωνία...
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι είναι.Αράξτε.Ξεκουραστείτε από την προσπάθεια που κάνατε.Μην τρωγεστε στην αγωνία...

 

εγώ βαρέθηκα να αράζω...:p

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δε περνάει με τίποτα ο καιρός :mad:

Με τίποτα όμως:(

Είμαι διακοπές χαλκιδική και ευτυχώς που έχει ασύρματο ίντερνετ το ξενοδοχείο και μπαίνω με το λάπτοπ γιατί χωρίς ίντερνετ δεν αντέχω:O

εγώ βαρέθηκα να αράζω...:p

Εγώ να δεις.Σκοτώνω μύγες:shoot:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως με εχει φαει η αγωνια...διαβασα τα νεα και ελπιζω να μην επιβεβαιωθουν...για το 1ο πεδιο μιλαω παντα γιατι την εβαψα...το τμημα που θελω με τη περσινη βαση το πιανω..ειμαι 790 μορια πανω.και περιφερειακο στο πανεπιστημιο αιγαιου..λετε να εκτοξεθθει τοσο...?
Link to comment
Share on other sites

http://www.tanea.gr δείτε το άρθρο.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Με τίποτα όμως:(

Είμαι διακοπές χαλκιδική και ευτυχώς που έχει ασύρματο ίντερνετ το ξενοδοχείο και μπαίνω με το λάπτοπ γιατί χωρίς ίντερνετ δεν αντέχω:O

 

Εγώ να δεις.Σκοτώνω μύγες:shoot:

 

δεν πειράζει.γιατί όταν σε μερικά χρόνια θα βγείτε στην αγορά εργασίας θα λέτε γιατί να μην μπορώ να έχω 2 μέρες να ηρεμήσω&να πάω διακοπές!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δεν πιανω νομικη που ηθελα γιατι τα πηγα σκατα... Οποτε δεν εχω τετοιο αγχος αφου αποφασισα να ξαναδωσω...Κανεις αλλος θα δωσει??
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι θα γινει με τις βασεις στις σχολες ΑΕΙ πληροφορικης (πειραια και χαροκοπειο) εχω 17005 μορια εχω μεγαλη αγωνια
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι θα γινει με τις βασεις στις σχολες ΑΕΙ πληροφορικης (πειραια και χαροκοπειο) εχω 17005 μορια εχω μεγαλη αγωνια

 

Για τον Πειραιά τα Νέα λένε ότι η βάση θα είναι κάτω από τα 16.950 μόρια...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα εμπιστευομουν περισσοτερο την καθημερινη.

Καλα το συναίσθημα πριν να βγουν οι βασεις δεν συγκρινετε με κανενα.

Μια μίξη τρομερου αγχους, αγωνιας, ευχαριστησης - ευτυχίας , με αυτη τη σειρα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα εμπιστευομουν περισσοτερο την καθημερινη.

Καλα το συναίσθημα πριν να βγουν οι βασεις δεν συγκρινετε με κανενα.

Μια μίξη τρομερου αγχους, αγωνιας, ευχαριστησης - ευτυχίας , με αυτη τη σειρα...

 

αχ ναι καθημερινη καθημερινη....!!!μακαρι δηλαδη...αλλα δεν βγαζει και καμια νεα εκτιμηση...

Link to comment
Share on other sites

σήμερα σε πρωινή εκπομπή της νετ είπανε ότι τα αποτελέσματα θα βγούνε 20-26 :happy: άντε να δούμε...αν και πιστεύω ότι θα μας τραβάνε μέχρι τελευταία μέρα Αυγούστου...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σήμερα σε πρωινή εκπομπή της νετ είπανε ότι τα αποτελέσματα θα βγούνε 20-26 :happy: άντε να δούμε...αν και πιστεύω ότι θα μας τραβάνε μέχρι τελευταία μέρα Αυγούστου...

Καλά μιλάμε τα χω παίξει.Όλο σκέφτομαι τις βάσεις και πότε θα βγουν.Πλέον κάθε φορά που βλέπω να υπάρχει νέα απάντηση στο τόπικ "Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008" νομίζω ότι κάποιος θα μας πει ότι ανακοινώθηκε πότε βγαίνουν οι βάσεις.Ουφφ:(

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε τα χω παίξει.Όλο σκέφτομαι τις βάσεις και πότε θα βγουν.Πλέον κάθε φορά που βλέπω να υπάρχει νέα απάντηση στο τόπικ "Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008" νομίζω ότι κάποιος θα μας πει ότι ανακοινώθηκε πότε βγαίνουν οι βάσεις.Ουφφ:(

 

Εμένα μου λες; 24 ώρες το 24ωρο αυτό σκέφτομαι....ακόμα και τι ρούχα θα φοράω τη μέρα που θα ανακοινωθούνε έχω σκεφτεί :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τοτέ για να "ανεβασω" τη διαθεση θα προτείνω να μελετησουμε τη σχεση των μετριων -κακων αποτελεσματων στις εξετασεις με αυτα :

 

1-Denial-"this can't be happening to me", looking for the former spouse in familia places, or if it is death, setting the table for the person or acting as if they are still in living there. No crying. Not accepting or even acknowledging the loss.

 

2-Anger-"why me?", feelings of wanting to fight back or get even with spouse of divorce, for death, anger at the deceased, blaming them for leaving.

 

3-Bargaining-bargaining often takes place before the loss. Attempting to make deals with the spouse who is leaving, or attempting to make deals with God to stop or change the loss. Begging, wishing, praying for them to come back.

 

4-Depression-overwhelming feelings of hopelessness, frustration, bitterness, self pity, mourning loss of person as well as the hopes, dreams and plans for the future. Feeling lack of control, feeling numb. Perhaps feeling suicidal.

 

5-Acceptance-there is a difference between resignation and acceptance. You have to accept the loss, not just try to bear it quietly. Realization that it takes two to make or break a marriage. Realization that the person is gone (in death) that it is not their fault, they didn't leave you on purpose. (even in cases of suicide, often the deceased person, was not in their right frame of mind) Finding the good that can come out of the pain of loss, finding comfort and healing. Our goals turn toward personal growth. Stay with fond memories of person.

 

Get help. You will survive. You will heal, even if you cannot believe that now, just know that it is true. To feel pain after loss is normal. It proves that we are alive, human. But we can't stop living. We have to become stronger, while not shutting off our feelings for the hope of one day being healed and finding love and/or happiness again. Helping others through something we have experienced is a wonderful way to fascilitate our healing and bring good out of something tragic.

Link to comment
Share on other sites

απο τις περσινες...συμφωνα μ τα νεα πιανω σιγουρα χημικο που περυσι ημουν 150 μορια πιο κατω..αρα εχω αρκετες πιθανοτητες..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λες; 24 ώρες το 24ωρο αυτό σκέφτομαι....ακόμα και τι ρούχα θα φοράω τη μέρα που θα ανακοινωθούνε έχω σκεφτεί :lol:

 

ti 8a foras???

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...