Jump to content

Samsung SGH-E590


Cavaradossi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο την κάρτα. Τη βλέπει σαν εξωτερική συσκευή αποθήκευσης. Είναι πολύ εύχρηστο. Μπορείς να μεταφέρεις ότι αρχεία θες. Το καλό είναι ότι μπορείς να δεςι στο κινητό σου αρχεία word, excel, pdf (με λίγη προσπάθεια βέβαια, αλλά μπορείς)

 

Ευχαριστώ πολύ okypous.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 514
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

 

Κατι ασχετο....

Εχει καταφερει κανεις να εκτυπωσει φωτος μεσω Pictbridge?

Εχω εναν εκτυπωτη της canon που εχει θυρα usb για συσκευες που υποστηριζουν Pictbridge, αλλα δεν εχω καταφερει να τον κανω να συνδεθει με το κινητο... :confused:

 

Θα το κάνω σύντομα και θα σε ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα:Το u track τι είναι;nevermind,το βρήκα.

 

uTrack

This function significantly increases your chances of recovering a lost or stolen phone by sending an SMS message to a pre-designated number to alert you of when your mobile’s SIM card is changed as well as its location. This helpful feature enables you to keep track of your mobile, even when it is no longer in your possession.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα και παλι. Γεια οσους ρωτανε κατα την γνωμη μου το τηλεφωνακι λεει πολυ ιδιως στην τιμη που ειναι τωρα ειναι τελειο. Μια απορια: Πηρα ενα εταιρικο προγραμμα που δινει 90' στις ενδοεταιρικες κλησεις και 100' προς τριτους. Υπαρχει τροπος να βλεπω ποσα λεπτα εχω ξοδεψει στις ενδοεταιρικες και ποσα προς τριτους; Πολλα ζηταω μου φαινεται. Και αν ξερει κανεις τον κωδικο ασφαλειας για να μηδενισω τους μετρητες. Ευχαριστω παιδια.
Motorola XOOM 3G
Link to comment
Share on other sites

Για να μπαίνω στο διαδίκτυο με το opera mini, ποιές ρυθμίσεις πρέπει να έχω (vodafone);

Πήρα το cc αλλά με είχαν επανειλλημένως στην αναμονή και στο site τους δεν έχει το Ε590.

Link to comment
Share on other sites

Για να μπαίνω στο διαδίκτυο με το opera mini, ποιές ρυθμίσεις πρέπει να έχω (vodafone);

Πήρα το cc αλλά με είχαν επανειλλημένως στην αναμονή και στο site τους δεν έχει το Ε590.

 

Αν ειχες wind ευχαριστως να σου ελεγα :p

στο θεμα της vodafone ρωτησες??

 

btw κοιταξες μηπως και αυτο που ελεγες για εκτυπωση φωτογραφιων μεσω pictbridge?

 

Link to comment
Share on other sites

 

Αν ειχες wind ευχαριστως να σου ελεγα :p

στο θεμα της vodafone ρωτησες??

 

btw κοιταξες μηπως και αυτο που ελεγες για εκτυπωση φωτογραφιων μεσω pictbridge?

 

 

Με μας που έχουμε Wind τι γίνεται; Έχει βάλει κανείς τις ρυθμίσεις για να μπαίνουμε με το Wind plus non stop; Γίνεται κατ΄ αρχήν;

Link to comment
Share on other sites

to sony ericsson W880i

 

eksw opou menw , to E590 exei 170 euro

 

to W880i 215 euro

 

kai min koitas pote kykloforoun stin ellada....tin exoun xesmeni tin elladitsa..

 

eksw kykloforise to E590 apo to perasmeno kalokairi (milaw gia kentriki eyrwpi)

Link to comment
Share on other sites

Με μας που έχουμε Wind τι γίνεται; Έχει βάλει κανείς τις ρυθμίσεις για να μπαίνουμε με το Wind plus non stop; Γίνεται κατ΄ αρχήν;

Ναι γινεται!

αρχικα ενεργοποιησε την υπηρεσια με ενα τηλεφωνημα στην εξυπηρετηση πελατων

μετα κανε τις ρυθμισεις που θα βρεις εδω

το τιπ για να μη χρεωνεσαι ειναι οτι συνδεση κανεις να γινεται μεσω gwap.b-online.gr και ΟΧΙ gint.b-online.gr :)

περισσοτερες πληροφοριες θα βρεις στο αντιστοιχο θεματακι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=152884

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Samsung SGH-E590, μετά από κάμποσο ψάξιμο που του έχω κάνει δεν έχω βρει κάποια επιλογή σαν block list για εισερχόμενες κλήσεις.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια τέτοια επιλογή και πώς ενεργοποιείτε;

 

ΑΚΥΡΟ Η ΛΥΣΗ ΕΥΡΕΘΕΙ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΘΕΛΕΙ....

 

Blacklist κλήσεων: Πατώντας το πλήκτρο αποδοχής κλήσεων σου εμφανίζει τις πρόσφατες κλήσεις. Αν πατήσεις "Μενού" σε κάποιο σημείο σου λέει "Προσθήκη στη λίστα απόρριψης" και προσθέτει τον επιλεγμένο αριθμό στη blacklist.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι γινεται!

αρχικα ενεργοποιησε την υπηρεσια με ενα τηλεφωνημα στην εξυπηρετηση πελατων

μετα κανε τις ρυθμισεις που θα βρεις εδω

το τιπ για να μη χρεωνεσαι ειναι οτι συνδεση κανεις να γινεται μεσω gwap.b-online.gr και ΟΧΙ gint.b-online.gr :)

περισσοτερες πληροφοριες θα βρεις στο αντιστοιχο θεματακι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=152884

 

Φίλε kakofonixx ευχαριστώ πολύ. Υπόχρεος.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος για να περάσω τις επαφές μου από ένα Sony Ericsson K750i στο Samsung SGH-E590.

Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί επείγει λίγο…. καταλαβαίνετε τώρα….:)

 

Με bluetooth που δοκίμασα μου στέλνει μόνο το μικρό όνομα χωρίς επώνυμο

 

:!:Τελικά η μεταφορά έγινε με copy από το MyPhoneExpoler (πρόγραμμα για το K750i) και paste στο Samsung PC Studio.:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για να δουλεύει αυτή η ρύθμιση (την έχω δοκιμάσει ήδη) χρειάζεται να έχει κάρτα μνήμης (που δεν έχω... ακόμα)

Βολεύομαι με το PC Studio, το πρόβλημα είναι όταν βρίσκομαι μακριά από το σπίτι μου σε PC που δεν έχει εγκατεστημένο το PC Studio

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ....Η ΜΑΛΟΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ PC STUDIO 3 .....

Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ STORAGE DEVICE

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ SOFTWEAR AΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...(MALON TO BRHKA APO KAPOY ALLA DEN DOYLEYEI)

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΜΟΥ ΔΩSΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ TO LINK NΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ..(SORRY)

STELIO ME LENE

ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ?

ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΙΧΕ...

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΜΩς ΤΟ Ε590 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ....Η ΜΑΛΟΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ PC STUDIO 3 .....

Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ STORAGE DEVICE

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ SOFTWEAR AΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...(MALON TO BRHKA APO KAPOY ALLA DEN DOYLEYEI)

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΜΟΥ ΔΩSΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ TO LINK NΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ..(SORRY)

STELIO ME LENE

ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ?

ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΙΧΕ...

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΜΩς ΤΟ Ε590 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Το κατέβασα από το παρακάτω link και δουλεύει μια χαρά

http://www.samsung.com/gr/support/productsupport/download/Model_Select.aspx?type=%ce%9a%ce%b9%ce%bd%ce%b7%cf%84%cf%8c+%ce%a4%ce%b7%ce%bb%ce%ad%cf%86%cf%89%ce%bd%ce%bf&typecode=100100&subtype=%ce%9a%ce%b9%ce%bd%ce%b7%cf%84%cf%8c+%ce%a4%ce%b7%ce%bb%ce%ad%cf%86%cf%89%ce%bd%ce%bf&subtypecode=100101&model=SGH-E590&filetype=SW&language=

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή το σκεφτομαι το συγκεκριμένο κινητό, από σχεδιασμό αξίζει?

Και η καμερά του λέει τίποτα?

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή το σκεφτομαι το συγκεκριμένο κινητό, από σχεδιασμό αξίζει?

Και η καμερά του λέει τίποτα?

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά

ο σχεδιασμος του (κατ'εμε παντα) ειναι πολυ ομορφος και απιστευα εργονομικος για το μεγεθος του τηλεφωνου

η λιτοτητα σε ολο της το μεγαλειο :)

αντικειμενικα παντως ειναι αρκετα μικρο και παναλαφρο!

 

οσο για την καμερα τραβαει εξαιρετικες φωτο (για κινητο) σε εξωτερικο χωρο με καλο φωτισμο, ενω σε εσωτερικο χωρο η ποιοτητα ειναι μετρια

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καταρχάς Καλή Χρονιά σε όλους και υγεία. :)

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βάλουμε στο κινητό κάποιο ειδοποίηση (ήχο-δόνηση) για όταν μας στέλνουν κάποιο αντικείμενο με το bluetooth. Από ότι είδα το μόνο που κάνει είναι να βγάζει μήνυμα στην οθόνη.

Γνωρίζει κανείς αν γίνεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί ακούγεται ένας περίεργος ρυθμικός υπόκουβος θόρυβος όταν τραβάς βίντεο? Συμβαίνει και σε εσάς αυτό? Αναβάθμιση γίνεται μέσω του καλωδίου με το pc μας?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορούν να γίνει εγκατάσταση σε παιχνίδια και εφαρμογές στο Samsung E-590;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί ακούγεται ένας περίεργος ρυθμικός υπόκουβος θόρυβος όταν τραβάς βίντεο? Συμβαίνει και σε εσάς αυτό? Αναβάθμιση γίνεται μέσω του καλωδίου με το pc μας?

 

Εννοώ ένα ελαφρύ θόρυβο σα γδούπο κάτι που δεν γίνεται αντιληπτός από το ηχείο του τηλεφώνου αλλά όταν έχεις πχ τα ακουστικά η όταν μεταφέρεις το βίντεο στο PC και το παίξεις εκεί αφού ανοίξεις τα ηχεία αρκετά. Για παρατηρήστε το... εάν φυσικά συμβαίνει και σε εσάς.

 

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΝ LINE όπως στα SE και τα ΝΟΚΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E590

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...