Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ) Ασφάλεια Αυτοκινήτου


koslyr
 Κοινοποίηση

Ποια ασφαλιστική έχετε επιλέξει;  

306 members have voted

  1. 1. Ποια ασφαλιστική έχετε επιλέξει;

    • Alpha
      2
    • Allianz
      13
    • Commercial Value
      16
    • EOS
      9
    • ING
      5
    • Interamerican
      42
    • InterLife
      8
    • Lloyd's
      0
    • Omega
      1
    • Victoria
      11
    • Αγροτική
      17
    • Ασπίς Πρόνοια
      15
    • Ατλαντική Ένωση
      5
    • Διεθνής Ένωση
      8
    • Εγνατία
      2
    • Εθνική
      34
    • Ιντερσαλόνικα
      32
    • Μινέττα
      10
    • Υδρόγειος
      25
    • Φοίνιξ
      15
    • 'Αλλη (αναφέρετε ποια)
      36


Recommended Posts

νικασαξ ο καθενας κρινει συμφωνα με τις εμπειριες του και φανταζομαι οτι οι δικες σου ειναι καλες απο τους μεσαζοντες ασφαλιστες.οι δικες μου ομως ειναι οι χειροτερες και μαλιστα οσο πιο φιλος ειναι τοσο χειροτερα.αυτο εδειξε σε εμενα και γλυτωσα και 30-40 ευρω προμηθεια.δυστυχως καταλαβα οτι και εκει ισχυει ο νομος οτι οσο πιο κοντα ερχεσαι και γινεσαι καλος πελατης τοσο πιο ευκολα σε βλεπουν σαν θυμα εκμεταλευσης.και μετα αν τους αφησεις συνηθως σε κυνηγανε κιολας και ζητανε τα σπασμενα για την δικη τους ανευθυνοτητα και ανεπαρκεια να σε εξυπηρετησουν.

ειμαι σε εταιρεια απευθειας εδω και 3 χρονια ,δεν τους ξερω,μιλαμε μονο απο τηλεφωνο και σε περιπτωσεις αναγκης που τους χρειαστηκα με εξυπηρετησαν αψογα σε οτι ειχαμε συμφωνησει με πολυ επαγγελματισμο και χωρις καθυστερηση,σε αντιθεση με τους ''γνωστους'' ασφαλιστες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νικασαξ ο καθενας κρινει συμφωνα με τις εμπειριες του και φανταζομαι οτι οι δικες σου ειναι καλες απο τους μεσαζοντες ασφαλιστες.οι δικες μου ομως ειναι οι χειροτερες και μαλιστα οσο πιο φιλος ειναι τοσο χειροτερα.αυτο εδειξε σε εμενα και γλυτωσα και 30-40 ευρω προμηθεια.δυστυχως καταλαβα οτι και εκει ισχυει ο νομος οτι οσο πιο κοντα ερχεσαι και γινεσαι καλος πελατης τοσο πιο ευκολα σε βλεπουν σαν θυμα εκμεταλευσης.και μετα αν τους αφησεις συνηθως σε κυνηγανε κιολας και ζητανε τα σπασμενα για την δικη τους ανευθυνοτητα και ανεπαρκεια να σε εξυπηρετησουν.

ειμαι σε εταιρεια απευθειας εδω και 3 χρονια ,δεν τους ξερω,μιλαμε μονο απο τηλεφωνο και σε περιπτωσεις αναγκης που τους χρειαστηκα με εξυπηρετησαν αψογα σε οτι ειχαμε συμφωνησει με πολυ επαγγελματισμο και χωρις καθυστερηση,σε αντιθεση με τους ''γνωστους'' ασφαλιστες.

 

Συμφωνώ απόλυτα!!εγω την πάτησα χοντρά από ασφαλιστή που ήταν ξαδέρφος μου στην interamerican!!εδω και 2 χρόνια έχω groupama φοινιξ μέσω ενός γραφείου και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη τόσο στις τιμές όσο και στις υπηρεσίες τους!την χρειάστηκα 2 φορές και τις 2 φορές η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!

Link to comment
Share on other sites

Έχω φέρει το μηχανάκι στην Interlife που έχει αρκετά καλές τιμές και σκέφτομαι μήπως φέρω και το αμάξι μόλις λήξει το 6μηνο.

Έχει κανείς εντυπώσεις από αυτή την εταιρεία; Που να την έχει χρειαστεί στην πράξη και τι ανταπόκριση υπήρχε;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συμφωνώ απόλυτα!!εγω την πάτησα χοντρά από ασφαλιστή που ήταν ξαδέρφος μου στην interamerican!!εδω και 2 χρόνια έχω groupama φοινιξ μέσω ενός γραφείου και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη τόσο στις τιμές όσο και στις υπηρεσίες τους!την χρειάστηκα 2 φορές και τις 2 φορές η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!

 

Τι πρόβλημα είχες με την interamerican?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα ρωτησει και πιο πανω και πλεον προσθετω και αλλες εταιρειες που μου προτειναν για το αμαξι.

Εκτος απο Interlife, παιζει και η Interamerican και η Ευρωπαικη πιστη.

Η γνωμη σας;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...