Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ) Ασφάλεια Αυτοκινήτου


koslyr
 Κοινοποίηση

Ποια ασφαλιστική έχετε επιλέξει;  

306 members have voted

  1. 1. Ποια ασφαλιστική έχετε επιλέξει;

    • Alpha
      2
    • Allianz
      13
    • Commercial Value
      16
    • EOS
      9
    • ING
      5
    • Interamerican
      42
    • InterLife
      8
    • Lloyd's
      0
    • Omega
      1
    • Victoria
      11
    • Αγροτική
      17
    • Ασπίς Πρόνοια
      15
    • Ατλαντική Ένωση
      5
    • Διεθνής Ένωση
      8
    • Εγνατία
      2
    • Εθνική
      34
    • Ιντερσαλόνικα
      32
    • Μινέττα
      10
    • Υδρόγειος
      25
    • Φοίνιξ
      15
    • 'Αλλη (αναφέρετε ποια)
      36


Recommended Posts

Μινεττα

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
μετα απο 2 χρονια μικτη στην interamerican με 780 το εξαμηνο , πηγα στην aig greεce με 710 αλλα και με 1% απαλλαγη (απο 1000ευρω που ειχε η interamerican) με 1500 καλυψη για τζαμια (απο 600 της interamerican) οι υπολοιπες καλυψεις ειναι ιδιες....αχρειαστη να ειναι
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

φιλε μου ενα λαθος που κανουν οι περισσοτεροι ελληνες ειναι το να κοιτανε σε ποια τελειωμενη εταιρεια θα πανε για να πληρωσουν τα λιγοτερα χωρις ομως να ξερουν τι λαθος κανουν.Επειδη ειναι η δουλεια μου τετοια θα σου δωσω μια συμβουλη.Να προσεχεις τι εταιρειες διαλεγεις και ποιος ειναι ο ασφαλιστης σου.ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ.

Μπορω να σε βοηθησω σε οτι εχει σχεση με τις ασφαλειες των αυτοκινητων αλλα το σημαντικοτερο ειναι να μαθαινουμε απο τους σωστους ανθρωπους και οχι οταν θα κανουμε καποιο λαθος και θα ειναι αργα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ενα λαθος που κανουν οι περισσοτεροι ελληνες ειναι το να κοιτανε σε ποια τελειωμενη εταιρεια θα πανε για να πληρωσουν τα λιγοτερα χωρις ομως να ξερουν τι λαθος κανουν.Επειδη ειναι η δουλεια μου τετοια θα σου δωσω μια συμβουλη.Να προσεχεις τι εταιρειες διαλεγεις και ποιος ειναι ο ασφαλιστης σου.ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ.

Μπορω να σε βοηθησω σε οτι εχει σχεση με τις ασφαλειες των αυτοκινητων αλλα το σημαντικοτερο ειναι να μαθαινουμε απο τους σωστους ανθρωπους και οχι οταν θα κανουμε καποιο λαθος και θα ειναι αργα.

 

σε μενα αναφερεσαι??οσο για την ασφαλιστρια μου της εχω τυφλη εμπιστοσυνη , αντιθετα την ασφαλιστρια της ιντεραμερικαν την ειδα ολες ολες 2 φορες οταν πηγα απο το γραφειο να πληρωσω τα ασφαλιστρα....το ποιο απο τις 2 θα τρεξει αν γινει τιποτα νομιζω δεν χωρα αμφισβητηση...

 

τελειωμενη δεν καλαταβα ποια ειναι??η aig greece??η γενικα μιλας??

Link to comment
Share on other sites

γενικα μιλαω.σε λιγο καιρο θα καταλαβεις τι εννοω οταν θα μεινουν 14 ασφαλιστικες εταιρειες.Δεν φταινε παντα οι ασφαλιστικες φιλε μου για να μην σου πω καθολου,Οι ασφαλιστες ευθυνοντυαι για πολλα πραγματα.Γιατι για να σε κανουν πελατη σε τρελαινουν με οτιδηποτε και μετα σε αφηνουν να τραβιεσαι εσυ με την ασφαλιστικη εταιρεια αντι να σε συμβουλευσουν.
Link to comment
Share on other sites

Ιντερσαλόνικα.εχω την εντυπωση οτι ειναι η καλυτερη απο ολες τις αλλες.ισως να κανω λαθος...

 

ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ :X :X :X

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ
Link to comment
Share on other sites

γενικα μιλαω.σε λιγο καιρο θα καταλαβεις τι εννοω οταν θα μεινουν 14 ασφαλιστικες εταιρειες.Δεν φταινε παντα οι ασφαλιστικες φιλε μου για να μην σου πω καθολου,Οι ασφαλιστες ευθυνοντυαι για πολλα πραγματα.Γιατι για να σε κανουν πελατη σε τρελαινουν με οτιδηποτε και μετα σε αφηνουν να τραβιεσαι εσυ με την ασφαλιστικη εταιρεια αντι να σε συμβουλευσουν.

 

το οτι ο ασφαλιστης παιζει τεραστιο ρολο ειναι πασιγνωστο δεν μας εδειξες τον ουρανο με τα σστρα, απο εκει και περα εγω στην θεση σου θα μιλουσα συγκεκριμενα, παιδια οι εταιριες ειναι αυτες αυτες κι αυτες, αυτες πληρωνουνε αυτες θα μεινουνε αυτες θα παρουνε το μπουλο...αν θελεις να σε παρουνε στα σοβαρα γινε συγκεκριμενος,αν δεν μπορεις μην μιλας καθολου, οι γενικοτητες και οι αερολογιες ειναι για τους αστρολογους και την Λιτσα Πατερα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε Γιαννη.

 

επειδη δεν εχω μπροστα μου το συμβολαιο πες μου επιγραμματικα τι αφορα η καλυψη δυστηχηματος που λες, αποζημιωση αναπηριας , θανατου κτλ ????

Link to comment
Share on other sites

αφορα αυτα που ειπες αλλα να ειναι σε θεση η ασφαλιστικη σου να σε καλυψει.Μπορει το συμβολαιο σου να τα αναφερει αλλα μπορει να σου τα δωσει?Μπορει να σε βγαλει απο μια δυσκολη θεση οταν εσυ π.χ. εμπλακεις σε ενα δυστηχημα και φταις?(το απευχομαι βεβαια και μερες που ειναι).Εχω πρακτορειο και συνεργαζομαι με καποιες εταιρειες.Δεν υποστηριζω καμμια παρα μονο αυτες που μπορουν.Δεν ειμαι ιδιοκτητης ουτε της interamerican ουτε καμμιας αλλης για να τις εξιψωνω.Ουτε προσπαθω να πιασω πελατες και να τους φωρτωνω με ενα καρο αιδιες που κανουν πολλοι εδω μεσα.Το ξερεις οτι υπαρχει μια εταιρεια που αυτα που δινει δεν τα δινει καμμια αλλη?Δεν θα πω το ονομα της.Το τηλ μου το εχεις παρε με να μιλησουμε αν θες και απο καποιο σταθερο.Δεν θα σε ασφαλισω αν με παρεις μην φοβασαι.(αστειευομαι ετσι)Αν δεν μιλησουμαι παντως καλη ανασταση σε ολους υγεια και να γυρισεται ολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωνω οτι εχουν ψιφησει αρκετοι εδω μεσα την intersallonica.Δεν εχει φιλικο διακανονισμο και αυτο ειναι μειονεκτημα μεγαλο.Εταιρεια με μεγαλα παραπονα απο ορισμενους και εταιρεια που εχει μπει 3 φορες σε οικονομικη επιτιρηση.

Η επιλογη δικη σου βεβαια ετσι εννοειται.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωνω οτι εχουν ψιφησει αρκετοι εδω μεσα την intersallonica.Δεν εχει φιλικο διακανονισμο και αυτο ειναι μειονεκτημα μεγαλο.Εταιρεια με μεγαλα παραπονα απο ορισμενους και εταιρεια που εχει μπει 3 φορες σε οικονομικη επιτιρηση.

Η επιλογη δικη σου βεβαια ετσι εννοειται.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

 

σε περιπτωση που το ξεχασες δεν ειμαι στην ιντερσαλονικα ειμαι στην aig greece...τι εχεις να πεις γιαυτην ??

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν για σενα η απαντηση φιλε μου.Τωρα σου ειπα δεν θα κατσω να σου πω για ολες τις ασφαλιστικες μια μια ξεχωριστα απο εδω μεσα.Οσο αφορα την ασφαλιση του αυτοκινητου οπως εγραψε και ενα αλλο παιδι πιο πανω οτι πληρωνεις παιρνεις και την αναλογη εξυπηρετηση.Η interamerican εχει καποιες καλυψεις που ολες οι αλλες μαζι δεν τις εχουν και οτιδηποτε αλλο σου πουν ειναι ψεματα.Η διεθνης ειναι αρκετα καλη και οικονομικη σε μερικα ειδη οχηματων οχι σε ολα καθως και σε αλλους ασφαλιστικους κλαδους.Η συνεταιριστηκη ειναι πολυ καλη στα μηχανακια.Καθε ασφαλιστικη εχει μειονεκτηματα και πλεονεκτηματα απλα διαλεγουμε αναλογα με το τι θελουμε.Για αυτο σου ειπα οτι αλλο να μιλαμε απο εδω μεσα και αλλο απο Live.
Link to comment
Share on other sites

1) Εννοειτε πως δεν θα του το πληρωσουν για καινουργιο ενα παλιο αμαξι

2) Κανενας δεν σου λεει βαλε immitation! Υπαρχει η απαξιωση του αυτοκινητου σου, κατα συνεπεια των ανταλλακτικων. Η ασφαλιστικη σου λεει πως μπορεις αμα θες να βαλεις και μεταχειρισμενο ανταλλακτικο και να το φερεις στην αρχικη του κατασταση.

 

το αμαξι αμα δεν περασει την 7 ετια

δεν χανει ουτε ενα ευρω...αποζημειωνεται στο 100%

τωρα αν βρισκεται εταιριες που δεν τις ξερει η μανα τις

(λεμοντε, aig greece, δυναμη, τσενεραλι κλπ.)

για να γλιτωσετε 5-10 ευρω παραπανω,

διαβασατε ποτε τι γραφει το συμβολαιο

που περνεται στα χερια σας

ή μηπως ρωτατε τον ασφαλιστικο σας συμβουλο

να σας εξηγηση τι λεει το ριμαδι,

εεεε καλα σας κανουν...

Device: iphone 2008

Part No.MA712LL/A: iPhone 8GB

Serial no : 7R741SF................

ICCD 890141.................XANIA

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αμαρτωλε η μεγαλυτερη ασφαλιστικη εταιρεια στον κσμο ειναι η allianz και η ing.

Αυτο δεν εχει καμμια σημασια γιατι εμεις ζουμε εδω και οχι στον κοσμο.Εδω δεν εχει πιασει καμμια απο αυτες και για αυτο ειναι αφερρεγγυες.Το ιδιο και η δικια σου λοιπον.Μπορει στην αγγλια να ειναι top αλλα εδω ειναι ελλαδα.Παρε λοιπον ενα συμβολαιο της interamerican το autoextra και παρε ενα αντιστοιχο της aig και συγκρινε τα.Eiναι η μερα με την νυχτα.Εδω στην ελλαδα τωρα αν σε ενδιαφερει το εξωτερικο παω πασο.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αμαρτωλε η μεγαλυτερη ασφαλιστικη εταιρεια στον κσμο ειναι η allianz και η ing.

Αυτο δεν εχει καμμια σημασια γιατι εμεις ζουμε εδω και οχι στον κοσμο.Εδω δεν εχει πιασει καμμια απο αυτες και για αυτο ειναι αφερρεγγυες.Το ιδιο και η δικια σου λοιπον.Μπορει στην αγγλια να ειναι top αλλα εδω ειναι ελλαδα.Παρε λοιπον ενα συμβολαιο της interamerican το autoextra και παρε ενα αντιστοιχο της aig και συγκρινε τα.Eiναι η μερα με την νυχτα.Εδω στην ελλαδα τωρα αν σε ενδιαφερει το εξωτερικο παω πασο.

 

 

 

1)το να καθιστας ing kai allianz αφερρεγυες δειχνει τελικα ποσο ''μεγαλος '' ασφαλιστης εισαι ....

 

2)στην ing εχουμε σαν οικογενεια πανω απο 10 συμβολαια (υγειας, ζωης, συνταξης)και οταν χρειαστηκε εγχειρηση στο Διαβαλκανικο επεστρεψε ΟΛΑ τα λεφτα που δωσαμε πισω, επομενως ασε να κρινω εγω αν ειναι η οχι φερεγγευα

 

3)το οτι η ιντεραμερικαν εχει περισστερα συμβολαια στην ελλαδα ποιος σου ειπε εσενα οτι την κανει καλυτερη απο την aig??περισσοτερα αλλωστε παω στοιχημα οτι εχει και η ιντερσαλονικα και λοιπες ''ελληνικες'' ασφαλιστικες

 

4)στην ιντεραμερικαν ειχα το auto-total (μικτη ασφαλιση) και μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι στα 30 φυλλα που ειχε το ασφαλιστηριο-συνοδευτικο τα 5 αφορουσανε την περιπτωση αποζημιωσης και τα υπολοιπα 25 τις εξαιρεσεις...και για του λογου του αληθες επειδη βλεπω ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για το δικο μου συμφερον :rolleyes: :blink: :lol: αλλα και σιγουρα για τα χιλιαδες μελη του φορουμ ανεβασε σε μορφη pdf ενα ασφαλιστηριο μικτης ασφαλισης της aig και ενα της ιντεραμερικαν και οσο το φορουμ να αποφασισει ποιο απο τα 2 ειναι μερα με την νυχτα...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου διαβασε καλυτερα τι γραφω γιατι λες πραγματα που δεν εγραψα ποτε.Δεν ενδιαφερομαι για σενα απλα μιλαω με σενα.δικαιωμα σου ειναι να εισαι σε οτι ασφαλεια θελεις εσυ αυτο ομως δεν σημαινει οτι ειναι η καλυετρη το αντιθετο μα΄λιστα.

Βρες μου μια ασφαλιστικη λοιπον που να εχει αφαιρεση αυτογνομων κλεπτου και ενοικιαση αυτοκινητου σε περιπτωση κλοπης και θα την παραδεκτω.

Βρες μου μια ασφαλιστικη που να εχει ιδιοκτητο στολο οχοηματων οδικης βοηθειας ισο με την express servise.

Βρες μου μια που να εχει ιδιοκτητο στολο ασθενοφωρων να μεταφερουν τους πελατες της.

Και τελος βρες μου μια που να εχει δικες της κλινικες και νοσοκομεια (ιδιοκτητα).

Αν αυτα που ειπα δεν μετραν για σενα τι να πω φιλε μου.

Μονο σε παρακαλω διαβασε καλυτερα τι γραφω και μετα απαντα.Δεν εγραψα ποτε φερεγγυες.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο για να παμε και στην ανασταση.

Δεν ειμαι ιδιοκτητης καποιας ασφαλιστικης.

Και με την ing συνεργαζομαι.

Τηην καλυτετρη σου αναφερω εδω στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου διαβασε καλυτερα τι γραφω γιατι λες πραγματα που δεν εγραψα ποτε.Δεν ενδιαφερομαι για σενα απλα μιλαω με σενα.δικαιωμα σου ειναι να εισαι σε οτι ασφαλεια θελεις εσυ αυτο ομως δεν σημαινει οτι ειναι η καλυετρη το αντιθετο μα΄λιστα.

Βρες μου μια ασφαλιστικη λοιπον που να εχει αφαιρεση αυτογνομων κλεπτου και ενοικιαση αυτοκινητου σε περιπτωση κλοπης και θα την παραδεκτω.

Βρες μου μια ασφαλιστικη που να εχει ιδιοκτητο στολο οχοηματων οδικης βοηθειας ισο με την express servise.

Βρες μου μια που να εχει ιδιοκτητο στολο ασθενοφωρων να μεταφερουν τους πελατες της.

Και τελος βρες μου μια που να εχει δικες της κλινικες και νοσοκομεια (ιδιοκτητα).

Αν αυτα που ειπα δεν μετραν για σενα τι να πω φιλε μου.

Μονο σε παρακαλω διαβασε καλυτερα τι γραφω και μετα απαντα.Δεν εγραψα ποτε φερεγγυες.

 

1)α)σε περιπτωση ολικης κλοπης η ασφαλιστικη καλυπτει την αξια του αυτοκινητου μετα την παροδο 30 ημερων απο την στιγμη υποβολης σχετικης μηνυσης στην αστυνομικη αρχη)ενω επισης παρεχει οχημα αντικαταστασης μεχρι 11 φορολογισιμους ιππους για 90 ημερες.(εχεις και 60 μερες περιθωριο να αγορασεις καινουργιο :lol: :lol::lol: η να περιμενεις αλλους 2 μηνες μηπως βρουνε το δικο σου)

 

β)σε περιπτωση ζημιας απο ατυχημα /πυρκαγια /φυσικα φαινομενα

προβλεπεται οχημα αντικαταστασης μεχρι 11 ιππους για 5 μερες εφοσον η ζημια δεν μπορει να επισκευασθει εντος 24 ωρων

 

 

2)επειδη η ιντεραμερικαν εχει μεγαλο στολο απο αυτοκινητα οδικης βοηθειας και ιδιοκτητα νοσοκομεια πρεπει να της δωσω 320 ευρω παραπανω τον χρονο???τι λογικη ειναι αυτην???

 

αν θελω οδικη βοηθεια(και δεν εχω) με 320 ευρω ποσα χρονια γραφομαι στην express service/ιντερσαλονικα.??

 

ps''και για να τελειωνουμε γιατι με κουρασε το θεμα ενω η ιντεραμερικαν διατυμπανιζει οτι **Το ασφαλιστικό ποσό αναπροσαρμόζεται αυτόματα κάθε χρόνο, για να ασφαλίζετε το αυτοκίνητό σας στην πραγματική του αξία και να πληρώνετε τα ανάλογα ασφάλιστρα.**:lol: :lol: :lol: ... εγω ξεκινησα με 760ευρω το εξαμηνο για μικτη και αξια αυτοκινητου 39000 , και 2 χρονια μετα το συμβολαιο ανεβηκε στα 788 ευρω αν και η αξια του αυτοκινητου ειχε πεσει στα 31000.....:cry:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αμαρτωλε η μεγαλυτερη ασφαλιστικη εταιρεια στον κσμο ειναι η allianz και η ing.

Αυτο δεν εχει καμμια σημασια γιατι εμεις ζουμε εδω και οχι στον κοσμο.Εδω δεν εχει πιασει καμμια απο αυτες και για αυτο ειναι αφερρεγγυες.Το ιδιο και η δικια σου λοιπον.Μπορει στην αγγλια να ειναι top αλλα εδω ειναι ελλαδα.Παρε λοιπον ενα συμβολαιο της interamerican το autoextra και παρε ενα αντιστοιχο της aig και συγκρινε τα.Eiναι η μερα με την νυχτα.Εδω στην ελλαδα τωρα αν σε ενδιαφερει το εξωτερικο παω πασο.

 

Φίλε giannis73 δεν νομίζω οτι προσπαθώντας να μας πείσεις με το οτι η interamerican είναι η καλύτερη εταιρεία θα μπορέσεις να βρεις πελάτες.

Νομίζω ότι το forum αυτό είναι για συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων και όχι για εύρεση πελατών δυσφημώντας άλλες εταιρείες και επαινώντας τις δίκες μας.

Άλλωστε αφού όπως λες ότι είσαι ασφαλιστής θα πρέπει να ξέρεις ότι απαγορεύεται από το νόμο να δυσφημείς οποιαδήποτε ασφαλιστική εταιρεία χωρίς στοιχειά ειδικότερα από την στιγμή που όλες έχουν (κακώς βέβαια) πιστοποιητικό φερεγγυότητας.

Αν μπορείς εξήγησε μου κάτι για την interamerican. Από ότι ξέρω η interamerican δεν έχει Β/Μ αλλά λαμβάνει υπ' όψιν της πόσες ζημιές έχουν γίνει.

1. Γιατί αν αγοράσω εγώ ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο μου χρεώνει της ζημιές του προηγούμενου ιδιοκτήτη ?

2. Γιατί αν είμαι σε άλλη ασφαλιστική εταιρεία προηγουμένως μου χρεώνει ζημία ενώ ήμουν αναίτιος ?

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν δυσφημω καμμια ασφαλιστικη εταιρεια γιατι δεν συνεργαζομαι μονο με την ineramerican.Τα συμβολαια της interamerican σε καποιες περιπτωσεις ειναι ακριβα γιατι ετσι μονο μπορει να σε καλυψει.Αυτη ειναι η πραγματικη τιμολογηση.

Το οτι δεν δινει b.m. το σταματησε τα τελευταια χροναι.Εδινε μεχρι 3 τρακαρισματα το χρονο αν θυμαμαι καλα ή δυο.

Χρεωνει τις ζημιες του αυτοκινητου και οχι του ιδιοκτητη.

Δεν σου χρεωνει καμμια ζημια αναιτια σε αντιθεση με καποιες αλλες.

Σου χρεωνει την ζημια που πρεπει να χρεωθει.

Δεν προσπαθω να βρω πελατες.εχω ηδη πελατες προσπαθω να σε κανω να δεις καποια πραγματα αλλα ματαια προσπαθω γιατι εχεις κολησει με με κατι αλλο.

Σου το ειπα και παραπανω κανε οτι νομιζεις.

Το οτι νοικιαζει αυτοκινητο και μου αρεσει οτι γελας και ειρωνικα κιολας δεν σημαινει οτι πρεπει να σου νοικιαζει εφ ορου ζωης.

Εστω και για μια μερα κατι ειναι.

Οι αλλες δεν σου δινουν ουτε για μια ωρα.

Σου νοικιαζει συγκεκριμενο αυτοκινητο να κανεις την δουλεια σου.

Τι ηθελες δηλαδη να σου νοικιασει ferrari?

Οσο για τα ασφαλιστρα σου που πληρωνεις παραπανω πρεπει να δω το συμβολαιο σου απλα πραγματα.Δεν σου χρεωνει κανεις τιποτα παραπανω απο αυτο που πρεπει.

Οσο για την οδικη βοηθεια που παλι ειρωνευσαι (εγω απλα προσπαθω να σε ξεστραβωσω να στο πω ετσι να το καταλαβεις,δεν ειμαι ουτε μεγας ασφαλιστης ουτε το παιζω καποιος εδω μεσα)η καλυτερες ειναι η express και η interamercan αυτο λενε τα στοιχεια.

Εγω για το αυτοκινητο μου την υγεια μου το σπιτι μου και οτιδηποτε αλλο θελω και εχω το καλυτερο.

Για αυτο σου ειπα να συζητησουμε.

Δεν μπηκα εδω μεσα ουτε να ειρωνευτω ουτε να βρισω ουτε να ερθω σε καποια κοντρα.

Αυτα ειχα να σου πω το σταματαμε εδω αφου θες ετσι και αλλιως απο αυριο δεν προλαβαινω ουτε την μυτη μου να ξυσω γιατι ειναι πολυ δυσκολη μερα.

Χρονια πολλα και παλι φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...